пгт. Комсомольский — Официальный сайт

Від Харківської митниці до бюджету надійшло 1,4 млрд. гривень

В Головному управлінні ДФС у Харківській області повідомили, що зазначена сума надійшла з початку поточного року. Це на 57,6 млн. грн. більше ніж за минулорічний період.

 

Зокрема у лютому митницею перераховано до Держбюджету 901 млн. грн., що на 56,6 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

 

Найбільшу частку надходжень  у лютому становить: податок на додану вартість  – 750,5 млн.грн., мито – 143 млн.грн., акцизний збір – 4,1  млн. грн.

 

Також у відомстві проінформували, що основними бюджетоутворюючими товарами, митне оформлення яких здійснювалось у лютому в зоні діяльності Харківської митниці ДФС: були тютюнова сировина – майже 227 млн.грн.; мінеральні добрива — сплачено митних платежів на суму 160,2 млн.грн.; обладнання і механічні пристрої – сплачено митних платежів на суму 145,3 млн. грн.;  пластмаси – сплачено митних платежів на суму 135,6 млн. грн.

 

Разом з тим, у фіскальній службі області повідомили, що з початку року Харківською митницею заведено 113 справ про порушення митних правил на загальну суму 6,3 млн.грн. Розглянуто 70 справ та застосовано адміністративне стягнення у вигляді штрафів на суму 15,4 млн.грн. На розгляд до суду митницею передано 36 справ про ПМП на суму  близько 3 млн. грн.

 

За результатами розгляду справ судом прийнято рішення про конфіскацію безпосередніх предметів порушення митних правил на суму 8,5 млн.грн. та накладено штрафів на суму 5,7 млн. гривень.

 

ГУ ДФС у Харківській області

Добавить комментарий