пгт. Комсомольский — Официальный сайт

Відбулось перше засідання керівного комітету проекту TWINNING

Перші результати реалізації проекту TWINNING, який стартував у ДФС з початку поточного року, обговорювалися сьогодні, 6 квітня, на засіданні керівного комітету за участі Голови ДФС Романа Насірова, керівника проекту Райнеля Бойселя та представників країн-партнерів — Німеччини, Польщі, Литви.

«Ефективна співпраця фахівців ДФС та міжнародних експертів у рамках проекту щодо імплементації успішного світового досвіду та практик дуже важлива для реформ у митній сфері, які ми прагнемо якнайшвидше втілити в нашій країні. Сподіваюсь, що вже найближчим часом громадяни та представники бізнесу зможуть самі оцінити ті позитивні зміни в роботі митниць, які ми впроваджуємо за допомогою наших міжнародних партнерів», — зазначив Роман Насіров.

Учасники зустрічі розглянули результати виконання у І кварталі кожного з трьох компонентів, передбачених проектом TWINNING «Підтримка державної фіскальної служби України у розвитку елементів інтегрованого управління кордонами у митній сфері».

Так, було проведено низку семінарів та тренінгів для представників ДФС за митним напрямом, зокрема, щодо запровадження інституту уповноваженого економічного оператора, спрощення митних процедур, застосування міжнародних  практик на митницях України тощо.

Вже досягнуто домовленість щодо проведення низки заходів з питань захисту даних за участі експертів Федерального Міністерства фінансів Німеччини.

У напрямі розвитку системи боротьби з корупцією ДФС розроблено та передано експертам проекти текстів нормативно-правових актів з питань протидії корупції та організації роботи з персоналом у ДФС, проводяться регулярні консультації щодо практик у сфері боротьби з корупцією.

Учасники зустрічі також визначили основні аспекти співпраці у ІІ кварталі, результати якої планується розглянути у липні поточного року.

Нагадаємо, що контракт, який започаткував програму TWINNING за участі України з однієї сторони та консорціуму європейських партнерів у складі Німеччини, Польщі та Литви з іншої ДФС було підписано у грудні 2015 року. Проект розпочався у січні 2016 року та триватиме два роки. На його реалізацію Європейський союз виділяє 1,85 млн. євро.

Добавить комментарий