пгт. Комсомольский — Официальный сайт

Відбулося засідання Науково-технічної ради ДФС

У засіданні Науково-технічної ради Державної фіскальної служби України, яке відбулось 8 квітня, взяли участь Голова ДФС Роман Насіров, його перший заступник Сергій Білан, керівники Університету ДФС, Науково-дослідного інституту фіскальної політики, а також структурних підрозділів ДФС.

Одним із ключових питань, яке обговорювалось під час засідання, стало реформування вищого навчального закладу ДФС, який поєднав у собі освітні та наукові установи: Національний університет державної податкової служби України, Державний науково-дослідний інститут митної справи, Науково-дослідний інститут фінансового права.

Зокрема, учасники засідання звернули увагу на існуючі недоліки у діяльності наукових установ, та обговорили подальші напрями діяльності новоствореного на базі Університету ДФС Науково-дослідного інституту фіскальної політики.

Голова ДФС Роман Насіров наголосив на тому, що сьогодні наука повинна допомагати у роботі ДФС, а наукові роботи мають бути актуальними та погодженими з Міністерством фінансів України.

Також, за словами Першого заступника Голови ДФС Сергія Білана, керівники структурних підрозділів відкриті до співпраці з Університетом ДФС для того, щоб отримати висококваліфікованих фахівців, які б після навчання відразу могли інтегруватися у роботу податкової міліції.

На засіданні Науково-технічної ради розглядалися результати проведених у 2015 році науково-дослідних робіт, рекомендації щодо їх практичної реалізації в діяльності ДФС, а також обговорювалися напрями наукових досліджень у 2016 році.

Одним з доручень, визначених у рішенні засідання, стало здійснення перегляду тематики наукових досліджень ДФС у 2016 році за участю структурних підрозділів – замовників науково-дослідних робіт та профільних департаментів Міністерства фінансів України.

Наступне засідання Науково-технічної ради ДФС планується провести в травні-червні 2016 року, під час якого буде розглядатися орієнтовна тематика наукових досліджень на 2017 рік.

 

Довідково.

Науково-технічна рада Державної фіскальної служби України функціонує як колегіальний дорадчий орган ДФС для розгляду наукових рекомендацій і пропозицій щодо розробки та реалізації стратегії розвитку податкової та митної сфери, визначення основних напрямів науково-технічної діяльності, сприяння підвищенню результативності наукових досліджень, забезпечення ефективного використання бюджетних коштів, що спрямовуються на їх проведення.

Добавить комментарий