пгт. Комсомольский — Официальный сайт

Викрито керівників консорціуму, які розкрадали бюджетні кошти у особливо великих розмірах. Вилучено готівки на 10,6 млн. грн

Співробітниками податкової міліції м. Києва зареєстровано кримінальне провадження за ст. 212 Кримінального кодексу України за фактом ухилення від сплати податків посадовими особами одного з консорціумів, які розкрадали бюджетні кошти в особливо великих розмірах.

Встановлено, що держава виділила консорціуму з державного бюджету засоби на будівництво однієї з гідроелектростанцій. З метою їх розкрадання зловмисники перераховували гроші на рахунки підприємств ризикових категорій, зареєстрованих в Києві, Хмельницькому і Вінниці. При цьому ціни на матеріали і роботи посадовці завищували в 8-9 разів.

Також зареєстровані випадки переведення у готівку грошових коштів керівництвом консорціуму шляхом їх переказу на рахунки підконтрольних фірм за нібито виконані роботи і послуги.

На підставі постанов суду було проведено 12 обшуків у вказаних містах за адресами розміщення офісних приміщень і місць проживання фігурантів провадження.

В результаті було виявлено і вилучено бухгалтерську документацію, чорнові записи, комп’ютерну техніку, печатки підконтрольних підприємств ризикових категорій і підприємств нерезидентів, а також грошові кошти в гривнях та іноземній валюті на загальну суму близько 10,6 мільйонів гривен.

Крім того, вилучено наркотичні речовини.

Тривають слідчі дії.

Добавить комментарий