пгт. Комсомольский — Официальный сайт

З початку 2016 року зміївчани сплатили більше 20 млн.грн. ЄСВ

Протягом січня-лютого поточного року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування від платників Зміївського району склали 20,3 мільйонів гривень, що становить 105,7 відсотків завдання. Про це повідомила в.о. начальника ДПІ у Зміївському районі ГУ ДФС у Харківській області Ольга Гапон. Зокрема, за лютий, зміївчани перерахували до бюджету близько 9 мільйонів гривень ЄСВ.

«Незважаючи на те, що ставка ЄСВ зменшилась до 22% до бази нарахування та прослідковується незначне зниження рівня надходжень порівняно з показниками 2015 року, ми надіємось на реальне виведення заробітних плат із «тіні», а отже, тенденцію до збільшення надходжень ЄСВ, — підкреслила Ольга Володимирівна.

В податковій нагадують, що єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням — на рахунки, відкриті у Державній казначейській службі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.

 

ДПІ у Зміївському районі

Добавить комментарий