пгт. Комсомольский — Официальный сайт

З початку деклараційної кампанії зміївчани задекларували понад 4 мільйонів гривень доходу

З початку деклараційної кампанії громадянами Зміївського району подано 180 декларацій про майновий стан та доходи за 2015 рік. Загальна сума задекларованого доходу склала 4  мільйони 248 тисяч гривень. У бюджет до сплати надійде понад 284 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб.

Найчастіше громадяни декларували доходи від успадкування та отримання у подарунок майно.

За результатами звітного 2015 року громадяни вперше самостійно визначили податкові зобов’язання і з військового збору. Так, із задекларованих з початку року сум доходу нараховано до сплати 64 тисяч гривень військового збору.

Правом на   податкову  знижку скористались  41 декларант.

«З початку деклараційної кампанії проведено належну роз’яснювальну роботу серед населення району, тому сподіваємось на високу свідомість громадян  щодо декларування власних статків. Адже кожна сплачена гривня податку на доходи фізичних осіб має стати суттєвим внеском до місцевої казни, допоможе у вирішенні багатьох фінансових питань, які постали сьогодні перед місцевою громадою. Свідоме декларування своїх доходів та сплата податків українцями — це вірний шлях до побудови європейського суспільства. Наразі запрошуємо всіх громадян виконати свій конституційний обов’язок-задекларувати свої доходи, отримані у 2015 році, та своєчасно сплатити податок», — зауважила в.о. начальника ДПІ у Зміївському районі Ольга Гапон.

Звертаємо увагу, що податкова декларація про майновий стан і доходи надається до 1 травня 2016 року. Громадянин зобов’язаний самостійно сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій ним податковій декларації до 1 серпня поточного року.  Платник податків подає річну податкову декларацію про майновий стан і доходи до контролюючого органу за податковою адресою, тобто за місцем реєстрації згідно з паспортними даними

Добавить комментарий