пгт. Комсомольский — Официальный сайт

ЗАПОВНЕННЯ ПОДАТКОВОЇ ДЕКЛАРАЦІЇ ПЛАТНИКА ЄДИНОГО ПОДАТКУ ЧЕТВЕРТОЇ ГРУПИ

Форму податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи (далі — Декларація) затверджено наказом № 578.

Декларація містить загальну та розрахункову частини, а також обов’язковий додаток — Відомості про наявність земельних ділянок (далі — Відомості).

Разом із Декларацією обов’язково подається Розрахунок частки сільськогосподарського товаровиробництва (далі — Розрахунок) за формою, затвердженою наказом № 772.

Розрахунок складається за попередній податковий (звітний) рік та надається відповідно до пп. 298.8.1 п. 298.8 ст. 298 глави 1 розділу XIV Податкового кодексу.

Всі документи надаються одним пакетом, оскільки наказом № 578 передбачено, що до Декларації додаються Відомості та Розрахунок до 20 лютого поточного року.

Залежно від типу Декларації (загальна, нова загальна, уточнююча загальна, звітна, нова звітна, уточнююча звітна) у рядку 1 проставляються відмітки напроти обраного типу Декларації.

Декларація подається платником незалежно від стану фінансово-господарської діяльності платника податку.

Звітна Декларація подається, якщо за відповідний звітний рік за земельні ділянки, розташовані на території певного органу місцевого самоврядування з кодом згідно з Державним класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (далі — код за КОАТУУ), ще не було подано жодної Декларації.

Добавить комментарий