пгт. Комсомольский — Официальный сайт

Заповнюєш декларацію про доходи – пам’ятай про військовий збір

В Головному управлінні ДФС у Харківській області проінформували щодо  новацій  у проведенні цьогорічної кампанії декларування.

Так, фахівець управління податків і зборів з фізичних осіб Дмитро Тарасов розповів, що доходи та майновий стан громадянам потрібно буде декларувати за новою формою декларації про майновий стан і доходи. Зокрема Декларація об’єднала звітність з податку на доходи фізичних осіб та військового збору.

Тож фізичні особи – платники податків подають декларацію, в якій окрім сум ПДФО відображають й податкові зобов’язання з військового збору.

Також фахівець звернув увагу, що деклараційна кампанія -2016  триватиме до травня 2016 року.  Громадяни, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2015 року, податкову декларацію можуть подати упродовж усього 2016 року.

У фіскальній службі Харківської області повідомили, що загалом, з початку року,  громадянами вже надано майже 16 тис. декларацій та задекларовано до сплати 42,1 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб та 6,7 млн.грн. військового збору

Добавить комментарий