пгт. Комсомольский — Официальный сайт

Жителі Харківщини активно цікавляться новаціями в податковому законодавстві та інформують про порушення

Як повідомили в Головному управлінні фіскальної служби області, з початку року надійшло 409 письмових звернень громадян. Безпосередньо до ГУ ДФС у Харківській області надійшло 59,6% від  загальної кількості звернень.  Решта (47,4%) — до районних  інспекцій міста й області.

За словами фахівців, серед  звернень є і заяви, і пропозиції, і скарги. Здебільшого письмові звернення стосуються впровадження податкової політики, що пояснюється змінами в податковому та митному законодавстві. Також, зазначають у фіскальному відомстві, зростає  і громадська свідомість жителів Харківщини.  Надійшло 103 звернення  або 25,2 %, в яких громадяни  інформують податкову службу про ухилення від сплати податків. Звертаються громадяни і з питаннями щодо проведення контрольно-перевірочної роботи, отримання   реєстраційних номерів облікових карток платників податків тощо.

Відомство впроваджує відкриту інформаційну політику, тож співробітники забезпечують  своєчасне, кваліфіковане та повне надання відповідей на усі питання, з  якими до них звертаються харків’яни.

В Головному управлінні повідомляють, що громадяни  також  мають змогу  потрапити на  особистий прийом до керівництва  як  на районному рівні, так і обласному, згідно затверджених графіків прийому.

Усього з початку року  посадовими особами ГУ ДФС області проведено 37 особистих прийомів.

Нагадуємо, що для надання оперативної та кваліфікованої допомоги громадянам з питань податкового законодавства та інших питань в податкових інспекціях працюють Центри обслуговування платників.

Головне управління ДФС у Харківській області

Добавить комментарий