пгт. Комсомольский — Официальный сайт

Змішували спирт з водою — на Харківщині податківці виявили черговий підпільний цех з виробництва алкоголю

Працівники податкової міліції Харківщини продовжують боротьбу із незаконним виготовленням та продажем паливно-мастильної, лікеро-горілчаної  та тютюнової продукції. З початку 2016 року співробітники слідчо-оперативних підрозділів вилучили підакцизних товарів на загальну суму більше шести мільйонів гривень.

Про це повідомляє перший заступник начальника ГУ ДФС у Харківській області Андрій Бєжанов.

Так, напередодні в рамках операції «Акциз-2016» та кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.204 Кримінального кодексу України, працівники податкової міліції виявили черговий підпільний цех з виробництва лікеро-горілчаної продукції.

Троє харків’ян налагодили масове виготовлення горілки та коньяку, змішуючи спирт із водою та ароматичними добавками. Розливаючи отриманий фальсифікат у п’ятилітрові пляшки, чоловіки продавали «зеленого змія» з торгівельного павільйону та одного з кафе міста.

«Під час проведених обшуків працівники податкової міліції виявили та вилучили 2,5 тис. літрів спирту та 9,6 тис. літрів фальсифікату коньяку та горілки, загальна вартість яких складає понад 1 млн. грн., — зазначає Андрій Бєжанов, — крім цього, вилучено грошові кошти у кількості 222 тис. грн. й 6,2 тис. доларів США, автомобіль та обладнання, яке підприємці використовували для незаконного виготовлення алкогольного фальсифікату».

Загальна сума вилучених товарно-матеріальних цінностей складає більше 1,5 млн. грн.

На теперішній час проводяться заходи щодо встановлення повного кола осіб причетних до протиправної діяльності, каналів надходження на територію Харківської області спирту, місць зберігання та реалізації. Вирішується питання щодо накладення арешту на вилучене майно.

Наразі слідство за даним фактом триває.

Добавить комментарий