пгт. Комсомольский — Официальный сайт

Новини Харківської ОДПІ 02-09-2016

Харківська ОДПІ: Понад 1,7 млрд. грн. податків та зборів сплатили платники до бюджетів усіх рівнів за вісім місяців 2016 року

01.09.2016

Такі цифри озвучив начальник Харківської ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області Артур Праскурін.

Зокрема, Державний бюджет отримав 1,2 млрд. гривень, а до місцевого бюджету надійшло 600,9 млн. гривень, що на 180,1 млн. гривень більше встановленого завдання.

За словами посадовця, основними джерелами наповнення місцевої скарбниці є податок на доходи фізичних осіб, земельний податок та єдиний податок.

Так, за вісім місяців поточного року платники Харківської ОДПІ сплатили 310,8 млн. гривень податку на доходи фізичних осіб, що на 54,0 млн. гривень більше встановленого завдання, або на 21%.

Від платників земельного податку та орендної плати надійшло 75,1 млн. гривень. Темпи приросту 125,9%.

Від фізичних осіб – підприємців, які працюють на спрощеній системі оподаткування, за січень — серпень 2016 року бюджет отримав 53,7 млн. гривень. Це на 9,6 млн. гривень, або на 21,7% більше встановленого завдання.

Юридичні особи — платники єдиного податку 3 групи сплатили 9,9 млн. гривень єдиного податку, а платники 4 групи – 10,5 млн. гривень. В цілому місцеві бюджети отримали на 13,5 млн. гривень єдиного податку більше встановленого завдання. Темпи приросту склали 1223%.

Артур Праскурін впевнений, що досягти таких позитивних результатів вдалося завдяки сумлінності платників та активної співпраці з місцевими органами виконавчої влади.

Харківська ОДПІ привітала школярів з Днем знань

01.09.2016

Щорічною традицією податківців стало відвідування учбових закладів та святкування разом зі школярами та освітянами Дня знань.

До урочистого святкування Дня знань у Покотилівському ліцеї долучилася заступник начальника Харківської ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області Олена Радченко.

Посадовець привітала школярів, батьків та освітян ліцею з початком навчального року та звернула увагу присутніх, що виховання податкової культури у молоді — є одним із важливих напрямків роботи працівників органів державної фіскальної служби, а добровільна сплата податків неможлива без високої податкової грамотності підростаючого покоління.

Олена Радченко побажала школярам у новому навчальному році бути працьовитими, енергійними, наполегливими в досягненні цілей, допитливими, брати активну участь у всіляких конкурсах і змаганнях – адже це самий надійний шлях до успіху у навчанні.

Заступник начальника Харківської ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області, начальник Люботинського відділення Ніна Фіновська привітала школярів Люботинської гімназії №1 зі святом та побажала успів у навчанні, досягти своєї мети у житті, бути законослухняними громадянами своєї країни у дорослому житті та сумлінними платниками податків.

Харківська ОДПІ взяла участь в урочистостях до Дня визволення м. Люботин від фашистських загарбників

30.08.2016

Заступник начальника Харківської ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області, начальник Люботинського відділення Ніна Фіновська долучилася до урочистого мітингу, який відбувся у місті Люботин на меморіалі Слави у міському парку відпочинку, присвячений 71-річниці завершення Другої світової війни та 73-й річниці визволення м. Люботин від фашистських загарбників.

На урочистому мітингу також були присутні почесні громадяни м. Люботин, ветерани Другої Світової війни, воїни-афганці, учасники антитерористичної операції, представники громадських об’єднань, мешканці та гості міста.

Керівництво міста, військовослужбовці, громадськість поклали квіти до пам’ятника воїнам, загиблим у роки Другої Світової війни, хвилиною мовчання згадали про захисників незалежності, які відстоюють право вільно жити і працювати на рідній землі у наші часи.

Після завершення офіційної урочистої частини на всіх присутніх чекав святковий концерт.

Майже 61 мільйон гривень податку на прибуток сплатили платники Харківської ОДПІ за сім місяців поточного року

30.08.2016

Такі цифри озвучив начальник Харківської ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області Артур Праскурін. За словами посадовця, з початку року платники податку на прибуток підприємств, які знаходяться на обліку у Харківській ОДПІ, сплатили до державного бюджету 60,9 млн. грн. податку на прибуток, що на 2,9 млн. гривень більше встановленого завдання. Темпи приросту склали 105,1%.

Нагадаємо платникам, що 19.08.2016 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 08.07.2016 №585, яким затверджено Зміни до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20.10.2015 № 897, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 11.11.2015 за № 1415/27860.

Зокрема:

у графі 2 заголовної частини Декларації з’явилося поле для уточнення базового податкового періоду – квартальний або річний;

в основній частині Декларації підкориговано порядок розрахунку разового авансового внеску з податку на прибуток у розмірі 2/9 податку, нарахованого за три квартали 2016 року (пункт 38 підрозділу 4 розділу ХХ Податкового кодексу України);

у новій редакції викладено додатки АВ і ЗП до Декларації;

зазнали змін додатки РІ та ПН до Декларації.

З оновленим текстом Наказу № 897 Ви можете ознайомитись скориставшись розділом «Нормативні та інформаційні документи» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (http://zir.sfs.gov.ua).

Довідково: Наказ № 585 опубліковано в газеті «Офіційний вісник України» від 19.08.2016 № 63

Керівник фіскальної служби Харківщини Микола Рибаков привітав підшефних з Днем знань

01.09.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

Сьогодні по всій країні лунають перші дзвоники. Урочистим та радісним святом – Днем знань розпочався новий навчальний рік в  усіх школах  Харківщини. Пролунав перший дзвоник і для вихованців Харківського  спеціального  навчально-виховного комплексу  ім. В.Г. Короленка, де навчаються діти з вадами зору.

Привітати учнів і  колектив закладу, шефами якої є фіскальна служба  області, особисто завітав її очільник Микола Рибаков. Як і всі діти,  вихованці особливо люблять свята, на яких радісно й весело, а ще  обов’язково прийдуть гості. Адже незважаючи на фізичні вади, вихованці живуть повноцінним життям, наповненим дитячими радощами та сподіваннями. Кожного разу на свята учні готують спеціальну театралізовану програму, співають, танцюють, грають на музичних інструментах, демонструюють свої таланти.

Тож вітаючи таких здібних дітлахів, керівник фіскального відомства передусім побажав їм і надалі тримати високу планку та бути наполегливими в здобутті знань.

«День знань – це дорога, з якої починається дорога в майбутнє. Будьте сильними, сміливими, допитливими. Добре навчайтеся, адже потім, у дорослому житті, це допоможе вам обрати свій шлях», — відзначив Микола Рибаков та підкреслив, що йому дуже приємно, що у податківців та вихованців склалися дружні відносини і висловив впевненість, що ця дружба буде міцніти й надалі.

Долучилися до поздровлень й  колективи районних податкових інспекцій по усій Харківщині. Податківці бажали школярам досягати високих результатів у навчанні, поважати працю і знання, та обов’язково мати мрію і робити все для того, щоб вона здійснилась.

Внесок Харківщини до бюджетів усіх рівнів за вісім місяців — майже 19 млрд. грн. податків та зборів

01.09.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

Це на 6,9 млрд. грн. більше ніж за відповідний період минулого року. Темп росту збору платежів до відповідного періоду минулого року склав  158,3 %.

В той же час, у серпні до бюджетів усіх рівнів зібрано 2,8млрд. грн. платежів, що на1,3 млрд. грн. більше ніж за аналогічний період минулого року. Темп росту збору платежів до минулого року склав  188,6 %.

При цьому, до Державного бюджету за січень-серпень мобілізовано 13,2 млрд.грн., що на 5,0 млрд. грн. або в 1,6 рази більше ніж за відповідний  період минулого року. За серпень до Держбюджету зібрано 1,9 млрд.грн., що на 1,0 млрд.грн. більше ніж за серпень 2015 року.

Значну увагу в фіскальній службі області приділяють наповненню місцевих бюджетів, кошти з яких направляються на розвиток міста і області та забезпечення благополуччя мешканців Слобожанщини.

Тож  місцевий бюджет протягом січня-серпня  2016 року поповнився на 5,6 млрд. грн., що на  50,2% або майже на 2млрд. грн. більше минулорічного показника. При цьому, за серпень поточного року до місцевого бюджету надійшло 858,1 млн. грн., що на 294,1 млн.грн. більше ніж у серпні 2015 року.

«Ми  забезпечуємо для платників Харківщини усі умови для їх обслуговування. Більшість наших платників сумлінні, з активною громадською позицією, розуміють, що бюджету потрібні кошти, тож наша задача зробити так, щоб процес сплати податків для  нього  був зручним, якісним та комфортним», — відзначає начальник ГУ ДФС у Харківській області Микола Рибаков.

 

Про нові форми книг ОРО на РРО та книг ОРО на господарську одиницю

01.09.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

 

ГУ ДФС у Харківській області повідомляє про внесення змін до форм книги обліку розрахункових операцій (далі — книга ОРО) на реєстратор розрахункових операцій (далі — РРО), книги обліку розрахункових операцій на господарську одиницю.

Нові форми названих книг установлені Порядком реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 р. N 547, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 05.07.2016 р. за N 920/29050 (далі — Наказ N 547).

Зокрема, затверджені форми книг ОРО передбачають відображення загальної суми розрахунків (графа 5), суми розрахунків, що оподатковуються податком на додану вартість (графа 6), суми розрахунків, що оподатковуються акцизним податком (графа 7), суми податку на додану вартість (графа 8), суми акцизного податку (графа 9).

Отже у теперішній час перші, другі та наступні книги ОРО на РРО мають реєструватись виключно за новими формами.

З приводу можливості продовження застосування суб’єктами господарювання та перереєстрації книг ОРО на РРО, які були зареєстровані за формами, встановленими у додатку 1 до Порядку реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 28.08.2013 р. N 417, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 19.09.2013 р. за N 1618/24150, що втратив чинність, повідомляємо таке.

Пунктом 3 Наказу N 547 установлено, що вимоги до форми і змісту книг ОРО та розрахункових книжок у частині відображення інших податків (зборів), крім податку на додану вартість, не поширюються на здійснення у них записів про рух готівки та про суми розрахунків на підставі розрахункових документів, що друкуються РРО, версії внутрішнього програмного забезпечення яких включені до Державного реєстру РРО, до набрання чинності цим наказом.

Виходячи із зазначеного, порядку та підстав для перереєстрації, скасування реєстрації, реєстрації другої та наступних книг ОРО на РРО, суб’єкти господарювання можуть продовжувати використовувати раніше зареєстровані книги ОРО на РРО за старою формою до першої із подій: закінчення книги ОРО, завершення строку служби або припинення застосування відповідного РРО, виникнення підстав для перереєстрації або скасування реєстрації книги. Такі книги дозволяється перереєстровувати лише у перехідний період — протягом місяця після набрання чинності Наказом N 547. Після спливу зазначеного терміну у разі виникнення підстав для перереєстрації книг ОРО, здійснюється реєстрація другої або наступної книги ОРО на РРО за новою формою.

При цьому суб’єкти господарювання, діяльність яких пов’язана з реалізацією підакцизних товарів, в касових чеках яких обов’язковим реквізитом є дані про акцизний податок, використовуючи раніше зареєстровані книги ОРО (за старою формою), здійснюють у них записи наступним чином:

1) у назвах граф 6, 7 книги ОРО за старою формою слід дописати знак «/» та відповідно слова «за ставкою акцизного податку», «сума акцизного податку»;

2) за наявності розрахункових операцій за товари підакцизної групи послідовно вносяться:

у графу 6 — суми розрахунків, що оподатковуються за ставкою податку на додану вартість, «/», суми розрахунків, що оподатковуються за ставкою акцизного податку;

у графу 7 — сума ПДВ», «/», сума акцизного податку.

Водночас слід зауважити, що ведення у такий спосіб книги ОРО є не зручним, і ДФС України рекомендує зазначеним суб’єктам господарювання звернутись до органу ДФС за місцем реєстрації книги для реєстрації другої та наступної книги ОРО на РРО за новою формою. З причини зміни форми книги така реєстрація може бути здійснена у будь-який час.

У суб’єктів господарювання, діяльність яких не пов’язана з реалізацією підакцизних товарів, касові чеки, що друкуються РРО, не містять даних про акцизний податок та відповідні графи 7, 9 книги ОРО будуть не заповненими. Відповідно, зазначені суб’єкти господарювання можуть продовжувати використовувати раніше зареєстровані книги ОРО без внесення до них будь-яких змін, але лише до виникнення зазначених вище підстав для припинення використання книги.

Спілкування податківців та підприємців дає позитивний результат

31.08.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

Отримати відповідь від досвідченого професіонала, прокунсультуватися з питань, які хвилюють тебе найбільше, почути необхідну інформацію по змінам в діючому законодавстві – таку форму індивідуальних консультацій пропонують починаючим підприємцям  співробітники фіскальної служби Харківської області.

Ці традиційні зустрічі, що проходять в Консалтинговому центрі при Харківському міському центрі зайнятості,  вже стали доброю традицією як для податківців, так і для тих, хто бажає відкрити власну справу. Адже саме ця категорія громадян, найбільше потребує консультацій від досвідчених фахівців, що допоможуть їм зорієнтуватися у веденні бізнесу.

Ось  і сьогодні співробітник ГУ ДФС у Харківській області провела низку таких зустрічей, під час яких відповідала на запитання громадян. А це і алгоритм надання звітності, і характеристики систем оподаткування, розміри ставок тощо. Розповідала фахівець і про Центри обслуговування платників,  які діють при кожній інспекції, і про електронні сервіси, які пропонує сьогодні Державна фіскальна служба для зручності обслуговування громадян. Сподіваємося, уся інформація, яку отримали сьогодні новачки-бізнесмени, обов’язково стане їм у  нагоді.

Щодо оподаткування ПДВ операцій з постачання та імпорту відходів та брухту чорних і кольорових металів

31.08.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

ГУ ДФС у Харківській області нагадує, що Законом України від 28 грудня 2014 року № 71 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» продовжено до 01.01.2017 року дію режиму звільнення від оподаткування податком на додану вартість для операцій з постачання, у тому числі операцій з імпорту, відходів та брухту чорних і кольорових металів, визначеного пунктом 23 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України.

При цьому переліки таких відходів та брухту чорних та кольорових  металів затверджуються Кабінетом Міністрів України.

На даний час постановою КМУ від 25 березня 2015 року № 136 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 січня 2011 року № 15» продовжена до 1 січня 2017 року дія постанови Кабінету Міністрів України від 12 січня 2011 року № 15, якою затверджено переліки відходів та брухту чорних та кольорових металів, операції з постачання яких тимчасово звільняються від ПДВ.

В харківському аеропорту митники завадили ввезенню до України тютюну для кальянів

29.08.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

Сьогодні харківськими митниками спільно зі співробітниками УСБУ в Харківській області в міжнародному пункті пропуску «Харків-аеропорт» було припинено спробу ввезення майже 40 кг табака для кальянів.

Під час прикордонного та митного контролю рейсу «Стамбул-Харків» один з пасажирів помітно нервував, чим привернув увагу митників.

В ході проведення митного огляду багажу пасажира й був виявлений табак в обсязі, що в 160 разів перевищує дозволену норму для переміщення через митний кордон України.

За даним фактом був складений протокол про порушення митних правил за статтею 471 Митного кодексу України. Вартість предметів правопорушення буде встановлено додатково.

На Харківщині податкова міліція викрила «бавовняний» центр з конвертації коштів

29.08.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

Працівники податкової міліції Харківщини в рамках операції «Рубіж-2016» припинили діяльність центру з мінімізації митних платежів, через діяльність якого державний бюджет зазнав збитків у щонайменш 3 млн. грн.

Про це повідомляє начальник оперативного управління ГУ ДФС у Харківській області Сергій Марєхін.

50-річний мешканець Харкова спільно з бухгалтером – митним брокером та ще одним посібником, створили 4 фіктивних підприємства, за допомогою яких налагодили діяльність схеми з мінімізації митних платежів.

Так, на митному посту учасники центру мінімізації за заниженою вартістю перевозили бавовну, яка транспортувалася до складських приміщень Харкова. Ввезений на територію України товар в подальшому офіційно не реалізовувався, а збувався за готівкові кошти одному з харківських підприємств, засновником якої є громадянин іноземної держави.

В ході проведення досудового розслідування встановлено, що у 2015 році загальний обіг зазначеного центру мінімізації склав понад 12 млн. грн.

«В рамках кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст. 212 Кримінального кодексу України, працівники слідчо-оперативних підрозділів ГУ ДФС у Харківській області провели обшуки у складських та офісних приміщеннях, які використовувалися мінімізаторами, — зазначає Сергій Марєхін, — так, було виявлено та вилучено в якості доказів грошові кошти на загальну суму у 59,2 тис. грн., комп’ютерну техніку та документацію. Крім цього, вилучено 2460 мішків бавовни на загальну суму понад 5 млн. грн.»

На теперішній час вирішується питання щодо накладення арешту на вилучене майно. Слідчі дії тривають.

 Незвичну схованку для «травки» знайшли на Гоптівці

29.08.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

Напередодні в пункті пропуску «Гоптівка» під час митного контролю одного з автомобілів, який слідував з України в Росію, службовий собака харківських митників Любомир спрацював на сумку для ноутбука, яка знаходилась у салоні авто на третьому ряді сидінь та належала одному з пасажирів. При цьому пасажири авто заявили про відсутність будь-яких заборонених предметів.

Навіть при повторному опитуванні громадянин не зізнався в приховуванні. В ході поглибленого огляду сумки для ноутбука серед особистих речей був виявлений пристрій для паління у пластиковому контейнері. Після цього Любомир спрацював на подушку, яка знаходилась у салоні авто. При огляді подушки всередині був виявлений згорток з фольги з «коноплею» загальною вагою 20 грам, який теж належав зазначеному громадянину.

За даним фактом був складений протокол про порушення митних правил за частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

Актуально про РРО

29.08.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

Головне управління ДФС у Харківській області повідомляє, що доповнено перелік документів, які суб’єкт господарювання подає до контролюючого органу для реєстрації реєстратора розрахункових операцій (далі – РРО):

— копію паспорта (формуляра) РРО;

— копію паспорта модема (при застосуванні зовнішнього модема);

— копію договору (або іншого документа), яким підтверджується право, надане виробником (постачальником) РРО центру сервісного обслуговування (далі – ЦСО) на проведення технічного обслуговування і ремонту відповідної моделі (модифікації) РРО.

Зауважимо, що вимога про надання суб’єктом господарювання копії договору між ЦСО та виробником тимчасова. Вона виконуватиметься до створення Реєстру центрів сервісного обслуговування.

Для перереєстрації РРО необхідно додати:

— довідку про опломбування РРО (при внесенні змін, які потребували переопломбуванню РРО);

— копію договору суб’єкта господарювання з ЦСО про технічне обслуговування та ремонт РРО (при перереєстрації з метою використання РРО в іншій господарській одиниці).

Відзначимо, що на сьогодні спрощено процедуру перереєстрації РРО в контролюючому органі за  новим основним місцем обліку суб’єкта господарювання як платника податків при зміні контролюючого органу, в якому суб’єкт господарювання обліковується як платник податків за основним місцем обліку.

Зокрема, встановлено, що реєстраційне посвідчення, видане суб’єкту господарювання контролюючим органом за попереднім місцем обліку, залишається чинним до моменту виникнення змін у даних щодо суб’єкта господарювання, які зазначені в реєстраційному посвідченні.

Документи щодо реєстрації/перереєстрації РРО, які знаходились у контролюючому органі за попереднім основним місцем обліку суб’єкта господарювання як платника податків, передаються разом з обліковою справою до контролюючого органу за новим основним місцем обліку такого платника податків.

Доповнено перелік підстав для скасування РРО. Так, скасування реєстрації РРО відбувається при наявності судового рішення про визнання недійсним договору оренди господарської одиниці. Скасування реєстрації за цією підставою може здійснюватися за заявою суб’єкта господарювання або за рішенням контролюючого органу за місцем реєстрації РРО. Такі зміни зумовлені наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 №547. Детальніше про це йдеться у листі ДФС України від 09.08.2016 р. №26897/7/99-99-08-01-03-17.

Брифінг в Центральній ОДПІ м. Харкова: керівник прокоментував зміни законодавства щодо обліку неприбуткових установ і організацій

01.09.2016

В Центральній ОДПІ м. Харкова відбулася зустріч начальника інспекції Юрія Зайцева з представниками засобів масової інформації. Такі зустрічі стали вже традиційними. Цього разу начальник Центральної ОДПІ проінформував громадськість щодо важливих новацій обліку неприбуткових установ і організацій.

Очільник розповів, що згідно з п. 35 підрозд. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі – ПКУ) неприбуткові підприємства, установи та організації, внесені до Реєстру неприбуткових установ та організацій на день набрання чинності Законом України від 17 липня 2015 року № 652-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій», що не відповідають вимогам п. 133.4 ст. 133 ПКУ, з метою включення до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій зобов’язані до 01 січня 2017 року привести свої установчі документи у відповідність із нормами ПКУ та у цей самий строк подати копії таких документів до контролюючого органу. Неприбуткові підприємства, установи та організації, які не привели свої установчі документи у відповідність із нормами п. 133.4 ст. 133 ПКУ, після 01 січня 2017 року виключаються контролюючим органом з Реєстру неприбуткових установ та організацій.

Журналісти отримали корисну інформацію з «перших вуст» та скористалися можливість поставити запитання про поточний перебіг справ у площині анонсованої теми цієї зустрічі.

За «круглим столом» з комунальниками обговорили шляхи погашення податкового боргу в Південній ОДПІ

31.08.2016

За «круглим столом», на який були запрошені представники комунальних підприємств району, обговорили шляхи погашення податкового боргу та окреслили ряд заходів, які б сприяли його ліквідації.

Захід, за участі начальника інспекції Вікторії Возної та начальника відділу погашення заборгованостей Юлії Білецької, мав на меті налагодження ефективного діалогу щодо досягнення ефективної співпраці спрямованої на упередження та погашення наявного боргу з податків та зборів. Результати домовленостей були оформлені протокольно, де запропоновано переглянути фінансову політику роботи підприємства та вишукати можливість щодо забезпечення надходжень в рахунок погашення податкового боргу, зокрема ПДВ.

На сьогоднішній день робота органів державної фіскальної служби спрямована, насамперед, на утвердження нової ідеології стосунків з платниками податків. Перед службою поставлені завдання по створенню належних умов для платників податків по добровільному виконанню вимог податкового законодавства, повного і своєчасного надходження платежів до бюджетів усіх рівнів.

В Південній ОДПІ долучилися до вирішення проблем місцевих громад

31.08.2016

Нещодавно фахівці Південної ОДПІ, на чолі з начальником інспекції Вікторією Возною, взяли участь у засіданні робочої групи Валківської райдержадміністрації з питань погашення боргу до місцевого бюджету, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Вказаний захід проводився з метою захисту прав громадян, пов’язаних з легалізацією трудових відносин між роботодавцями і найманими працівниками та дотримання суб’єктами підприємницької діяльності законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати. А також, напрацювання дієвого механізму зменшення наявного та упередження виникнення боргу до місцевого бюджету.

У засіданні взяли участь представники управління праці та соціального захисту населення, підприємств комунального господарства, районного центру зайнятості, прокуратури, сільських рад району та підприємств, що допустили наявність податкового боргу.

Під час спілкування представникам бізнесу було роз’яснено законодавство щодо оподаткування заробітної плати, здійснення нарахувань на фонд оплати праці та щодо відповідальності за порушення законодавства про працю та зайнятість населення. Керівникам підприємств-боржників запропоновано переглянути фінансову політику роботи підприємств та вишукати можливість щодо забезпечення надходжень в рахунок погашення боргу.

Звернення громадян – один з пріоритетних напрямів роботи Салтівської ОДПІ

30.08.2016

З метою оперативного вирішення проблемних питань, які виникають у платників Салтівської ОДПІ заступник начальника інспекції Інна Богатирьова днями провела особистий прийом громадян.

На прийом до заступника начальника інспекції звернулися громадяни стосовно вирішення проблемних питань, одне з яких стосувалося надання роз’яснень щодо застосування земельного податку та надання пільг зі сплати земельного податку.

Під час особистого прийому платники отримали кваліфіковані відповіді на всі порушені питання, Інна Вікторівна надала роз’яснення та доручення працівникам відповідних структурних підрозділів Салтівської ОДПІ щодо їх оперативного опрацювання та остаточного вирішення.

Салтівська ОДПІ нагадує, що від сплати земельного податку на підставі п. 281.1 ст. 281 Податкового кодексу України (далі ПКУ) звільняються: інваліди першої і другої групи; фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років; пенсіонери (за віком); ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Згідно з п. 281.2 ст. 281 ПКУ звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для відповідної категорій фізичних осіб п. 281.1 ст. 281 ПКУ, поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм, а саме: для ведення особистого селянського господарства – у розмірі не більш як 2 гектари; для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах – не більш як 0,25 гектара, в селищах – не більш як 0,15 гектара, в містах – не більш як 0,10 гектара; для індивідуального дачного будівництва – не більш як 0,10 гектара; для будівництва індивідуальних гаражів – не більш як 0,01 гектара; для ведення садівництва – не більш як 0,12 гектара.

На Харківщині викрито підпільне виробництво пива. Вилучено обладнання, сировину та упаковки на 3 млн. грн.

01.09.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Співробітниками податкової міліції Харківської області в рамках операції „Акциз-2016” та розслідування кримінального провадження, зареєстрованого за ст.204 КК України за фактом незаконного зберігання з метою збуту та транспортування з метою збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів у одному з населених пунктів Харківської області проведено обшук виробничих приміщень фігурантів провадження.

В результаті обшуку викрито та припинено діяльність підпільного цеху з виробництва солодового пива, яке в подальшому реалізовувалось через роздрібну мережу без будь-яких дозвільних документів.

Під час проведених заходів з незаконного обігу вилучено обладнання для масового виготовлення і розливу готової продукції, солод та упаковки загальною орієнтовною вартістю 3 млн. гривень.

Слідчі дії тривають.

Партія мобільних телефонів та ноутбук загальною вартістю 357 тис. грн. не потрапили до непідконтрольних територій

01.09.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

На КПВВ «Мар’їнка» співробітники спецпідрозділу “Фантом» у складі зведеної міжвідомчої мобільної групи зупинили громадянку України, яка прямувала в бік тимчасово непідконтрольних територій.

Під час перевірки встановлено, що 41-річна жінка намагалася перевезти через лінію розмежування 49 мобільних телефонів та ноутбук загальною орієнтовною вартістю 357 тис. грн.

За даним фактом складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення, відповідальність за що передбачена ч. 1 ст. 204-3 КУпАП.

Роман Насіров: За місяць за зниженими ставками акцизу розмитнено більше 1300 автомобілів

31.08.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Після зниження ставки акцизного збору на вживані автомобілі було розмитнено більше 1300 імпортних авто. Про це заявив Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров.

«З моменту набуття чинності закону України №3251 про тимчасове зниження ставки акцизу на вживані автомобілі процедуру розмитнення за новими правилами вже пройшли 1315 вживаних авто.  Найбільше оформлень авто за зниженими ставками відбулося на митницях західних областей. Зокрема, з 1 серпня Львівська митниця оформила 199 таких автомобілів, Івано-Франківська – 161, Волинська – 118»,  — зазначив Роман Насіров.

Нагадаємо, відповідно до Закону №1389, тимчасово до 31 грудня 2018 року встановлені знижені ставки акцизного податку на легкові автомобілі, що використовувалися. На такі авто під час їх митного оформлення у графі 36 митної декларації зазначається код пільги з оподаткування товару акцизним податком «172».

Нормами Закону №1389 встановлено, що знижені ставки акцизного податку не застосовуються якщо легкові автомобілі мають походження з країни, визнаної державою-окупантом згідно із законом України та/або визнаної державою-агресором по відношенню до України згідно із законодавством, або ввозяться з території такої держави-окупанта (агресора) та/або з окупованої території України, визначеної такою згідно із законом України.

В Чернівецькій області вилучено тютюнових виробів на 4,7 млн. грн.

31.08.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Співробітниками податкової міліції Чернівецької області проводиться розслідування кримінального провадження, зареєстрованого за ст.204 КК України за фактом незаконного зберігання з метою збуту та транспортування з метою збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів.

В рамках даного провадження в одному з населених пунктів Чернівецької області проведено обшук нежитлової будівлі, яка належить фігуранту справи.

Під час обшуку виявлено та вилучено 379 ящиків та 10 блоків тютюнових виробів орієнтовною вартістю 4,7 млн. гривень.

Тривають слідчі дії.

Податковою міліцією м. Києва вилучено паливні гранули вартістю 1 млн. гривень

31.08.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Співробітниками податкової міліції м. Києва в рамках операції „Рубіж-2016” та розслідування кримінального провадження, зареєстрованого за ст.212 КК України, попереджено факт незаконного вивезення за межі території України товарно-матеріальних цінностей.

Встановлено, що паливні гранули (пеллети) намагалися вивезти за документами, які були оформлені від підприємства, що має ознаки фіктивності.

Під час заходів, проведених на території митного посту „Краковець” Львівської митниці, а також на території зони митного контролю відділу митного оформлення, яке на праві власності належить одному із логістичних центрів, проведено 3 обшуки вантажних автомобілів.

В транспортних засобах виявлено та вилучено паливні гранули загальною орієнтовною вартістю 1 млн. гривень.

Слідчі дії тривають.

У ДФС розпочав роботу семінар Всесвітньої митної організації національного рівня «Модернізація лабораторії Державної фіскальної служби України»

30.08.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Шляхи модернізації Спеціалізованої лабораторії з питань експертизи та досліджень ДФС відповідно до рекомендацій Всесвітньої митної організації (ВМО) щодо організації митних лабораторій обговорюватимуться в ДФС під час семінару, який розпочав роботу 30 серпня.

Участь у семінарі для митників ДФС та експертів Спеціалізованої лабораторії беруть головний технічний аташе Директорату з питань тарифів торгівлі ВМО доктор Альваро Фернандес Ацебез та експерт митної лабораторії в м. Кельн (Федеративна Республіка Німеччини) доктор Буркхард Гребе.

«Сьогодні, в умовах реорганізації митної системи для Державної фіскальної служби України, дуже важливим є використання передового світового досвіду для створення сучасного дієвого механізму, що сприятиме розвитку легальної торгівлі, підвищенню рівня її безпеки та боротьбі з митним та податковим шахрайством», — зазначила начальник Спеціалізованої лабораторії з питань експертизи та досліджень ДФС Юлія Шадевська.

За її словами, впровадження рекомендацій ВМО має на меті функціонування ефективно налагодженої системи, у якій на належному рівні можливий обмін даними, у тому числі і в галузі використання технічних засобів і методів виконання експертних робіт.

До того ж, організація роботи митних підрозділів ДФС в умовах глобалізації міжнародної економіки, розбудови економічних зв’язків між країнами світу, збільшення товаропотоків, та, водночас, підвищення рівня ризику порушення митного законодавства потребує постійного підвищення фахового рівня працівників.

Юлія Шадевська зазначила, що  фахівці спеціалізованої лабораторії проводять широкий спектр лабораторних досліджень, серед яких:

дослідження харчових продуктів, хімічних речовин та матеріалів, нафтопродуктів, металів, сплавів та виробів з них, вибухових речовин;

експертиза наркотичних засобів, психотропних речовин їх аналогів і прекурсорів, лікарських засобів та препаратів.

Також Спеціалізована лабораторія забезпечена базовим обладнанням для проведення досліджень за основними сучасними лабораторними технологіями: спектроскопія, хроматографія газова та рідинна, газова хромато-мас-спектрометрія, поляриметрія, рентген-спектроскопія, тощо.

Співробітниками внутрішньої безпеки ДФС припинено злочинні дії з боку керівників ГУ ДФС у Київській області

30.08.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Співробітниками Головного управління внутрішньої безпеки та  управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Київській області спільно з Генеральною прокуратурою України та ГУ БКОЗ СБУ викрито службових осіб ГУ ДФС у Київській області, які, обіймаючи керівні посади, систематично здійснювали здирництво, побори для власного збагачення від суб’єктів господарювання, що порушували податкове законодавство, а також прикривали діяльність конвертаційного центру.

У ході досудового розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем), встановлено, що вказані посадові особи системно отримують неправомірну вигоду в особливо великих розмірах від представників суб’єктів реального сектору економіки, а також від осіб, які реалізовують протиправні схеми, спрямовані на отримання надприбутків із використанням суб’єктів господарювання з ознаками фіктивності.

29.08.2016 року проведено обшуки в робочих кабінетах керівництва ГУ ДФС у Київській області, керівників підпорядкованих податкових інспекцій, а також за місцями реєстрації та проживання цих посадових осіб.

За їх результатами вилучено готівку на загальну суму понад 4,5 мільйонів гривень (68 000 доларів США, 100 252 євро, 1000 000 грн.,855 фунтівстерлінгів).

Наразі проводиться комплекс слідчих та розшукових дій з метою встановлення усіх обставин вчиненого кримінального правопорушення, притягнення всіх винних осіб до відповідальності та забезпечення відшкодування завданих державі збитків.

Роман Насіров: За принципом «єдиного вікна» оформлено понад 300 заявок

30.08.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

З 1 серпня за принципом «єдиного вікна» оформлено 315 заявок. Про це повідомив Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров.

За його словами, найбільше заявок подано на Київській та Київській міській митниці, Чернівецькій, Львівській та Житомирській. Жодної заявки на оформлення через систему «Єдиного вікна» не подали на Закарпатській та Кіровоградській митницях.

«Тільки за 29 серпня через «Єдине вікно» відбулося 21 оформлення. Більшість заявок подаються та оформлюються переважно на митницях центральних та західних регіонів», — додав очільник відомства.

Нагадаємо, з 1 серпня 2016 року на пунктах митного контролю запрацювала автоматизована система «Єдине вікно», яке має на меті пришвидшити оформлення експортно-імпортних операцій. Це — один з елементів реформування митниці.

Система є повністю автоматизованою, дозволяє подавати документи один раз в одне місце і мінімізує контакти з держслужбовцями. «Єдине вікно» передбачає створення єдиної електронної бази даних, яка дозволяє різним службам контролю та митницям в автоматичному режимі обмінюватися інформацією про вантаж, який проходить через кордон України і про результати його державного контролю.

На Івано-Франківщині ліквідовано центр мінімізації податкових та митних платежів. Вилучено 11 електромобілів

30.08.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Співробітниками податкової міліції Івано-Франківської області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, яке кваліфікується за ч.3 ст.212 КК України.

Встановлено, що група фізичних-осіб підприємців протягом 2014-2016 років ухилились від сплати 3,8 млн. грн. митних та податкових платежів.

Дані особи упродовж 2014-2016 років за попередньою змовою використовували підконтрольних суб’єктів господарювання та підставних осіб під час ввезення на митну територію України бувших у використанні елітних транспортних засобів.

Під час проведених оперативно-слідчих дій виявлено та припинено діяльність центру мінімізації митних платежів, здійснено 9 обшуків в офісах підприємств, автомобілях та за місцями проживання фігурантів справи.

В результаті проведених заходів виявлено та вилучено 370 тис. гривень та 5,7 тис. доларів США готівкою, 11 електромобілів, 57 експертних висновків з додатками, 4 печатки та документи (вантажно-митні декларації, інвойси, сертифікати та інше), які підтверджують злочинну діяльність.

Також призупинено митні формальності 7 транспортних засобів на митному посту «Коломия» Івано-Франківської митниці ДФС для подальшого проведення слідчих дій (судових експертиз).

Слідчі дії тривають.

Роман Насіров: З початку року до місцевих бюджетів надійшло 77,9 млрд гривень

29.08.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Протягом січня-липня поточного року надходження до місцевих бюджетів становили 77,9 млрд грн. Про це зазначив Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров.

«При цьому у липні до місцевих бюджетів  сплачено 12,8 млрд грн, що на 47,8% більше від фактичних надходжень у липні 2015 року», — підкреслив очільник відомства.

Серед регіонів за сумою сплати податкових платежів до місцевих бюджетів станом на 1 серпня 2016 року лідирує Київ. Столиця збільшила відрахування в січні-липні 2016 року порівняно з відповідним періодом минулого року на 40,5% – з 6,8 млрд грн. до 9,5 млрд грн.  На друге місце за розміром надходжень вийшла Дніпропетровська область. За 7 місяців 2016 року областю до місцевого бюджету сплачено 7,6 млрд грн., що на 39%, або на 2,1 млрд грн., більше у порівнянні з аналогічним періодом 2015 року.

Роман Насіров додав, що основним бюджетоформуючим платежем для місцевих бюджетів є податок та збір на доходи фізичних осіб: «По податку та збору на доходи фізичних осіб надходження за січень-липень склали 42,6 млрд грн., що на 46,8% або 13,6 млрд грн. більше, ніж у січні-липні 2015 року».

Внутрішньою безпекою ДФС під час одержання неправомірної вигоди затримано працівників Волинської митниці

29.08.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Співробітниками управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Волинській області спільно з працівниками прокуратури Волинської області та УСБУ у Волинській області затримано трьох працівників митного поста «Доманово» Волинської митниці ДФС, які вимагали та одержали від фізичної особи неправомірну вигоду у сумі 250 дол. США та 2,6 тис. грн. за сприяння в митному оформленні транспортного засобу на іноземній реєстрації.

У ході проведення слідчих дій вказані грошові кошти вилучено на робочому місці працівників митниці.

За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за  ч. 3 ст. 368 КК України («прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою»).

Урядом офіційно затверджено право здійснення ДФС контрольно-дозвільних процедур з переміщення товарів у зоні АТО

29.08.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо гарантій соціального захисту деяких категорій осіб із числа учасників антитерористичної операції» Урядом внесено зміни в акти Кабінету Міністрів України.

Відповідну постанову «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» від 23 серпня 2016 року №527 оприлюднено на Урядовому порталі.

Постановою внесено до Положення про Державну фіскальну службу України завдання щодо здійснення контрольно-дозвільних процедур з переміщення товарів (вантажів) у районі проведення антитерористичної операції.

Крім того, упорядковано питання надання особам рядового та начальницького складу підрозділів оперативного забезпечення зон проведення антитерористичної операції ДФС статусу учасника бойових дій, врегульовано можливість отримання ними санаторно-курортних путівок, визначено норми харчування тощо.

Нагадаємо, що Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо гарантій соціального захисту деяких категорій осіб із числа учасників антитерористичної операції» було ухвалено 2 лютого 2016 року. Ним визначено право офіцерів спецпідрозділу податкової міліції ДФС «Фантом» на отримання статусу учасника бойових дій.

В Харкові викрито схему ввезення на територію України товарів із заниженням митної вартості

29.08.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Співробітники податкової міліції Харківської області в рамках операції «Рубіж-2016» та розслідування кримінального провадження, зареєстрованого за ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів, обов’язкових платежів) КК України, виявлено групу осіб, яка організувала незаконну діяльність по ввезенню на територію України товарів із заниженням митної вартості.

Фігуранти справи, здійснюючи маніпуляції з вартістю товарів при ввезенні їх на митну територію України, ухилилися від сплати податків і митних платежів в особливо великих розмірах.

За попередньо розробленою схемою, імпортовані товари відразу після ввезення неофіційно реалізовувалися за готівкові кошти громадянину Туреччини, який зареєстрований як фізична особа-підприємець. При цьому, використовуючи низькі індикативи вартості на товар, вони надавали до митного оформлення рахунки-фактури із заниженою митною вартістю.

В результаті проведених обшуків в м. Харків було виявлено та вилучено майже 60 тисяч гривень готівкою в національній та іноземній валюті, комп’ютерну техніку, реєстраційні та фінансово-господарські документи, які свідчать про незаконну діяльність, а також майже 2,5 тисячі мішків бавовни на суму понад п’ять мільйонів гривень.

Слідчі дії тривають.

Більшість звернень на «Пульс» стосуються податкової тематики

29.08.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Протягом січня-липня поточного року на антикорупційний сервіс  ДФС «Пульс» надійшло 3313 звернень, переважна більшість з яких – на податкову тематику. Про це повідомив директор Інформаційно-довідкового депратаменту ДФС Іван Романов.

За його словами, з податкових питань надійшло 2810 звернень, або 84,8 відс., з митної тематики – 503, або 15,2 відсотка.

«Більшість звернень, які надходять на «Пульс», опрацьовуються протягом 3 днів. Наше головне завдання – оперативно, в найкоротший строк надати відповідь платнику податків або посприяти у вирішенню його питання. Із загальної кількості звернень завершено розгляд 3271, про результати яких поінформовано усіх заявників», – зазначив Іван Романов.

Посадовець розповів, що здебільшого суб’єкти господарювання та громадяни зверталися для вирішення проблем, які виникають при подачі звітності та реєстрації податкових накладних. За вказаний період надійшло 1360 таких звернень.

Організацією роботи ДФС та її територіальних органів цікавилися 889 заявників, роботою ЦОПів – 71.

Щодо електронного адміністрування ПДВ надійшло 280 звернень,затримок митного оформлення товарів – 258, черг на митних постах – 87, перевірок суб’єктів господарювання – 65, реєстрації платником ПДВ – 63.

Безпосередньо антикорупційної тематики стосувалося 143 звернення.

«Для визначення фаховості наданих відповідей ми провели опитування серед наших клієнтів, які зверталися на «Пульс» протягом 7 місяців поточного року. Позитивним є той факт, що 91,3 відсотка опитаних повністю задоволені результатами розгляду їх звернень», – підкреслив Іван Романов.

В Сумській області вилучено незаконно виготовлені ЛГВ вартістю 395 тис. грн.

01.09.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Співробітниками податкової міліції Сумської області в рамках операції „Акциз-2016” та розслідування кримінального провадження, зареєстрованого за ст.204 КК України за фактом незаконного зберігання з метою збуту та транспортування з метою збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів в м. Суми проведено обшук виробничих приміщень комерційного підприємства.

Під час обшуку виявлено та вилучено 316 дал лікеро-горілчаних виробів загальною орієнтованою вартістю 395 тис. гривень.

Слідчі дії тривають.

На Волині вилучено фальсифіковані підакцизні товари вартістю 300 тис. грн.

01.09.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Співробітниками податкової міліції Волинської області в рамках операції „Акциз-2016” та розслідування кримінального провадження, зареєстрованого за ст.204 КК України за фактом незаконного зберігання з метою збуту та транспортування з метою збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів в м. Луцьку проведено обшук гаражного приміщення.

Встановлено, що дане приміщення використовувалося фігурантом провадження для зберігання лікеро-горілчаних та тютюнових виробів. Вказана продукція була обклеєна марками акцизного податку з ознаками підробки.

В результаті проведених заходів з незаконного обігу вилучено 199 дал лікеро-горілчаних виробів та 480 пачок цигарок загальною вартістю 300 тис. гривень.

Тривають слідчі дії.

На Тернопільщині ліквідовано незаконну АЗС

31.08.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Співробітниками податкової міліції Тернопільської області в рамках операції „Акциз-2016” поблизу одного з населених пунктів Тернопільської області встановлено факт реалізації пально-мастильних матеріалів фізичною-особою підприємцем без необхідних дозвільних документів.

В результаті проведених заходів вилучено 39 тис. літрів дизельного пального (819 тис. грн.), 7,8 тис. літрів газу пропан-бутану (85 тис. грн.) та обладнання (465 тис. грн.) загальною орієнтовною вартістю 1,4 млн. гривень.

За даним фактом зареєстроване кримінальне провадження за ст.204 КК України (незаконне зберігання з метою збуту та транспортування з метою збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів) та проводяться першочергові слідчі дії.

В одеських підприємців вилучено ЛГВ на 4,6 млн. грн.

31.08.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Співробітниками податкової міліції Одеської області в рамках проведення операцій „Акциз-2016” і „Курорт-2016” та розслідування кримінального провадження зареєстрованого за ст.212 КК України (Ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів), проведено обшуки в складських та офісних приміщеннях одного із комерційних підприємств області.

Під час обшуків виявлено та вилучено13,48 тис.дал лікеро-горілчаних виробів в асортименті вартістю 4,6 млн. гривень, 481 тис. гривень, 6,9 тис. доларів США та 25 євро готівкою, реєстратор відеоспостереження, жорсткі диски, флеш-носій, чорнові записи, документи податкової та фінансової звітності.

Загальна орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних складає 4,9 млн. гривень вилучені.

Тривають слідчі дії.

В Чернівецькій області вилучено тютюнових виробів на 4,7 млн. грн.

31.08.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Співробітниками податкової міліції Чернівецької області проводиться розслідування кримінального провадження, зареєстрованого за ст.204 КК України за фактом незаконного зберігання з метою збуту та транспортування з метою збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів.

В рамках даного провадження в одному з населених пунктів Чернівецької області проведено обшук нежитлової будівлі, яка належить фігуранту справи.

Під час обшуку виявлено та вилучено 379 ящиків та 10 блоків тютюнових виробів орієнтовною вартістю 4,7 млн. гривень.

Тривають слідчі дії.

Податковою міліцією м. Києва вилучено паливні гранули вартістю 1 млн. гривень

31.08.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Співробітниками податкової міліції м. Києва в рамках операції „Рубіж-2016” та розслідування кримінального провадження, зареєстрованого за ст.212 КК України, попереджено факт незаконного вивезення за межі території України товарно-матеріальних цінностей.

Встановлено, що паливні гранули (пеллети) намагалися вивезти за документами, які були оформлені від підприємства, що має ознаки фіктивності.

Під час заходів, проведених на території митного посту „Краковець” Львівської митниці, а також на території зони митного контролю відділу митного оформлення, яке на праві власності належить одному із логістичних центрів, проведено 3 обшуки вантажних автомобілів.

В транспортних засобах виявлено та вилучено паливні гранули загальною орієнтовною вартістю 1 млн. гривень.

Слідчі дії тривають.

У Вінницькій митниці ДФС відбулись робочі зустрічі з питань реалізації принципу “Єдиного вікна”

01.09.2016

Днями у Вінницькій митниці ДФС (у м. Вінниця та у м. Могилів-Подільський) відбулись робочі зустрічі з посадовими особами державних органів, які безпосередньо здійснюватимуть санітарно-епідеміологічний, ветеринарно-санітарний, фітосанітарний, екологічний, радіологічний контроль товарів, що переміщуються через митний кордон України відповідно до Порядку інформаційного обміну, затвердженого Постановою КМУ від 25.05.2016 р. №364.

В ході зустрічей обговорювались особливості застосування програмного забезпечення та проблемні питання, що виникають під час реалізації принципу «Єдиного вікна».

Заступник начальника Вінницької митниці ДФС – начальник УБМП Микола Криворучко зазначив, що принцип «єдиного вікна» запроваджується з метою підвищення інвестиційної привабливості нашої держави, для спрощення здійснення зовнішньоекономічної діяльності сумлінними суб’єктами господарювання. Однак, незалежно від способів подання документів (паперовий, чи електронний) має забезпечуватись належний контроль за дотриманням законодавства та здійснюватись припинення спроб незаконного переміщення товарів через митний кордон України.

В свою чергу, начальник відділу ІТ Вінницької митниці ДФС Олена Гаврилова ознайомила присутніх з 3 складовими програмного забезпечення для роботи за принципом «Єдиного вікна»(декларант – державні органи – митниця), продемонструвала навчальний ролик, підготовлений ДФС України.

Присутні на заходах представники митних постів, відділу організації митного контролю відповіли на запитання декларантів і представників державних органів.

За результатами зустрічей досягнуто домовленості щодо активізації роботи, направленої на застосування принципу «єдиного вікна».

Нюанси оподаткування діяльності житлово-будівельних кооперативів

31.08.2016

Правовий статус житлово-будівельних кооперативів визначається Цивільним кодексом України і Законом України від 10 липня 2003 року № 1087 «Про кооперацію», а правила оподаткування їх діяльності прописані у розділі ІІІ Податкового кодексу. Механізм оподаткування ЖБК насамперед залежить від того, віднесено такий кооператив до неприбуткових організацій чи ні.

Якщо житлово-будівельний кооператив, який створюється внаслідок об’єднання фізичних осіб на основі членства, надає послуги своїм членам, не маючи на меті одержання прибутку, такий ЖБК відноситься до когорти неприбуткових організацій у випадку відповідності вимогам діючого законодавства та включення до Реєстру неприбуткових установ та організацій. Так, обов’язковою умовою є використання своїх доходів виключно для фінансування видатків на своє утримання, реалізації мети та напрямів діяльності, визначених установчими документами. Статус неприбутковості надається з першого числа місяця, наступного за місяцем, в якому відповідно до закону здійснено прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом житлового будинку і такий житловий будинок споруджувався або придбавався житлово-будівельним (житловим) кооперативом). ЖБК не сплачують податок на прибуток з будь-яких доходів, отриманих ними у межах статутної діяльності, за умови, що такі доходи використовуються ними виключно для фінансування видатків на їх утримання, реалізації мети та напрямів діяльності, визначених установчими документами, та за умови, що не здійснюється розподіл доходу серед членів такого кооператива, його працівників та інших пов’язаних з ними осіб.

Житлово-будівельні кооперативи, які не відповідають нормам законодавства щодо набуття статусу неприбутковості, є платниками податку на прибуток на загальних умовах, відповідно, подають фінансову і податкову звітність та сплачують податок на прибуток у загальновизначеному порядку.

Набрали чинності чергові зміни до декларації з податку на прибуток

31.08.2016

Головне управління ДФС у Вінницькій області інформує платників податку на прибуток, що з 19 серпня набрав чинності наказ Мінфіну від 08.07.2016р. №585, яким затверджені зміни до прибуткової декларації. Додамо, що окремі нововведення в Декларації з податку на прибуток пов’язані з приведенням її у відповідність з Податковим кодексом України, оновленим із 01.01.2016.

Щодо нововведень слід зазначити, відтепер в новій формі Декларації прибутківці зазначатимуть окрім звітного періоду ще й базовий звітний період, тобто квартал або рік.

У зв’язку із запровадженням разового авансового внеску викладені в новій редакції  коди рядка 26 основної частини Декларації та додатку ВП до неї, а також примітки «8» та «9» до Декларації. Доповнено новими примітками «9» та «10» додаток ВП.

Окрім того в новій редакції додатка ЗП до Декларації передбачено рядок для відображення сум податку, сплаченого за кордоном, який можна зараховувати у зменшення податку на прибуток. Також з’явився рядок, у якому зазначатимуться не враховані у минулих періодах «дивідендні» авансові внески з податку на прибуток.

Ключових змін зазнав додаток АВ (до рядка 20 АВ декларації) в якому відображають розрахунок дивідендного авансу з податку на прибуток. Корективи внесені і в додатки РІ та ПН до Декларації. По-перше, відповідно до пп.140.4.1 ПКУ прописані рядки 3.2.2 та 3.2.3 додатка РІ. По-друге, вказаний додаток доповнений рядками, у яких треба відображати податкові різниці, що виникають під час: реструктуризації державного й гарантованого державного боргу та його часткового списання (рядки 4.11.17 та 4.2.13) та фінансової  реструктуризації за п.39 підрозділу 4 р.ХХ ПКУ (рядки 4.1.18, 4.2.14 та 4.2.15).

В додатку ПН  таблицю 1, в якій провадиться розрахунок  податкових зобов’язань нерезидентів, якими отримано доходи із джерелом їх походження з України, доповнено рядками 22, 23 та 24.

Додатково повідомляємо, що відповідно абз.2 п.46.6 ПКУ нова форма декларації (розрахунку) набирає чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення. А до цього часу чинною залишається попередня форма декларації.

Якщо податкова накладна не включена до податкового кредиту

30.08.2016

Головне управління ДФС у Вінницькій області інформує платників ПДВ про те, що ДФС України  у листі від 15.08.2016 р. N 17646/6/99-95-42-01-15 надала роз’яснення щодо включення до податкового кредиту суми ПДВ, відображеної у податковій накладній, яка була вчасно зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі — ЄРПН), але не включена до складу податкового кредиту протягом 365 календарних днів.

Зокрема нагадаємо, враховуючи норми п.198.6 ПКУ, належним чином складена та зареєстрована в ЄРПН податкова накладна, яка не була включена до складу податкового кредиту в податковому періоді її складання та з дати складання якої не минуло 365 днів, може бути включена до складу податкового кредиту в наступних звітних (податкових) періодах протягом 365 календарних днів з дати її складання шляхом відображення сум податку у розділі II «Податковий кредит» податкової декларації з ПДВ.

Окрім того повідомляємо, якщо платник податку не включив до складу податкового кредиту протягом 365 календарних днів відображену суму ПДВ у податковій накладній, яка була своєчасно зареєстрована в ЄРПН і з дати складання якої не минуло 1095 днів, він може включити таку суму ПДВ у податковий кредит, подавши уточнюючий розрахунок податкових зобов’язань з ПДВ у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок, з урахуванням строків давності, які визначені ст. 102 ПКУ.

Коли застосовуються звичайні ціни при нарахуванні ПДВ

29.08.2016

Питання визначення бази для нарахування ПДВ в частині застосування звичайної ціни ніколи не втратить актуальність, оскільки детального алгоритму чи методики «звичайного» ціноутворення наразі немає. Діюче податкове законодавство встановлює лише загальні норми, які наведені у підпунктах 14.1.71 та 14.1.219 статті 14 Податкового кодексу України, якими встановлено, що звичайною ціною вважається ціна товарів, робіт чи послуг, визначена сторонами договору, якщо інше не встановлено цим Кодексом. Якщо не доведено зворотне, вважається, що така звичайна ціна відповідає рівню ринкових цін. Ринкова ціна – ціна, за якою товари (роботи, послуги) передаються іншому власнику за умови, що продавець бажає передати такі товари (роботи, послуги), а покупець бажає їх отримати на добровільній основі. Обидві сторони є взаємно незалежними юридично та фактично, володіють достатньою інформацією про такі товари (роботи, послуги), а також ціни, які склалися на ринку ідентичних (а за їх відсутності – однорідних) товарів (робіт, послуг) у порівняних економічних (комерційних) умовах.

Згідно із загальними правилами нарахування ПДВ, які наведені у статті 188 Податкового кодексу, якщо платник ПДВ продаватиме покупні товари, то ПДВ має нараховуватися на їх договірну вартість, при цьому база оподаткування не може бути нижчою за ціну їх придбання. Якщо ж продаються самостійно виготовлені товари чи послуги, то база для нарахування ПДВ не може бути нижчою за звичайні ціни, які склалися на момент постачання аналогічних активів. Для уникнення негативних наслідків у вигляді донарахувань податкових зобов’язань по ПДВ та фінансових санкцій під час податкових перевірок, платнику доцільно періодично проводити маркетингові дослідження, та документувати їх результати, в яких має бути чітко зафіксовано, що на момент поставки ціна на власні товари чи послуги відповідала рівню звичайних цін, враховуючі аналогічні за характеристиками активи, умови та час постачання тощо.

Втім, є перелік окремих операцій, під час здійснення яких Податковим кодексом встановлені конкретні параметри у питанні застосування звичайних цін. Наприклад, якщо ціни на товари (роботи, послуги) підлягають державному регулюванню (крім встановлення мінімальних або індикативних цін), звичайною вважається ціна, встановлена відповідно до правил такого регулювання. У разі встановлення державою мінімальної ціни, звичайною ціною вважається ціна, визначена сторонами договору, але не нижче за мінімальну або індикативну ціну. Вартість об’єкта оцінки є підставою для визначення звичайної ціни, якщо під час здійснення операції проведення оцінки є обов’язковим. Якщо обов’язковість проведення аукціону передбачено законом, звичайною вважається ціна, яка склалася за його результатами. Якщо продаж активу, переданого у заставу позичальником з метою забезпечення вимог кредитора, здійснюється у примусовому порядку згідно із законодавством, звичайною ціною є ціна, сформована під час такого продажу.

 

Добавить комментарий