пгт. Комсомольский — Официальный сайт

Новини Харківської ОДПІ 05-08-16

Платники Харківської ОДПІ на потреби армії сплатили понад 30 мільйонів гривень військового збору за сім місяців поточного року

05.08.2016

Це на 3,4 млн. гривень більше встановленого завдання. Темпи приросту склали 112,4%.

Про це повідомив начальник Харківської ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області Артур Праскурін.

За словами посадовця, з початку року для забезпечення обороноздатності країни платники Харківської ОДПІ перерахували до Державного бюджету 30,4 млн. гривень військового збору. Зокрема, у липні 2016 року до бюджету сплачено 5,7 млн. гривень.

Нагадаємо, що відповідно до п.п. 1.2 п. 16 прим. 1 підрозділу 10 розд. XX Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами і доповненнями (далі — ПКУ) об’єктом оподаткування збором є доходи, визначені ст. 163 ПКУ.

Згідно з п. 163.1 ст. 163 ПКУ об’єктом оподаткування резидентає:

загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід;

доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування (виплати, надання);

іноземні доходи — доходи (прибуток), отримані з джерел за межами України.

Об’єктом оподаткування нерезидента є:

загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід з джерела його походження в Україні;

доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування (виплати, надання).

Нарахування, утримання та сплата (перерахування) військового збору до бюджету здійснюються у порядку, встановленому статтею 168 Податкового кодексу України.

Cтавка збору — 1,5% від об’єкта оподаткування.

Харківська ОДП: понад 370 мільйонів гривень ЄСВ сплачено до бюджету за сім місяців поточного року

04.08.2016

Такі цифри озвучив  начальник Харківської ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області Артур Праскурін.

За словами посадовця, за січень-липень 2016 року платники Харківської ОДПІ перерахували до бюджету 370,9 млн. гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Зокрема, у липні поточного року платниками сплачено 53,9 млн. гривень ЄСВ, що 6,4 млн. гривень більше встановленого завдання.

Нагадуємо, що з 1 липня 2016 року платники ЄСВ через «Електронний кабінет платника» мають можливість підготувати, заповнити та надіслати звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за новими формами.

Користуючись режимом приватної частини «Введення звітності», платники мають змогу створити та надіслати до контролюючих органів в електронному вигляді:

звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування;

повідомлення про прийняття працівника на роботу.

За результатами обробки звітності квитанції 1 та 2 розміщуються в режимі «Вхідні/вихідні документи» особистого кабінету.

Сергій Мартинов: Ми посилили відповідальність керівників за корупційні дії їх підлеглих

05.08.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

У ДФС кардинально змінено підходи до боротьби з корупційними проявами серед працівників служби. На сьогодні робота підрозділів внутрішньої безпеки спрямована, перш за все, на досягнення конкретного результату – притягнення винних у вчиненні корупційних діянь до відповідальності та відшкодування завданих державі збитків. Про це розповів заступник начальника Головного управління внутрішньої безпеки ДФС Сергій Мартинов в ефірі радіо Ера.

За його словами, для комплексної системи запобігання корупції в фіскальній службі запроваджено Антикорупційну програму на 2015 – 2017 роки, яка є першою подібною програмою прийнятою в Україні.

«Жодний правоохоронний орган не розробляв, не приймав та не реалізовував такої програми. При її розробці ми використовували найкращий міжнародний досвід. Це – результат співпраці практичних підрозділів внутрішньої безпеки та наукових підрозділів інституту фінансового права», – зазначив Сергій Мартинов.

Антикорупційна програма, як пояснив посадовець, спрямована на залучення всього складу фіскальної служби до боротьби з корупцією. Тобто кожний керівник структурного підрозділу повинен вести антикорупційну  роботу серед своїх працівників, аналізувати ризики та розробляти заходи щодо їх усунення. При цьому однією з новацій є запровадження обов’язкової процедури проведення внутрішніх розслідувань не лише по тих особах, які притягнуті до кримінальної відповідальності або знаходяться під слідством, а й стосовно їх керівників та всього службового оточення.

«Раніше ми працювали лише по особі, яку затримано. Сьогодні ж перевіряємо діяльність і керівника, й інших працівників для того, щоб з’ясувати, хто ще міг бути  причетним до злочину або міг йому сприяти. Відповідальність за недопущення корупційних проявів  покладається саме на керівника підрозділу», – підкреслив Сергій Мартинов.

Він також розповів, що 91 відсоток всіх корупційних злочинів у фіскальній службі виявляється саме працівниками підрозділів внутрішньої безпеки. Однак  цей показник планується підвищити до 95 відс. Найбільш поширеним злочином, який фіксують в ДФС, є отримання хабара. За останні два роки було виявлено 130 випадків хабарництва та 350 – зловживання владою та службовим становищем. При цьому останні злочини Сергій Мартинов вважає більш суспільно небезпечними, оскільки завдають значної шкоди державному бюджету.

Фіксують в ДФС цього року і зростання випадків повідомлення співробітниками фіскальної служби про спроби підкупу.

«У нашому суспільстві ще не сформовано негативного ставлення до пропонування хабара, це, на жаль, є традиційним. І дуже позитивним є той факт, що наші працівники повідомляють про такі спроби та допомагають їх документувати. Було зафіксовано кілька таких спроб на митниці, пропонувалися кошти й працівникам податкової міліції. Зазначу, що у минулому році таких випадків не було», – сказав Сергій Мартинов.

Одними з важливих чинників боротьби з корупційними проявами та своєрідними  профілактичними заходами посадовець назвав підвищення рівня заробітної плати працівників ДФС та автоматизацію процесів, які усунуть «людський фактор». Одним з таких прикладів він назвав запровадження «Єдиного вікна» на митницях, що, по-перше, має спростити процедури митного оформлення  і, по-друге,  значно скоротить можливості для зловживань і вчинення корупції.

У ДФС завершився конкурс на кращий дизайн форменого одягу

04.08.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Державна фіскальна служба України 18 липня визначила переможця конкурсу на кращий дизайн форменого одягу для працівників служби. За результатами презентації розроблених ескізів більшість позитивних відгуків від членів Робочої групи надано на користь ескізів, розроблених дизайнером одягу, студенткою Академії дизайну та стилю Андре Тана Дар’єю Найдюк.

«Для участі в конкурсі мною було запропоновано 27 моделей. Найголовніше, що я хотіла врахувати в цих моделях — це комфорт. Працівникам служби повинно бути зручно в новій формі», — розповіла переможниця конкурсу.

В дизайні та функціоналі одягу були враховані побажання працівників ДФС:

— зручний та не громіздкий головний убір (кепка);

— наявність у комплекті футболки поло та трикотажних жилетів або джемперів;

— розробка розвантажувальних ременів для працівників митниці;

— відмінність кольорової гами форменого одягу ДФС від кольорової гами форменого одягу інших органів виконавчої влади;

— якісна тканина та зручне класичне взуття;

— відповідність спецодягу європейським стандартам тощо.

Довідково:

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2016 року №65 «Про затвердження Правил етичної поведінки державних службовців», з метою формування позитивного іміджу держави шляхом приведення форменого одягу посадових осіб ДФС до єдиного зразка, що відповідатиме фірмовому стилю ДФС та сучасним світовим тенденціям, було створено Робочу групу з удосконалення форменого одягу посадових осіб ДФС.

Конкурс на розробку дизайну форменого одягу для посадових осіб ДФС розпочався у квітні 2016 року.

За весь час проведення конкурсу заявки надіслали 5 учасників:

— ТОВ «Торговий дім Фешн Глобус Юкрейн»;

— ТОВ «ANCON TRADE LLC»;

— ПрАТ «Астра Люкс»;

— кафедра художнього моделювання Київського національного університету технології та дизайну;

— дизайнер одягу, студентка Академії дизайну та стилю Андре Тана Дар’я Найдюк.

Податковою міліцією викрито зернові махінації підприємства, які коштували бюджету 3,5 млн. гривень

04.08.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Співробітниками податкової міліції здійснюється супроводження матеріалів кримінального провадження, зареєстрованого за ч.3 ст.212 КК України відносно групи осіб, які за рахунок зернових махінацій не сплатили до бюджету 3,5 млн. гривень.

Як з’ясувалося, порушники з 2014 по 2016 роки відображали у податковому та бухгалтерському обліках операції із реалізації зернових культур на адресу суб’єктів господарської діяльності, які мають ознаки ризиковості. Такі дії дозволили їм безпідставно сформувати податковий кредит з ПДВ та ухилитися від сплати значної суми податків.

У місцях зберігання та переробки зернових культур, офісних приміщеннях, за адресами проживання фігурантів провадження та в їх транспортних засобах проведено 11 обшуків. За їх результатами вилучено 2,9 тис. тонн зерна пшениці, 551 тонну готової продукції (борошно, манка), 11,1 тис. Євро, 10,7 тис. доларів США, 75 тис. російських рублів і 172,1 тис. гривень готівкою, 39 монет з металу жовтого кольору, 193 монети з металу сірого кольору, 4 комп’ютерні системні блоки, 4 магнітні носії інформації, первинні бухгалтерські документи та чорнові записи, які мають відношення до справи.

Тривають слідчі дії.

Податковою міліцією припинено діяльність конвертаційного центру, через який проконвертовано майже 200 млн. гривень

03.08.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Співробітниками податкової міліції м. Києва в рамках розслідування кримінального провадження, зареєстрованого за ст. 212 КК України, припинено діяльність конвертаційного центру, що діяв на території м. Києва та Київської області.

Як з’ясувалося, фігуранти провадження надавали послуги з формування незаконного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку підприємствам реального сектору економіки. У подальшому перераховані кошти знімалися готівкою через банкомати та каси банків за винагороду у розмірі 10-11%.

Обіг проконвертованих коштів склав близько 200 млн. гривень. Внаслідок такої протиправної діяльності ймовірні втрати бюджету складають понад 30 млн. гривень.

За результатами  9 обшуків, проведених за місцями проживання фігурантів, автомобілях та за місцями реєстрації фіктивних підприємств, вилучено 320 тис. гривень готівкою, 42 печатки, первинну бухгалтерську документацію транзитних та фіктивних СГД, банківські картки, комп’ютерну техніку, які свідчать про протиправну діяльність.

Слідчі дії тривають.

Харківські митники знайшли коноплю … в долоні

05.08.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

Напередодні в пункті пропуску «Гоптівка» харківськими митниками  було виявлено майже 18 грам коноплі.

39-річний громадянин України в пішому порядку прямував до Росії через пункт пропуску «Гоптівка». Під час усного декларування він заявив про відсутність предметів, обмежених або заборонених до переміщення. Але, при здійсненні митного огляду пильні митники помітили, що чоловік щось тримає в долоні – це виявилося свіже зірване суцвіття коноплі.

За даним фактом був складений протокол про порушення митних правил за частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Громадянина разом з предметом правопорушення передано до правоохоронних органів.

Безхазяйний урожай поповнить бюджет

05.08.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

Земельну ділянку площею 3,2 га, засіяну пшеницею, виявили в Кегичівському районі на території Андріївської сільської ради працівники Кегичівського відділу Первомайської місцевої прокуратури.

В ході кримінального провадження господаря незаконних посівів не встановлено, прокуратура надала відповідну інформацію органам ДФС області для подальших дій відповідно до законодавства України (ПКМУ №1340).

За результатами розгляду матеріалів справи, було прийняте рішення щодо збору безхазяйного урожаю та направлення коштів від його реалізації до бюджету держави.

Сьогодні 4 тони зібраної пшениці податківці передали на відповідальне зберігання. Найближчим часом урожай буде реалізовано.

Нагадаємо, що на Харківщині триває операція «Урожай», в ході якої працівники ДФС, прокуратури, органів влади спільними зусиллями протидіють тіньовому бізнесу в агропромисловому комплексі.

В який термін суб’єкту господарювання надається акт звірки розрахунків за податками?

05.08.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

Пунктом 1 глави 1 розд. ІІ Порядку ведення органами Державної фіскальної служби України оперативного обліку податків і зборів, митних та інших платежів до бюджетів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 07.04.2016 № 422, визначено, що з метою обліку нарахованих і сплачених сум податків, зборів, митних та інших платежів до бюджетів, єдиного внеску органами ДФС відкриваються інтегровані картки платників (далі – ІКП) за кожним платником та кожним видом платежу, які повинні сплачуватися такими платниками.

ІКП містить інформацію про облікові операції та облікові показники, які характеризують стан розрахунків платника податків з бюджетами та цільовими фондами за відповідним видом платежу.

Згідно зі ст. 1 Закону України від 02 жовтня 1996 року № 393/96-ВР «Про звернення громадян» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 393) громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, зокрема із заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних та особистих прав і законних інтересів.

При цьому звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, – невідкладно, але не пізніше п’ятнадцяти днів від дня їх отримання (ст. 20 Закону № 393).

Отже, за письмовою заявою суб’єкта господарювання, щодо якого в контролюючому органі відкрито ІКП, надається письмовий документ щодо стану розрахунків цього платника за податками, зборами та єдиним внеском на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у довільній формі. Такий письмовий документ видається не пізніше п’ятнадцяти робочих днів з дня отримання заяви, в якій суб’єктом господарювання зазначено платежі і період щодо яких здійснюється звірка стану розрахунків з бюджетами, а також нараховані і сплачені суми по цих платежах за вказаний період.

Інформацію щодо стану розрахунків платника з бюджетом також можна отримати у приватній частині «Електронного кабінету платника», що знаходиться на офіційному сайті ДФС України.

До уваги платників! Рахунки для сплати єдиного внеску

04.08.2016

З 01 серпня 2016 року почалидіяти оновлені рахунки 3719«Рахунок для зарахування коштів, які підлягають розподілу за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування», відкриті в органах ДФС, де завершено процес реорганізації.

Звертаємо Вашу увагу на те, що сплата коштів єдиного внеску має відбуватись виключно на рахунки, відкритітериторіальним органам ДФС відповідно до адміністративно — територіальних одиниць, на яких зареєстровані платники податків.

RAHUNKI

 

На Харківщині громадяни реалізовували фальсифікований алкоголь власного виробництва

04.08.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

Працівники податкової міліції Харківщини в рамках операції «Акциз» ліквідували черговий незаконний цех, який забезпечував масове виготовлення горілки та коньяку.

Про це повідомляє начальник оперативного управління ГУ ДФС у Харківській області Сергій Марєхін

В Чугуєві троє родичів, змішуючи у своєму гаражі спирт із водою та ароматичними добавками, виробляли фальсифікат коньяку та горілки відомого бренду. Отриманий продукт вони розливали у пластикові п’ятилітрові пляшки та тетропаки, які в подальшому реалізовували місцевому населенню через оптово-роздрібну мережу кафе та складів.

В рамках кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.28 та ч.1, ч.2 ст.204 Кримінального кодексу України, працівники податкової міліції провели обшуки в виробничих та складських приміщеннях.

«Співробітники слідчо-оперативних підрозділів ГУ ДФС у Харківській області виявили та вилучили з незаконного обігу обладнання, яке використовувалося для виготовлення лікеро-горілчаної продукції, близько 3,5 тисяч літрів спирту та 40 тисяч літрів фальсифікату коньяку й горілки, — зазначає Сергій Марєхін, — загальна сума вилучених товарно-матеріальних цінностей складає 2 млн. грн.».

Учасникам організованого злочинного угрупування вже повідомлено про підозру у скоєнні злочинів, передбачених ч.3 ст. 28, ст. 204 Кримінального кодексу України, а саме – незаконне виготовлення, зберігання та реалізація підакцизних товарів організованим злочинним угрупуванням.

Крім цього у відношенні організатора незаконного виробництва прийнято запобіжний захід у вигляді застави на суму 27,5 тис. грн.

Спільна робота фахівців Консалтингового центру та харківських податківців дає позитивний результат

04.08.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

Вже рік співробітники Головного управління ДФС у Харківській області беруть участь в освітніх проектах для починаючих підприємців, започаткованих Консалтинговим центром Харківського міського центру зайнятості.

Адже ця категорія громадян, які обрали для себе підприємницьку справу, як ніхто,  потребує знань у сфері податкового законодавства та основ ведення власного  бізнесу. Тож і семінари, і зустрічі, і індивідуальні консультації  від податківців стали для них в нагоді, що й відзначали самі підприємці під час зустрічі, присвяченій річниці відкриття Консалтингового центру.  Багато з них вже розпочали власну справу,  вчасно сплачують податки, наповнюють бюджет Харківщини та України, створюють робочі місця, беруть участь в соціально-економічних проектах, а отже освітня робота і податківців, і фахівців служби зайнятості дала свої результати.

 

Щодо реєстрації суб’єкта господарської діяльності платником акцизного податку при використанні пального виключно у власних цілях

04.08.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

ГУ ДФС у Харківській області повідомляє, що суб’єкт господарської діяльності, який здійснюватиме будь-які операції, визначені абзацом другим п.п. 14.1.212 п. 14.1. ст. 14 Кодексу, є особою, яка реалізує пальне, і відповідно до п.п. 212.1.15 п. 212.1 ст. 212 Кодексу є платником акцизного податку.

Згідно з п.п. 212.3.4 п. 212.3 ст. 212 Кодексу особи, які здійснюють реалізацію пального, підлягають обов’язковій реєстрації як платники податку контролюючими органами за місцезнаходженням юридичних осіб, місцем проживання фізичних осіб – підприємців, до початку здійснення реалізації пального.

Абзацом другим п.п. 14.1.212. п. 14.1 ст. 14 Кодексу визначено, що реалізація пального для цілей розділу VI Кодексу – це, зокрема, будь-які операції з передачі (відпуску, відвантаження) пального на митній території України на підставі договорів купівлі-продажу, міни, поставки, дарування, комісії, доручення (у тому числі передача на комісійну/довірчу реалізацію), поруки, інших господарських та цивільно-правових договорів або за рішенням суду, іншого компетентного державного органу чи органу місцевого самоврядування за плату (компенсацію) або без такої, які передбачають перехід права власності або права розпорядження, а також передачу (відпуск, відвантаження) пального на підставі договорів про виробництво із сировини замовника.

У випадку, коли придбане суб’єктом господарювання пальне використовується виключно для власних потреб і воно не укладало будь-яких договорів, відповідно до абзацу другого п.п. 14.1.212 п. 14.1 ст. 14 Кодексу, обов’язок реєструватися платником акцизного податку з реалізації пального згідно з п.п. 212.1.15 п. 212.1 ст. 212 Кодексу не виникатиме, оскільки така операція не є реалізацією пального у розумінні абзацу другого п.п. 14.1.212  п. 14.1  ст. 14 Кодексу.

Вартість активів до 6 тис.грн.: облік бухгалтерський та податковий

05.08.2016

ДФСУ у листі від 18.07.2016р. № 15389/6/99-99-15-02-02-15 надала роз’яснення стосовно податкового та бухгалтерського обліку  матеріальних активів, зарахованих до складу основних засобів, вартість яких не перевищує 6000 грн. і термін використання яких становить понад рік.

Так, згідно з п. 6 Міжнародного стандарту бухгалтерського обліку 16 «Основні засоби» (МСБО 16), основні засоби — це матеріальні об’єкти, що їх:

а) утримують для використання у виробництві або постачанні товарів чи наданні послуг для надання в оренду або для адміністративних цілей;

б) використовуватимуть, за очікуванням, протягом більше одного періоду.

Таким чином, в бухгалтерському обліку для визначення об’єкта основних засобів вартісний критерій не застосовується, на відміну від правил  податкового обліку, де до основних засобів відносяться активи вартістю понад 6000 гривень та строком корисного використання більше одного року (пп. 14.1.138 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу).

Отже, у разі якщо строк корисного використання активу становить понад один рік (або операційний цикл, якщо він довший за рік), але вартість такого активу менше 6000 гривень, то такий актив в податковому обліку не визнається основним засобом, й, відповідно, різниці за таким активом не формуються.

До відома платників рентної плати: порядок визначення коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства

04.08.2016

ДФСУ у листі від 25.07.2016 р. № 25016/7/99-99-12-03-04-17 повідомила про величину коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства у II кварталі 2016 року для гірничих підприємств, що порушили строк регулярної повторної геологоекономічної оцінки запасів корисних копалин ділянки надр.

Оскільки у II кварталі 2016 року діяли чотири облікові ставки: 22 %, 19 %, 18 % та 16,5 %,  з метою уникнення різнотлумачень ДФС, базуючись на принципі рівномірності, обчислила розмір середньозваженої облікової ставки Національного банку України для визначення коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства для розрахунку величини податкового зобов’язання з рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин.

Тривалість дії облікової ставки:

22 відс. — 21 день (01.04.2016 — 21.04.2016);

19 відс. — 35 днів (22.04.2016 — 26.05.2016);

18 відс. — 28 днів (27.05.2016 — 23.06.2016);

16,5 відс. — 7 днів (24.06.2016 — 30.06.2016).

За дорученням Державної фіскальної служби України повідомляємо, що для обчислення податкових зобов’язань з рентної плати середньозважена облікова ставка за II квартал 2016 року становить 19,19 відс. ((22 відс. х 21 день + 19 відс. х 35 днів + 18 відс. х 28 днів + 16,5 відс. х 7 днів)/91).

Підприємець — фізична особа сплачує податок на нерухоме майно як фізична особа

05.08.2016

Статтею 226 Податкового кодексу України  не визначено такого платника як фізична особа – підприємець, тому такий платник – власник об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, сплачує податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за нормами, передбаченими для фізичних осіб.

Цивільним кодексом України визначено, що суб’єктами права приватної власності є фізичні та юридичні особи. Фізичні особи можуть бути власниками будь-якого майна, в тому числі і нерухомого майна комерційного призначення, за винятком окремих видів майна, які відповідно до закону не може їм належати.

Відповідно до п.п. 266.1.1 п. 266.1 ст. 266 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової та нежитлової нерухомості.

Пунктом 1 ст. 320 Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року № 435-ІУ зі змінами і доповненнями (далі – ЦКУ) визначено, що власник має право використовувати своє майно для здійснення підприємницької діяльності, крім випадків, встановлених законом.

Суб’єктами права приватної власності є фізичні та юридичні особи.

Фізичні особи можуть бути власниками будь-якого майна, в тому числі і нерухомого майна комерційного призначення, за винятком окремих видів майна, які відповідно до закону не можуть їм належати (ст. 325 ЦКУ).

Довідково: Загальнодоступний інформаційно – довідковий ресурс (категорія 106.01).

Наближаються терміни подачі звітності

05.08.2016

9 серпня, вівторок  — останній день подання

— податкової декларації з податку на прибуток підприємства за II квартал платниками, у яких податковий період дорівнює календарному кварталу1

— розрахунку частини чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до держбюджету державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями за результатами щоквартальної фінансово-господарської діяльності, за II квартал

— розрахунку оподатковуваного прибутку та податку на прибуток нерезидента, який провадить діяльність на території України через постійне представництво, на підставі складення відокремленого балансу фінансово-господарської діяльності, за II квартал платниками, у яких податковий період дорівнює календарному кварталу

— розрахунку оподатковуваного прибутку та податку на прибуток постійного представництва нерезидента, що здійснюється органом державної податкової служби, за II квартал платниками, в яких податковий період дорівнює календарному кварталу

— звіту про суми податкових пільг за II квартал

— декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами, за II квартал

— податкової декларації з ПДВ платниками, у яких базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу, за ІІ квартал

— звіту про обсяги виробництва та реалізації спирту (форма № 1-РС)

— звіту про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв (форма № 2-РС)

— звіту про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів (форма № 3-РС)

— звіту про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі (форма № 1-ОА)

— звіту про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у оптовій мережі (форма № 1-ОТ)

— звіту про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі (форма № 1-РА)

— звіту про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у роздрібній мережі (форма № 1-РТ)

— податкової декларації рентної плати з розрахунком за ІІ квартал:

рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів;

рентної плати за спеціальне використання води;

рентної плати за користування надрами без рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини

— податкової декларації екологічного податку за ІІ квартал

— податкової декларації збору за місця для паркування транспортних засобів за півріччя

— податкової декларації платника єдиного податку — фізичної особи — підприємця за півріччя платниками, віднесеними до третьої групи

— податкової декларації платника єдиного податку — юридичної особи за півріччя платниками, віднесеними до третьої групи

— податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку за IІ квартал (форма № 1ДФ)

1 Згідно з п. 46.2 ст. 46 Податкового кодексу України платник податку на прибуток подає разом з відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність (крім малих підприємств, які подають тільки річну фінансову звітність) у порядку, передбаченому для подання податкової декларації.

 

До уваги платників податку на прибуток!

05.08.2016

Платники податку на прибуток подають декларацію за перше півріччя 2016 року не пізніше 09 серпня 2016 року, а сплатити податок на прибуток за перше півріччя – не пізніше 19 серпня 2016 року.

При цьому необхідно враховувати деякі особливості складання декларації. Однією з таких особливостей, що починаючи з 2016 року декларацію з податку на прибуток підприємств щоквартально зобов’язані подавати платники податку на прибуток підприємств з доходом за минулий 2015 рік понад 20 млн. гривень.

Також декларацію за півріччя необхідно подати підприємствам, які ліквідуються у ІІ кварталі 2016 року.

Окрім вищезазначених, за підсумками першого півріччя 2016 року, слід відзвітувати підприємствам, які з третього кварталу перейшли на спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.

Сільськогосподарські підприємства, які в цьому році перейшли з четвертої групи єдиного податку на загальну систему оподаткування і хочуть обрати звітний період, який розпочинається з 1 липня поточного звітного року й закінчується 30 червня наступного звітного року, повинні подати декларацію з податку на прибуток за перше півріччя 2016 року.

Платникам єдиного податку необхідно подавати декларацію з податку на прибуток поквартально у разі виплати дивідендів та сплати авансових внесків з податку на прибуток. При цьому в декларації слід заповнити рядок 20 і додаток АВ, де відобразити суму сплачених авансових внесків у разі виплати дивідендів у ІІ кварталі 2016 року.

Платники податку на прибуток (крім суб’єктів малого підприємництва, в яких середня кількість працівників за календарний рік не перевищує 50 осіб, а річний дохід не більше 10 млн. євро за середньорічним курсом НБУ (п.3 ст.55 Господарського кодексу України), подають разом з відповідною податковою декларацією за календарний квартал, півріччя, три квартали квартальну фінансову звітність, яка включає: баланс та звіт про фінансові результати.

З 02 серпня 2016 року – нова форма Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації

04.08.2016

02 серпня 2016 набрав чинностінаказ Міністерства фінансів України від 17.06.2016 № 553(далі – Наказ № 553), яким затверджено нову форму Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації. Наказ № 553 опубліковано в бюлетені «Офіційний вісник України» № 58 від 02.08.2016.

Звіт за новою формою подається до контролюючих органів неприбутковими підприємствами, установами та організаціями, визначеними п. 133.4 ст. 133 Податкового кодексу України, у строки, передбачені для подання податкової декларації з податку на прибуток підприємств.

Неприбутковими підприємствами, установами та організаціями, що відповідають вимогам, встановленим у п.п. 133.4.1 п. 133.4 ст. 133 Податкового кодексу України, зокрема внесені контролюючим органом до Реєстру неприбуткових установ та організацій, звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації подається за базовий звітний (податковий) рік протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року, тобто за новою формою такі неприбуткові підприємства, установи та організації вперше подадуть його за 2016 рік не пізніше 01 березня 2017 року.

Ті ж неприбуткові підприємства, установи та організації, які отримуватимуть доходи від діяльності, яка не пов’язана із статутною (у т. ч. здійснюють продаж основних засобів), та не використовують їх для фінансування видатків на утримання такої неприбуткової організації, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених її установчими документами, повинні при заповненні нового звіту зазначати номер календарного місяця, в якому порушено вимоги пункту 133.4 статті 133 розділу ІІІ Податкового кодексу України, подати його у термін, визначений для місячного податкового (звітного) періоду за період з початку року по останній день місяця, в якому вчинено таке порушення, протягом 20 календарних днів, що настають за його останнім календарним днем.

З першого дня місяця, наступного за місяцем, у якому вчинено таке порушення, до 31 грудня податкового (звітного) року неприбуткова організація зобов’язана щоквартально подавати до контролюючого органу квартальну фінансову і податкову звітність (з наростаючим підсумком) з податку на прибуток та сплачувати податок у термін, визначений для квартального періоду за новою формою.

З наступного податкового (звітного) року така неприбуткова організація подає фінансову і податкову звітність та сплачує податок на прибуток у порядку, встановленому цим розділом для неприбуткових організацій — платників податку на прибуток.

Крім цього, визнано таким, що втратив чинність, наказ Міністерства доходів і зборів України від 27.01.2014 № 85 «Про затвердження форми і Порядку складання Податкового звіту про використання коштів неприбуткових установ та організацій».

 

 

Добавить комментарий