пгт. Комсомольский — Официальный сайт

Новини Харківської ОДПІ 05-09-2016

Харківська ОДП: Майже 420 мільйонів гривень ЄСВ сплачено до бюджету за вісім місяців поточного року

05.09.2016

 

Такі цифри озвучила в. о. начальника Харківської ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області Вікторія Козиренко.

За словами посадовця, за січень-серпень 2016 року платники Харківської ОДПІ перерахували до бюджету 419,4 млн. гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Зокрема, у серпні поточного року платниками сплачено 48,4 млн. гривень ЄСВ, що 514,8 тис. гривень більше встановленого завдання.

Нагадуємо, роботодавцям, що повідомлення про прийняття працівника на роботу подається до початку роботи працівника за формою згідно з додатком до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року №413.

Таке повідомлення подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування одним із таких способів:

-засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб;

— на паперових носіях разом з копією в електронній формі;

— на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п’ятьма особами.

Звертаємо увагу, що з 1 липня 2016 року платники ЄСВ через «Електронний кабінет платника» мають можливість підготувати, заповнити та надіслати звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за новими формами.

Користуючись режимом приватної частини «Введення звітності», платники мають змогу створити та надіслати до контролюючих органів в електронному вигляді:

звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування;

повідомлення про прийняття працівника на роботу.

Мешканці Харківщини сплатили 4,0 мільярда гривень податку на доходи фізичних осіб

05.09.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

Як повідомили в Головному управлінні фіскальної служби області, з початку  2016 року до Зведеного бюджету надійшло 4,0 млрд.грн. податку на доходи фізичних осіб. Це на 1,4 млрд. грн. більше у порівнянні з аналогічним періодом 2015 року.

Так, за 8 місяців місцеві бюджети отримали майже 3,0 млрд. грн. цього податку. До державного бюджету надходження склали 1,0 млрд.грн.

У фіскальному відомстві відзначають, що податок на доходи фізичних осіб є основним джерелом наповнення місцевих бюджетів, його питома вага в загальних надходженнях становить 53,3 %.

На другому місті з наповнення місцевих бюджетів області є єдиний податок. Так, протягом восьми місяців цього року від суб’єктів господарювання Харківщини надійшло 950,8 млн.грн. єдиного податку, що на 338,7 млн.грн. більше минулорічних надходжень.

Ще одним важливим джерелом доходів місцевих громад Харківщини є плата за землю. З початку року власники землі та землекористувачі сплатили її у розмірі 830,2 млн. грн., що на 48,4 % більше обсягу надходжень січня – серпня 2015 року.

Принцип мовчазної згоди діє

05.09.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

ГУ ДФС у Харківській області нагадує про норми  Закону України від 21.04.2015 року № 344-VIII «Про внесення змін до статті 69 Податкового кодексу України щодо спрощення умов ведення бізнесу» (Стаття 69. «Вимоги до відкриття та закриття рахунків платників податків у банках та других фінансових установах»).

Цей Закон спрощує порядок взяття рахунків платників податків на облік контролюючими органами, у зв’язку з введенням принципу мовчазної згоди у сфері оподаткування. Це, в свою чергу, значно спрощує ведення бізнесу для тисяч підприємців, а також поліпшує позиції України в рейтингу Doing Business-2016 за індикатором «Реєстрація підприємств».

Під принципом мовчазної згоди розуміється придбання платником податку права на провадження певних дій без отримання згоди контролюючого органу за умови, що контролюючий орган у встановлений Податковим Кодексом України строк не направив повідомлення про відмову у вчиненні дій, зокрема, у щодо прийняття рахунку на облік.

Тобто, якщо контролюючий орган наступного робочого дня з дня отримання повідомлення від фінансової установи про відкриття рахунку не направив повідомлення про відмову у взятті рахунка на облік, такий рахунок вважається взятим на облік у контролюючому органі за мовчазною згодою. У такому випадку рахунок платника податку вважається прийнятим на облік  у час та дату отримання фінансовою установою повідомлення (квитанції) контролюючого органу про підтвердження факту прийняття повідомлення до оброблення згідно з порядком подання повідомлень, встановленим відповідно до пункту 69.5 ПКУ.

Крім того, відповідно до внесених змін, датою початку видаткових операцій за рахунком платника податків у банках та інших фінансових установах є дата отримання банком або іншою фінансовою установою повідомлення контролюючому органу про взяття рахунка на облік у контролюючих органах або дата, визначена як дата взяття на облік у контролюючому органі за мовчазною згодою.

На Харківській митниці про нагальні питання роботи за принципом «єдиного вікна»

05.09.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

Керівництвом Харківської митниці ДФС на чолі з виконуючим обов’язки начальника митниці Андрієм Танцеровим були проведені робочі зустрічі з представниками суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, декларантами, митними агентами та представниками державних контролюючих органів в Харківській області. Метою цих зустрічей було обговорення питань практичного застосування постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2016 № 364 та проблемних питань, які виникають під час роботи за принципом «єдиного вікна».

Дана система почала роботу з 1 серпня поточного року та застосовується під час здійснення митного, санітарно-епідеміологічного, ветеринарно-санітарного, фітосанітарного, екологічного, радіологічного та інших видів державного контролю.

Керівник митниці зупинився на особливостях функціонування та обміну інформацією між митницею, державними контролюючими органами та декларантами, що введені зазначеною постановою, порівняно із загальною процедурою, визначеною статтею 319 Митного кодексу України.

«Такі нововведення, перш за все, стосуються принципу «мовчазної згоди» та часових нормативів прийняття рішень щодо результатів контролю державними контролюючими органами. Крім того, на теперішній час в зоні діяльності митниці визначено чотири місця, де передбачено функціонування місць митного оформлення товарів за процедурою «єдиного вікна», а саме: митний пост «Харків-автомобільний», митний пост «Харків-центральний», сектор митного оформлення «Ліски» митного поста «Харків-центральний», митний пост «Куп’янськ» — зазначив Андрій Танцеров.

 

Привітання начальника ГУ ДФС у Харківській області Миколи Рибакова з Днем підприємця України

02.09.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

Шановні представники бізнесу, підприємці!

Від усього колективу Державної фіскальної служби  Харківської  області  прийміть щирі вітання з Днем підприємця України!

В цей день вшановують людей, які не тільки розпочали власну справу і взяли на себе відповідальність за добробут своєї сім’ї, але й які активно вносять свій вклад в приватний сектор економіки, створюють додаткові робочі місця, реалізують нові бізнес-проекти та розвивають нашу країну.

Завдяки Вашій праці збільшуються надходження  до державної скарбниці, від чого напряму залежить  і якість здійснення економічних реформ в Україні, і можливість вирішення соціально-економічних проблем. Наповнюються місцеві бюджети, розквітає рідна Харківщина.

Тож дозвольте побажати Вам, шановні підприємці, успіхів у Вашій справі,  реалізації  усіх ідей і проектів, нескінченої ділової енергії, витримки та наснаги задля добрих та корисних справ на благо рідної держави.

Впевнений, що такі працездатні й наполегливі люди, як Ви, зможуть зробити процвітаючою й успішною нашу країну, а Державна фіскальна служба України та, зокрема, Харківської області, буде і надалі створювати  усі умови  для успішного розвитку  Вашого бізнесу.

Щастя, здоров’я,  благополуччя і миру Вам і Вашим родинам!

Зі святом!

З повагою

Начальник

ГУ  ДФС  у Харківській області                       М.В. Рибаков

 

Очільник фіскальної служби регіону Микола Рибаков узяв участь в урочистостях з нагоди Дня підприємця України

02.09.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

Святковий прийом з нагоди відзначення в Україні Дня підприємця відбувся сьогодні в Харківській міській раді. Найкращі представники малого та середнього бізнесу регіону зібралися, щоб відзначити свято, почути теплі слова подяки за вагомий внесок у розвиток країни та Харківщини, наповненння бюджетів усіх рівнів та  активну громадську позицію.

Привітав підприємців від імені усієї фіскальної служби Харківської області і її керівник Микола Рибаков. Зокрема, у своєму поздоровленні посадовець відзначив неабияку відповідальність людей, що  розпочали власну справу, які активно розбудовують приватний сектор економіки, створюють додаткові робочі місця, реалізують нові бізнес-проекти та розвивають нашу країну.  Також начальник ГУ ДФС області запевнив присутніх представників бізнесу, що Державна фіскальна служба України та, зокрема, Харківської області, буде і надалі створювати  усі умови  для успішного розвитку бізнесу та якісного обслуговування платників податків.

На Харківщині податкова міліція виявила нелегальних пивоварів

02.09.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

Працівники слідчо-оперативних підрозділів податкової міліції Харківщини в рамках операції «Акциз-2016» припинили діяльність чергового цеху з незаконного виготовлення підакцизних товарів. На цей раз на території області поза законом працювали пивовари.

Про це повідомляє начальник оперативного управління ГУ ДФС у Харківській області Сергій Марєхін.

Одне з підприємств Харківської області протягом чотирьох місяців здійснювало масове виготовлення пива, яке в подальшому реалізовувалося через мережу пивних магазинів.

«В ході досудового розслідування встановлено, що в період березня-червня посадові особи зазначеного підприємства реалізовували пиво без наявності ліцензії на право здійснення виробництва та реалізації алкогольних напоїв, чим порушили абзац 5 ч. 2 ст.17 Закону України  «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», — розповідає Сергій Марєхін, — встановлено, що орієнтовна вартість незаконно реалізованого пива становить понад 1,1 млн. грн.».

В рамках кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст. 204 Кримінального кодексу України, співробітники податкової міліції провели обшуки у виробничих приміщеннях пивоварів.

Так, було виявлено та вилучено обладнання, яке використовувалося для незаконного виготовлення пива, упаковки та солод. Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей склала близько 3 млн. грн.

На теперішній час зразки відібраної сировини направлено для проведення експертизи. Крім цього, вирішується питання щодо накладення арешту на вилучене майно, встановлюються канали постачання сировини.

Слідство за даним фактом триває.

Харківщина наповнює бюджет

02.09.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

Це на 6,9 млрд. грн. більше ніж за відповідний період минулого року. Темп росту збору платежів до відповідного періоду минулого року склав  158,3 %.

Отримати відомості про доходи з Державного реєстру фізичних осіб можна через Інтернет

02.09.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

Головне управління ДФС у Харківській області нагадує, що фізична особа може звернутися до органу ДФС за своїм місцем проживання, місцем отримання доходів або за місцезнаходженням іншого об’єкта оподаткування для отримання відомостей про суми одержаних доходів.

Для отримання відомостей про себе з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків, фізична особа звертається особисто або через уповноважену особу. Для цього необхідно подати документ, що посвідчує особу та заяву встановленого зразка. У разі подання заяви повноваженою особою необхідно пред’явити довіреність, засвідчену в нотаріальному порядку, її копію, а також оригінал і копію документа, що посвідчує особу такого представника.

Звертаємо увагу, що фізичні особи, які не мають постійного місця проживання в Україні або тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, отримання доходів, місцезнаходження іншого об’єкта оподаткування, можуть звернутися за отриманням відомостей з Державного реєстру до будь-якого контролюючого органу.

Також повідомляємо, що  з 01.09.2015 у штатному режимі працює електронний сервіс щодо отримання відомостей про доходи засобами спеціалізованого клієнтського програмного забезпечення в електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису (ЕЦП). Отримати ЕЦП можна безкоштовно в акредитованому центрі сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС (АЦСК ІДД). В такому випадку запит для отримання відомостей про доходи формується виключно фізичними особами – платниками податків для отримання інформації про себе.

Детально ознайомитись з Порядком отримання відомостей про доходи засобами «Електронного кабінету платника» можна на офіційному веб-порталі ДФС.

Від нерухомості місцеві бюджети Київського та Московського районів отримали майже 19 млн гривень

05.09.2016

З початку 2016 року Київською ОДПІ м. Харкова забезпечено надходження податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у сумі майже 18,6 млн грн., що на 3,4 млн грн. перевищує показник надходження аналогічного періоду 2015 року.

Нагадуємо, що відповідно до статті 266 Податкового кодексу України платниками даного податку є фізичні та юридичні особи, які є власниками об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості. До 1 липня звітного року податкові органи обчислюють для фізичних осіб суму податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Для житлової нерухомості  ставка податку встановлена за 1 м.кв. — 1,0 % від мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня поточного року, для господарських, присадибних будівель встановлена за 1 кв.м. — 0,01 %. Фізичні особи сплачують податок на нерухоме майно протягом 60 днів із дня вручення такого повідомлення-рішення через установи банків та поштові відділення.

Зауважимо, що платники податку – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцезнаходженням об’єкта оподаткування декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 цього Кодексу. Податок сплачується авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом.

Роман Насіров: ДФС запускає мобільні групи

05.09.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

«Сьогодні ми даємо старт роботі 20 мобільних груп – це черговий крок у реформуванні митниці. Мета створення мобільних груп – посилення боротьби з контрабандою та корупцією на митниці, підвищення ефективності митного контролю товарів та боротьби з митними правопорушеннями», – зазначив Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров.

Основою роботи мобільних груп стануть звіти спеціальної аналітичної групи Міжвідомчого центру. Робота аналітичного центру та мобільних груп буде цілодобовою. Міжвідомчий цільовий центр був створений ще два тижні тому.

Створення Міжвідомчого цільового центру та  20 мобільних груп – черговий крок у реформуванні митниці. Це свідчення систематичної роботи по боротьбі з контрабандою та корупцією, що ведеться фіскальною службою разом з іншими державними відомствами.

До складу Міжвідомчого цільового центру та мобільних груп увійшли представники  Державної фіскальної служби, Державної прикордонної служби та Національної поліції. До кожної мобільної групи увійдуть по два представники ДФС. Мобільні групи будуть діяти у цілодобовому режимі по всій території України.

На Міжвідомчий Центр та  мобільні групи покладено такі завдання, як попередження та виявлення фактів порушення митного законодавства, узагальнення, обробка та аналіз оперативної й аналітичної інформації щодо можливих фактів порушення митного законодавства, боротьба з корупцією.

Аналітична група у складі Центру буде проводити аналітико-пошукову роботу з метою виявлення ризикових операцій в зоні діяльності митниць, а мобільні групи будуть діяти в цілодобовому режимі по всій території України і виїжджати по орієнтуваннях.

«Впевнений, мобільні групи стануть ефективним засобом у боротьбі з контрабандою та корупційними проявами на митницях», – додав Голова ДФС.

«Фантом» затримав 10 млн. російських рублів та 100 тис. доларів США, які везли до непідконтрольних територій

05.09.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Співробітниками спецпідрозділу податкової міліції «Фантом» на КПВВ «Зайцево» здійснено огляд автомобіля Шевроле Лачетті, який рухався до тимчасово не підконтрольних територій в напрямку м. Горлівка.

Під час огляду транспортного засобу встановлено, що автомобіль обладнано газовим устаткуванням, а в якості палива використовується газ. При цьому паливний бак бензином заправлений не був.

В порожньому паливному баку виявлено схованку, в якій під побутовими предметами знаходились грошові кошти — 10 млн. російських рублів та 100 тис. доларів США.

Встановлено, що 52-річний водій віз готівку із м. Северодонецьк до м. Луганськ.

Матеріали щодо даної події передано співробітникам Бахмутського відділу поліції ГУ НП у Донецькій області для внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст.258-5 КК Ураїни «Фінансування тероризму»

Викрито службових осіб фіскальних органів – учасників схеми ухилення від сплати податків

05.09.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Співробітниками Управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Київській області встановлено злочинну схему ухилення від сплати податків за сприянням службових осіб фіскальних органів.

Так, протягом липня 2016 року зловмисники, шляхом підробки реєстраційних документів та печаток одного з реально діючих підприємств м. Києва за сприянням службових осіб реєстраційних та фіскальних органів Київської області, незаконно здійснили коригування в системі електронного адміністрування податку на додану вартість. Своїми діями вони завдали шкоди державному бюджету, власникам підприємства у розмірі більш ніж 30 млн.грн.

За зібраними матеріалами УВБ ГУ ДФС у Київській області прокуратурою Київської області зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.364 КК України (зловживання владою або службовим становищем) у відношенні співробітників Ірпінського відділення Вишгородської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області.

У рамках кримінального провадження проведено обшуки в робочих кабінетах податкового органу та за місцями проживання осіб, причетних до протиправної діяльності, в ході яких вилучено документи, чорнові записи, флеш-носії інформації та інші речі, які мають доказове значення у кримінальному провадженні.

На теперішній час слідство триває. Санкція ч.2 ст.364 КК України передбачає позбавленням волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років

Привітання Голови ДФС Романа Насірова з Днем підприємця

02.09.2016

Шановні підприємці!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

 

Розвиток підприємництва — важлива складова відновлення української економіки. Ви, завдяки своїй праці та активності, сприяєте всебічному розвитку нашої держави, створюєте нові робочі місця, наповнюєте державний бюджет. Сумлінна сплата податків бізнесом дозволяє вирішувати ряд важливих соціально-економічних проблем та зміцнювати національну економіку.

Ми постійно взаємодіємо з представниками бізнесу, налагоджуємо ефективний діалог, покращуємо сервіси, спрощуємо підприємцям процедуру сплати податків. Наприклад, незабаром ми плануємо відкрити «Центр партнерства» — універсальний центр обслуговування платників податків, де можна буде отримати консультацію з приводу роботи фіскальної служби, подати заявку на будь-який сервіс і взагалі скористатися всіма електронними сервісами, які надає наша служба.

Впевнений, що спільна співпраця між органами податкової служби, підприємцями й усіма структурами, які беруть активну участь у розвитку підприємництва, стане запорукою стабільності нашої економіки.

Хочу висловити подяку підприємцям, які своєю працею й активною позицією прагнуть досягти значущих економічних і суспільних результатів. Дякую вам за щоденну працю та цілеспрямованість, за ентузіазм та самовідданість. Бажаю вам натхнення у реалізації власних задумів та ініціатив, невичерпної енергії та впевненості у власних силах.

 

З повагою

 

Голова ДФС

Роман Насіров

Великі платники податків сплатили до держбюджету 137,6 млрд. грн.

02.09.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

За результатами 8 місяців 2016 року платниками, що обслуговуються в Офісі великих платників податків Державної фіскальної служби, сплачено до державного бюджету 137,6 млрд. гривень. Про це повідомив очільник Офісу Євген Бамбізов.

За його словами, порівняно з аналогічним періодом минулого року великими платниками збільшено сплату податків та зборів до Держбюджету на 31,8 млрд. грн., або на 29,8%. Значного темпу росту в порівнянні з минулим роком досягнуто по усіх бюджетоформуючих податках.

«Слід відмітити, що порівняно з минулим роком питома вага надходжень від великих платників у загальному зборі по Україні суттєво збільшилась і становить 59% проти 50% за результатами 2015 року», — підкреслив Євген Бамбізов.

Він зазначив, що ефективним показником роботи Офісу є розмір відшкодованих сум податку на додану вартість. Так, за січень – серпень 2016 року платникам, які знаходяться на обліку в Офісі великих платників, відшкодовано 37,7 млрд. грн., що на 11,5 млрд. грн., або на 70%, більше ніж за аналогічний період минулого року. Також у 2016 році на 1,4 млрд. грн. збільшено середньомісячне відшкодування ПДВ на рахунки платників у порівнянні з аналогічним періодом минулого року (4,7 млрд. грн. проти 3,2 млрд. грн.).

«Високі результати досягнуті за рахунок постійного удосконалення системи адміністрування податків та зборів в Офісі великих платників. Насамперед – це запровадження системи індивідуального супроводження великих платників податків професійними консультантами-координаторами. По-друге – впровадження щоденної експрес-діагностики Єдиного реєстру податкових накладних для виявлення можливих ризиків (у разі виявлення небезпеки великим платникам направляється відповідне повідомлення)», — підкреслив Євген Бамбізов.

Євген Бамбізов: Реорганізація Офісу великих платників на фінальній стадії

02.09.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Закінчується процес реорганізації Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби, спрямований на покращення адміністрування податків та надання нових сервісів.  Про це повідомив очільник Офісу Євген Бамбізов.

«Мета реформи – це посилення потенціалу з податкового адміністрування в Офісі великих платників, поліпшення і розширення опцій електронних послуг, раціоналізація організаційної структури Офісу», — підкреслив Євген Бамбізов.

За його словами, на фінальній стадії приєднання регіональних Спеціалізованих державних податкових інспекцій до єдиної юридичної особи — Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби. Завдяки цьому буде створено єдиний центр прийняття управлінських рішень і контролю та надано можливість платникам обирати зручне місце обслуговування протягом року.

«Приєднання до єдиної юрособи також забезпечить отримання адміністративних послуг великими платниками в кожному територіальному підрозділі Офісу та  скорочення процедури адміністративного оскарження. Крім того, буде оптимізовано організаційну структуру Офісу великих платників з відповідним скороченням штатної чисельності», — підкреслив Євген Бамбізов.

Так, на сьогодні вже створені та успішно функціонують відокремленні сервісні управління: при Центральному офісі – Полтавське, Вінницьке; при СДПІ у м. Львові – Івано-Франківське, Луцьке, Тернопільське, які забезпечують якісне обслуговування великих платників податків у відповідних областях України.

Крім того, у рамках реформи впроваджена система індивідуального супроводження великих платників податків професійними консультантами-координаторами.

«Зі спеціалістами Офісу великих платників податків постійно проводяться технічні навчання за участі провідних фахівців – експертів Міжнародного валютного фонду, Офісу технічної допомоги Казначейства США щодо розробки інструментів електронного аудиту, аналізу ризиків з міжнародних питань, створення ефективних програм взаємовідносин з ключовими клієнтами Офісу великих платників», — зазначив Євген Бамбізов.

 

За його словами, також на завершальному етапі перехід на електронний документообіг та скасування більшості адміністративних послуг, що надаються на паперових носіях.

Реалізується й проект «Електронна перевірка», що є одним з пріоритетних напрямів співпраці з міжнародними експертами. У майбутньому реалізація технічного завдання при розробці програмного забезпечення дозволить проводити співставлення бухгалтерської та податкової звітності для камеральних та документальних перевірок в електронному вигляді.

В Херсоні вилучено 4,2 тис. тонн ячменю вартістю 14,7 млн. грн.

02.09.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

В рамках проведення операції «Рубіж-2016» та розслідування кримінального провадження, зареєстрованого за ст.212 КК України співробітниками податкової міліції Херсонської області спільно з працівниками Херсонської митниці та за сприяння прикордонників, проведено обшук території Херсонського морського торговельного порту, де виявлено вантаж фігурантів справи.

Встановлено, що група осіб здійснює експорт сільськогосподарської продукції морським транспортом з використанням підприємства з ознаками фіктивності. При цьому, зазначене підприємство не відображає в податковій звітності придбання та вирощування сільськогосподарської продукції.

Під час проведених заходів було вилучено 4,2 тис. тонн ячменю орієнтовною вартістю14,7 млн. гривень, який експортували за підробленими документами.

Тривають слідчі дії.

Викрито «схему» експорту зернових та олійних культур в офшорні країни

02.09.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Співробітниками податкової міліції Центрального офісу розслідується кримінальне провадження, зареєстроване за ст. ст. 205 і 212 КК України щодо ухилення від сплати податків.

Під час розслідування викрито групу осіб, які зареєстрували на підставних осіб 15 суб’єктів господарської діяльності, що входили до складу конвертаційно-транзитної групи.

Використовуючи підконтрольні підприємства вказані особи здійснювали документальне оформлення операцій з придбання зернових та олійних культур за завищеними цінами. Окрім того, за допомогою підприємств-нерезидентів оформлювались експортні операції до офшорних країн та країн з пільговим оподаткуванням, за рахунок чого підприємства реального сектору економіки збільшували та отримували незаконне бюджетне відшкодування.

Протягом 2015-2016 років фігуранти справи оформили «експортних операцій» на суму понад 700 млн. гривень.

Під час вжитих заходів проведено 10 обшуків в м. Києві, м. Дніпро та одному з населених пунктів Дніпропетровської області за місцями розташування офісних приміщень, проживання фігурантів та в їх транспортних засобах.

В результаті обшуків вилучено 4,2 млн. гривень готівкою, 31 печатку підприємств, комп’ютерну техніку, електронні носії інформації та фінансово-господарську документацію.

Слідчі дії тривають.

«Фантом» затримав навантажувач та автозапчастини загальною вартістю майже 72 тис. грн.

05.09.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Співробітники спецпідрозділу «Фантом» у складі зведеної міжвідомчої мобільної групи в районі населеного пункту Верхньоторецьке зупинили автомобіль Камаз 5410 під керуванням 55-річного громадянина України.

Під час огляду в автомобілі виявили навантажувач та запчастини до вантажних автомобілів на загальною вартістю 71,7 тис. грн.. Встановлено, що водій намагався перемістити вказаний вантаж до тимчасово непідконтрольних територій України.

За даним фактом складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення, відповідальність за що передбачена ч. 1 ст. 204-3 КУпАП.

«Фантом» затримав 10 млн. російських рублів та 100 тис. доларів США, які везли до непідконтрольних територій

05.09.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Співробітниками спецпідрозділу податкової міліції «Фантом» на КПВВ «Зайцево» здійснено огляд автомобіля Шевроле Лачетті, який рухався до тимчасово не підконтрольних територій в напрямку м. Горлівка.

Під час огляду транспортного засобу встановлено, що автомобіль обладнано газовим устаткуванням, а в якості палива використовується газ. При цьому паливний бак бензином заправлений не був.

В порожньому паливному баку виявлено схованку, в якій під побутовими предметами знаходились грошові кошти — 10 млн. російських рублів та 100 тис. доларів США.

Встановлено, що 52-річний водій віз готівку із м. Северодонецьк до м. Луганськ.

Матеріали щодо даної події передано співробітникам Бахмутського відділу поліції ГУ НП у Донецькій області для внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст.258-5 КК Ураїни «Фінансування тероризму»

Викрито службових осіб фіскальних органів – учасників схеми ухилення від сплати податків

05.09.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Співробітниками Управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Київській області встановлено злочинну схему ухилення від сплати податків за сприянням службових осіб фіскальних органів.

Так, протягом липня 2016 року зловмисники, шляхом підробки реєстраційних документів та печаток одного з реально діючих підприємств м. Києва за сприянням службових осіб реєстраційних та фіскальних органів Київської області, незаконно здійснили коригування в системі електронного адміністрування податку на додану вартість. Своїми діями вони завдали шкоди державному бюджету, власникам підприємства у розмірі більш ніж 30 млн.грн.

За зібраними матеріалами УВБ ГУ ДФС у Київській області прокуратурою Київської області зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.364 КК України (зловживання владою або службовим становищем) у відношенні співробітників Ірпінського відділення Вишгородської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області.

У рамках кримінального провадження проведено обшуки в робочих кабінетах податкового органу та за місцями проживання осіб, причетних до протиправної діяльності, в ході яких вилучено документи, чорнові записи, флеш-носії інформації та інші речі, які мають доказове значення у кримінальному провадженні.

На теперішній час слідство триває. Санкція ч.2 ст.364 КК України передбачає позбавленням волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років

На Запоріжжі ліквідовано підпільних цех з виготовлення фальсифікованого алкоголю

02.09.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Співробітниками податкової міліції Запорізької області в рамках проведення операцій «Акциз – 2016» і «Курорт – 2016» та розслідування кримінального провадження, зареєстрованого за ст.204 КК України, в одному з міст області проведено обшуки приватного домоволодіння фігуранта справи.

Встановлено, що вказана особа організувала підпільний цех з виготовлення фальсифікованої алкогольної продукції, використовуючи обладнання для її масового виробництва.

За результатами проведених заходів вилучено 135 дал спирту, 66 дал готової продукції, марки акцизного податку України з ознаками підробки  та обладнання загальною орієнтовною вартістю 309 тис. гривень.

Слідчі дії тривають.

На Волині до місцевих скарбниць вже надійшло 1,7 мільйона гривень транспортного податку

05.09.2016

З початку року на Волині до місцевих скарбниць  сплачено 1,7 мільйона гривень транспортного податку. Цю суму до бюджетів місцевих громад спрямували власники елітних легкових авто, які згідно з законодавчими нормами підлягають оподаткуванню.

Зокрема, Законом України від 24 грудня 2015 року № 909 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році», передбачено, що об’єктом оподаткування транспортним податком є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньо-ринкова вартість яких становить понад 750 розмірів мінімальної зарплати , встановленої законом станом на 1 січня податкового (звітного) року.

Методику визначення вартості автомобілів та об’єкт оподаткування в 2016 році змінено. Фізичним особам, котрі володіють елітним транспортом, що підлягає оподаткуванню, фахівці ДФС надіслали до 1 липня відповідні повідомлення – рішення про нараховану суму транспортного податку  — наголошують в  ГУ ДФС у Волинській області.

«Ми дякуємо громадян, котрі володіють вартісними автомобілями, за відповідальний підхід до обв’язку щодо сплати податків.. Варто особливо наголосити, що транспортний податок як складова податку на майно, є одним з джерел наповнення місцевих бюджетів. Оскільки податок сплачується за місцем реєстрації, то податок з елітних авто використовується винятково на потреби громад, де зареєстровані такі транспортні засоби», — зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Відповідно до ст. 267 Податкового кодексу України платниками транспортного податку є фізичні  та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні власні легкові автомобілі.

Нагадаємо, що платники транспортного податку – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцем реєстрації авто декларацію із розбивкою річної суми рівними частками щоквартально. Юридичні особи сплачують транспортний податок авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, наступного за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

Емітент корпоративних прав нараховує авансовий внесок із податку на прибуток при виплаті дивідендів

05.09.2016

Емітент корпоративних прав, який приймає рішення про виплату дивідендів своїм акціонерам (власникам), нараховує та вносить до бюджету авансовий внесок із податку на прибуток, згідно п.п. 57.1′.2 п. 57.1і ст. 57 Податкового кодексу України  крім випадків, передбачених п.п. 57.1′.3 п. 57. ПКУ.

Авансовий внесок розраховується з суми перевищення дивідендів, що підлягають виплаті, над значенням об’єкта оподаткування за відповідний податковий (звітний) рік, за результатами якого  виплачуються дивіденди, грошове зобов’язання щодо якого погашене. У разі наявності непогашеного грошового зобов’язання авансовий внесок розраховується зі всієї суми дивідендів, що підлягають виплаті. Авансовий внесок обчислюється за ставкою, встановленою п.136.1 ст.136 ПКУ. Сума дивідендів, що підлягає виплаті, не зменшується на суму авансового внеску.

При цьому у разі якщо дивіденди виплачуються за неповний календарний рік, то для обрахунку суми зазначеного перевищення використовується значення об’єкту оподаткування, обчислене пропорційно кількості місяців, за які сплачуються дивіденди. Зазначений авансовий внесок вноситься до бюджету до/або одночасно з виплатою дивідендів.

З урахуванням вищезазначених норм, авансовий внесок при виплаті дивідендів за підсумками звітного кварталу, півріччя, трьох кварталів розраховується зі всієї суми дивідендів, що підлягають виплаті, якщо на момент виплати таких дивідендів декларація з податку  на прибуток за звітний рік, на

який припадають такі періоди, не подана. Якщо на момент виплати дивідендів за IV квартал звітного року податкова декларація з податку на прибуток підприємств за такий рік подана та зобов’язання, нараховані у такій декларації, погашені, то авансові внески нараховуються на суму перевищення дивідендів, що підлягають виплаті за IV квартал звітного року, над значенням об’єкта оподаткування податком на прибуток за такий рік, поділеному на 12 та помноженому на 3 (пропорційно кількості місяців, за які виплачуються дивіденди).

Сума сплачених авансових внесків з податку на прибуток при виплаті дивідендів підлягає зарахуванню у зменшення податкового зобов’язання з податку на прибуток, задекларованого у податковій декларації за звітний (податковий) рік (п.п. 57.1 ‘.2 п. 57.11 ст. 57 Кодексу).

Відповідно до п. 137.4 ст. 137 Кодексу податковими (звітними) періодами для податку на прибуток підприємств, крім випадків, передбачених п. 137.5 ст. 137 Кодексу, є календарні: квартал, півріччя, три квартали, рік. При цьому податкова декларація розраховується наростаючим підсумком. Податковий (звітний) період починається з першого календарного дня податкового (звітного) періоду і закінчується останнім календарним днем податкового (звітного) періоду.

Сума сплачених авансових внесків у зв’язку із виплатою дивідендів у звітному (податковому) періоді відображається у рядку 16.3 додатку ЗП до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20.10.2015 № 897 (далі — Декларація).

Таким чином, у рядку 16.3.1 додатка ЗП до Декларації (після внесення змін до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств наказом Міністерства фінансів України від 08.07.2016 № 585 — рядок 16.4.1 додатка ЗП до Декларації) за перший квартал, півріччя, три квартали, рік, відображаються сплачені у першому кварталі, півріччі, трьох кварталах, році авансові внески при виплаті дивідендів, що відносяться на зменшення нарахованої суми податку за відповідний звітний період (перший квартал, півріччя, три квартали, рік).

Довідково: лист ДФС України від 30.08.2016  № 29075/7/99-99-15-02-02-17 «Про розгляд листа»

Щодо здійснення валютного контролю за імпортними операціями без увезення товару на територію України

05.09.2016 — Головне управління ДФС у Дніпропетровській області

 

Порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті за екс- портними, імпортними опера- ціями та відповідальність за порушення законодавчо вста- новлених строків таких розрахунків визначено Законом України від 23 вересня 1994 року N185/94-ВР «Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті» (далі — Закон N185).

Відповідно до ст. 2 Закону N185 строк та умови завершення імпортної операції без увезення товару на територію України визначаються у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України за погодженням з Національним банком України.

Порядок визначення строку та умов завершення імпортної операції без увезення товару на територію України затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 05 грудня 2007 року N1392 (далі — Порядок).

Строк завершення імпортної операції без увезення товару на територію України за зовнішньоекономічними договорами (контрактами) відповідно до п. 2 Порядку не може перевищувати 180 календарних днів з моменту здійснення резидентом авансового платежу або виставлення векселя на користь нерезидента, а у разі проведення розрахунків у формі документарного акредитиву — з моменту здійснення уповноваженим банком платежу на користь нерезидента.

Згідно з п. 3 Порядку та п. 3.6 Інструкції про порядок здійснення контролю за експортними, імпортними операціями, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 24 березня 1999 року N136, імпортна операція резидента без увезення товару на територію України вважається завершеною та знімається банком з контролю за наявності однієї з таких умов:

— зарахування виручки, одержаної від нерезидента, на рахунок резидента в уповноваженому банку в разі продажу нерезиденту товару за межами України;

— подання документів, що підтверджують використання резидентом товару за межами України на підставі договорів (контрактів, угод), інших форм документів, що застосовуються в міжнародній практиці та можуть уважатися договором.

Порушення резидентами законодавчо встановлених строків розрахунків тягне за собою відповідальність, передбачену ст. 4 Закону N185.

(Лист ДФС України від 19.08.2016 р. N 18026/6/99-99-15-02-02-15).

Щодо відображення в податковому обліку операцій з інвестиційною нерухомістю

05.09.2016 — Головне управління ДФС у Дніпропетровській області

Відповідно до п. 4 Положення (стандарт) бухгалтерського об- ліку 32 «Інвестиційна неру- хомість» (далі — П(С)БО 32), затвердженого наказом Мініс- терства фінансів України від 02.07.2007 р. N779, інвестиційна нерухомість — власні або орендовані на умовах фінансової оренди земельні ділянки, будівлі, споруди, які розташовуються на землі, утримувані з метою отримання орендних платежів та/або збільшення власного капіталу, а не для виробництва та постачання товарів, надання послуг, адміністративної мети або продажу в процесі звичайної діяльності.

Інвестиційна нерухомість визнається активом, якщо існує ймовірність того, що підприємство отримає в майбутньому від її використання економічні вигоди у вигляді орендних платежів та/або збільшення власного капіталу, та її первісна вартість може бути достовірно визначена (п. 8 П(С)БО 32).

Придбана (створена) інвестиційна нерухомість зараховується на баланс підприємства за первісною вартістю (п. 9 П(С)БО 32).

На дату балансу інвестиційна нерухомість обліковується за справедливою вартістю, якщо її можна достовірно визначити, або за первісною вартістю, зменшеною на суму нарахованої амортизації з урахуванням втрат від зменшення корисності та вигод від її відновлення, що визнаються відповідно до Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 28 «Зменшення корисності активів», затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24.12.2004 р. N817.

Якщо обрано оцінку інвестиційної нерухомості за первісною вартістю, то об’єкт інвестиційної нерухомості підлягатиме амортизації за одним із методів, наведених у п. 28 Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 7 «Основні засоби» (далі — П(С)БО 7), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 27.04.2000 р. N92.

Згідно з п. 18 П(С)БО 32 інвестиційна нерухомість, що обліковується за первісною вартістю, зменшеною на суму нарахованої амортизації, з урахуванням втрат від зменшення корисності та вигод від її відновлення, переоцінці не підлягає.

Згідно з пп. 134.1.1 п. 134.1 ст. 134 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) об’єктом оподаткування податком на прибуток є прибуток із джерелом походження з України та за її межами, який визначається шляхом коригування (збільшення або зменшення) фінансового результату до оподаткування (прибутку або збитку), визначеного у фінансовій звітності підприємства відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності, на різниці, які виникають відповідно до положень розділу III «Податок на прибуток підприємств» Кодексу.

Різниці по операціях з інвестиційною нерухомістю, яка оцінюється за справедливою вартістю, формуються відповідно до положень п. 141.2 ст. 141 Кодексу.

На суму уцінки інвестиційної нерухомості, яка оцінюється за справедливою вартістю, відображеною у складі фінансового результату до оподаткування податкового (звітного) періоду відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності, що перевищує суму раніше проведеної дооцінки таких активів, збільшується фінансовий результат до оподаткування (пп. 141.2.1 п. 141.2 ст. 141 Кодексу).

Таким чином, якщо підприємство обирає оцінку інвестиційної нерухомості за первісною вартістю, то об’єкт інвестиційної нерухомості підлягатиме амортизації згідно з П(С)БО 7, та у цьому разі платник податку коригує фінансовий результат до оподаткування на різниці, які формуються відповідно до положень ст. 138 Кодексу, в тому числі нараховану амортизацію.

Якщо підприємство обирає оцінку інвестиційної нерухомості за справедливою вартістю, то об’єкт інвестиційної нерухомості не підлягатиме амортизації згідно з П(С)БО 7, у цьому разі платник податку не коригує фінансовий результат до оподаткування на різниці, які формуються відповідно до положень ст. 138 Кодексу, в тому числі нараховану амортизацію.

У випадку продажу основних засобів (у тому числі інвестиційної нерухомості, яка обліковується у фінансовому обліку за первісною вартістю), які використовуються у господарській діяльності, та підлягають амортизації у податковому обліку, фінансовий результат до оподаткування збільшується на суму залишкової вартості таких активів, визначеної відповідно до правил бухгалтерського обліку, та зменшується на суму залишкової вартості цих активів, визначеної з урахуванням положень ст. 138 Кодексу.

Враховуючи, що амортизація основних засобів (у тому числі інвестиційної нерухомості, яка обліковується у фінансовому обліку за первісною вартістю), які не використовувались у господарській діяльності, для цілей оподаткування не нараховувалась, то залишкова вартість цих активів у випадку їх продажу дорівнюватиме їх первісній вартості.

У разі продажу цих активів фінансовий результат до оподаткування збільшується (згідно з п. 138.1 ст. 138 Кодексу) на суму залишкової вартості таких активів, визначеної згідно з бухгалтерським обліком, та зменшується (згідно з п. 138.2 ст. 138 Кодексу) на суму первісної вартості таких активів, визначеної згідно з бухгалтерським обліком.

У разі здійснення операцій з продажу інвестиційної нерухомості, яка обліковується у фінансовому обліку за справедливою вартістю (амортизація та зменшення корисності не визнаються), коригування фінансового результату до оподаткування згідно норм п. 138.1 та п. 138.2 ст. 138 Кодексу не здійснюється. Результат від продажу таких активів визначається згідно з правилами бухгалтерського обліку, та відображається у складі фінансового результату до оподаткування без коригувань.

(Лист ДФС України від 15.08.2016 р. N 17633/6/99-99-15-02-02-15).

Щодо порядку відображення сільськогосподарським підприємством показників у додатку 9 до податкової декларації з ПДВ

02.09.2016

Під час проведення семінару з платниками фахівці ДПІ у Жовтневому районі  м. Дніпропетровська розглянули питання ПДВ.

Згідно з пунктом 209.1 статті 209 Податкового кодекса України (далі – ПКУ) резидент, який провадить підприємницьку діяльність у сфері сільського і лісового господарства та рибальства та відповідає критеріям, встановленим у пункті 209.6 цієї статті (далі — сільськогосподарське підприємство), може обрати спеціальний режим оподаткування.

З метою застосування спеціального режиму оподаткування сільськогосподарським вважається підприємство, основною діяльністю якого є постачання вироблених (наданих) ним сільськогосподарських товарів (послуг) на власних або орендованих основних фондах, а також на давальницьких умовах, в якій питома вага вартості сільськогосподарських товарів/послуг становить не менш як 75 відсотків вартості всіх товарів/послуг, поставлених протягом попередніх 12 послідовних звітних податкових періодів сукупно (пункт 209.6 статті 209 ПКУ).

Порядок заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість затверджено наказом Міністерства фінансів України від 28.01.2016 р. N 21, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 29.01.2016 р. за N 159/28289 (далі — Порядок N 21).

Відповідно до пункту 5 розділу I Порядку N 21 платники ПДВ, які згідно зі статтею 209 ПКУ застосовують спеціальний режим оподаткування діяльності у сфері сільського та лісового господарства, а також рибальства, крім податкової декларації з ПДВ (далі — декларація) з позначкою «0110», подають декларацію з позначкою «0121»/»0122″/»0123″, яка є невід’ємною частиною звітності за відповідний звітний період. До такої декларації включаються лише ті операції, що стосуються спеціального режиму, встановленого статтею 209 ПКУ.

Розрахунок питомої ваги вартості сільськогосподарських товарів/послуг у вартості всіх товарів/послуг здійснюється у додатку 9 до декларації з позначкою «0121»/»0122″/»0123″ (пункти 10 та 13 розділу III Порядку N 21).

Для розрахунку такої питомої ваги враховуються загальні обсяги постачання (без ПДВ) та обсяги постачання (без ПДВ) сільськогосподарських товарів/послуг.

Згідно з пунктом 198.5 статті 198 ПКУ платник податку зобов’язаний нарахувати податкові зобов’язання виходячи з бази оподаткування, визначеної відповідно до пункту 189.1 статті 189 ПКУ, та скласти не пізніше останнього дня звітного (податкового) періоду і зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних в терміни, встановлені ПКУ для такої реєстрації, зведену податкову накладну за товарами/послугами, необоротними активами (для товарів/послуг, необоротних активів, придбаних або виготовлених до 1 липня 2015 року, — у разі, якщо під час такого придбання або виготовлення суми податку були включені до складу податкового кредиту), у разі якщо такі товари/послуги, необоротні активи призначаються для їх використання або починають використовуватися у неоподатковуваних операціях.

Таким чином, нарахування сільськогосподарським підприємством податкових зобов’язань відповідно до пункту 198.5 статті 198 ПКУ не пов’язане з постачанням товарів/послуг, а тому обсяги таких податкових зобов’язань при розрахунку питомої ваги вартості сільськогосподарських товарів/послуг у загальній вартості поставлених платником товарів/послуг не враховуються. (Лист ДФСУ від 09.08.2016 р. N 17187/6/99-99-15-03-02-15).

Зустріч представників бізнесу та громадськості з фахівцями державних органів з питань реалізації принципу «єдине вікно»

05.09.2016 — Головне управління ДФС у Донецькій області

Нещодавно в Донецькій митниці ДФС відбулася робоча нарада фахівців Держпродспоживслужби, Держекоінспекції  у Донецькій області, Донецької митниці ДФС та представників бізнесу і громадськості.

У заході взяли участь віце-президент Донецької Торгівельно-промислової палати  Олена Політік, заступник начальника Донецької митниці ДФС Сергій Федоров, заступник начальника управління організації митного контролю Донецької митниці ДФС Владислав Стороженко,  керівники управлінь та відділів Держнагляду за дотриманням санітарного законодавства  Володимир Белицький, Ніна Воднева, Світлана Прокопова,  начальник відділу фітосанітарних заходів на кордоні Марина Шевченко, начальник відділу Держекоінспекції у Донецькій області  у м. Маріуполь  Андрій Азаров.

Основною темою зустрічі стали питання вдосконалення митного контролю та оптимізації методів взаємодії органів доходів і зборів з іншими державними органами та підприємствами за принципом «єдиного вікна».

З 1 серпня 2016 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України  від 25.05.2016 №364 «Деякі питання реалізації принципу «єдиного вікна» під час здійснення митного, санітарно-епідеміологічного, ветеринарно-санітарного, фітосанітарного, екологічного, радіологічного та інших видів державного контролю». Одним із актуальних питань, що обговорювались, стало забезпечення чіткої роботи інформаційно-телекомунікаційної системи  органів доходів і зборів «Єдине вікно», яку впроваджено у роботу українських митниць з 1 серпня 2016 року.

В ході зустрічі наголошено, що інформаційна система функціонує в повному обсязі  та забезпечує виконання положень Порядку  інформаційного обміну між всіма державними органами, задіяними у процесі, та підприємствами за принципом «єдиного вікна» з використанням електронних засобів передачі інформації. У митниці вже проводиться митне оформлення товарів і транспортних засобів  за принципом «єдине вікно».  Процес, який має багато переваг, зокрема, період часу на митне оформлення товарів, із урахуванням проведення контрольних функцій всіх задіяних державних органів, не перевищив однієї години з моменту прибуття транспортного засобу до місця митного оформлення в Донецькій митниці ДФС, поступово набирає обертів.

Також обговорені шляхи вирішення можливих проблемних питань у напрямку реалізації вимог постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2016  №364 та стану готовності контролюючих органів до застосування, зокрема, інформаційної системи.

Використання принципу «єдиного вікна»  є одним з найефективніших інструментів спрощення митних процедур при експортно-імпортних операціях та транзиті. Також він дозволяє  звісти до нуля «людський чинник», оказати суттєву допомогу суб’єктам  господарювання, особливо тим, хто розуміється на економії своїх витрат та часу.

Власник свердловини у разі реалізації підземної води населенню є платником рентної плати за спеціальне використання води

05.09.2016 — Головне управління ДФС у Донецькій області

Відповідно до п. 255.1 ст. 255 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платниками рентної плати за спеціальне використання води є водокористувачі — суб’єкти господарювання незалежно від форми власності: юридичні особи, їх філії, відділення, представництва, інші відокремлені підрозділи без утворення юридичної особи (крім бюджетних установ), постійні представництва нерезидентів, а також фізичні особи — підприємці, які використовують воду, отриману шляхом забору води з водних об’єктів (первинні водокористувачі) та/або від первинних або інших водокористувачів (вторинні водокористувачі), та використовують воду для потреб гідроенергетики, водного транспорту і рибництва.

Пунктом 255.2 ст. 255 ПКУ визначено, що не є платниками рентної плати за спеціальне використання води водокористувачі, які використовують воду виключно для задоволення питних і санітарно-гігієнічних потреб населення (сукупності людей, які знаходяться на даній території в той чи інший період часу, незалежно від характеру та тривалості проживання, в межах їх житлового фонду та присадибних ділянок), у тому числі для задоволення виключно власних питних і санітарно-гігієнічних потреб юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та платників єдиного податку.

Для цілей ст. 255 ПКУ під терміном «санітарно-гігієнічні потреби» слід розуміти використання води в туалетних, душових, ванних кімнатах і умивальниках та використання для утримання приміщень у належному санітарно-гігієнічному стані.

Відповідно до п.п. 255.11.2 п. 255.11 ст. 255 ПКУ рентна плата обчислюється виходячи з фактичних обсягів використаної води (підземної, поверхневої, отриманої від інших водокористувачів) водних об’єктів з урахуванням обсягу втрат води в їх системах водопостачання, встановлених у дозволі на спеціальне водокористування, лімітів використання води, ставок рентної плати та коефіцієнтів.

За обсяги води, переданої водокористувачем-постачальником іншим водокористувачам без укладення з останніми договору на поставку води, рентна плата обчислюється і сплачується таким водокористувачем-постачальником.

Таким чином, суб’єкт господарювання, який є власником свердловини (первинним водокористувачем), у разі продажу підземної води в цистернах та інших ємкостях населенню на підставі договорів купівлі-продажу/надання послуг є платником рентної плати за спеціальне використання води за обсяги фактично видобутої підземної води.

Місцеві бюджети Закарпаття отримали понад 1,7 млрд гривень

05.09.2016 — Головне управління ДФС у Закарпатській області

Протягом січня-серпня 2016 року до місцевих бюджетів Закарпатської області платники податків сплатили понад 1 млрд 700 млн грн. Відтак сума перерахованих податків протягом восьми місяців поточного року майже на 600 млн грн більша, ніж за аналогічний період 2015-го.

Статистика свідчить, що лідерами за ефективністю та стабільністю збагачення коштами місцевих бюджетів Закарпаття є три податки: податку на доходи фізичних осіб з початку року надійшло понад 931 млн грн, акцизного податку з реалізації підакцизних товарів – більше 310 млн грн та єдиного податку – майже 195 млн грн. Також слід згадати про податок на землю, сплачений в області, адже це ще 146,9 млн грн, які так само спрямовані до місцевих бюджетів.

Загалом слід зазначити, що у розрізі сплати податків та зборів до місцевих бюджетів, що контролюються органами ДФС Закарпаття, найбільше надходжень забезпечено Мукачівською ОДПІ – 358,5 млн грн; на другому місці Відділення у м.Ужгороді Ужгородської ОДПІ – 352,6 млн грн; третє місце – Ужгородська ОДПІ – більше 237,4 млн грн.

У головному фіскальному органі області зазначають, що діяльність відомства зосереджена на якомога ефективніше та стабільніше спрямування коштів в бюджет, що сприяє підвищенню соціально-економічного розвитку регіону, рівня зайнятості, зростанню якості послуг, що надаються громадянам, розв’язанню невідкладних соціальних проблем.

Олексій Кавилін: «Місцеві бюджети Запоріжжя отримали на 1,3 мільярда гривень більше, ніж торік»

05.09.2016 — Головне управління ДФС у Запорізькій області

За січень-серпень поточного року до місцевих бюджетів м. Запоріжжя та області платники податків (без показників Спеціалізованої ДПІ з обслуговування великих платників у м. Запоріжжі) спрямували 3 мільярди 729 мільйонів гривень. Як зазначив начальник Головного управління ДФС у Запорізькій області Олексій Кавилін, рівень надходжень порівняно з минулорічним перевищено на 1,3 мільярда гривень або на 57,2 відсотка. Крім того, істотний приріст забезпечено й щодо прогнозних показників доходів на цей рік – за сім місяців платники додатково сплатили 745 мільйонів гривень.

– Маємо перевиконання дохідної частини бюджету за всіма видами податків. Як результат – бюджети громад Запорізької області отримали додаткові кошти. У органів місцевої влади та самоврядування є можливість самостійно вирішувати, як ними розпоряджатися – спрямувати на розвиток інфраструктури, виконання соціальних програм або інші видатки, – наголосив Олексій Кавилін.

Керівник фіскальної служби області також підкреслив, що найбільше до місцевих бюджетів сплачено податку на доходи фізичних осіб – майже 2 мільярди гривень, що на 763 мільйони або на 63 відсотки більше, ніж торік, та на 404 мільйони або на 26 відсотків перевищено планові показники на 2016 рік.

Плати за землю надійшло 629 мільйонів гривень. Надходження порівняно з січнем-серпнем 2015 року зросли на 214 мільйонів гривень або на 51 відсоток, цьогорічний індикативний показник доходів виконано на 122 відсотки – додатково місцеві бюджети поповнились на 114 мільйонів гривень.

Суб’єкти малого і середнього підприємництва сплатили 426 мільйонів гривень єдиного податку, а це на 162 мільйони або на 61 відсоток більше, ніж за січень-серпень минулого року, та на 98 мільйонів або 30 відсотків випереджає прогнози на цей рік.

Від реалізації суб’єктами господарювання підакцизних товарів у роздрібній торгівлі при запланованих показниках у 319 мільйонів гривень надійшло 355 мільйонів акцизного податку. Рівень відповідного періоду минулого року перевищено майже на 130 мільйонів гривень або на 57 відсотків.

Фактичні надходження податку на нерухоме майно та транспортного податку склали близько 36 мільйонів гривень при прогнозних 28 мільйонів на січень-серпень 2016 року.

8 вересня — останній день сплати податку на прибуток виробниками сільськогосподарської продукції за період з 01.07.2015 р. по 30.06.2016 р.

05.09.2016 — Головне управління ДФС у Запорізькій області

Підприємства — виробники сільськогосподарської продукції, дохід яких від продажу сільськогосподарської продукції власного виробництва за попередній податковий (звітний) рік перевищує 50% загальної суми доходу, для податку на прибуток можуть обрати річний податковий (звітний) період, який починається з 1 липня поточного звітного року і закінчується 30 червня наступного звітного року.

Податкова декларація подається протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року (останній день подання декларації — 29 серпня 2016 року).

Останній день сплати податку на прибуток підприємствами-виробниками сільськогосподарської продукції за період з 01.07.2015 р. по 30.06.2016 р. — 8 вересня 2016 року.

Зазначена норма визначена пп. 49.18.3 ст. 49, пп. 137.4.1, п. 137.5 ст. 137 Податкового кодексу України.

У Мелітополі ліквідовано «підпільний цех» з виробництва алкогольного фальсифікату

05.09.2016 — Головне управління ДФС у Запорізькій області

Співробітники оперативних підрозділів фіскальної служби Запорізької області в рамках проведення операцій «Акциз-2016» та «Курорт-2016» викрили діяльність «підпільного цеху» з незаконного виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв.

Алкогольні напої виготовлялись шляхом змішування спирту з водою, при цьому використовувалось обладнання, що забезпечує масове виробництво лікеро-горілчаних виробів.

Надалі фальсифікат розливався по пляшках, які обклеювали підробленими акцизними марками.

У результаті проведених обшуків виявлено та вилучено понад 1,3 тисячі літрів спирту російського походження, 663 літри фальсифікованого алкоголю, понад 5,7 тисяч підроблених акцизних марок, а також обладнання для незаконної діяльності. Загальна вартість вилучених підакцизних товарів становить майже 310 тисяч гривень. Слідчі дії тривають.

Івано-Франківщина зайняла друге місце серед областей за кількістю оформлених автомобілів з акцизною преференцією

05.09.2016

З моменту набуття чинності закону України про тимчасове зниження ставки акцизу на вживані автомобілі процедуру розмитнення за новими правилами вже пройшли 1315 вживаних авто.  Найбільше оформлень авто за зниженими ставками відбулося на митницях західних областей. Зокрема, з 1 серпня Львівська митниця оформила 199 таких автомобілів, Івано-Франківська – 161, Волинська – 118. Про це заявив Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров.

Нагадаємо, відповідно до Закону №1389, тимчасово до 31 грудня 2018 року встановлені знижені ставки акцизного податку на легкові автомобілі, що використовувалися. На такі авто під час їх митного оформлення у графі 36 митної декларації зазначається код пільги з оподаткування товару акцизним податком «172».

Нормами Закону №1389 встановлено, що знижені ставки акцизного податку не застосовуються якщо легкові автомобілі мають походження з країни, визнаної державою-окупантом згідно із законом України та/або визнаної державою-агресором по відношенню до України згідно із законодавством, або ввозяться з території такої держави-окупанта (агресора) та/або з окупованої території України, визначеної такою згідно із законом України.

 

Київська митниця ДФС забезпечила наповнення Державного бюджету України на 23,7 млрд. гривень

05.09.2016 — Головне управління ДФС у Київській області

Надходження січня-серпня цього року перевищили минулорічні майже на чверть, що склало 4,6 млрд.гривень. Виконання індикативних показників становить 105,6%. Випередження – 1,3 млрд. гривень.

Основними бюджетоформуючими товарами, митне оформлення яких здійснювалось протягом січня – серпня 2016 року в зоні діяльності митниці були: «автомобілі легкові» — сплачено митних податків на 5,4 млрд.грн., що становить 22,6% від загальної суми сплачених митних податків; «засоби захисту рослин» — майже 2 млрд.грн. (8,2%); «лікарські засоби» — понад 911 млн. грн.(3,8%); «телефонні апарати» — 574,9 млн. грн.(2,4%); «кукурудза» — 371,4 млн. грн.(1,6%).

У серпні забезпечено перерахування до Державного бюджету України митних податків на 3,2 млрд. гривень. В порівнянні з липнем надходження зросли  на 279 млн.грн. (+ 9,4%) або на 10,1 млн. $ (+8,4%). В порівнянні з серпнем 2015 року – на 894,4 млн.грн. (+ 38%) або на 21,0 млн. $ (+19,3%).

За результатами реалізації митницею заходів в напрямку контролю за визначенням митної вартості товарів, їх класифікацією та країною походження, протягом січня – серпня додатково перераховано до Державного бюджету України митних податків на 557,2 млн.грн., з них: за результатами коригування митної вартості товарів – 538 млн. грн.; за рахунок класифікаційної роботи – 12,4 млн. грн.; за рахунок контролю правильності визначення країни походження товарів – 6,8 млн. гривень.

З початку року до місцевих бюджетів Київщини надійшло майже 5 млрд. гривень

05.09.2016 — Головне управління ДФС у Київській області

За 7 місяців цього року додаткові надходження склали близько 1,7 млрд.грн. до січня-серпня 2015 року. Темп росту — 152,1%.

Місцеві бюджети найбільші суми надходжень отримали: по податку з доходів фізичних осіб – 2,7 млрд. грн., темп росту до минулого року — 153,1%, додатково надійшло 959,4 млн. грн.; плати за землю — 667,8 млн. грн., темп росту — 156,9%, додатково отримано 242,2 млн. грн.; єдиного податку — 591,7 млн. грн., темп росту 155,2%, додатково надійшло 210,5 млн. гривень.

Платники Київщини з початку року поповнили бюджет на 9,1 млрд. гривень

05.09.2016 — Головне управління ДФС у Київській області

Надходження цього року зросли в порівнянні з попереднім роком на 3,1 млрд. грн. або на 51,9%.

До загального фонду державного бюджету зібрано 4,2 млрд. гривень. Темп росту до фактичного показника січня-серпня 2015 року складає 152,7%.

У розрізі основних платежів ГУ ДФС у Київській області забезпечено надходження до державного бюджету: податку на додану вартість – 1,8 млрд. грн., що на 30,6% більше минулого року; податку на прибуток підприємств — 910,2 млн. грн., це у 2,5 рази перевищує відповідний період 2015 року; податку на доходи фізичних осіб – 922,2 млн. грн., що на 53,1% більше  січня-серпня минулого року; військового збору – 358,6 млн. грн., це на 38,3% перевищує минулорічні надходження.

Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за 7 місяців складає понад 2,9 млрд. гривень.

З початку року платникам податків відшкодовано податку на додану вартість на 775,4 млн. гривень.

Коли можна перейти на єдиний податок?

05.09.2016

Головне управління ДФС у Кіровоградській області нагадує, що суб’єкт господарювання, який є платником інших податків може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви до фіскального органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу.

Такий суб’єкт господарювання може здійснити перехід на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року.

Перехід на спрощену систему оподаткування може бути здійснений за умови, якщо протягом календарного року, що передує періоду переходу на спрощену систему оподаткування, суб’єктом господарювання дотримано вимоги, встановлені в п. 291.4 ст.291 Податкового кодексу, щодо кількості найманих осіб, обсягу доходу та здійснення певних видів діяльності.

До поданої заяви додається розрахунок доходу за попередній календарний рік.

Дохід за попередній календарний рік, що передує року переходу на спрощену систему оподаткування, визначається на момент подання заяви із врахуванням запланованої суми отримання доходу, за період що залишився до кінця року після подання заяви.

Зазначені норми визначені п.298.1.4 ст.298 Податкового кодексу України.

Надходження коштів до бюджетів усіх рівнів за вісім місяців 2016 року

05.09.2016

Платниками податків Кіровоградської області у січні – серпні поточного року забезпечено надходження в бюджети усіх рівнів 3,6 мільярди гривень.

Про це проінформувала в.о. начальника Головного управління ДФС у Кіровоградській області Тетяна Гавренкова.

Із загальної суми сплачених податків 1,7млрд.грн. надійшло до загального фонду державного бюджету. Рівень минулого року перевищено більш ніж на750 мільйонів гривень, або на 82 відсотки. Прогнозований показник надходжень цього року виконано на 132 відсотки.

Такого результату вдалося досягти за рахунок надходження основних бюджетоформуючих платежів. Так, протягом цього часу державна скарбниця отримала від платників області 185,7 млн. грн. податку на прибуток підприємств; 846,4 млн. грн. податку на додану вартість; 358,5 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб; 116,5 млн. грн. військового збору та 113,4млн.грн. рентної плати за користування надрами.

Місцевий бюджет з початку року поповнено на 1,9 мільярд гривень, це на 664,3 млн. грн. більше фактичних надходжень січня – серпня  2015 року. Доведене завдання виконано на 121,6 відсотків.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з початку року зібрано 1,3 мільярди гривень.

Понад 4,7 млрд. грн. податків і зборів перерахували платники Луганщини до зведеного бюджету держави

05.09.2016

З початку року платники Луганщини сплатили до зведеного бюджету країни 4 млрд. 77 млн. грн. Це на 12 відсотків більше, ніж в аналогічному періоді 2015-го.

Зокрема, до державної скарбниці надійшло 1 млрд. 253 млн. грн. Індикативні показники Міністерства фінансів України виконано на 106,3 відс., додатково перераховано 74,7 млн. грн. У порівнянні з минулорічними показниками надходження з початку року зросли на 277,7 млн. грн.

У розрізі основних платежів платниками області забезпечено надходження до державного бюджету за січень-серпень: податку на доходи фізичних осіб – 350,2 млн. грн.; податку на додану вартість – 321,1 млн. грн.; податку на прибуток підприємств – 66,2 млн. грн.; акцизного податку – 9,1 млн. грн.

Крім того, від платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування регіону надійшло 1 млрд. 214 млн. грн., що на 42 млн. грн. більше доведеного індикативного показника.

Податковий календар на 8 — 15 вересня 2016 року

05.09.2016

Головне управління ДФС у Луганській області повідомляє, що

8 вересня, четвер, останній день сплати

— податку на прибуток підприємств виробниками сільськогосподарської продукції за період з 01.07.2015 по 30.06.2016;

 9 вересня, п’ятниця, останній день подання:

— звіту про обсяги виробництва та реалізації спирту (форма №1-РС) за серпень 2016 року;

— звіту про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв (форма №2-РС) за серпень 2016 року;

— звіту про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів (форма №3-РС) за серпень 2016 року;

— звіту про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв в оптовій мережі (форма №1-ОА) за серпень 2016 року;

— звіту про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів в оптовій мережі (форма №1-ОТ) за серпень 2016 року;

— звіту про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі (форма №1-РА) за серпень 2016 року;

— звіту про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у роздрібній мережі (форма №1-РТ) за серпень 2016 року;

— попередньої заявки-розрахунку про потребу у марках акцизного податку на листопад 2016 року;

— декларації про максимальні роздрібні ціни на підакцизні товари/продукцію на вересень 2016 року;

 15 вересня, четвер, останній день подання:

— заяви щодо переходу на спрощену систему оподаткування з 4-го кварталу 2016 року та розрахунку доходу за попередній календарний рік;

— звіту про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) за серпень 2016 року (форма №ЗВР-1), якщо не передбачено подання інформації дротовими або бездротовими каналами зв’язку;

— довідки про використані розрахункові книжки за серпень 2016 року.

На Тернопільщині — майже 64 тисячі платників податків

05.09.2016

Станом на 1 серпня цього року на обліку в органах державної фіскальної служби області перебувало 63 835 основних платників податків, з яких 21 206 юридичних осіб та  42 629 фізичних осіб-підприємців.

Як повідомив начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат, протягом липня 2016 року на податковий облік взято 394 платники податків, з них 37 юридичних осіб та 226 фізичних осіб-підприємців.

Щодо платників податку на додану вартість, то їх на обліку в органах ДФС Тернопільщини перебуває 2 499, в тому числі 2 146 юридичних осіб та 353 фізичні особи-підприємці. В свою чергу платників єдиного соціального внеску на обліку  – 71 319.

Позитивним є той факт, що помітно зростає кількість платників податків в органах ДФС Тернопільщини, які подають звітність в електронному вигляді.

Нагадаємо, платники, які подають звітність засобами телекомунікаційного зв’язку,   можуть скористатися наступними електронними сервісами, зокрема:

— надання виписки з Єдиного реєстру податкових накладних як покупцю, так і продавцю, за запитами платників;

— інформаційне повідомлення про наявну заборгованість;

— надання відповідей на електронні запити платників щодо отримання інформації з Реєстру платників ПДВ стосовно наявності платників ПДВ в Реєстрі;

— інформування платників податків щодо наявних податкових і митних ризиків та заходів щодо їх усунення через автоматизований сервіс з формування електронних повідомлень «Податковий асистент».

Також на веб-порталі Державної фіскальної служби України запроваджено роботу онлайн-сервісу  «Електронний кабінет платника податків».

Бажаєте бути „неприбутківцем” – подбайте про заяву

05.09.2016

Головне управління ДФС у Тернопільській області нагадує, що Порядок ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року №440 (далі – Порядок).

Для включення до Реєстру неприбуткова організація повинна подати до контролюючого органу реєстраційну заяву за формою 1-РН згідно з додатком 1 до Порядку і засвідчені підписом керівника або представника такої організації та скріплені печаткою (за наявності) копії установчих документів неприбуткової організації (крім тих, що оприлюднені на порталі електронних сервісів відповідно до Закону України від 15 травня 2003 року №755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»), а житлово-будівельні кооперативи також засвідчені підписом керівника або представника такого кооперативу та скріплені печаткою (за наявності) копії документів, що підтверджують дату прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом житлового будинку та факт спорудження або придбання такого будинку житлово-будівельним (житловим) кооперативом.

За результатами розгляду реєстраційної заяви та документів, що додаються до неї, протягом 14 календарних днів з дня їх отримання контролюючим органом приймається рішення про:

— включення, повторне включення, відмову у включенні неприбуткової організації до Реєстру;

— виключення неприбуткової організації з Реєстру;

— зміну ознаки неприбутковості.

Відповідне рішення за формою згідно з додатком 2 до Порядку готується у двох примірниках, один з яких надається неприбутковій організації, а другий залишається в контролюючому органі.

Рядок „Інші” довідки (Д6) декларації з ПДВ: випадки заповнення

05.09.2016

Відповідно до п. 46.1 ст. 46 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) податкова декларація, розрахунок — документ, що подається платником податків (у тому числі відокремленим підрозділом у випадках, визначених ПКУ) контролюючому органу у строки, встановлені законом, на підставі якого здійснюється нарахування та/або сплата податкового зобов’язання, чи документ, що свідчить про суми доходу, нарахованого (виплаченого) на користь платників податків — фізичних осіб, суми утриманого та/або сплаченого податку.

Нагадаємо, що форму та Порядок заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість затверджено наказом Міністерства фінансів України від 28.01.2016 №21 (далі — Порядок №21).

Відповідно до п. 10 розділу III Порядку №21 довідка (Д6) (додаток 6 до податкової декларації з ПДВ (далі – довідка (Д6)) подається платниками, які заповнюють рядок 5 податкової декларації з ПДВ, та підприємствами (організаціями) інвалідів.

Пунктом 3 розділу V Порядку №21 передбачено що довідка (Д6) заповнюється в розрізі операцій, що не є об’єктом оподаткування, звільнених від оподаткування, операцій з постачання послуг за межами митної території України та послуг, що здійснюються за межами митної території України, з урахуванням їх місця постачання відповідно до пп. 186.2, 186.3 ст. 186 ПКУ.

Довідка (Д6) складається з 2-х таблиць.

Таблиця 1, зокрема, передбачає відображення операцій: що не є об’єктом оподаткування (ст. 196 ПКУ); з постачання послуг за межами митної території України та послуг, місце постачання яких визначено відповідно до пп. 186.2, 186.3 ст. 186 ПКУ за межами митної території України; які звільнені від оподаткування (ст. 197 ПКУ, підрозділу 2 розділу XX ПКУ, міжнародні договори (угоди)), у розрізі назви операції, пункту (підпункту), статті ПКУ та суми.

Крім того, таблиця містить рядок «Інші» та рядок «Усього згідно із статтею Кодексу».

Особливостей щодо заповнення рядка «Інші» Порядком №21 не передбачено.

Бізнес Херсонщини направив понад 1,2 мільярда гривень ЄСВ на соціальні виплати

05.09.2016 — Головне управління ДФС у Херсонській області

Саме, 1186,7 млн.грн. єдиного соціального внеску спрямувала бізнес-спільнота Херсонщини на казначейські рахунки області за вісім місяців поточного року.

Так, з початку року виплату заробітної плати «без конвертів» забезпечили 6176 фізичних осіб-підприємців нашої області, які сплатили єдиний внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за 17072 найманих працівника.

Активно сприяють процесу легалізації трудової зайнятості та забезпеченню пенсійних та інших соціальних виплат для громадян Херсонщини 7407 підприємств-юридичних осіб, які внесли єдиний внесок за 169526 найманих працівників, з них 1443 бюджетні організації.

Завдяки своєчасній сплаті єдиного внеску херсонці отримують соціальні гарантії держави на пенсійне забезпечення, виплати на випадок безробіття, нещасних випадків чи  професійних захворювань.

Алгоритм дій та особливості перебування у реєстрі неприбуткових установ та організацій у перехідний період до 1 січня 2017 року

05.09.2016 — Головне управління ДФС у Херсонській області

Постанова Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 №440 «Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру» набрала чинності 16 липня 2016 року.

До 16 вересня 2016 року органи державної фіскальної служби надсилають до неприбуткових організацій, включених до Реєстру неприбуткових установ та організацій, письмові запити про надання у місячний термін з дня їх отримання відповіді щодо:

—  відповідності неприбуткової організації вимогам статті 133.4 Податкового кодексу України та завірених нею копій установчих документів організації;

— завірених житлово-будівельними кооперативами копій документів, що підтверджують дату прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом житлового будинку та факт спорудження або придбання такого будинку житлово-будівельним кооперативом.

З дня отримання відповіді на запит та завірених копій документів, органи ДФС розглядають документи протягом місяця.

За результатами розгляду документів органами державної фіскальної служби:

— неприбуткова організація включається до нового Реєстру, з прийняттям  Рішення про присвоєння підприємству, установі, організації ознаки неприбутковості;

— неприбутковій організації надсилається повідомлення про невідповідність її установчих документів вимогам.

Неприбуткові організації, що повідомлені про встановлення невідповідності установчих документів, з метою включення до нового Реєстру зобов’язані привести свої документи у відповідність до вимог та подати до органів ДФС відповідні документи  до 1 січня 2017 року.

Неприбуткові організації, які не привели свої установчі документи у відповідність вимогам та не надали копії таких документів органам ДФС, після 1 січня 2017 року виключаються з Реєстру.

Більш детальніше в листі ДФС України від 25.08.2016 №28602/7/99-99-15-02-01-17.

 

Радіочастоти Херсона додали до державної казни 188 тис. гривень

05.09.2016 — Головне управління ДФС у Херсонській області

Цього року херсонські суб’єкти господарювання сплатили до Державного бюджету 188 тис. грн рентної плати за користування радiочастотним ресурсом України. В середньому міські користувачі таких ресурсів щомісяця перераховують до скарбниці близько 27 тис. грн цього податку.

Зазначимо, що платниками рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України є загальні користувачі радіочастотного ресурсу України, визначені законодавством про радіочастотний ресурс, яким надано право користуватися радіочастотним ресурсом України в межах виділеної частини смуг радіочастот загального користування.

Українець втратив тягач вартістю 300 тисяч гривень через приховані 280 пачок сигарет

05.09.2016

Вдруге за добу у пункті пропуску співробітники Чернівецької митниці ДФС припинили спробу незаконного переміщення тютюнових виробів, прихованих від митного контролю в сховищі сідельного тягача.

50-річний водій однієї з транспортних фірм Буковини, який вчора близько 10-ї вечора прямував через пункт пропуску «Порубне» митного поста «Вадул — Сірет» до Румунії у службових справах, приховав 280 пачок сигарет марки «Marble» в спеціально виготовлених тайниках кабіни вантажівки.

За ч.1 ст.483 Митного кодексу України Митники запровадили справу про ПМП. Тютюнові вироби на суму 3780 грн. та сідельний тягач марки «DAF», оцінений у 300 000 грн., вилучено.

Буковинськими податковими міліціонерами вилучено «тіньового» спирту на понад один мільйон гривень

05.09.2016

Цими вихідними в рамках операції «Акциз 2016»  податкові міліціонери Головного управління ДФС Буковини спільно з співробітниками Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області  в одному з сіл Сокирянського району затримали вантажівку, яка перевозила майже вісім тон спирту без супровідних документів.

Під час огляду авто виявлено 39 пластикових бочок зі спиртом, ємністю200 літрівкожна. Загалом вилучено7800 літрівспирту орієнтовною  вартістю 1014 тис.грн.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 204 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для встановлення походження спирту та організаторів відправлення.

У громадянина Румунії вилучено легковий автомобіль через приховані в ньому від митного контролю цигарки

05.09.2016

Приховані від митного контролю в тайнику автомобіля марки «FORD FOCUS» тютюнові вироби виявили вчора під ранок співробітники Чернівецької митниці ДФС при проведенні в пункті пропуску «Порубне» митного поста «Вадул – Сірет» поглибленого огляду автівки.

71-річний громадянин Румунії, намагаючись незаконним шляхом перемістити через кордон підакциз, сховище облаштував в порожнині заднього крила за декоративною обшивкою легковика.

Відповідно до складеного митниками протоколу за ч.1 ст.483 Митного кодексу України 120 пачок цигарок марки «KENT» та транспортний засіб з іноземною реєстрацією 2003 р.в. вилучено.  Загальна вартість вилученого склала майже 63 тисячі гривень.

Добавить комментарий