пгт. Комсомольский — Официальный сайт

Новини Харківської ОДПІ 12-09-2016

«Cпрощенці» Харківської ОДПІ наповнили місцеві бюджети майже на 74 мільйони гривень

09.09.2016

За вісім місяців поточного року платники податків Харківської ОДПІ, які працюють на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів 73,9 млн. грн. єдиного податку, що на 13,5 млн. гривень більше встановленого завдання. Темпи приросту склали 122,3%. Такі цифри озвучила в. о. начальника Харківської ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області Вікторія Козиренко.

За словами посадовця, переважну частину надходжень — 72 відсотків забезпечили фізичні особи-підприємці (53,7 млн. гривень), решту – юридичні особи. Зокрема, у серпні поточного року платниками сплачено 13,2 млн. гривень єдиного податку.

Нагадаємо, що суб’єкт господарювання, який є платником інших податків може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви до фіскального органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу.

Такий суб’єкт господарювання може здійснити перехід на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року.

Перехід на спрощену систему оподаткування може бути здійснений за умови, якщо протягом календарного року, що передує періоду переходу на спрощену систему оподаткування, суб’єктом господарювання дотримано вимоги, встановлені в п. 291.4 ст.291 Податкового кодексу, щодо кількості найманих осіб, обсягу доходу та здійснення певних видів діяльності.

До поданої заяви додається розрахунок доходу за попередній календарний рік.

Зазначені норми визначені п.298.1.4 ст.298 Податкового кодексу України.

Місцеві бюджети отримали від платників Харківської ОДПІ понад 75 млн. грн. земельного податку

08.09.2016

Такі цифри озвучила в. о. начальника Харківської ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області Вікторія Козиренко.

За словами посадовця, за січень-серпень 2016 року до місцевих бюджетів надійшло 75,1 млн. гривень плати за землю та орендної плати. Це на 15,4 млн. гривень більше встановленого завдання. Темпи приросту склали 125,9%.

Юридичні особи спрямували до місцевого бюджету 57,3 млн. гривень плати за землю та орендної плати за землю, фізичні особи – підприємці та громадяни – 17,8 млн. гривень. У серпні поточного року платниками сплачено 14,8 млн. гривень земельного податку.

Нагадаємо, що згідно з п. 286.5 статті 286 Податкового кодексу нарахування фізичним особам сум земельного податку проводиться податковими органами, які видають платникові до 1 липня 2016 року податкове повідомлення-рішення про сплату податку, який слід сплатити протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення (п.287.5 ст.287 ПКУ).

Понад 230 тисяч платників звернулися до Центрів обслуговування Харківської ОДПІ за вісім місяців поточного року

07.09.2016

Про це повідомили в секторі організації роботи ЦОП та надання адміністративних послуг Харківської ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області.

Протягом січня-серпня 2016 року до Центрів обслуговування платників Харківської ОДПІ звернулися 238319 платників податків, які отримали консультаційні, інформаційні, адміністративні послуги, подавали податкову звітність.

Майже 17 тисяч адміністративних послуг надано платникам податків з початку року.

Найбільш запитуваною є послуга з видачі картки платника податків. У січні-серпні 2016 року їх видано 8698.

За реєстрацією книг обліку розрахункових операцій до ЦОПів звернулись 1301 СПД та 1447 за реєстрацією РРО.

Надано 1819 витягів з реєстру платників єдиного податку.

Довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами Державної фіскальної служби України отримали 405 платників.

Нагадаємо, що Центри обслуговування Харківської ОДПІ працюють з понеділка по четвер з 09-00 години до 18-00 години, у п‘ятницю з 09-00 години до 16-45 години, у суботу – з 09-00 години до 13-00 години, неділя – вихідний.

Платники Харківського району можуть отримати довідки за телефоном 393-19-36, платники м. Люботин за номером 741-11-71, м. Чугуїв за номером (05746)-2-22-42 та м. Зміїв за номером (0247)-3-19-91.

В Харкові податківці зупинили незаконну торгівлю алкогольними напоями

12.09.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

В одному зі спальних районів нашого міста співробітниками фіскальної служби області призупинена діяльність підприємця, який в торгівельному приміщенні здійснював роздрібний продаж алкогольних напоїв без наявності відповідної ліцензії.

Спільними заходами фахівців відділу фактичних перевірок, контролю за готівковими операціями та оперативного управління ГУ ДФС у Харківській області проведена перевірка господарського об’єкту та вилучено з обігу алкогольних напоїв на суму понад 12 тисяч гривень.

У фіскальній службі відзначають, що органами ДФС Харківської області приділяється особлива увага виявленню таких фактів незаконної торгівлі та перешкоджанню діяльності суб’єктів господарювання, які порушують закон. Відповідні заходи із запобігання незаконній торгівлі підакцизними товарами будуть продовжуватись і надалі.

За яких умов платники можуть обирати єдиний податок

12.09.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

ГУ ДФС у Харківській області  нагадує , що  п.п. 1 п. 291.4 ст. 291 Податкового кодексу України  встановлено критерії, за якими платники податків відносяться до  певної групи  платників єдиного податку.

Так, до першої групи, належать фізичні особи — підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 300 тис. гривень.

До платників єдиного податку, які відносяться до другої групи, згідно з п.п. 2 п. 291.4 ст. 291 ПКУ належать фізичні особи — підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:

не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;

обсяг доходу не перевищує 1,5 млн. гривень.

Дія п.п. 2 п. 291.4 ст. 291 ПКУ не поширюється на фізичних осіб — підприємців, які надають посередницькі послуги з купівлі, продажу, оренди та оцінювання нерухомого майна (група 70.31 КВЕД ДК 009:2005), а також здійснюють діяльність з виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння. Такі фізичні особи — підприємці належать виключно до третьої групи платників єдиного податку, якщо відповідають вимогам, встановленим для такої групи.

До платників єдиного податку, які відносяться до третьої групи, належать фізичні особи — підприємці, які не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, не обмежена та юридичні особи — суб’єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми, у яких протягом календарного року обсяг доходу не перевищує 5,0 млн.гривень. (п.п. 3 п. 291.4 ст. 291 ПКУ).

Крім того, сільськогосподарські товаровиробники, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків, включені до  четвертої групи платників єдиного податку (п.п. 4 п. 291.4 ст. 291 ПКУ).

У фіскальній службі Харківської області приділяють особливу увагу профілактичній роботі з упередження корупційних проявів

09.09.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

Одним з пріоритетних напрямків роботи фахівців підрозділу внутрішньої  безпеки ГУ ДФС області залишається упереджувальна та роз’яснювальна робота серед працівників фіскальної служби, а також кандидатів на заміщення вакантних посад.

З метою запобігання вчинення посадовими особами  ГУ ДФС у Харківській області та його територіальних органів корупційних діянь та інших правопорушень, пов’язаних з корупцією, з початку року співробітниками УВБ проведено 814 профілактичних заходів. Це зокрема, більше 200 бесід в колективах, лекцій та роз’яснювальних бесід.

Також, з початку 2016 року у пресі та мережі Інтернет розміщено 219 інформаційних матеріалів, на телебаченні та радіо —  понад 200 виступів.

Крім того, з початку року  управлінням проведено 159 службових перевірок, пов’язаних зі службовою діяльністю підрозділів ДФС Харківської області, в тому числі 106 за зверненнями громадян та юридичних осіб та 53 за ініціативою працівників УВБ на підставі отриманої оперативної інформації.

За результатами проведених службових перевірок інформація підтвердилася у 48 випадках (36- за зверненнями громадян і юридичних осіб).

За результатами зазначених перевірок керівникам районних підрозділів ГУ ДФС у Харківської області направлено 63 подання про вжиття заходів реагування щодо усунення причин та умов, які сприяли вчиненню виявлених порушень, 52 працівника притягнуто до відповідальності, у тому числі 14 до дисциплінарної відповідальності, 5 — звільнено. Направлено 77 матеріалів на адресу прокуратури Харківської області для прийняття остаточного рішення.

В УВБ ГУ ДФС у Харківській області відзначають, що і  надалі будуть продовжувати роботу по системному запобіганню корупції, виявленню та ліквідації причин і умов її існування.

Сховав «коноплю» у двух штанях

09.09.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

Для того, щоб провезти травичку, громадянин України у спекотний день одягнув на себе двоє штанів.

Чоловік прямував з Харкова до Москви автобусом через пункт пропуску «Гоптівка».

Під час проведення усного декларування він заявив, що не переміщує заборонені предмети.

Однак, при подальшому огляді службова собака митників Любомир неодноразово спрацьовував на праву кишеню штанів громадянина. Після цього чоловік зізнався, що під джинсами у нього ще одні штани, в кишені яких знаходиться пакет з «коноплею» (20 грм.).

Відносно громадянина складено протокол про порушення митних правил у відповідності з ч. 1 статті 483 Митного кодексу України. Предмети правопорушення вилучено.

В податковій міліції Харківщини повідомили про результати роботи протягом восьми місяців

08.09.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

З початку 2016 року працівники податкової міліції регіону виявили 159 кримінальних правопорушень у сфері оподаткування та відшкодували завданих державі збитків у 7,2 млн. грн.

Про це розповідає перший заступник начальника ГУ ДФС у Харківській області Андрій Бєжанов.

«Наповнення державного бюджету, залучення активів «тіньової» економіки до легального обігу та ліквідація існуючих схем мінімізації – є пріоритетними напрямками діяльності слідчо-оперативних підрозділів ГУ ДФС у Харківській області, — зазначає податківець, — так, протягом 2016 року до суду вже направлено 23 кримінальних провадження, в тому числі – 20 з обвинувальним актом».

Крім цього, працівники податкової міліції виявили 52 фіктивних суб’єкти господарської діяльності, які завдали державному бюджету збитків у щонайменш 113 млн. грн.. За результатами проведених перевірок СГД-вигодонабувачів фіктивних компаній, донараховано 1,7 млн. грн., стягнуто 447,3 тис. грн.

Впродовж поточного року за напрямком викриття кримінальних правопорушень у митній сфері до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 13 кримінальних проваджень, встановлена сума збитків склала 37 млн. грн., відшкодовано збитків на суму 1,041 млн. грн.. Накладено арешт на товарно-матеріальні цінності, майно, кошти на загальну суму 60 млн. грн.

З метою забезпечення постійного моніторингу зовнішньоекономічних операцій, з початку року до Харківської митниці ДФС направлено 16 орієнтувань щодо можливих порушень митного та податкового законодавства. За результатами проведених спільних заходів складено 15 протоколів про порушення митних правил на суму 2,7 млн. гривень, винесено 1 постанову про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу на 17 тис. гривень.

«Крім цього працівники податкової міліції Харківщини в рамках операції «Рубіж-2016» ліквідували черговий центр з мінімізації митних платежів, через діяльність якого державний бюджет зазнав збитків у щонайменш 3 млн. грн., — зазначає Андрій Бєжанов, — В рамках кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст. 212 Кримінального кодексу України, працівники слідчо-оперативних підрозділів ГУ ДФС у Харківській області провели обшуки у складських та офісних приміщеннях, які використовувалися мінімізаторами. Так, було виявлено та вилучено в якості доказів грошові кошти на загальну суму у 59,2 тис. грн., комп’ютерну техніку та документацію. Крім цього, вилучено 2460 мішків бавовни на загальну суму понад 5 млн. грн.».

 

З екранів телебачення про сплату податку на нерухомість

08.09.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

Які ставки податку на нерухоме майно діють в Харкові, у який термін необхідно сплатити зазначений податок, що робити, якщо громадянин не отримав податкове повідомлення-рішення про його сплату. Ці питання, що наразі хвилюють багатьох харків’ян, стали головним аспектом передачі «Тема дня» Харківського обласного телебачення.

Спікером програми виступила фахівець державної фіскальної служби області Юлія Баркова.

Зокрема, вона нагадала, що у місті Харкові ставки та пільги з податку, які діють в цьому році, затверджені  розпорядженням  Харківської міської ради від 21.01.2015 № 1793. Відповідно до нього, під пільгу підпадають квартири площею 120 кв.м., будинки – 120 кв.м., для різних типів об’єктів житлової нерухомості сумарно 240 кв.м. Для нежитлової нерухомості пільга не встановлена.

При цьому, підкреслила представник служби,  ставка податку за 1 кв. м загальної площі для об’єктів житлової нерухомості – 2%  від мінімальної заробітної плати, а для  нежитлової нерухомості — 0,1 – 1%. Мінімальний розмір заробітної плати станом на 1 січня 2015 року — 1218 грн. на місяць, тому ставка податку за житлову нерухомість — 24 грн. 36 коп. за 1 кв. м, а за нежитлову – від 1 грн.22 коп.  до 12грн. 18 коп.

До 1 липня 2016 року фізичним особам – власникам були надіслані податкові повідомлення – рішення окремо за житлову та нежитлову нерухомість із зазначенням суми/сум податку та відповідних платіжних реквізитів. Протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення громадяни повинні були сплатити вказану суму.

Окремо Юлія Баркова зупинилась на питанні, що робити, якщо платник не отримав такого повідомлення. Фахівець повідомила, що якщо контролюючий орган не надіслав до 1 липня ППР про сплату податку на нерухомість,  фізична особа  може провести звірку у податковій службі на основі первинних документів про право власності на нерухомі об’єкти.

Як відзначила співробітник фіскальної служби, такі випадки трапляються, у разі, якщо громадянин придбав нове помешкання, змінив адресу реєстрації тощо. Тож йому необхідно повідомити податкову інспекцію про зміну місця реєстрації. Адже, згідно норм Податкового кодексу, податкове повідомлення-рішення вважається надісланим (врученим) фізичній особі, якщо його надіслано на останню відому адресу її місцезнаходження з повідомленням про вручення.

Також фахівець  звернула увагу, що у разі виникнення будь-яких спірних питань, громадяни мають можливість звернутися до фіскальної служби з метою їх урегулювання.

Передачу можна подивитися сьогодні (08.09.2016 року) о 19.35 на телеканалі ОТБ, або завтра у повторі о 10.00 ранку.

Відбулась зустріч керівників ДФС у Харківській області з активом Громадської ради

08.09.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

Начальник ГУ ДФС у Харківській області Микола Рибаков, заступник начальника Харківської митниці ДФС Геннадій Мітяєв, очільники районних ОДПІ та управлінь ГУ провели робочу зустріч з керівним складом й членами Громадської ради при ГУ ДФС області, яку очолює Ігор Суханов.

Говорили про все, що хвилює бізнес: податкові зміни, реформу ДФС, корупцію, адміністрування податків. Адже наразі в країнівідбуваються масштабні зміни та перетворення, у тому числі й у фіскальній службі. Нещодавно Міністерство фінансів України презентувало новий проект податкової реформи. Тож присутні обговорили заплановані нововведення та зміни. В ході спілкування учасники обмінювалися думками, вносили пропозиції щодо удосконалення податкового законодавства, покращення умов ведення діяльності тощо. Було висловлено й ряд зауважень стосовно роботи органів ДФС.

Як відзначив керівник фіскальної служби регіону Микола Рибаков, саме такі зустрічі, де кожен може висловити свою точку зору, обмінятися думками, дуже  допомагають в роботі.

«Фіскальна служба налаштована на діалог з платником податків, в ході якого ми маємо можливість не тільки усунути недоліки, але й поліпшити свою роботу для зручності їх обслуговування», — підкреслив податківець.

Торкнулися присутні і досить «гарячих» тем. Це і легалізація заробітної плати, і податкові правопорушення, і формування «схемного» кредиту. Зокрема  Микола Рибаков зауважив, що на сьогоднішній день в Харківському регіоні ведеться дуже серйозна та ретельна робота по припиненню таких правопорушень. Адже такі випадки впливають на імідж області, де все ж таки працюють більшість сумлінних платників. Які  у повній мірі розуміють свій обов’язок перед країною в частині наповнення бюджету, і що ці кошти йдуть на забезпечення соціально — економічних програм та розвиток регіону.

В свою чергу представники громадськості запропонували свою допомогу в частині проведення спільних заходів, націлених на покращення умов ведення бізнесу та удосконалення роботи податкових органів.

Заява зі скаргою на постачальника не є підставою для формування податкового кредиту

08.09.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

Державна фіскальна служба України  листом від 09.08.2016 р. № 17189/6/99-99-15-03-02-15надала роз’яснення щодо формування податкового кредиту на підставі заяви зі скаргою на постачальника.

У листі зазначено, що у разі допущення продавцем товарів/послуг помилок при зазначенні обов’язкових реквізитів податкової накладної, передбачених пунктом 201.1 статті 201 Податкового кодексу України, та/або порушення продавцем/покупцем граничних термінів реєстрації в ЄРПН податкової накладної та/або розрахунку коригування покупець/продавець таких товарів/послуг має право додати до податкової декларації за звітний податковий період заяву із скаргою на такого продавця/покупця.

Таке право зберігається за ним протягом 365 календарних днів, що настають за граничним терміном подання податкової декларації за звітний (податковий) період, у якому не надано податкову накладну або допущено помилки при зазначенні обов’язкових реквізитів податкової накладної та/або порушено граничні терміни реєстрації в ЄРПН. До заяви додаються копії товарних чеків або інших розрахункових документів, що засвідчують факт сплати податку у зв’язку з придбанням таких товарів/послуг, або копії первинних документів, складених відповідно до Закону України „Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”, що підтверджують факт отримання таких товарів/послуг.

Отримання контролюючим органом такої заяви із скаргою на продавця/покупця є підставою для проведення документальної позапланової перевірки продавця/покупця з метою з’ясування достовірності та повноти нарахування ним зобов’язань з податку за вказаною операцією.

При цьому така заява із скаргою не є підставою для покупця товарів/послуг для включення суми податку до складу податкового кредиту за податковою накладною, щодо якої таку скаргу складено.

І цигарки, і автомобільні дверцята — харківські митники виявили дві цікаві «схованки»

07.09.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

На митному посту «Харків-пасажирський» під час здійснення митного контролю потягу «Кривий ріг – Дніпропетровськ – Москва», у одного з пасажирів в рюкзаку під особистими речами було виявлено пачку цигарок «Kent», обмотану скотчем, в якій поряд зі звичайними цигарками знаходились декілька цигарок з речовиною рослинного походження сіро-зеленого кольору. Зі слів громадянина — це маріхуана. Предмети правопорушення вилучені та передані до районного відділу поліції.

Також, повідомили в службі, на митному посту «Плетенівка», під час проведення митного огляду автомобіля марки TOYOTA CAMRY, який рухався з Росії до України, під декоративною обшивкою багажного відсіку та задніх дверей автомобіля в їх конструктивних порожнинах було виявлено 43 одиниці запчастин до автомобілів загальною вагою 84 кг, які громадянин України намагався приховати від контролю з метою уникнення сплати митних платежів. Вартість предметів правопорушення буде встановлена додатково.

За даними фактами складені проколи про порушення митних правил за частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

Харківська митниця забезпечила до бюджету 6,6 мільярдів гривень

07.09.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

Так, за вісім місяців 2016 року Харківською митницею ДФС до Державного бюджету було перераховано майже 6,6 мільярди гривень, що на 1,0 мільярд гривень більше від встановлених для митниці індикативних показників. Лише у серпні 2016 року митницею було забезпечено виконання планових показників з надходження митних платежів у сумі 961 мільйон гривень, що на 122,5 мільйонів гривень більше від встановленого показника.

У фіскальному відомстві регіону відзначають, що діяльність Харківської митниці ДФС спрямована на вирішення двох основних завдань – охорона національних інтересів та контроль за рухом товарів через митний кордон. Адже, від того, наскільки ефективно митниця виконує покладені на неї завдання, залежить збільшення надходжень до Державного бюджету України та прискорення міжнародної торгівлі.

В той же час митники не послабляють контроль за недобросовісними громадянами – порушниками митних правил. Кількість протоколів про порушення митних правил за 8 місяців поточного року складає 619, що на 119 протоколів більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Штрафів на користь держави стягнуто на загальну суму 1 мільйон 162 тисячі гривень, що майже в три рази більше, ніж за 8 місяців 2015 року.

З початку року митницею виявлено 56 фактів незаконного переміщення наркотичних засобів і психотропних речовин через митний кордон України, з яких 8 фактів – у серпні поточного року.

З незаконного обігу вилучено майже 14 кг наркотичних та психотропних речовин, з них за серпень поточного року – більше 8 кг.

Також слід зазначити, що з 1 серпня поточного року були запроваджені такі нововведення:

— застосування автоматизованої системи «єдиного вікна» при митному оформленні товарів і транспортних засобів під час здійснення митного, санітарно-епідеміологічного, ветеринарно-санітарного, фітосанітарного, екологічного, радіологічного та інших видів державного контролю;

— оформлення вживаних автомобілів за зниженим акцизом.

Чи є об’єктом оподаткування військовим збором разова нецільова матеріальна допомога, яка надається роботодавцем працівнику?

07.09.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

Об’єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені ст. 163 Кодексу, зокрема загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід (п.п. 1.2 п. 161 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України).

До загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включаються, згідно з п. 164.2 ст. 164 Кодексу, доходи у вигляді заробітної плати, нараховані (виплачені) платнику податку відповідно до умов трудового договору (контракту) та інші доходи, крім зазначених у статті 165 Кодексу.

У разі якщо працедавець надає окремим працівникам матеріальну допомогу за їх заявами у зв’язку з особистими обставинами без встановлення цілей або напрямів її витрачення та носить разовий характер, наприклад на вирішення соціально-побутових потреб, то сума такої допомоги є нецільовою благодійною допомогою та оподатковується, з урахуванням п.170.7 ст. 170 Кодексу.

Відповідно до п.п. 170.7.3 п. 170.7 ст. 170 Кодексу не включається до оподатковуваного доходу сума нецільової благодійної допомоги, у тому числі матеріальної, що надається резидентами — юридичними або фізичними особами на користь платника податку протягом звітного податкового року сукупно у розмірі, що не перевищує суми граничного розміру доходу, визначеного згідно з абзацом першим п.п. 169.4.1 п. 169.4 ст. 169 Кодексу, встановленого на 1 січня такого року (у 2016 році – 1930 гривень).

При цьому, якщо сума нецільової благодійної допомоги перевищує зазначений розмір, то сума такої допомоги в частині її перевищення є об’єктом оподаткування військовим збором на загальних підставах.

Враховуючи викладене до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається, тобто не оподатковується, сума нецільової благодійної допомоги, що надається роботодавцем на користь працівника, яка сукупно у 2016 році не перевищує – 1930 грн., а в частині її перевищення є об’єктом оподаткування військовим збором на загальних підставах.

Більше 4,5 мільярдів гривень ЄСВ надійшло на соціальні потреби від мешканців Харківщини

06.09.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

Впродовж восьми місяців цього року  платники Харківської області сплатили 4558,0 млн.гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування,  що на 245,2 млн. грн. більше за очікувані показники. Виконання бюджетного призначення за даний період становить 105,7%. Про це повідомили в Головному управлінні фіскальної служби області.

При цьому, майже 31,7% від загальних надходжень ЄСВ (близько 1 445 млн.гривень) забезпечили бюджетні організації регіону. Водночас, відрахування від підприємців – фізичних осіб склали більше 226 мільйонів гривень. Решта коштів надійшла від інших юридичних осіб.

Також у фіскальному відомстві повідомили, що за серпень платники єдиного внеску Харківського регіону сплатили на рахунки Держказначейства близько 549 млн.грн. ЄСВ.

Варто нагадати, що з 2016 року роботодавці нараховують єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на суми нарахованої заробітної плати (доходу) найманим працівникам у розмірі 22 відсотки до визначеної бази нарахування єдиного внеску.

Також з початку року максимальну величину бази нарахування ЄСВ збільшено із 17 до 25 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб. З 1 травня 2016 року ця величина складає 36 тис. 250 грн. Крім того, відтепер ЄСВ із заробітної плати (доходу) працівників не утримується.

Про важливе — неприбутковим організаціям

06.09.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

ГУ ДФС у Харківській області повідомляє, що відповідно до п.6 постанови КМУ від 13.07.16 року № 440 «Про Порядок ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру» для включення до Реєстру неприбуткова організація (протягом місяця з дня отримання письмового запиту від органу фіскальної служби) повинна подати до контролюючого органу:

— реєстраційну заяву за формою 1-РН згідно з додатком 1;

—  засвідчені підписом керівника або представника такої організації та скріплені печаткою (за наявності) копії установчих документів неприбуткової організації (крім тих, що оприлюднені на порталі електронних сервісів відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань” (далі — Закон), а житлово-будівельні кооперативи також засвідчені підписом керівника або представника такого кооперативу та скріплені печаткою (за наявності) копії документів, що підтверджують дату прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом житлового будинку та факт спорудження або придбання такого будинку житлово-будівельним (житловим) кооперативом.

Реєстраційна заява та копії зазначених документів можуть бути подані (надіслані) неприбутковою організацією в один із таких способів:

— особисто керівником або представником неприбуткової організації (в обох випадках з документальним підтвердженням особи та її повноважень) або уповноваженою на це особою;

— поштою з повідомленням про вручення та описом вкладення;

— засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством, якщо установчі документи оприлюднені на порталі електронних сервісів відповідно до Закону;

— державному реєстратору як додаток до заяви про державну реєстрацію. Така заява в електронній формі в установленому порядку передається технічним адміністратором Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань до контролюючих органів разом з відомостями про державну реєстрацію утворення юридичної особи згідно із Законом.

Київська ОДПІ: внесок до бюджетів усіх рівнів досяг 1,9 мільярдів гривень

12.09.2016

«Протягом січня — серпня поточного року від бізнес-спільноти Київського та Московського районів м. Харкова до Зведеного  бюджету надійшло 1 мільярд 945 мільйонів гривень податків та зборів» — про це повідомила в. о. начальника Київської ОДПІ Олена Клімова.

Темп росту стосовно аналогічного періоду минулого року склав 140,6 відсотків, що в абсолютній величині більше на  562 мільйони гривень.

З початку поточного року Державний бюджет отримав майже 843 мільйони гривень. Індикативний показник ДФС України виконано на 107,9 відсотків, додатково отримано 61,8 мільйони гривень.

У розпорядження місцевих громад надійшло 11 мільярдів 23 мільйони гривень податків та зборів. Це на 153 відсотки, або на 383 мільйони гривень більше минулорічних надходжень.

Завдання місцевих рад виконано на 120,5 відсотків, додатково отримано 187 мільйонів гривень. Головним сегментом наповнення місцевих бюджетів став податок на доходи фізичних осіб, якого отримано більше 570 мільйони гривень. Додатково до завдання надійшло 101 мільйон гривень.

Значною мірою такого результату вдалося досягти завдяки вжитим дієвим заходам щодо контролю за податковим кредитом, зокрема з ознаками податкових ризиків, виявленню та руйнуванню схем ухилення від оподаткування, налагодженню конструктивної співпраці з сумлінними платниками податків.

Посадовець наголошує, що сумлінна сплата податків до бюджету – це, насамперед, інвестиції кожного свідомого бізнесмена в добробут та розвиток держави в цілому та повноцінне фінансування всіх важливих для країни та громади програм.

На соціальні потреби платники податків Київського та Московського районів сплатили майже 896 мільйонів гривень

09.09.2016

За січень – серпень  поточного року від роботодавців  Київського  та  Московського районів м. Харкова отримано 895,5 млн .грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Виконання індикативного показника склало 105 %. Додатково надійшло 43 млн гривень.

Завдяки своєчасній сплаті єдиного соціального внеску громадянам гарантується право на соціальний захист.  Зокрема захищені соціальні гарантії для кожного на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, гідне пенсійне забезпечення та інші  виплати.

Нагадуємо, що відповідно до Закону України від 24.12.2015 р. № 909 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» з 1 січня 2016 року відмінено класи професійного ризику, а загальну ставку нарахування єдиного соціального внеску знижено до 22% .

Виключення складає тільки зменшена ставка ЄСВ на зарплату інвалідів для підприємств 8,41% та підприємств всеукраїнських громадських організацій інвалідів – вони не змінилися.

Про порядок перереєстрації неприбуткової організації розповідали на семінарі в Лозівській ОДПІ

08.09.2016

На черговий семінар до Лозівськоїй ОДПІ було запрошено керівників неприбуткових установ та організацій, що перебувають на обліку.

В.о.начальника інспекції Наталія Москалець ознайомила присутніх  зі змінами, що внесені до Податкового кодексу в частині віднесення платників до неприбуткових та з  Порядком включення установ та організацій до Реєстру неприбуткових, який затверджено   постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року №440.

Надано відповіді на численні питання щодо особливостей перереєстрації бюджетних установ, ОСББ, ЖБК, профспілкових організацій, тощо.

Якщо до установчих документів не внесено зміни щодо ознак неприбутковості, то з 01 січня 2017року платника буде виключено з Реєстру. Повідомлено про можливість повторного внесення до Реєстру неприбуткових організацій за умови відповідності усім вимогам пункту 133.4 ст. 133 Податкового кодексу України.

Надходження податків і зборів від Східної ОДПІ з початку року забезпечено на 2039,6 млн.грн.

07.09.2016

Протягом січня — серпня 2016 року Cхідною ОДПІ м. Харкова забезпечено надходження податків, зборів та платежів до Зведеного бюджету  у сумі 2039,6 млн.  гривень. Темп росту збору платежів до відповідного періоду минулого року склав  143,1 %,  приріст надходжень — майже  614,2 млн. гривень.

До Державного бюджету мобілізовано майже 948,5 млн. грн. податків, зборів та платежів, в тому числі: податку на прибуток підприємств зібрано 218,3 млн.грн., податку на додану вартість – 462,3 млн.грн., податку на доходи фізичних осіб – 180,9 млн.грн., військового збору – 62,3 млн.грн. Завдання виконано на 111,5 відс., додатково надійшло 97,7 млн. гривень.

Місцевий бюджет протягом січня — серпня  2016 року поповнився на 1091,1 млн.грн. податків, зборів та платежів, що на 51,7 %  або майже на 371,9 млн. грн. більше минулорічного показника.

При цьому, податок на доходи фізичних осіб є одним з бюджетоутворюючих податків. У загальній сумі надходжень до загального фонду Місцевого бюджету  надходження з податку на доходи фізичних осіб за вісім місяців поточного року склали  47,8%,  що становить  522,4 мільйонів гривень. Надходження з податку на доходи фізичних осіб за січень — серпень поточного року у порівнянні з цим показником за відповідний період минулого року збільшились на 188,8 млн. гривень.

Завдяки заходам з детінізації, вдосконаленню системи адміністрування податків та розширенню спектру сервісних послуг ДФС працівниками Східної ОДПІ м. Харкова забезпечується перевищення запланованих показників з надходжень податків та зборів до бюджетів усіх рівнів, які постійно зростають. Це свідчить про позитивне ставлення платників податків до оподаткування та соціальної значимості податків та реформ, які мають місце в Україні.

Виконання поставлених завдань обговорили на нараді в Салтівській ОДПІ

07.09.2016

Платниками податків Салтівської ОДПІ у січні – серпні поточного року забезпечено надходження в бюджети усіх рівнів 467,4 мільйони гривень, виконання запланованих показників склало 118,1%.

Про це на апаратній нараді за участю всіх керівників структурних підрозділів Салтівської ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області проінформувала начальник ОДПІ Олена Кухтіна.

Із загальної суми сплачених податків 165,156 млн. грн. надійшло до загального фонду державного бюджету. Рівень минулого року перевищено на 64,5 мільйонів гривень, або на 64 відсотки. Прогнозований показник надходжень цього року виконано на 106,1 відсотки.

Такого результату вдалося досягти за рахунок надходження основних бюджетоформуючих платежів. Так, протягом цього часу державна скарбниця отримала від платників регіонів 7,9 млн. грн. податку на прибуток підприємств; 59,5 млн. грн. податку на додану вартість; 57,2 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб; 15,2 млн. грн. військового збору та 17,8 млн. грн. рентної плати за користування надрами.

Місцевий бюджет з початку року поповнено на 302,25 мільйонів гривень, це на 103,7 млн. грн. більше фактичних надходжень січня – серпня 2015 року. Доведене завдання виконано на 125,8 відсотків. Начальник інспекції наголосила, що індикативні показники місцевих бюджетів за січень-серпень поточного року виконані у повному обсязі по Вовчанському, Великобурлуцькому, Куп’янському, Дворічанському та Шевченківському районах, а також по м. Куп’янськ та м. Вовчанськ, що значним чином впливає на забезпечення економічного розвитку регіонів та виконання соціальних програм.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з початку 2016 року зібрано 160 117 тис. грн. Виконання завдань склало 108,4%.

«Сьогодні ми, як ніколи, зацікавлені у зміцненні конструктивного діалогу з сумлінним бізнесом, який розвиває економіку, створює робочі місця, дбає про інвестиції і таким чином формує основну питому вагу податкових надходжень до бюджетів усіх рівнів. Водночас ми вживаємо дієвих заходів щодо створення легального ринку праці, який гарантує соціальні стандарти працюючим громадянам та додаткові надходження до бюджетів», — по закінченню наради підсумувала Олена Кухтіна.

Платниками Київського та Московського районів м. Харкова сплачено до бюджету понад 669 мільйонів гривень ПДФО

07.09.2016

«З початку 2016 року з доходів працюючих мешканців Київського та Московського районів  відраховано до бюджетів усіх рівнів 669,3 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб» — повідомила в. о. начальника Київської ОДПІ Олена Клімова.

Важливо порівняти, що сума сплаченого податку з доходів фізичних осіб перевищує аналогічні показники минулого року на 25,3  відсотка, що в абсолютній величині становить 169,4 мільйонів гривень.

За сегментами розподілу до державного бюджету надійшло 199 мільйонів гривень ПДФО, відповідно бюджети місцевих громад отримали 470,3  мільйони гривень цього податку.

Посадовець зазначила, що системні заходи зі зниження навантаження на фонд оплати праці плюс реалізація комплексу спільних заходів органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та ДФС щодо легалізації трудових відносин позитивно позначаються на зростанні доходів працюючих і відповідно сплаті податку на доходи фізичних осіб. Саме завдяки працюючим жителям Київського та Московського районів місцеві громади отримують найбільшу частку бюджетних коштів для вирішення соціально-економічних питань.

В Центральній ОДПІ м. Харкова оприлюднили результати надходження коштів до Зведеного бюджету за 8 місяців поточного року

06.09.2016

Протягом січня-серпня 2016 року платники податків Центральної ОДПІ м. Харкова сплатили до Зведеного бюджету понад 2337,1 млн. грн., що на 729,3 млн. грн.(або на 45,4 %) більше, ніж у минулому році. Саме про це йшла мова під час останньої прес – конференції, яка відбулася за участю начальника Центральної ОДПІ м. Харкова Юрія Зайцева і була присвячена підсумкам роботи інспекції за 8 місяців 2016 року та напрямкам роботи на вересень.

Так, за словами очільника, за статистичними даними спостерігається позитивна динаміка перевищення надходжень по основних бюджетоутворюючих платежах Державного бюджету. Наприклад, понад 457,5 млн. грн. сплачено податку на додану вартість, у т. ч. майже 444,2 млн. грн. надійшли від юридичних осіб та 13,3 млн. грн. – від фізичних осіб. При цьому з бюджету відшкодовано понад 147,5 млн. грн. ПДВ. На 243,6 млн. грн. поповнив державну скарбницю податок на доходи фізичних осіб (25%), майже на 223,5 млн. грн. — податок на прибуток підприємств, практично на 110,6 млн. грн. — військовий збір тощо.

«Надходження до Місцевого бюджету також виправдали наші очікування. Скарбниця наповнилася безмаль на 1272,0 млн. гривень. Конкретно серед бюджетоформуючих хочеться визначити податок на доходи фізичних осіб (711,1 млн. грн.), єдиний податок (майже 248,2 млн. грн.) та плату за землю з юридичних та фізичних осіб (ледве не 145,1 млн. грн.)», — підкреслив посадовець.

Крім того, з початку року платниками сплачено близько 1489,8 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, це на 77,7 млн. грн. перевищило показники минулого року.

До кінця року плануємо зменшити термін відшкодування ПДВ до двох місяців, — Роман Насіров

09.09.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

У серпні ДФС забезпечено збір коштів до загального фонду державного бюджету у розмірі  59,3 млрд гривень. Про це повідомив Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров в інтерв’ю журналу «Фокус».

«Це другий по успішності місяць після березневих 60 млрд гривень», — наголосив очільник відомства.

Він зазначив, що у січні-серпні цього року відшкодування ПДВ  платникам збільшено на 16,5 млрд грн. порівняно з минулим роком. «Що стосується обсягів невідшкодованого ПДВ, якщо в минулому році ця цифра наближалася до 30 млрд гривень, то на сьогодні ми прийшли до 14 млрд. Намагаємося прискорити цей процес», — зазначив Роман Насіров.

Він додав, що наразі процес відшкодування ПДВ  відбувається наступним чином: «Підприємство подає заявку на відшкодування, далі у нас є місяць камеральної перевірки і місяць хронологічної черги, в результаті ПДВ відшкодовується на третій місяць. До кінця року ми хочемо зменшити цей термін до двох місяців. Питання частково впирається в погашення цих 13-14 млрд гривень, через які і формується черга. Якщо її прибрати, то ми почнемо відшкодовувати ПДВ відразу після місяця камеральної перевірки».

Крім того, до бюджету у січні-серпні 2016 року надійшло 83,6 млрд гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

«Ставка ЄСВ зменшилася в 2 рази, до 22%, а збори тільки на третину: якщо в минулому році ми збирали в середньому 15 млрд гривень, то зараз близько 10 млрд. Це хороша динаміка, якщо говорити про детінізацію», — наголосив Роман Насіров.

На Київській міській митниці обговорили моделі нової форми для працівників ДФС

09.09.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Моделі нової форми для працівників ДФС, їх зручність та комфорт обговорили фахівці Київської міської митниці ДФС та представники розробників дизайну.

Співробітники митниці висловили свої зауваження та пропозиції щодо нових зразків форми. Так, зокрема, наголошувалося на зручності та зносостійкості одягу, оскільки під час своєї роботи на митних постах митники здійснюють огляди значної кількості автотранспорту, залізничних цистерн, багажів громадян тощо.

«Митники – це перша людина, яку зустрічають громадяни при прибутті до нашої держави. Саме тому їх зовнішній вигляд має бути представницьким та водночас зручним і комфортним», — зазначив  в.о.  начальника Київської міської митниці ДФС Сергій Тупальський.

Учасники зустрічі обговорили зразки тканин, представлені розробником, зокрема, їх якість, дизайни комплектів сезонної форми тощо.

Після активного обговорення сторони домовилися про подальшу співпрацю. Так, було обрано кілька представників від Київської міської митниці, які працюватимуть з розробниками форми в якості консультантів та радників.

Роман Насіров: Зниження рівня корупції – один із головних пріоритетів у роботі ДФС

09.09.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

За перші вісім місяців Управлінням внутрішньої безпеки ДФС відкрито 378 кримінальних провадження, із яких за фактами хабарництва – 69. Безпосередньо в серпні заведено 27 справ, 4 з яких стосуються хабарництва. Про це повідомив Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров в інтерв’ю журналу «Фокус».

«Робота з ідентифікації посадових осіб-корупціонерів, яку ми активізували в цьому році, дає результати. Зараз ми швидко виявляємо хабарників і відразу ж звертаємося до СБУ і прокуратури, які проводять досудове слідство за наданими фактами», — зазначив Голова ДФС.

Також, за словами Романа Насірова, поряд зі зниженням корупційних ризиків одними із головних пріоритетів у діяльності ДФС є боротьба з порушенням митних правил, заниженням митної вартості товарів, контрабандою та проведення заходів щодо детінізації економіки.

«Ефект від нашої роботи видно по зборах ПДВ. Якщо у минулому році ми збирали при розмитненні товарів щомісяця в середньому по 9-11 млрд гривень ПДВ, то зараз — 14-15 млрд», — наголосив очільник відомства.

Він додав, що у 2015 році за рахунок детінізації вдалося зібрати фактично на 50 млрд гривень більше плану. Доходи бюджету в результаті склали 486 млрд гривень.

«У 2016 році дохідна частина бюджету була збільшена більше, ніж на 20%. Зараз ми справляємося з цим завданням і навіть перевиконуємо планові показники», — підкреслив Роман Насіров.

У ДФС обговорили актуальні питання оподаткування підприємництва

09.09.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Рівні та конкурентні умови діяльності підприємців, проблеми та шляхи їх вирішення обговорювалися під час зустрічі Голови ДФС Романа Насірова, в.о. заступника Голови ДФС Мирослава Продана з представниками Спілки українських підприємців.

«Ми завжди підтримуємо відкритий діалог з бізнесом для конструктивного обговорення проблемних питань, які виникають у підприємців, та пошуку оптимальних шляхів їх вирішення. Адже ефективне рішення тієї чи іншої проблеми можливе лише за умови її всебічного розгляду всіма учасниками комунікації. У такій співпраці можна досягти консенсусу та забезпечити баланс інтересів держави і платників податків», – зазначив Роман Насіров.

Учасники зустрічі розглянули низку питань, які потребують внесення змін до законодавчих актів, для забезпечення рівних умов ведення підприємницької діяльності.

Так, активне обговорення викликало питання щодо спрощеної системи оподаткування. І представники фіскальної служби, і підприємці висловилися за необхідність внесення певних змін до існуючої моделі «спрощенки», які б дозволили уникнути зловживань з боку недобросовісних платників податків та створили сприятливі умови роботи для сумлінних підприємців.

Під час зустрічі також обговорювалися питання трансфертного ціноутворення, роботи податкової міліції, відшкодування податку на додану вартість.

Голова ДФС Роман Насіров, зокрема, нагадав присутнім, що на сьогодні повернення ПДВ з бюджету відбувається виключно у хронологічному порядку відповідно до черговості. Відповідно до діючого законодавства ДФС щоденно оприлюднює на веб-порталі реєстри, що містять інформацію про платників, які подали заяви на відшкодування ПДВ, реквізити заяв, суми, заявлені до відшкодування, результати автоматизованої перевірки відповідності визначеним критеріям.

Роман Насіров: Наша мета — прозора та ефективна взаємодія з бізнесом

08.09.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Практичні питання податкового адміністрування та проведення податкової реформи  розглядалися під час чергової зустрічі Голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова з представниками Американської Торгівельної Палати в Україні.

Під час зустрічі обговорювалися питання відшкодування ПДВ, механізми ліквідації заборгованості переплат з податку на прибуток, трансфертного ціноутворення, а також обліку та застосування аграрних розписок. Крім того, учасники заходу обговорили головні аспекти законопроекту про введення електронних акцизних марок для алкогольних напоїв та тютюнових виробів, який готує ДФС на базі відповідної концепції, прийнятої Урядом.

Роман Насіров наголосив, що ДФС зацікавлена в оперативному вирішенні питань, з якими звертається до фіскальних органів бізнес.

«ДФС виступає за  прозору, ефективну взаємодію з бізнесом та прагне створити  умови, що сприятимуть поліпшенню бізнес-клімату в країні. Ми зацікавлені у забезпеченні скоординованого формату комунікацій з бізнесом та  пошуку оптимальних шляхів вирішення проблемних питань, які виникають під час взаємодії підприємців з органами ДФС», — зазначив Роман Насіров.

«Всі зміни та реформи, які сьогодні відбуваються в службі, спрямовані головним чином на створення оптимальних умов для платників податків та стимулювання розвитку бізнесу», – додав очільник відомства.

Мирослав Продан: Маємо працювати на упередження корупційних ризиків

08.09.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Найбільшим небезпечним соціально-економічним фактором, який впливає корупційні ризики у митній сфері сьогодні є низький рівень оплати праці працівників ДФС. Про це заявив в.о. заступника Голови ДФС Мирослав Продан під час зустрічі у форматі круглого столу в рамках проекту Twinning за участі представників ДФС, правоохоронних органів, міжнародних та громадських організацій.

«Наше основне завдання – працювати на упередження корупційних ризиків. Посилення мотиваційної складової протидії корупції (підвищення рівня заробітної плати працівників митниць) повинно відбуватись одночасно з посиленням контролю та відповідальності за протиправні дії, а також мінімізацією можливостей для ризикових операцій», — підкреслив Мирослав Продан.

Своїм досвідом та баченням можливих шляхів підвищення ефективності протидії корупційним проявам та обмеження ризиків у цій сфері поділилися представники НАБУ, Генеральної прокуратури, експерти з Литви, Німеччини та США.

Представники громадських та міжнародних організацій, які брали участь у діалозі, відзначили взаємопорозуміння з ДФС у питаннях протидії корупції та наголосили на необхідності удосконалення взаємодії правоохоронних органів, підвищення мотивації працівників ДФС, а також нормативно-правового врегулювання для уникнення прогалин у законодавстві, завдяки яким існують високі корупційні ризики.

Нагадаємо, проект Twinning «Підтримка Державної фіскальної служби України у розвитку елементів інтегрованого управління кордонами у митній сфер» —  дворічний проект за участі України з однієї сторони та консорціуму європейських партнерів у складі Німеччини, Польщі та Литви з іншої.  Метою проекту є сприяння Державній фіскальній службі України у питаннях більш ефективного контролю в митній сфері та поліпшення системи боротьби з корупцією.

Перекрито найбільший канал постачання товарів бойовикам із щомісячним обігом близько 200 млн. грн.

08.09.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

В Донецькій області в районі проведення АТО співробітники податкової міліції спільно із Центром спецоперацій СБУ та Збройними силами України провели безпрецедентну спецоперацію, в результаті якої було перекрито найбільший канал постачання бойовикам продуктів харчування, медпрепаратів, паливно-мастильних матеріалів та товарів народного споживання.

Слідчі дії проходили в містах Бахмут, Краматорськ, Слов’янськ та в селищі Новолуганське, яке знаходиться в «сірій зоні».

Під час прес-конференції, яка відбулася сьогодні, 8 вересня 2016 року в м. Бахмут, перший заступник начальника ГУ ДФС у м. Києві Ігор Скороход повідомив, що складність даної операції полягала в необхідності її проведення в «сірій зоні», в безпосередній близькості до блок-поста бойовиків, де активно працюють диверсійно-розвідувальні груп противника, тому час і місце її проведення тримались в секреті.

За його словами, в селище Новолуганське, населення якого складає дещо більше 3,1 тисячі чоловік, тільки впродовж липня — серпня проїхало більше 2,5 тисяч вантажних автомобілів з товарами. Таким чином, щомісячно в селище поставлялося близько чотирьох тисяч тонн продуктів на суму близько 200 мільйонів гривень. Це свідчить про те, що кожен житель селища нібито споживає 1,3 тонни продуктів харчування щомісяця.

«90% товаропотоку, який нібито поставляли в Новолуганське, відразу перевозили на тимчасово окуповану територію, де розподіляли по складах бойовиків, а також продавали в магазинах», — сказав Скороход.

Він також підкреслив, що усі підприємці, які займалися постачанням товарів на непідконтрольну Україні територію, перебували на спрощеній системі оподаткування. Проте, як показала перевірка, усі вони перевищили максимально допустимі обсяги обігу товарів.

Участь у спецоперації взяли більше 100 співробітників податкової міліції, Центру спецоперацій СБУ і військовослужбовців ЗСУ.

Було проведено 20 обшуків, а також 50 оглядів транспортних засобів і перевалочних баз, в результаті яких було виявлено і вилучено первинну документацію, чорнову документацію, готівку, а також товари, які планували доставити на тимчасово окуповані території.

«Підсумком цієї спецоперації, спланованої Державною фіскальною службою, стало перекриття найбільшого каналу постачань товарів на тимчасово непідконтрольну Україні територію», — резюмував Ігор Скороход.

Олексій Василенко: Уніфікація законодавства та мотивація працівників ДФС – складові боротьби з корупцією

08.09.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Ефективна боротьба з корупційними проявами в органах фіскальної служби не можлива без мотивації праці її працівників та уніфікації податкового та митного законодавства. Про це заявив директор департаменту організації митного контролю ДФС Олексій Василенко під час засідання круглого столу з представниками проекту «Twinning» за участі керівництва ДФС, представників НАБУ, Генеральної прокуратури, експертів з Литви, Німеччини та США.

За його словами, недоброчесні посадові особи державної служби та окремий сегмент бізнесу мають можливість працювати не дотримуючись діючого законодавства. Здійснювати такі порушення дозволяють деякі норми законодавства, які мають двозначне тлумачення. Внаслідок цього бюджет країни зазнає значних збитків від начебто «законної» діяльності таких платників. Саме тому одним із першочергових завдань на сьогодні є уніфікація законодавства.

«І фіскальна служба, і представники бізнесу неодноразово порушували питання щодо «сірого» імпорту. Тобто коли товар ввозиться на територію України напівлегально. Внаслідок цього збитки завдаються як бюджету державі, так і доброчесним підприємствам, виробникам», – підкреслив Олексій Василенко.

Посадовець відзначив, що ДФС підготовлено законопроект, в якому враховано пропозиції бізнесу, у тому числі представників Американської Торгівельної Палати та Європейської бізнес асоціації, щодо чіткого визначення норм та умов переміщення товарів.

«У своєму законопроекті ми запропонували внесення змін до частини 2 статті 347 Митного кодексу України, а саме: «Норма частини першої цієї статті застосовується у разі, якщо особа, яка ввозить товари на митну територію України, була відсутня в Україні більше, ніж 48 годин, та в’їжджає в Україну не частіше одного разу протягом 7 діб…», – розповів Олексій Василенко.

Крім того, за його словами, для виключення корупційної складової під час розподілу декларацій при оформленні товарів запроваджено електронну чергу. Уникненню корупційних ризиків сприятиме і вже запроваджена на митницях  з серпня автоматизована система «Єдине вікно» та мобільні групи, які розпочали свою роботу з 5 серпня.

Водночас, вважає посадовець, для ефективної роботи у напрямі протидії корупції необхідна дієва співпраця всіх контролюючих органів. Саме над налагодженням ефективного інформаційного обміну фіскальна служба працює спільно зі своїми колегами з інших державних структур.

«Але й важливим і актуальним, у тому числі для підняття іміджу державної служби та боротьби з корупційними проявами, є питання підвищення заробітної плати державним службовцям. Людина, яка працює на Державу повинна отримувати гідну заробітну платню», – зазначив Олексій Василенко.

Роман Насіров: ДФС активізувала діяльність щодо протидії корупції в митній сфері

07.09.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

«Антикорупційна діяльність завжди була одним із найважливіших пріоритетів у роботі ДФС, але нині ми суттєво активізували програму мінімізації корупційних ризиків у митній сфері. Тому зустріч в рамках проекту «Twinning» як ніколи актуальна та вчасна», – про це зазначив Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров під час круглого столу з представниками проекту «Twinning».

На зустрічі були присутні в. о. заступника Голови Державної фіскальної служби України Мирослав Продан, представники Департаменту організації митного контролю ДФС, Головного управління внутрішньої безпеки ДФС, представники НАБУ, Генеральної прокуратури, іноземні колеги з Литви, Німеччини та США.

Роман Насіров відзначив, що для фіскальної служби України важливий досвід європейських, зокрема литовських колег, у запобіганні корупційних ризиків, який був набутий ними за останні 20 років.

«У рамках цього етапу проекту ми маємо на меті обговорити та  прийти до рекомендацій, які будуть носити як стратегічний і тактичний  характер, так і містити пропозиції, які можна реалізувати вже сьогодні», — зазначив Роман Насіров.

Під час заходу сторони обговорили проблеми виявлення загроз і ризиків корупції в ДФС, а також можливі рішення для зменшення її рівня.

Під час обговорення головним чинниками, які визначають рівень корупції в України, були визнані соціально-економічні фактори, зокрема, рівень заробітної платити.

Нагадаємо, проект Twinning «Підтримка Державної фіскальної служби України у розвитку елементів інтегрованого управління кордонами у митній сфер» — це дворічний проект за участі України з однієї сторони та консорціуму європейських партнерів у складі Німеччини, Польщі та Литви з іншої. Головним виконавцем визначено Державну фіскальну службу України.  Метою проекту є сприяння Державній фіскальної службі України в питаннях більш ефективного контролю в митній сфері та поліпшення системи боротьби з корупцією.

Роман Насіров: Податкове законодавство не повинно містити норм з неоднозначним тлумаченням

07.09.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Норми податкового законодавства та зміни, які потребують внесення у законодавчі акти, стали основними темами спілкування Голови ДФС Романа Насірова та представників Європейської Бізнес Асоціації.

Під час зустрічі, яка відбулася в ДФС, представники бізнесу наголошували на необхідності внесення відповідних змін в норми Податкового кодексу, які містять двозначне тлумачення. Це, на думку, бізнесу, сприятиме встановленню рівних умов роботи для всіх учасників ринку тієї чи іншої галузі економіки.

Зауваження та пропозиції бізнесу в ДФС були схвально прийняті. Так, зокрема, Голова ДФС Роман Насіров закликав учасників зустрічі до активної спільної роботи в робочих групах щодо напрацювання пропозицій до законодавства.

«Податкове законодавство – неідеальне і потребує змін. Це питання є одним з актуальних на сьогодні. Законодавство має бути таким, щоб його однозначно розуміли усі, – це позиція фіскальної служби. Саме тому ми повинні спільно працювати над його удосконаленням, адже лише у такій співпраці можна досягти компромісу і виписати норми так, щоб вони задовольняли і державу, і бізнес», – наголосив Роман Насіров.

Учасники зустрічі також обговорили напрями боротьби з нелегальним виробництвом спирту та алкогольних напоїв. Так, зокрема, ДФС розроблено пропозиції щодо внесення змін до податкового законодавства у зв’язку з ухваленням концепції створення автоматизованої системи контролю за обігом підакцизних товарів «Електронна акцизна марка». Зазначена система стане ефективним механізмом протидії реалізації фальсифікованої підакцизної продукції та посилить контроль за сплатою акцизного податку.

Крім того, розглядалися питання щодо стану відшкодування податку на додану вартість, функціонування системи електронного адміністрування ПДВ, переваги застосування системи «Єдине вікно», яке з серпня функціонує на українських митницях тощо.

На Дніпропетровщині ліквідовано центр мінімізації митних платежів з обігом 200 млн. грн.

07.09.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Співробітниками податкової міліції Дніпропетровської області в рамках розслідування кримінального провадження, зареєстрованого за  ст.212 КК України, припинено діяльність центру мінімізації митних платежів.

Встановлено, що група осіб, використовуючи підприємства, які входять до транзитно-конвертаційних груп, з метою ухилення від сплати податків і митних платежів, підроблювали документи, необхідні для митного оформлення товарів (інвойси, технічна документація). Окрім того, вказані особи здійснювали ввезення з Китаю та Індії товару для сільгосптехніки, будівельних інструментів та побутової хімії в митному режимі „імпорт” за ціною, значно нижчою від ринкової.

Обсяг товарних операцій за 2014-2016 роки склав близько 200 млн. гривень.

За результатами проведених обшуків вилучено комп’ютерну техніку, печатки, мобільний телефон, документацію, побутову хімію в асортименті, будівельні інструменти та товари для сільгосптехніки загальною орієнтовною вартістю понад 8 млн. гривень.

На 1,2 млн. гривень на розрахункових рахунках підприємств, які входять до складу центру мінімізації митних платежів, накладено арешт.

Тривають слідчі дії.

На Київщині ліквідовано «конверт» з обігом 72 млн. грн.

06.09.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Співробітниками податкової міліції Київської області в ході розслідування кримінального провадження, зареєстрованого за ст.ст.27 і 212 КК України, припинено діяльність конвертаційного центру.

Встановлено, що вказаний «конверт» з 2015 року до моменту викриття надавав послуги підприємствам реального сектору економіки м. Києва, Київської та інших областей України з формування незаконного податкового кредиту та незаконного переведення безготівкових коштів у готівку.

Таку діяльність було організовано групою осіб, які з метою прикриття незаконної діяльності зареєстрували та придбали корпоративні права низки транзитно-конвертаційних суб’єктів господарської діяльності.

Схема конвертації полягала в тому, що безготівкові грошові кошти підприємств реального сектору економіки надходили на рахунки транзитно – конвертаційних підприємств у вигляді оплати за товарно-матеріальні цінності (роботи, послуги), після чого вказані кошті конвертувались у готівку за винятком 10-12%.

Загальний обсяг проконвертованих коштів, через розрахункові рахунки, відкриті в філіях одного з комерційних банків, склав понад 72 млн. гривень, у тому числі сума сформованого ризикового податкового кредиту -12 млн. гривень.

Під час проведених заходів здійснено 13 обшуків за адресами розташування офісних приміщень та місцями проживання фігурантів справи, де вилучено 273 тис. гривень, 17 печаток, комп’ютерну техніку, електронні носії інформації, бухгалтерську документацію та чорнові записи.

Слідчі дії тривають.

«Фантом» затримав 250 тис. російських рублів, які призначалися для передачі в Луганську область

06.09.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

На КПВВ «Зайцево» співробітниками спецпідрозділу «Фантом» здійснено огляд автомобіля Мерседес Бенц, який рухався в напрямку тимчасово окупованих територій.

В транспортному засобі, окрім водія, уродженця Полтавської області, знаходилася 36-річна жінка, уродженка м. Алчевськ Луганської області.

Під час ретельного огляду в задньому ряді сидінь автомобіля знайдено схованку, в якій знаходились 250 тис. російських рублів.

Встановлено, що 38-річний чоловік перевозив вказані грошові кошти з м. Харків до м. Алчевськ Луганської області.

Матеріали за вказаною подією передано співробітникам Бахмутського відділу Поліції ГУ НП у Донецькій області для внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст.258-5 КК Ураїни: «Фінансування тероризму».

На Закарпатті викрито незаконний експорт лісоматеріалів на понад 10 млн. гривень

06.09.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Підрозділом боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДФС у Закарпатській області встановлено факти порушення чинного законодавства стосовно тимчасової заборони експорту лісоматеріалів необроблених. Порушення було виявлено під час дослідження експортних операцій, здійснених суб’єктами господарювання лісової галузі при посередництві одного з підприємств Ужгородського району.

Як з’ясувалося, посадові особи зазначеного підприємства вносили завідомо неправдиві дані в товарно-супровідні документи на експорт деревини щодо класифікації товару. Внаслідок таких дій було незаконно експортовано 11,3 тис. кубічних метрів деревини на суму понад 10 млн. гривень.

За вказаними фактами до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст. 364 КК України.

Здійснюється кримінальне провадження.

Махінації на енергоринку Запоріжжя коштували бюджету 119 млн. гривень

05.09.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Управлінням боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДФС у м. Києві спільно з НАБУ встановлено факти ймовірного зловживання на енергоринку Запорізької області.

Так, під час здійснення господарської діяльності одним з акціонерних товариств, 60-відсотків якого належить державі, постачалася електрична енергія для низки великих підприємств, якими порушувалася дисципліна проведення платежів за поставлену енергію. Внаслідок цих порушень виникла заборгованість в розмірі 346,2 млн. грн.

У подальшому підприємства-боржники уклали між собою низку договорів про відступлення права вимоги. Відповідно до умов укладених договорів частка заборгованості акумулювалася на поточному рахунку одного з боржників, який, у свою чергу, був зобов’язаний перерахувати її на користь вказаного товариства як первісного кредитора. Однак протягом визначеного періоду одержані від боржників грошові кошти були перераховані на рахунки 14 товариств, зареєстрованих у Донецькій, Запорізькій, Київській областях та м. Києві як оплата за нібито надані послуги.

Внаслідок таких махінацій було легалізовано орієнтовно 119 млн. гривень.

За даними фактами до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст 209 КК України.

Здійснюється кримінальне провадження.

Оновлено звітність з прибутку представництв нерезидентів

12.09.2016

Головне управління ДФС у Вінницькій області інформує про те, що ДФС України у листі від 02.09.2016р. №29468/7/99-99-15-02-01-17 повідомила особливості подання та складання Розрахунку податку на прибуток нерезидентів, які провадять діяльність на території України через постійне представництво.

Зокрема, подання Розрахунку здійснюється за формою та в порядку, затвердженими наказом Міністерства фінансів України від 13.06.2016р. №544 «Про затвердження форм та Порядку розрахунку податку на прибуток нерезидентів, які провадять діяльність на території України через постійне представництво», починаючи з декларування за 3 квартали 2016 року.

Порядком визначено складання розрахунків двох видів:

Розрахунок податку на прибуток нерезидента, який провадить діяльність на території України через постійне представництво, на підставі окремого балансу фінансово-господарської діяльності;

Розрахунок податку на прибуток постійного представництва нерезидента, визначеного шляхом застосування до суми отриманого доходу коефіцієнта 0,7 .

Звертаємо увагу, що до розрахунків додано новий додаток ВД «Відомості про доходи (прибутки), звільнені від оподаткування на підставі міжнародного договору України», який має подаватися у випадку, коли нерезиденти мають право на звільнення від оподаткування відповідно до міжнародного договору України окремих видів доходів, які отримуються через постійне представництво.

Крім цього, під час складання розрахунків передбачено заповнення додатків:

додаток ВП «Розрахунок податкових зобов’язань за період, у якому виявлено помилку»;

додаток ПН «Розрахунок (звіт) податкових зобов’язань нерезидентів, якими отримано доходи із джерелом їх походження з України».

Реалізуєте пальне без реєстрації ? Дізнайтеся про наслідки

12.09.2016

Законом України від 24 грудня 2015 року № 909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» до Податкового кодексу України (далі — Кодекс) внесені зміни та доповнення щодо накладення штрафів у випадку: здійснення суб’єктами господарювання (далі — СГ) операцій з реалізації пального без реєстрації таких суб’єктів платниками акцизного податку у порядку, передбаченому Кодексом (п. 117.3 ст. 117 Кодексу); порушення порядку реєстрації акцизних накладних та розрахунків коригування до таких акцизних накладних в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі — ЄРАН) (ст. 1202  Кодексу).

Факт реалізації суб’єктом господарювання пального без реєстрації його платником акцизного податку може бути встановлено як камеральною перевіркою (за даними Єдиного реєстру податкових накладних), так і документальною перевіркою, відповідно, штрафи, встановлені п. 117.3 ст. 117 Кодексу, застосовуються за результатами таких перевірок.

Так, згідно з п. 117.3 ст. 117 Кодексу здійснення СГ операцій з реалізації пального без реєстрації таких суб’єктів платниками акцизного податку у порядку, передбаченому Кодексом, — тягне за собою накладення штрафу на юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців у розмірі 100 відсотків вартості реалізованого пального.

Крім того, наслідком нереєстрації платником акцизного податку з реалізації пального є порушення ним граничних термінів реєстрації акцизних накладних / розрахунків коригування до акцизних накладних в ЄРАН, встановлених ст. 231 Кодексу, та/або відсутності з його вини зареєстрованих акцизних накладних / розрахунків коригування до акцизних накладних в ЄРАН.

Підстави та розміри штрафів, які мають бути застосовані до платника податків за порушення ним порядку реєстрації акцизних накладних та розрахунків коригування до таких акцизних накладних в ЄРАН, встановлено ст. 1202  Кодексу.

Сплата штрафів, які застосовані відповідно до п. 117.3 ст. 117 та ст. 1202  Кодексу, здійснюється на бюджетні рахунки за кодом класифікації доходів бюджету 14021900 (Пальне).

 

Вінницькі митники запобігли незаконному ввезенню м’яса на митну територію України

09.09.2016

Вчора, 08.09.2016 р., в пропускному пункті «Аеропорт-Вінниця» митного поста «Вінниця-центральний» Вінницької митниці ДФС під час митного контролю багажу громадянина Франції, що прибув рейсом з Варшави, в трьох текстильних валізах було виявлено м’ясо заморожене в поліетиленовій упаковці виробника з маркуванням «Kosher For Passover, KADASSIA, kosher for Pesach» загальною вагою близько 80 кілограм. Його намагалися ввезти на митну територію України,  обравши форму проходження митного контролю «зелений коридор».

Відповідно до ч.2 ст. 378 МК України та постанови КМ України від 21.05.2012 № 434, громадяни можуть ввозити на митну територію України харчові продукти для власного споживання на загальну суму, яка не перевищує єквівалент 200 Євро на одну особу в упаковці виробника, призначені для роздрібної торгівлі, у кількості не більше ніж 1 упаковка або загальною масою, яка не перевищує 2 кілограмів кожного найменування на одну особу.

За даним фактом Вінницькою митницею ДФС порушено справу про порушення митних правил за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 471 МК України «Порушення порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю». Товари, які незаконно намагався перемістити громадянин Франції на митну територію України, тимчасово вилучені. Триває провадження по справі.

Вінниччина підтримала українську армію майже 186 мільйонами гривень військового збору

09.09.2016

Ці кошти платники податків Вінниччини перерахували до держбюджету за січень-серпень 2016 року. За словами начальника ГУ ДФС у Вінницькій області Руслана Осмоловського, сплачені 186 мільйонів 724,5 тисяч гривень військового збору на 42,8 мільйона гривень перевищують суму, перераховану на підтримку української армії впродовж січня-серпня минулого року.

Посадовець нагадує, що об’єкт оподаткування військовим збором визначений статтею 163 Податкового кодексу України. До нього, крім заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються чи виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, відносяться і ряд інших. Зокрема – це орендна плата, виграші в державній або недержавній грошовій лотереї, купівля-продаж рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини тощо. Ставка військового збору становить 1,5% від об’єкта оподаткування.

Додамо, що наразі платниками військового збору є фізичні особи-резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти.

 

Якщо загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/послуг сукупно перевищує 1000000 грн. особа зобов’язана зареєструватися як платник податку на додану вартість

12.09.2016

Особа підлягає обов’язковій реєстрації як платник ПДВ у разі:

якщо загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню, у тому числі з використанням локальної або глобальної комп’ютерної мережі, нарахована (сплачена) такій особі протягом останніх 12 календарних місяців, сукупно перевищує 1000000 грн. (без урахування податку на додану вартість), така особа зобов’язана зареєструватися як платник податку у контролюючому органі за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) з дотриманням вимог, передбачених ст. 183 Податкового кодексу України, крім особи, яка є платником єдиного податку першої — третьої групи;

проведення нею операції з постачання конфіскованого майна, знахідок, скарбів, майна, визнаного безхазяйним, майна, за яким не звернувся власник до кінця строку зберігання, та майна, що за правом успадкування чи на інших законних підставах переходить у власність держави , незалежно від того, чи досягає вона загальної суми операцій із постачання товарів/послуг, 1000000 грн., а також незалежно від того, який режим оподаткування використовує така особа згідно із законодавством.

У разі обов’язкової реєстрації особи як платника податку реєстраційна заява подається до контролюючого органу не пізніше 10 числа календарного місяця, що настає за місяцем, в якому вперше досягнуто обсягу оподатковуваних операцій 1000000 грн..

Відповідно до п. 181.1 ст. 181 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) у разі якщо загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню згідно з розд. V ПКУ, у тому числі з використанням локальної або глобальної комп’ютерної мережі, нарахована (сплачена) такій особі протягом останніх 12 календарних місяців, сукупно перевищує 1000000 грн. (без урахування податку на додану вартість), така особа зобов’язана зареєструватися як платник податку у контролюючому органі за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) з дотриманням вимог, передбачених ст. 183 ПКУ, крім особи, яка є платником єдиного податку першої — третьої групи.

Згідно із п. 183.2 ст. 183 ПКУ у разі обов’язкової реєстрації особи як платника податку реєстраційна заява подається до контролюючого органу не пізніше 10 числа календарного місяця, що настає за місяцем, в якому вперше досягнуто обсягу оподатковуваних операцій, визначеного у ст. 181 ПКУ.

Пунктом 183.10 ст. 183 ПКУ визначено, що будь-яка особа, яка підлягає обов’язковій реєстрації як платник податку, і у випадках та в порядку, передбачених цією статтею, не подала до контролюючого органу реєстраційну заяву, несе відповідальність за ненарахування або несплату цього податку на рівні зареєстрованого платника без права нарахування податкового кредиту та отримання бюджетного відшкодування.

Окрім того, згідно із п.п. 6 п. 180.1 ст. 180 ПКУ платником ПДВ є особа, що проводить операції з постачання конфіскованого майна, знахідок, скарбів, майна, визнаного безхазяйним, майна, за яким не звернувся власник до кінця строку зберігання, та майна, що за правом успадкування чи на інших законних підставах переходить у власність держави (у тому числі майна, визначеного у ст. 243 Митного кодексу України), незалежно від того, чи досягає вона загальної суми операцій із постачання товарів/послуг, визначеної п. 181.1 ст. 181 ПКУ, а також незалежно від того, який режим оподаткування використовує така особа згідно із законодавством.

Довідково: Загальнодоступний інформаційно –довідковий ресурс ( категорія 101.01.01).

На Волині в зонах відпочинку фахівці ДФС легалізували 136 найманих працівників

12.09.2016

В ході обстежень місць масового відпочинку громадян на Волині  фахівці територіальних ДФС легалізували працю 136 найманих працівників. Окрім того, 8 підприємців, котрі активно здійснювали свою діяльність в рекреаційних зонах, офіційно зареєструвалися суб’єктами підприємництва. Задекларувати доходи погодилися 40 орендодавців житла.

Про остаточний фінансовий результат цієї роботи волинських фіскалів можна буде говорити за підсумками деклараційної кампанії у 2017 році. Однак, очевидно, що місцеві громади, а території яких є відпочинкові зони, отримають додаткові кошти в бюджет, — наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

«Незважаючи на те, що надання послуг в рекреаційних зонах має сезонний характер, до діяльності з обслуговування в курортний сезон залучається чимало персоналу. Ці громадяни повинні мати офіційне працевлаштування, а з доходів за житло, що здається в оренду, теж повинні сплачуватися податки. Оскільки саме органи місцевої влади мають найповнішу інформацію про осіб, які задіяні у комплексі надання послуг з відпочинку, то в їх інтересах спільно з фахівцями ДФС переконати підприємців у необхідності легалізувати найманих працівників і перерахувати в бюджет визначені законом податки», — наголошує начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Окрім зустрічей з платниками податків та обстеження місць відпочинку фахівці територіальних органів ДФС протягом літа в санаторно — курортних зонах провели 42 фактичні перевірки на предмет дотримання вимог законодавства у сфері готівкового обігу і застосування РРО та 14 перевірок в сфері контролю за обігом підакцизних товарів. За виявлені порушення,  зокрема факти безліцензійної торгівлі алкогольними напоями і тютюновим виробами, за торгівлю у невизначених місцях, продаж алкоголю неповнолітнім та реалізацію підакцизної продукції за цінами нижчими чи вищими як встановлено за таку продукцію, підприємці – порушники сплатять майже 1,6 мільйона гривень штрафних санкцій.

На Волині в рамках операцій «Акциз-2016» і «Рубіж-2016» з незаконного обігу вилучено 1500 пачок цигарок

09.09.2016

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Волинській області у налагодженій взаємодії з військовослужбовцями Львівського прикордонного загону,  в рамках операцій «Акциз 2016» та «Рубіж 2016», виявлено та припинено факт спроби протиправного переміщення фальсифікованих тютюнових виробів через Державний кордон України в Республіку Польща.

Як встановили правоохоронці, група невідомих осіб виношувала намір перемістити контрафактну продукцію шляхом приховування цигарок у вагоні вантажного потягу з залізною рудою.

Так, на залізничній станції «Ізов» Львівської області міжвідомчою групою правоохоронців вагон з вантажем «Руда» затримано та направлено на ремонтну колію для проведення огляду. В результаті виявлено та вилучено з незаконного обігу 150 блоків з тютюновими виробами, виробництва Республіки Білорусь, орієнтовною вартістю 16 тис. гривень.

Наразі проводиться ряд заходів, спрямованих на встановлення осіб, причетних до налагодження каналу незаконного переміщення тютюнових виробів до країн Європейського Союзу.

До бюджетів місцевих громад на території обслуговування Володимир-Волинської ОДПІ сплачено 2,6 мільйона гривень податку на нерухоме майно

09.09.2016

У січні — серпні 2016 року  надходження  податку на нерухоме майно на території обслуговування Володимир-Волинської ОДПІ  склали  2,6 мільйона гривень.

Зокрема, у м. Володимир-Волинський сплачено 740,4 тисячі гривень, на території Володимир-Волинському району – 231 тисяча гривень, Локачинського району -ь101,2 тисячі гривень,  у  м. Нововолинськ – 1,1 мільйона гривень, на території Горохівського району — 307,3 тисячі гривень, Іваничівського району – 64,9 тисячі гривень.

Нагадаємо, що цього року громадяни сплачують податок за нерухоме майно, яким вони володіли у 2015 році.

Платять податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, фізичні та юридичні особи, які є власниками об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості (відповідно до статті 266 Податкового кодексу України).

Якщо юридичні особи самостійно нараховують суму податку на нерухомість і сплачують її щокварталу, то громадян про нарахований їм податок на нерухоме майно повідомляють територіальні органи ДФС за місцем реєстрації нерухомості.

За 8 місяців 2016 року платники Дніпропетровської області поповнили місцеві бюджети на 10,4 мільярдів гривень

12.09.2016 — Головне управління ДФС у Дніпропетровській області

Це на 2 мільярди 598,6 мільйони грн., або на 33,3 відсотків більше, ніж за січень — серпень минулого року.

«Головним джерелом наповнен- ня місцевої казни Дніпропетров- ського регіону залишається податок на доходи фізичних осіб. З початку року цього податку мобілізовано 5 мільярдів 222,6 мільйонів грн., що на 38,8% більше, ніж у відповідному періоді минулого року» — повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Геннадій Ткачук.

Наступною за фінансовою потужністю складовою доходів місцевих бюджетів області є плата за землю. Її власники та землекористувачі до бюджету 2 мільярди 239 мільйонів гривень, що на 48,9 відсотків більше обсягу надходжень січня — серпня 2015 року.

Ще одним важливим джерелом доходів місцевих громад Дніпропетровщини є єдиний податок для суб’єктів малого підприємництва. Так, протягом восьми місяців цього року до місцевих бюджетів області від суб’єктів господарювання надійшло 880,7 мільйонів гривень єдиного податку, що на 351,7 мільйонів гривень більше минулорічних надходжень.

Понад 7,4 тисячі мешканців Дніпропетровщини за результатами декларування доходів громадян отримають 8,9 млн. грн. податкової знижки

12.09.2016 — Головне управління ДФС у Дніпропетровській області

З початку року від мешканців регіону до органів ДФС Дніпропетровщини надійшло 47902 декларації про майновий стан та доходи, отримані у 2015 році. Загальна сума задекларо- ваних доходів за минулий рік склала майже 3,4 млрд. грн.

«Так, за результатами кампанії «Декларування – 2016» податок на доходи фізичних осіб до сплати складає 77,53 млн. грн., що на 5,7 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,08 млн. грн. При цьому, повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 7489 громадян на загальну суму 8,9 млн. грн.» — зазначив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Геннадій Ткачук.

Про одержані минулого року понад мільйонні статки повідомили 296 мешканців Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає майже 1,4 млрд. грн. Сума податку на доходи фізичних осіб до сплати склала 16,82 млн. грн., сума військового збору — 1,85 млн.грн.

Нагадуємо, на відміну від обов’язкового декларування доходів, яке закінчилося 04 травня 2016 року, правом скористатися податковою знижкою зможе кожен громадянин впродовж усього року.

 Щодо термінів сплати податку на додану вартість

12.09.2016 — Головне управління ДФС у Дніпропетровській області

Головне управління ДФС у Дні- пропетровській області пові- домляє.

Відповідно до п. 49.18 ст. 49 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) податкові декла- рації, крім випадків, передба- чених Кодексом, подаються за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює, зокрема:

— календарному місяцю (у тому числі в разі сплати місячних авансових внесків) — протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця (п.п. 49.18.1 п. 49.18 ст. 49 Кодексу);

— календарному кварталу або календарному півріччю (у тому числі в разі сплати квартальних або піврічних авансових внесків) — протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя) (п.п. 49.18.2 п. 49.18 ст. 49 Кодексу).

Згідно з п. 49.20 ст. 49 Кодексу, якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем.

Граничні строки подання податкової декларації можуть бути збільшені за правилами та на підставах, які передбачені Кодексом.

Платник податків зобов’язаний самостійно сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених Кодексом (п. 57.1 ст. 57 Кодексу).

Відповідно до ст. 202 Кодексу звітним (податковим) періодом з податку на додану вартість (далі – ПДВ) є один календарний місяць, а у випадках, особливо визначених Кодексом, календарний квартал.

Згідно з п. 203.1 ст. 203 Кодексу податкова декларація з ПДВ подається за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному місяцю, протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця.

Сума податкового зобов’язання, зазначена платником податку в поданій ним податковій декларації з ПДВ, підлягає сплаті протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого п. 203.1 ст. 203 Кодексу для подання податкової декларації (п. 203.2 ст. 203 Кодексу).

Окремої норми щодо перенесення граничного терміну сплати податкового зобов’язання з ПДВ Кодексом не передбачено.

При цьому, п. 126.1 ст. 126 Кодексу визначено, що у разі якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов’язання такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:

— при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, – у розмірі 10 відсотків погашеної суми податкового боргу;

— при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, – у розмірі 20 відсотків погашеної суми податкового боргу.

Після закінчення встановлених Кодексом строків погашення узгодженого грошового зобов’язання на суму податкового боргу нараховується пеня (п.п. 129.1.1 п. 129.1 ст. 129 Кодексу).

(Лист ДФС України від 05.09.2016 № 19222/6/99-95-42-01-15 розміщено на офіційному веб – порталі ДФС України за посиланням: http://sfs.gov.ua/baneryi/podatkovi-konsultatsii/konsultatsii-dlya-yuridichnih-osib/69605.html)

 

Щодо внесення змін до облікових даних платників податків

12.09.2016 — Головне управління ДФС у Дніпропетровській області

Головне управління ДФС у Дні- пропетровській області пові- домляє

Відповідно до п. 66.1 ст. 66 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами і доповненнями (далі – Кодекс) підставами для внесення змін до облікових даних платників податків є, зокрема:

—  інформація органів державної реєстрації;

—  документально підтверджена інформація, що надається платниками податків.

Порядок внесення змін до облікових даних платників податків встановлено розд. ІХ Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 №1588 (у редакції наказу Мінфіну від 22.04.2014 №462) (далі – Порядок).

Згідно з п. 9.2 розд. IX Порядку у разі виникнення змін у даних або внесення змін до документів, що подаються для взяття на облік, крім змін, які вносяться до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР), та змін, про які платник податків повідомив за основним місцем обліку, платник податків зобов’язаний протягом 10 календарних днів з дня внесення змін до зазначених документів подати до контролюючого органу уточнені документи в такому самому порядку, як і при взятті на облік. Додаткова реєстраційна заява за формами №1-ОПП, №5-ОПП подається з позначкою «Зміни» або за формою №1-РПП – з позначкою «Перереєстрація, зміни».

Платники податків – юридичні особи та відокремлені підрозділи юридичних осіб зобов’язані подати реєстраційну заяву за формою №1-ОПП з позначкою «Зміни» з відомостями стосовно осіб, відповідальних за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку юридичних осіб, відокремлених підрозділів юридичних осіб до контролюючого органу у 10-денний строк з дня взяття на облік чи виникнення змін у облікових даних платників податків.

Відомості стосовно осіб, відповідальних за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку юридичної особи, також оновлюються контролюючими органами у Єдиному банку даних про платників податків — юридичних осіб на підставі реєстраційної заяви платника податку на додану вартість (про реєстрацію, перереєстрацію або внесення змін), якщо така реєстраційна заява була подана в один із способів, визначених п. 183.9 ст. 183 Кодексу, та задоволена контролюючим органом. У цьому разі платник податків звільняється від подання до контролюючого органу заяви за формою №1-ОПП у зв’язку із зміною відомостей стосовно осіб, відповідальних за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку юридичної особи (п. 9.3 розд. IX Порядку).

Отже, стосовно платників податків, відомості про яких включаються до ЄДР:

— інформація про зміну або призначення тимчасово виконуючого обов’язки керівника оновлюється в контролюючих органах на підставі відомостей, отриманих від державного реєстратора, в порядку, визначеному Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань»;

— інформація про головного бухгалтера оновлюється на підставі заяви за  ф. №1-ОПП з позначкою «Зміни» та уточнених документів або реєстраційної заяви платника податку на додану вартість (про реєстрацію, перереєстрацію або внесення змін).

Стосовно платників податків, відомості про яких не включаються до ЄДР, інформація про зміну або призначення тимчасово виконуючого обов’язки керівника та/або головного бухгалтера оновлюється на підставі уточнених документів та заяви за ф. №1-ОПП.

Відповідне питання – відповідь розміщене у підкатегорії 119.6 Бази знань, що знаходиться на сервісі «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс» офіційного веб-порталу ДФС України за посиланням http://zir.sfs.gov.ua у розділі: «ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ З БАЗИ ЗНАНЬ».

 

Платники Кіровського району м.Дніпропетровська сплатили до місцевого бюджету майже 50 мільйонів гривень єдиного податку

09.09.2016

За січень- серпень 2016 року місцевий бюджет  Кіровського района м.Дніпропетровська повнився на 47,7 млн. грн. єдиного податку, що на 9,2 млн.грн. перевищує прогнозо- ваний показник та більше на 17,7 млн.грн. порівняно з надходженнями відповідного періоду минулого року.

Вагома частка з цієї суми сплачена підприємцями – фізичними особами, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування – 30,0 млн. грн., юридичні особи сплатили – 17,7 млн. гривень.

За серпень цього року до бюджету надійшло 10,8 млн. грн. єдиного податку, виконання прогнозного показника становить 118,6 відсотка. Для порівняння, у серпні 2015 року надходження цього податку складали 5,3 млн. гривень.

Добавить комментарий