пгт. Комсомольский — Официальный сайт

Новини Харківської ОДПІ 13-09-2016

Платники Харківської ОДПІ на потреби армії сплатили понад 34 мільйонів гривень військового збору за вісім місяців поточного року

13.09.2016

Це на 3,6 млн. гривень більше встановленого завдання. Темпи приросту склали 111,6%. Про це повідомила в. о. начальника Харківської ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області Вікторія Козиренко.

За словами посадовця, з початку року для забезпечення обороноздатності країни платники Харківської ОДПІ перерахували до Державного бюджету 34,6 млн. гривень військового збору. Зокрема, у серпні 2016 року до бюджету сплачено 3,9 млн. гривень.

Нагадаємо, що нарахування, утримання та сплата (перерахування) військового збору до бюджету здійснюються у порядку, встановленому статтею 168 Податкового кодексу України.

Cтавка збору — 1,5% від об’єкта оподаткування.

І знову травичка, і знову в білизні

13.09.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

На які тільки хитрощі не йдуть громадяни, аби приховати заборонені  до переміщення через митний кордон України речі. Нещодавно один такий винахідник сховав «траву» у дві пари штанів, які натяг на себе у вересневу спеку. Аналогічний випадок відбувся вчора.  В пункті пропуску «Гоптівка» митниками було виявлено 7 грамів «коноплі», і теж дуже в незвичному місці.

При проведенні усного декларування пасажирів автобусу, який слідував з Харкова до Москви, жоден з пасажирів не заявив про наявність заборонених предметів. При цьому службовий собака митників Тайсон спрацював на правий кросівок одного з пасажирів.

При додатковому усному декларуванні громадянин повторно заявив, що не переміщує наркотичні засоби.

Після того, як Тайсон неодноразово спрацьовував на громадянина, чоловік зізнався, що у шкарпетці на правій нозі знаходиться прозорий поліетиленовий пакет з «коноплею».

Відносно громадянина складений протокол про порушення митних правил за частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Предмети правопорушення вилучені.

Щодо термінів сплати податку на додану вартість

13.09.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

ГУ ДФС у Харківській області нагадує платникам податків, що  відповідно до п. 49.18 ст. 49 Податкового кодексу України (далі — Кодекс) податкові декларації, крім випадків, передбачених Кодексом, подаються за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює, зокрема:

— календарному місяцю (у тому числі в разі сплати місячних авансових внесків) — протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця (пп. 49.18.1 п. 49.18 ст. 49 Кодексу);

— календарному кварталу або календарному півріччю (у тому числі в разі сплати квартальних або піврічних авансових внесків) — протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя) (пп. 49.18.2 п. 49.18 ст. 49 Кодексу).

Згідно з п. 49.20 ст. 49 Кодексу, якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем.

Граничні строки подання податкової декларації можуть бути збільшені за правилами та на підставах, які передбачені Кодексом.

Платник податків зобов’язаний самостійно сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених Кодексом (п. 57.1 ст. 57 Кодексу).

Відповідно до ст. 202 Кодексу звітним (податковим) періодом з ПДВ є один календарний місяць, а у випадках, особливо визначених Кодексом, календарний квартал.

Згідно з п. 203.1 ст. 203 Кодексу податкова декларація з ПДВ подається за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному місяцю, протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця.

Сума податкового зобов’язання, зазначена платником податку в поданій ним податковій декларації з ПДВ, підлягає сплаті протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого п. 203.1 ст. 203 Кодексу для подання податкової декларації (п. 203.2 ст. 203 Кодексу).

Митницями ДФС порушено майже 15 тис. справ про порушення митних правил

13.09.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Протягом 8 місяців 2016 року митницями ДФС порушено 14 968 справ про порушення митних правил на суму понад 1,5 млрд. грн. Про це повідомив в.о. директора департаменту боротьби з митними правопорушеннями ДФС Дмитро Горячов.

За його словами, в 5 160 справах реально вилучено предмети правопорушень на суму понад 387,06 млн. грн.

Так, промислових товарів вилучено на суму понад 201,67 млн. грн., продовольчих товарів – понад 38,28 млн. грн. Крім того, виявлено випадки незаконного переміщення через митний кордон валюти на суму понад 111,61 млн. грн.

Митницями ДФС також розглянуто 7 699 справ про порушення митних правил та застосовано штрафів на суму понад 423,20 млн. грн.

На розгляд до суду митницями ДФС передано 5 657 справ про порушення митних правил на суму майже 1,3 млрд. грн.

«За результатами вже розглянутих  справ судом прийнято рішення про конфіскацію безпосередніх предметів правопорушень на суму понад 235,76 млн. грн. Також накладено штрафів на суму понад 203,73 млн. грн.», – розповів Дмитро Горячов.

Він також повідомив, що до правоохоронних органів митницями ДФС направлено 1022 повідомлення про виявлення ознак кримінальних правопорушень. З них 26 повідомлень про виявлення ознак злочину, передбаченого ст. 212 КК України; 106 повідомлень – за ст. 201 КК України, 294 повідомлення – ст. 305 КК України, 596 повідомлення про виявлення ознак інших злочинів.

У Луганській області внутрішньою безпекою ДФС виявлено факти зловживання службовим становищем працівниками податкової інспекції

13.09.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Співробітниками Управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Луганській області у липні поточного року було виявлені корупційні правопорушення з боку посадових осіб однієї з податкових інспекцій області.

Встановлено, що податківці під час проведення документальної перевірки одного з підприємств не вжили відповідні перевірочні заходи, що призвело до ненарахування суб’єкту господарювання акцизного податку та ПДВ на суму понад 30 млн. грн.

За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем).

Наразі  у ході досудового розслідування проведено обшуки у приміщені ДПІ, а також за юридичною адресою підприємства та за адресами мешкання службових осіб підприємства.

За результатами обшуків вилучені печатки, бланки документів підприємств, оргтехніка та інші докази, які свідчать про противоправну діяльність підприємства, а також про причетність посадових осіб інспекції до сприяння в ухиленні від сплати податків суб’єкту господарювання.

Проводяться подальші слідчі дії, направлені на встановлення винних осіб, повідомлення їм про підозру та направлення кримінального провадження до суду з обвинувальним актом.

На Волині внутрішньою безпекою ДФС затримано на хабарі працівника податкової міліції

13.09.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Співробітниками Управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Волинській області спільно з працівниками СБУ та прокуратури затримано «на гарячому» працівника відділу протидії незаконному обігу підакцизних товарів оперативного управління Головного управління ДФС у Волинській області. Про це повідомив начальник Головного управління внутрішньої безпеки ДФС Юрій Шеремет.

За його словами, встановлено, що працівник податкової міліції вимагав та одержав  неправомірну вигоду у сумі 7,5 тис гривень за не створення перешкод  певним суб’єктам при здійсненні на території області незаконних операцій з обігу підакцизних товарів.

За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за кваліфікацією «прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою» (ч. 3 ст. 368 КК України).

Наразі працівнику податкової міліції оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, та затримано в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.

У ході слідчих дій проведено 14 обшуків.

За словами Юрія Шеремета, подальші слідчі дії спрямовуються на встановлення повного кола посадових осіб, причетних до протиправної діяльності, та притягнення конкретних осіб до кримінальної відповідальності.

«Для забезпечення дієвого запобігання, попередження та профілактики корупції в ДФС діє Антикорупційна програма, затверджена на 2015 – 2017 роки. Цією програмою передбачено безпосереднє залучення до антикорупційних заходів керівників усіх без виключення підрозділів ДФС та персональну відповідальність за дії їх підлеглих», — зазначив Юрій Шеремет.

Юрій Шеремет: ДФС проведено більше 2 тисяч службових розслідувань

13.09.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Упродовж січня-серпня 2016 року за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки розпочато 378 кримінальних проваджень. Це – 90% від загальної кількості розпочатих проваджень всіма правоохоронними органами (420). У 2015 році цей показник дорівнював 85%. Про це повідомив начальник Головного управління внутрішньої безпеки ДФС Юрій Шеремет.

«У цьому році підрозділами внутрішньої безпеки виявлено 69 фактів одержання працівниками служби неправомірної вигоди та 162 – зловживання владою або службовим становищем з боку працівників органів ДФС», — зазначив Юрій Шеремет.

«До суду з обвинувальним актом направлено 68 кримінальних проваджень. Це в 2,5 рази більше, ніж у січні-серпні 2015 року (27)», — додав  начальник ГУВБ ДФС.

Також, за його словами, судом винесено вироки стосовно 17 службових осіб, що понад ніж в 2 рази більше результату попереднього року.

Крім того, стосовно посадових осіб органів ДФС за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки складено та направлено до суду 30 протоколів за скоєння правопорушень, пов’язаних з корупцією, за якими до адміністративної відповідальності притягнуто 17 осіб.

«Для з’ясування причин і обставин вчинення посадовими особами фіскальної служби  правопорушень у сфері службової діяльності підрозділами внутрішньої безпеки проведено понад 2,2 тис. службових розслідувань (перевірок). За їх результатами керівникам територіальних органів ДФС направлено 850 подань про усунення причин та умов, що сприяли вчиненню правопорушень. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 311 службових осіб,  звільнено – 148», — повідомив Юрій Шеремет.

Також перевірено 169  повідомлень про можливі неправомірні дії посадових осіб, що надійшли на антикорупційний сервіс «Пульс», з них підтвердилось – 28. За результатами перевірок до дисциплінарної відповідальності притягнуто 6 посадових осіб, 3 – звільнено та у 3 випадках розпочато кримінальні провадження.

Перевірено 901 скаргу (звернень) фізичних та юридичних осіб щодо можливих неправомірних дій, вчинених співробітниками органів ДФС, з них 187 підтвердилися.

«Заходом профілактики корупційних ризиків є проведення добровільного психофізичного інтерв’ю з використанням поліграфу. Результати таких досліджень враховуються при призначенні та переведенні працівників. Так, за результатами співбесіди не погоджено призначення на посади 58 осіб, що відносяться до номенклатури Голови ДФС, в діях яких виявлено схильність до можливої участі у вчиненні корупційних правопорушень, а також 20 особам, що відносяться до номенклатури територіальних підрозділів», — додав посадовець.

 Сумська митниця ДФС викрила злочинну схему на два мільйони гривень

13.09.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Працівники Сумської митниці ДФС за сприянням управління власної безпеки Головного управління ДФС у Сумській області та прокуратури Сумської області викрили злочинну схему підробки документів. Справа стосувалася імпортованого вугілля майже на 2 мільйони гривень, що було завезене  для подальшої реалізації на всій території  України.

08 вересня 2016 року керівництво підприємства-порушника надало до митного оформлення в режимі «Імпорт» митну декларацію на товар «Вугілля кам’яне» вартістю майже 74 тис. доларів США (майже 1,9 млн. грн.).

Для встановлення характеристик товару посадовими особами  митного поста «Центральний» Сумської митниці ДФС було направлено запит до спеціалізованої лабораторії з експертизи та досліджень ДФС. В результаті встановлено, що подане до митного оформлення вугілля відноситься до різновиду твердої осадової породи — антрацит.

Заступник директора підприємства, який подавав документи для оформлення товару, надав митникам неправдиві відомості щодо найменування товару та відомостей, необхідних для визначення коду товару згідно з УКТ ЗЕД.

Проте на цьому правопорушники не зупинилися. Через чотири дні з цим же підприємством склався прецедент. На цей раз вартість вугілля у поданій декларації на товар «вугілля кам’яне» склало 4,4 тис. доларів США (майже 109 тис. грн..). Документи для оформлення подавалися за тією ж схемою, що і в попередній раз. Працівниками митниці знову було направлено зразки наданої низькоякісної гарячої копалини до спеціалізованої лабораторії з експертизи та досліджень ДФС та отримано підтвердження, що це — антрацит.

Зловмисники намагалися оформити вугілля в режимі «імпорт» загальною вартістю майже 2 мільйони гривень на основі подання до органу фіскальної служби підроблених документів, отриманих незаконним шляхом, для здійснення подальшого збуту по території України.

За даними фактами було складено протоколи про порушення митних правил за статтею 483 Митного Кодексу України та направлено повідомлення про вчинення кримінальних діянь до правоохоронних органів за підслідністю. Порушено кримінальне провадження за статтею 366 Кримінального кодексу України «Службове підроблення».

Санкція відповідно до Митного кодексу України передбачає накладання штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товарів – безпосередніх предметів порушення митних правил з їх подальшою конфіскацією, а також вилучення транспортних засобів, що здійснювали перевезення. Кримінальну відповідальність визначить суд.

«Фантом» затримав підсилювачі звуку вартістю 182 тис. грн.

13.09.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

На КПВВ «Мар’їнка» співробітниками спецпідрозділу «Фантом» був зупинений для огляду автомобіль марки ГАЗ 3302, який рухався до тимчасово непідконтрольних територій.

Під час огляду транспортного засобу встановлено, 33-річний водій намагався перемістити до тимчасово не підконтрольної території України підсилювачі звуку «ОМНІТРОНІК» загальна вартість яких складає близько 182 тис. грн.

За даним фактом складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення за ч. 1 ст. 204-3 КУпАП.

Завершення імпортної операції без увезення товару на територію України

13.09.2016

Відповідно до статті 2 Закону України від 23.09.1994 року №185 «Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті», строк та умови завершення імпортної операції без увезення товару на територію України визначаються у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України за погодженням з Національним банком України.

Отож, згідно з п. 3 Порядку, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 05 грудня 2007 року № 1392 та п. 3.6 Інструкції про порядок здійснення контролю за експортними, імпортними операціями, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 24 березня 1999 року №136, імпортна операція резидента без увезення товару на територію України вважається завершеною та знімається банком з контролю за наявності однієї з таких умов:

зарахування виручки, одержаної від нерезидента, на рахунок резидента в уповноваженому банку в разі продажу нерезиденту товару за межами України;

подання документів, що підтверджують використання резидентом товару за межами України на підставі договорів (контрактів, угод), інших форм документів, що застосовуються в міжнародній практиці та можуть уважатися договором.

Договір управління майном та ПДВ: нюанси оподаткування

13.09.2016

Відповідно до статті 1029 глави 70 Цивільного кодексу України (далі — ЦКУ) за договором управління майном одна сторона (установник управління) передає другій стороні (управителеві) на певний строк майно в управління, а друга сторона зобов’язується за плату здійснювати від свого імені управління цим майном в інтересах установника управління або вказаної ним особи (вигодонабувача).

Відповідно до пункту 1 статті 1032 та пункту 5 статті 1033 ЦКУ установником управління є власник майна. Управитель, якщо це визначено договором про управління майном, є довірчим власником цього майна, яким він володіє, користується і розпоряджається відповідно до закону та договору управління майном. Договір про управління майном не тягне за собою переходу права власності до управителя на майно, передане в управління.

Згідно з підпунктами 14.1.191 та 14.1.202 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу ( далі — ПКУ) операції з надання товарів у межах договорів довірчого управління, інших цивільно-правових договорів, які не передбачають передачі прав власності на такі товари та не пов’язані з купівлею чи продажем таких товарів, не вважаються постачанням товарів. Відповідно, операції з передачі майна управителю та повернення такого майна управителем, в межах договору управління майном, без переходу права власності на таке майно, ПДВ не оподатковуються.

Пунктом 180.1 статті 180 ПКУ визначено, що для цілей оподаткування платником податку є особа — управитель майна, яка веде окремий податковий облік з ПДВ щодо господарських операцій, пов’язаних з використанням майна, що отримане в управління за договорами управління майном.

Пунктом 185.1 статті 185 ПКУ визначено, що об’єктом оподаткування ПДВ є, зокрема, операції платників податку з постачання товарів та послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до статті 186 ПКУ.Відповідно до пункту 189.4 статті 189 Кодексу базою оподаткування для товарів/послуг, що передаються/отримуються у межах договорів довірчого управління є вартість постачання цих товарів, визначена у порядку, встановленому статтею 188 цього Кодексу.

Враховуючи наведене, операція по управлінню майном, яка здійснюється управителем за плату та в інтересах установника управління в межах договору управління майном, є операцією з поставки товарів/послуг, що оподатковується ПДВ на загальних підставах.

Вінницька митниця ДФС відкрита до діалогу з бізнесом

13.09.2016

Днями на одному з найбільших бюджетоформуючих підприємств Вінницької митниці ДФС, ТОВ „БАРЛІНЕК ІНВЕСТ”, відбулась виїзна робоча зустріч за участі її очільника Валентина Калашнікова. В ході спілкування представники митниці ознайомились із виробництвом та потужностями українсько-польського підприємства, обговорили проблемні моменти, що виникають під час здійснення митного контролю та митного оформлення товарів.

Зокрема, представники суб’єкта господарювання говорили про збільшення підприємством в 2 рази потужностей експортно-імпортних операцій, у зв’язку з чим прискорення митного оформлення вантажів, особливо експортних є для платника нині особливо нагальним. У відповідь Валентин Калашніков зазначив, що затримки у митному оформленні додавали складнощів у здійсненні зовнішньоекономічної багатьом суб’єктам. Зважаючи на це, з 1 серпня ДФС України запровадив новітній електронний сервіс „Єдине вікно”. Він дозволив суттєво спростити на скоротити у часі процедуру подачі документів та отримання відповідних дозволів від контролюючих органів для суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності при оформленні вантажів. Окрім того, звів до мінімуму рівень корупції та кількості правопорушень на митниці.

Нагадаємо, ТОВ «БАРЛІНЕК ІНВЕСТ» є підприємством з іноземними інвестиціями (Польща). У світі він є одним із п’яти провідних виробників сучасних дерев’яних підлог, з річною виробничою потужністю понад 9 млн.кв.м. Окрім того, дане підприємство – серед лідерів найбільших платників податків до державного бюджету Вінницької митниці. Найважливішою продукцією комерційної пропозиції є паркетна дошка Барлінек – багатошарова підлога із високоякісної деревини європейських та екзотичних порід. Підлога продається до 55 країн на 5 континентах світу. Крім паркетної дошки Група „БАРЛІНЕК” виготовляє сертифіковані підлоги для об’єктів спортивного призначення, плінтуси для підлоги та біопалива: пелет та брикет для камінів. Підприємство приязне до навколишнього середовища, адже працює за безвідходною технологією. На підприємстві застосовуються найновіші енергозберігаючі технології. На сьогоднішній день воно дає роботу близько 800 працюючим.

Підсумовуючи спілкування, Валентин Калашніков наголосив, що задля визначення проблемних питань та налагодження конструктивної взаємодії митниці з бізнесом такі робочі зустрічі в оновленому форматі будуть проведені у подальшому з усіма суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності Вінниччини.

При здійсненні продажу рухомого майна юридичною особою фізичній особі об’єкта оподаткування податком на доходи фізичних осіб у фізичної особи не виникає

13.09.2016

Продаж рухомого майна здійснюється юридичною особою фізичній особі, тобто фізична особа фактично несе витрати на придбання майна, то об’єкта оподаткування податком на доходи фізичних осіб у фізичної особи не виникає.

Однак, якщо при продажу рухомого майна юридичною особою надається індивідуальна знижка фізичній особі, то у фізичної особи виникає дохід у розмірі наданої знижки.

Відповідно до п. п. «в» п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) дохід з джерелом їх походження з України — будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України (включаючи виплату (нарахування) винагороди іноземними роботодавцями), її континентальному шельфі, у виключній (морській) економічній зоні, зокрема доходів від продажу рухомого та нерухомого майна.

При цьому, п.п. 164.2.4 п. 164.2 ст. 164 ПКУ передбачено, що до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається частина доходів від операцій з майном, розмір якої визначається згідно з положеннями ст. 172-173 ПКУ.

Порядок оподаткування операцій з продажу або обміну об’єктів рухомого майна встановлений ст. 173 ПКУ.

Крім того, п.п. «е» п.п. 164.2.17 п. 164.2 ст. 164 ПКУ визначено, що до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається дохід, отриманий як додаткове благо у вигляді вартості безоплатно отриманих товарів (робіт, послуг), визначеної за правилами звичайної ціни, а також суми знижки звичайної ціни (вартості) товарів (робіт, послуг), індивідуально призначеної для такого платника податку.

Довідково: Загальнодоступний інформаційно –довідковий ресурс ( категорія 103.02).

Податковий календар з 15 по 20 вересня 2016 року

13.09.2016 — Головне управління ДФС у Дніпропетровській області

Головне управління ДФС у Дні- пропетровській області нагадує, що

 15 вересня, четвер, останній день подання:

— звіту про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) за серпень 2016 року (форма №ЗВР-1), якщо не передбачено подання інформації дротовими або бездротовими каналами зв’язку;

— довідки про використані розрахункові книжки за серпень 2016 року;

— заяви щодо переходу на спрощену систему оподаткування з 4-го кварталу 2016 року та розрахунку доходу за попередній календарний рік

19 вересня, понеділок, останній день подання:

— коригування попередньої заявки-розрахунку про потребу у марках акцизного податку на листопад 2016 року

20 вересня, вівторок,

останній день подання:

— податкової декларації з ПДВ за серпень 2016 року платниками, в яких базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному місяцю;

— декларації акцизного податку за серпень 2016 року;

— податкової декларації рентної плати за серпень 2016 року з розрахунком:

— рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини;

— рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України;

— рентної плати за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами;

— рентної плати за транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України;

— податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) за серпень 2016 року платниками, які обрали місячний період для звітування, та за нововідведені земельні ділянки або за новоукладеними договорами оренди землі у серпні 2016 року;

— звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до органів доходів і зборів (форма №Д4 (місячна)) за серпень 2016 року;

— заяви про відмову від спрощеної системи оподаткування з ІV кварталу 2016 року;

останній день сплати:

— авансового внеску з єдиного податку на вересень 2016 року платниками, віднесеними до першої та другої груп;

— єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування роботодавцями за серпень 2016 року (крім гірничих підприємств);

— доплати (у разі потреби) податкового зобов’язання з акцизного податку на тютюнові вироби, розрахованої з урахуванням авансових платежів, здійснених при придбанні марок акцизного податку, за серпень 2016 року *

 

Увага! Виробники тютюнових виробів здійснюють авансову сплату акцизного податку при придбанні марок акцизного податку у сумі, розрахованій з урахуванням мінімального акцизного податкового зобов’язання зі сплати акцизного податку на тютюнові вироби та ставок податку, що діють відповідно до норм Податкового кодексу України (п.п.222.1.2 п.222.1 ст.222 Кодексу).

 

На 1 мільярд гривень збільшились надходження податку на доходи фізичних осіб від платників Донеччини

13.09.2016 — Головне управління ДФС у Донецькій області

З початку 2016 року до Зведеного бюджету країни платники Донеччини перерахували понад 4,3 мільярди гривень податку на доходи фізичних осіб, що є одним з найкращих показників серед регіонів України.

В порівнянні з минулорічними показниками надходження від сплати зазначеного податку збільшились на 1 мільярд гривень або на 30 відсотків.

Податок на доходи фізичних осіб є основним джерелом в наповненні місцевих бюджетів, його питома вага від загальних надходжень становить 62%. Так, з початку року місцеві бюджети отримали понад 3,2 млрд. грн. цього податку.

До державного бюджету надходження податку на доходи фізичних осіб за січень-серпень склали майже 1,1 млрд. грн., лише у серпні цей показник склав 143 млн. гривень.

Податок на доходи фізичних осіб напряму залежить від розміру заробітної плати, яку офіційно отримують працевлаштовані працівники. Тому фахівцями фіскальної служби Донеччини постійно проводиться робота з питань легалізації трудових відносин, комплекс контрольно-перевірочних заходів з метою збереження державних соціальних гарантій для громадян.

Фіскальна служба Донецької області вдячна роботодавцям, які сумлінно відносяться до підвищення рівня заробітних плат та своєчасно сплачують податки. Адже за рахунок цих коштів насамперед фінансуються заходи держави в соціальній сфері.

Переваги застосування принципу «єдине вікно» на практиці

13.09.2016 — Головне управління ДФС у Донецькій області

З 1 серпня 2016 року набула чинності постанова  Кабінету Міністрів України від 25.05.2016 №364 «Деякі питання реалізації принципу «єдиного вікна» під час здійснення митного, санітарного, санітарно-епідеміологічного, ветеринарно-санітарного, фітосанітарного, екологічного, радіологічного та інших видів державного контролю», яка затвердила Порядок інформаційного обміну між органами доходів і зборів, іншими державними органами та підприємствами за принципом «єдиного вікна» з використанням електронних засобів передачі інформації (далі – Порядок),  з метою підтвердження проведення всіх видів державного контролю, під час переміщення товарів через митний кордон України, відповідно до ст.319 Митного кодексу України.

Нагадуємо, що наприкінці серпня 2016 року в Донецькій митниці ДФС відбулася робоча зустріч представників бізнесу і громадськості та фахівців Держпродспоживслужби, Держекоінспекції у Донецькій області, Донецької митниці ДФС. Упродовж зустрічі учасниками наради обговорювались шляхи взаємодії при вирішенні можливих проблемних питань між задіяними в процесі державними органами, а також йшла мова про переваги використання Інформаційної системи за принципом «єдине вікно» (далі-Інформаційна система). Саме на перевагах застосування принципу зосередимо увагу.

1)Розвиток інформаційних технологій дозволяє докорінним образом змінити систему обміну інформації в паперовому вигляді та перейти  державним  органам та підприємствам на якісно новий рівень роботи. Інформаційна система дозволяє  використовувати повністю електронний обмін інформацією з державними контролюючими органами із створенням «безпаперового» простору.

2)У використанні старої паперової системи обміну інформацією задіяна значна кількість посадовців всіх контролюючих органів для прийнятті відповідних рішень. Нова система дозволяє мінімізувати «людський фактор» в частині прийняття рішень завдяки  безконтактному методу.

3)Суттєво скорочується час та матеріальні витрати підприємств  у разі  прийнятті рішень державними контролюючими органами  щодо проведення огляду товарів  чи відбору їх зразків. Інформаційна система дозволяє  скоординувати органами доходів і зборів дату і  час проведення спільних оглядів та відбору зразків товарів у разі потреби.

4) Підприємства також отримали можливість розпочати процедуру отримання дозвільних документів ще під час руху товарів від пункту пропуску через державний кордон України до  місця митного оформлення у митниці призначення. Так наприклад, в Донецькій митниці ДФС період часу на митне оформлення товарів, з урахуванням проведення контрольних функцій  всіх задіяних державних контролюючих органів,  не перевищує однієї години з моменту прибуття транспортного засобу до місця  митного оформлення.

Ще раз наголошуємо,  що в Донецькій митниці ДФС Інформаційна система функціонує в повному обсязі, забезпечує виконання положень Порядку інформаційного обміну між всіма державними органами та підприємствами, задіяними за принципом «єдиного вікна» з використанням електронних засобів  передачі інформації.  Фахівці митниці впевнені, що завдяки злагодженій роботі всіх контролюючих органів сервіс  буде набувати популярності серед суб’єктів, що здійснюють операції з товарами, які згодою неодмінно оцінять його переваги.

 

Від Донецької митниці ДФС держскарбниця отримала майже 200 тис. гривень

12.09.2016 — Головне управління ДФС у Донецькій області

В рамках проведення спецоперації «Рубіж-2016» Донецькою митницею ДФС протягом восьми місяців 2016 року виявлено  та задокументовано 41 порушення митних  правил, що вдвічі перевищує показник  минулого року (22 ПМП).

Результатом 17 спільних заходів, що проводились спільно з правоохоронними органами Донецької області в напрямку протидії порушенням митного законодавства, є складання 14 протоколів про порушення митних правил з реально вилученими предметами на суму майже 32 тис. гривень. Слід зазначити, що всі вилучені предмети входять до підакцизної групи товарів. З метою уникнення сплати акцизного збору правопорушниками було незаконно ввезено товари на митну територію України, та здійснено спробу їх реалізації на ринках Донецької області.

За звітний період фактів незаконного переміщення наркотичних і психотропних речовин, прекурсорів, зброї, патронів, а також культурних цінностей, не виявлено.

Продовжується робота і у напрямку взаємодії з уповноваженими  митними органами іноземних держав, в рамках якої направлено 6 запитів до митних органів країн СНД та ЄС.

В результаті діяльності митниці в правоохоронному напрямку протягом  2016 року до держскарбниці перераховано майже 200 тис. грн., що практично вдвічі більше, ніж за аналогічний період 2015 року (101 тис. гривень).

Донеччина: в рамках операції «Акциз-2016» проведено вилучення пально-мастильних матеріалів

09.09.2016 — Головне управління ДФС у Донецькій області

Головним управлінням ДФС у Донецькій області продовжується проведення комплексу широкомасштабних організаційно-практичних заходів в рамках операції «Акциз-2016», направлених на постійний моніторинг ринку товарів даної групи та запобігання розповсюдження фальсифікату.

 

Співробітниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Донецькій області спільно з оперативним управлінням ГУ ДФС у Донецькій області та працівниками відділу оперативного забезпечення по сектору «М» управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області в рамках кримінального провадження, внесеного слідчим управлінням фінансових розслідувань Маріупольської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів), проведено заходи, спрямовані на викриття фактів незаконного обігу пально-мастильних матеріалів на території обслуговування.

 

За результатами проведених заходів встановлено факт зберігання громадянином України  на території Донецької області з метою збуту пально-мастильних матеріалів (дизельне пальне) без державної реєстрації підприємницької діяльності

За результатами проведеного обшуку виявлено та вилучено 2,8 тонни дизельного пального на суму 42 тис. гривень.

Слідство триває.

За матеріалами управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Донецькій області розпочато 6 кримінальних проваджень

09.09.2016 — Головне управління ДФС у Донецькій області

За січень-серпень 2016 року за матеріалами управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Донецькій області прокуратурою Донецької області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато 6 кримінальних проваджень про вчинення кримінальних правопорушень, відповідальність за які передбачена ст. 191, ст. 364, ст. 365, ст. 366 та ст. 368 КК України.

В т.ч. за  матеріалами УВБ ГУ ДФС у Донецькій області  розпочато три кримінальних провадження відносно посадових осіб територіальних органів ДФС за фактами внесення до офіційних документів недостовірних відомостей про нарахування та виплату заробітної плати працівникам ДПІ, які фактично на робочому місці в період 2014-2015 р.р. були відсутні, свої функціональні обов’язки не виконували, а постійно мешкали на тимчасово непідконтрольній Україні території, де органи державної влади тимчасово не виконують свої функції, що призвело до нанесення збитків державі.

Крім того, відносно службових осіб органів Державної фіскальної служби регіону проведено 50 службових перевірок та 4 службові розслідування. У 6 випадках інформація знайшла своє повне або часткове підтвердження. За їх результатами 8 працівників притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

З метою запобігання корупції, забезпечення законних прав та інтересів громадян і юридичних осіб, усунення причин та умов, що їй сприяють, своєчасного реагування на проблемні питання, управлінням внутрішньої безпеки проведено 581 профілактичний захід, бесіди, лекції.

Винесено 6 офіційних застережень посадовим особам про неприпустимість дій або бездіяльність, які можуть призвести до корупційних та інших правопорушень.

За звітний період перевірено 10 повідомлень про можливі неправомірні дії посадових осіб, що надійшли на антикорупційний сервіс «Пульс»,  з них підтвердилось — 1.

Також постійно проводиться обов`язкова перевірка кандидатів на працевлаштування до фіскальних органів області на предмет причетності до здійснення корупційних правопорушень. З 608 кандидатів на роботу, 4 вмотивовано відмовлено у призначенні на посади.

Нагадуємо, що з метою оперативного опрацювання інформації від громадян та суб’єктів господарювання щодо неправомірних дій або бездіяльності працівників Державної фіскальної служби України про можливі корупційні дії з їхнього боку, а також для вирішення інших суперечливих питань, що виникають у процесі адміністрування податків або під час здійснення митного контролю та митного оформлення товарів і транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України, діє антикорупційний сервіс ДФС України «Пульс» (телефон сервісу (044) 284-0007).

Місцеві бюджети Донеччини з початку року отримали понад 5 мільярдів гривень

08.09.2016 — Головне управління ДФС у Донецькій області

За вісім місяців 2016 року місцеві бюджети Донецької області поповнились на 5 мільярдів 250 мільйонів гривень, що в порівнянні з  аналогічним періодом минулого року більше на 1750 млн. грн., або на 50 відсотків.

Основна частка надходжень до місцевих бюджетів припадає на податок на доходи фізичних осіб (62 відс.). За січень-серпень 2016 року зібрано більше 3 млрд. грн., що на 42 відс. більше минулорічних показників за аналогічний період.

Також вагоме місце в наповненні місцевої казни займає плата за землю (12 відс.), що з початку року становить 638,8 млн. грн., або на 36 відс. більше, ніж за відповідний період минулого року.

Крім того, платниками, що перебувають на спрощеній системі оподаткування, перераховано до бюджету майже 323 млн. грн. (6,2 відс.), що на 52,2 відс. більше аналогічного періоду минулого року.

Також, з початку року спостерігається приріст надходжень до місцевих бюджетів в порівнянні з показниками минулого року акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, а саме на 33,6 відсотків. У 2016 році місцеві бюджети отримали 237,2 млн. грн. цього податку.

Зростання надходжень до місцевих бюджетів є результатом плідної співпраці працівників територіальних органів фіскальної служби Донеччини з платниками податків та органами місцевого самоврядування.

В Закарпатті сплачено понад 1,3 млрд грн ЄСВ

13.09.2016 — Головне управління ДФС у Закарпатській області

З початку року, протягом восьми місяців, надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування у Закарпатській області становить 1 млрд 338 млн грн. Водночас, у серпні надходження ЄСВ склало майже 161 млн грн.

Варто зазначити, що більше 54% єдиного внеску в області сплачено в місті Ужгороді, Мукачівському та Тячівському районах. Зокрема, протягом січня-серпня 2016 року в обласному центрі Закарпаття сплачено майже 347 млн грн ЄСВ, у Мукачівському районі –  понад 271 млн грн та у Тячівському районі – більше 103 млн грн.

Працівники ГУ ДФС у Закарпатській області інформують, що статтею 4 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» платниками єдиного внеску визначено, зокрема, роботодавців, а саме підприємства, установи та організації, інші юридичні особи, утворені відповідно до законодавства України, незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання, які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством. Водночас, цим законом платниками єдиного внеску визначено також фізичних осіб-підприємців, у тому числі тих, які застосовують спрощену систему оподаткування.

Єдиний внесок нараховується у розмірі 22% на суми, що визначаються такими платниками самостійно для себе, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою ніж розмір мінімального страхового.

 

Актуально для нерезидентів, які провадять діяльність на території України через постійне представництво

12.09.2016 — Головне управління ДФС у Закарпатській області

Головне управління ДФС у Закарпатській області нагадує, що 29 липня 2016 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 13.06.2016 р. № 544 «Про затвердження форм та Порядку розрахунку податку на прибуток нерезидентів, які провадять діяльність на території України через постійне представництво» (далі — Розрахунок та Порядок), зареєстрований у Міністерстві юстиції України 05.07.2016 р. за № 923/29053 (далі — наказ № 544).

Із прийняттям наказу № 544 втратив чинність наказ Міністерства фінансів України від 25.06.2013 р. № 610 «Про затвердження форм та Порядку розрахунку податкових зобов’язань з податку на прибуток нерезидентів, які провадять діяльність на території України через постійне представництво», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 18.07.2013 р. за № 1205/23737 (далі — наказ № 610).

Розробка нової форми Розрахунку та Порядку його складання обумовлена змінами в законодавстві, запровадженими Законами України від 28 грудня 2014 року №71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи», від 24 грудня 2015 року № 909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році».

Разом з тим, пунктом 46.6 статті 46 Податкового кодексу України (далі — Кодекс) передбачено, що якщо в результаті зміни правил оподаткування змінюються форми податкової звітності, до визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.

Враховуючи зазначене, починаючи з декларування за 3 квартали 2016 року, подання Розрахунку здійснюється за формою та в порядку, затвердженими наказом № 544.

Порядок складання Розрахунку розроблено відповідно до положень підпунктів 141.4.3, 141.4.7 пункту 141.4 статті 141 розділу III Кодексу та застосовується постійними представництвами, визначення яких наведено у підпункті 14.1.193 пункту 14.1 статті 14 розділу І Кодексу і які є платниками податку на прибуток (далі — платники податку) відповідно до положень розділу ІІІ Кодексу. Підпунктом 133.2.2 пункту 133.2 статті 133 розділу III Кодексу передбачено, що платниками податку на прибуток є постійні представництва нерезидентів, які отримують доходи із джерелом походження з України або виконують агентські (представницькі) та інші функції стосовно таких нерезидентів чи їх засновників.

Порядком визначено складання розрахунків двох видів:

— Розрахунок податку на прибуток нерезидента, який провадить діяльність на території України через постійне представництво, на підставі окремого балансу фінансово-господарської діяльності;

— Розрахунок податку на прибуток постійного представництва нерезидента, визначеного шляхом застосування до суми отриманого доходу коефіцієнта 0,7.

На відміну від форм розрахунків, затверджених наказом № 610, у розрахунках змінено рядки: «розрахунок авансового внеску з податку на прибуток», «виправлення помилок», до розрахунків додано новий додаток ВД «Відомості про доходи (прибутки), звільнені від оподаткування на підставі міжнародного договору України».

Крім цього, під час складання розрахунків передбачено заповнення додатків:

— додаток ВП «Розрахунок податкових зобов’язань за період, у якому виявлено помилку»;

— додаток ПН «Розрахунок (звіт) податкових зобов’язань нерезидентів, якими отримано доходи із джерелом їх походження з України».

Довідково. Роз’яснення щодо подання Розрахунку за новою формою надані Державною фіскальною службою України листом від 02.09.2016р. N29468/7/99-99-15-02-01-17 «Про затвердження форми та Порядку розрахунку податку на прибуток нерезидентів, які провадять діяльність на території України через постійне представництво».

 

У закарпатських ЦОП надали понад 71 тис. адміністративних послуг

09.09.2016 — Головне управління ДФС у Закарпатській області

Протягом січня-серпня 2016 року у Центрах обслуговування платників Закарпаття працівниками органів ДФС надано 71,4 тис. адміністративних послуг. Наразі в області діє 10 ЦОП, у яких працюють 65 фахівців.

Слід зазначити, що 85,7% послуг, які отримали платники з початку року, надані саме в ЦОП – місці, де кожен платник податків має можливість отримати комплекс адміністративних, консультативних та інформаційних послуг, надати звітність та кореспонденцію, оформити заяви та декларації, ознайомитися з новаціями податкового законодавства, законодавства щодо ЄСВ тощо.

Традиційно найбільш популярною послугою в Закарпатті є видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків. Зокрема, протягом восьми місяців видано 49 тис. реєстраційних номерів. З них у  Центрах – 42,6 тисяч.

Ознайомитись зі спектром послуг та графіком роботи ЦОП Закарпатської області можна за посиланням:http://zak.sfs.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/.

Запорізькі роботодавці перерахували до соцфондів майже 2,5 мільярда гривень ЄСВ

13.09.2016 — Головне управління ДФС у Запорізькій області

За січень-серпень поточного року запорізькі платники забезпечили 2 мільярди 492,5 мільйона гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Показник очікуваних доходів перевищено на 3,6 відсотка або майже на 87 мільйонів. Лише у серпні надійшло 315 мільйонів, додатково сплачено 14,5 мільйона.

Водночас порівняно з минулорічними надходженнями спостерігається певне зниження, яке зумовлено змінами до законодавства з 1 січня. Так, через зменшення фактичної ставки ЄСВ з 38% до 22% рівень сплати за вісім місяців скоротився на 27%.

Як відзначив начальник Головного управління ДФС у Запорізькій області Олексій Кавилін, зміни у законодавстві дозволили істотно зменшити навантаження на фонд оплати праці для роботодавців, а вивільнені кошти спрямувати на розвиток виробництва та інші потреби.

– У цьому році за рахунок зниження ставок ЄСВ до соціальних фондів надійшло на 919 мільйонів гривень менше, водночас лише завдяки заходам фіскальної служби з детінізації заробітних плат та офіційному оформленню працівників до бюджетів додатково надійшло майже 1,5 мільйона гривень. Це і є одним з основних компенсаторів законодавчих змін, – наголосив Олексій Кавилін.

Серед галузей, які забезпечили найбільшу сплату єдиного соцвнеску, лідерами є підприємства енергетики, промисловості, а також правоохоронні органи та військовослужбовці.

На сьогодні у Запорізькому регіоні ЄСВ сплачується з трудових доходів близько 360 тисяч громадян, зокрема, у юридичних осіб працюють понад 330 тисяч осіб та майже 30 тисяч – у фізосіб-підприємців.

Відшкодовані комітентом додаткові витрати комісіонеру включаються до податкового кредиту

13.09.2016 — Головне управління ДФС у Запорізькій області

Витрати комісіонера, здійснені ним в межах договору комісії, є витратами по забезпеченню виконання складових частин загального обсягу послуги, що надається в межах договору комісії.

Отже, додаткові послуги в межах договору комісії є складовою частиною вартості послуги, операція з постачання якої підлягає оподаткуванню за правилами, встановленими для договорів комісії.

Таким чином, суми ПДВ, сплачені комітентом комісіонеру у вартості компенсації додаткових витрат в межах договору комісії, включаються таким комітентом до податкового кредиту на підставі складеної та зареєстрованої в ЄРПН комісіонером відповідної податкової накладної.

Зазначена норма роз’яснена листом ДФС України від 15.07.2016 р. N 15299/6/99-99-15-03-02-15.

У поточному році за порушення законодавства звільнено десятьох співробітників фіскальної служби

12.09.2016 — Головне управління ДФС у Запорізькій області

Десятьох звільнено з органів ДФС, проти ще десятьох – розпочаті кримінальні провадження – такі результати антикорупційних заходів фіскальної служби Запорізької області з початку року.

Але, насамперед, у заходах з протидії корупції співробітники підрозділів внутрішньої безпеки ефективними вважають профілактичні дії, у реалізації яких надається можливість попередити порушення. Одним із таких – є перевірка кандидатів, які бажають працювати у фіскальній службі. За вісім місяців цього року проведено перевірки стосовно 110 кандидатів на посади до ДФС області.

Також здійснено понад 90 службових перевірок, за результатами яких керівникам територіальних органів ДФС у Запорізькій області направлено 58 подань щодо вжиття заходів з усунення причин та умов, які призвели до скоєння правопорушень з боку податківців. На підставі цих документів до 46 працівників застосовано заходи дисциплінарного впливу, в тому числі 10 осіб звільнено з органів ДФС. Про неприпустимість скоєння дій, які межують з протиправними, 8 співробітникам винесені офіційні застереження.

За результатами службових перевірок 23 матеріали перевірок направлено до правоохоронних органів Запорізької області для прийняття рішень згідно з чинним законодавством. За цими матеріалами правоохоронці розпочали 10 кримінальних проваджень.

Крім того, у трудових колективах органів ДФС регіону проведено майже 500 бесід та лекцій на антикорупційну тематику.

Понад три тисячі запоріжців отримали офіційну роботу та зарплату

09.09.2016 — Головне управління ДФС у Запорізькій області

З початку року в Запорізькій області легалізовано працю 3089 робітників, які здійснювали професійну діяльність без належного оформлення. Цим громадянам виплачено більш ніж 3,3 мільйона гривень офіційних доходів, а до бюджету додатково сплачено майже 1,5 мільйона гривень, зокрема, 558 тисяч податку на доходи фізичних осіб та 818 тисяч єдиного соціального внеску.

Як повідомив начальник Головного управління ДФС у Запорізькій області Олексій Кавилін, найбільшу кількість неоформленої праці виявлено у сільському господарстві, у сфері надання послуг та громадського харчування. Для вжиття заходів щодо детінізації трудових відносин у цих галузях та належної сплати податків спільно із органами обласної виконавчої влади проводилися відповідні операції – «Урожай 2016» та «Курорт 2016». Вони дозволили залучити до оподаткування ряд суб’єктів господарювання, які неофіційно використовували найманих працівників та земельні ділянки.

Крім цього, з питань дотримання податкового законодавства при виплаті доходів громадянам упродовж року проведено 165 перевірок фінансово-господарської діяльності юридичних і фізичних осіб-підприємців. Як результат – за порушення законодавства таким роботодавцям нараховано 18,4 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб із урахуванням штрафних санкцій та майже 4,4 мільйона гривень єдиного соціального внеску.

Туризм збагатив місцеві бюджети Івано-Франківщини на 1,7 мільйона гривень

09.09.2016

Як повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області, у січні – серпні 2016 року прикарпатські платники сплатили до місцевих бюджетів 1740,8 тис. грн. туристичного збору, що на 567,1 тис. грн. або на 48 відсотків більше ніж торік.

Лідером у туристичній галузі традиційно залишається м. Яремче, де знаходиться значна кількість туристичних об’єктів. Яремчанські платники наповнили місцевий бюджет на 1458,4 тис. грн. туристичного збору, що становить 83,8 відс. загальної суми надходжень даного платежу. На другому місці – м.Івано-Франківськ – 157,9 тис. грн., або 9,1 відс., на третьому – Косівський район – 27,8 тис. грн., або 1,6 відс.

Загалом, на початок вересня цього року в обліку в усіх територіальних органах ДФС перебувало 818 суб’єктів господарювання — податкових агентів туристичного збору.

Податківці нагадують, чинним законодавством чітко визначено граничний розмір туристичного збору й окреслено коло його платників. Зокрема, платниками цього збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які отримують послуги з тимчасового проживання в готелях, кемпінгах, мотелях тощо. Збір сплачується туристами за ставками, встановленими місцевими радами області, в межах від 0,5 до 1 відсотка вартості проживання.

 

На рахунки платників податків Івано-Франківщини відшкодовано 1,9 мільярда гривень податку на додану вартість

09.09.2016

Протягом січня-серпня 2016 року платникам Прикарпаття відшкодовано 1,9 млрд.грн. податку на додану вартість, що на 426,7 млн. грн. більше аналогічного періоду 2015 року. Про це повідомили в управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС в Івано-Франківській області.

Як зазначають податківці, 29,7 відс. відшкодованих грошовими коштами ПДВ припадає на платників з іноземними інвестиціями, які здійснюють експорт готової продукції власного виробництва. Так, з початку року 36 платникам з іноземними інвестиціями повернуто 580,2 млн.грн. ПДВ.

Нагадуємо, у зв’язку з набранням чинності наказу Міністерства фінансів України від 25.05.2016 №503 змінено  форми податкової декларації з ПДВ. Подання податкової звітності за формою, яка враховує внесені зміни вперше має здійснюватись за звітний період серпень 2016 року (граничний термін подання 20 вересня 2016року), IV квартал 2016 року (граничний термін подання 10 лютого 2017 року).

Слід звернути увагу, що додатки 2 (Д2) та 3 (Д3) до податкової декларації з податку на додану вартість викладено в новій редакції.

З урахуванням внесених змін нова редакція вказаних додатків передбачає спрощення порядку заповнення податкової звітності та розшифровку від’ємного значення різниці між податковими зобов’язаннями і податковим кредитом в розрізі постачальників тільки у тій частині такого від’ємного значення, яка задекларована платником податку до бюджетного відшкодування. Така деталізація здійснюється в таблиці 2 «Розшифровка суми податку, фактично сплаченої у попередніх та звітному (податкових) періодах постачальникам товарів/послуг або до Державного бюджету України» додатка 3 (Д3) до декларації з ПДВ.

Деталізація від’ємного значення різниці між податковими зобов’язаннями і податковим кредитом, яка переноситься до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду, здійснюється лише в частині періодів її виникнення. Такі дані відображаються в додатку 2 (Д2) до декларації з ПДВ.

При заповненні як додатка 2 (Д2), так і таблиці 2 додатка 3 (Д3) до декларації доцільно застосовувати принцип хронології формування від’ємного значення, згідно з яким податкові зобов’язання поточного (звітного) періоду зменшуються на суму податкового кредиту у хронологічному порядку його виникнення – від найдавнішого до найновішого.

 

Понад 12 млн. грн. земельного податку сплачено до місцевих бюджетів Калущини

09.09.2016

З початку року власники землі та землекористувачі Калущини  перерахували до місцевих бюджетів 12,1 млн. грн. земельного податку. При цьому, левову частку надходжень – 11,5 млн. грн. — сплатили суб’єкти господарювання – юридичні особи. Від фізичних осіб підприємців та громадян надійшло 0,6 млн. гривень. Про це повідомила заступник начальника Калуської ОДПІ Марія Місюра.

За її словами, цьогорічні надходження земельного податку перевищують  минулорічний показник на 5,1 млн.грн., а питома вага цього платежу в загальній сумі надходжень до місцевих бюджетів регіону перевищує 6,0 відс.

Посадовиця нагадала, що відповідно до податкового законодавства, власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у поточному році.

Органи ГУ ДФС Київщини з початку року отримали 252 запита на публічну інформацію

13.09.2016 — Головне управління ДФС у Київській області

Серед запитувачів: 132 запита — від юридичних осіб, 103 запита — від громадян, 15 запитів — від інших органів виконавчої влади як розпоряднику інформації та 2 запити від представників засобів масової інформації.

Відповіді на запити надано запитувачам у встановлені законодавством терміни — протягом п’яти робочих днів з дня отримання запиту.

Найбільшу зацікавленість викликала інформація про стан розрахунків з бюджетом, наявність чи відсутність заборгованості по платежам, матеріали документальних перевірок.

По 37 запитам на інформацію органами ГУ ДФС Київської області відмовлено у наданні інформації. Основна причина відмови — порушення вимог п. 2 ст. 10 Закону України «Про доступ до публічної інформації» у частині надання розпорядником інформації на вимогу осіб, яких вона стосується. У цих випадках запитувана інформація про особу не стосувалася запитувача (реєстраційні данні платників податків, результати діяльності підприємств).

Отримати публічну податкову інформацію можна, надіславши лист-запит за адресою: 03680, м. Київ, вул. Народного Ополчення, 5а (на конверті вказувати «Публічна інформація»); або на електронну адресу: kyivobl.public@sfs.gov.ua; факс: (044) 246-23-40 чи зателефонувавши на (044) 200-37-31 в робочий час: з понеділка по четвер з 09-00 до 13-00 год.; 13-45 до 18-00 год. (у п’ятницю – до 16-45 год.).

Протягом січня-серпня Центрами обслуговування платників Київської області надано 95,6 тис. адміністративних послуг

13.09.2016 — Головне управління ДФС у Київській області

Найбільшу питому вагу (40,1%) серед наданих адміністративних послуг має послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки — понад 38,7 тис. послуг.

Надано також 9,9 тис. послуг з реєстрації книги обліку розрахункових операцій, та 7,5 тис. послуг з надання витягу з реєстру платників єдиного податку.

Повний перелік адміністративних послуг, які надаються територіальними органами ГУ ДФС у Київській області, можна переглянути на інформаційних стендах Центрів обслуговування платників, а також за гіперпосиланнямhttp://kyivobl.sfs.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/.

У Центрах обслуговування також можна подати звітність та отримати безкоштовні ключі електронного підпису.

З початку року на сервіс «Пульс» по органах ДФС Київської області надійшло 405 звернень

12.09.2016 — Головне управління ДФС у Київській області

Протягом січня-серпня по ГУ ДФС у Київській області отримано 362 звернення.

Найчастіше у заявників виникали питання пов’язані з проблемами при подачі звітності та реєстрації податкових накладних в єдиному реєстрі податкових накладних — 101 (28%); з недоліками у роботі органів ДФС – 56(15,5%); з проблемами при реєстрації податкових накладних та невідповідності даних Витягу (Система електронного адміністрування ПДВ) – 22 (6%).

Також отримано 11 звернень (2,7%), тематика яких пов’язана з корупційними діями працівників органів ДФС.

За 8 місяців по Київській митниці ДФС на сервіс «Пульс» надійшло 43 звернення. Основне питання — затримка митного оформлення у 22 зверненнях (51%).

Всі звернення розглядаються своєчасно, а у випадках, якщо вирішення питання заявника суперечить нормам чинного законодавства, надається обґрунтоване роз’яснення з посиланням на норми законодавчих актів.

Органами ГУ ДФС Київщини з початку року розглянуто 237 письмових звернень громадян

12.09.2016 — Головне управління ДФС у Київській області

Найчастіше громадяни порушували питання щодо інформування про ухилення від сплати податків (32,1%), контрольно-перевірочної роботи (20,3%), податку на доходи фізичних осіб (7,6%).

Також звернення стосувалися діяльності органів ДФС, питань роз’яснення норм податкового законодавства, єдиного соціального внеску, відмови від реєстраційних номерів облікових карток платників податків.

Із загальної кількості письмових звернень, 8 — скарги на неправомірні дії працівників. За результатами їх розгляду, факти викладені у 6 скаргах, не підтвердилися, а 2 — знаходяться на розгляді. Відповіді на звернення надані у встановлені терміни.

Керівниками органів ГУ ДФС Київської області проведено 155 особистих прийомів громадян.

Особистий прийом громадян, посадовими особами здійснюється згідно затверджених графіків за попереднім записом.

З початку року на Київщині підрозділи аудиту додатково поповнили бюджет на 47,9 млн. гривень

09.09.2016 — Головне управління ДФС у Київській області

Протягом січня-серпня підрозділами аудиту Київської області проведено 695 документальних перевірок, що на 23,2 % менше, ніж минулого року. З них відбулось 160 планових та 535 позапланових перевірок.

За результатами проведених документальних перевірок донараховані узгоджені податкові зобов’язання на 103,5 млн. грн., в тому числі за актами звітного року – 99,7 млн. гривень.

В ході документальних перевірок зменшено неправомірно задекларовані підприємствами збитки на 99,7 млн. грн. та неправомірно задеклароване від’ємне значення з ПДВ на  6,1 млн. грн., що дозволить у майбутніх періодах упередити несплату зазначених сум податків до бюджету.

Також з початку року проведено понад 2 тисячі фактичних перевірок платників податків, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, за результатами яких до порушників податкового законодавства застосовані штрафні санкцій на 5,2 млн. грн., з яких 2,8 млн. грн. вже сплачені до бюджету.

У територіальних органах ГУ ДФС у Київській області перебуває на обліку майже 167 тисяч платників

09.09.2016 — Головне управління ДФС у Київській області

На обліку знаходиться понад 64 тисячі юридичних осіб та майже 103 тисячі фізичних осіб. Їх кількість зросла в порівнянні з минулим роком відповідно на 6,7 тисяч юридичних осіб та 2,6 тисячі фізичних осіб.

Протягом січня-серпня територіальними органами ГУ ДФС у Київській області зареєстровано майже 12 тисяч новостворених суб’єктів господарської діяльності, що на 3,7 суб’єктів більше в порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Припинили свою діяльність 4,3 тисячі суб’єктів господарювання.

Платниками податку на додану вартість зареєстровано майже 16 тисяч суб’єктів господарювання.

Станом на 01.09.2016 року платниками єдиного соціального внеску зареєстровано понад 186 тисяч платників, з них майже 62 тисячі юридичних осіб та 124,2 тисячі фізичних.

Протягом серпня у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків зареєстровано 91 особу, з них 83 іноземця. Всього з початку року зареєстровано — 462 особи, з них – 402 іноземця.

З початку року юристи Державної фіскальної служби Кіровоградщини виграли у судах понад 290 справ

13.09.2016

З початку 2016 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Кіровоградської області перебувало 1998 справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 3,3 млрд. гривень.

Розглянуто з початку року 386 справ на суму 181,2млн.грн., на користь територіальних органів ГУ ДФС у Кіровоградській області вирішено 293 справи (76відс.) на суму 123,9млн.гривень.

Зокрема, протягом січня — серпня 2016 року за результатами розглянутих 151 судової справи за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень – рішень на загальну суму 92,0млн.грн., 68 рішень (45відс.) на загальну суму 38,6млн.грн. судами прийнято на користь територіальних органів ГУ ДФС у Кіровоградській області.

Нагадаємо, що відповідно до Податкового кодексу України платник має право оскаржити рішення органів фіскальної служби в адміністративному чи судовому порядку. Детальніше порядок оскарження рішень контролюючих органів регламентовано статтею 56 Податкового кодексу України.

Стан роботи зі зверненнями громадян Кіровоградської митниці ДФС

13.09.2016

На розгляд до Кіровоградської митниці ДФС в січні-серпні 2016 року надійшло 21 звернення громадян. За типом надходження 20 звернень надійшли поштою (безпосередньо від громадян) і 1 звернення надійшло від правоохоронних органів(стосовно звернення громадянина).

За результатами виконання: 20 звернень виконано у встановлений термін та 1 звернення знаходиться на виконанні.

За статтю авторів звернень: чоловіча — 21 (100%).

Питання, що порушувалось у зверненні – про втрату документів щодо митного оформлення катеру; щодо розгляду кримінальної справи; щодо розбійного нападу та пошкодженням транспортного засобу; прохання щодо зняття з орієнтування автомобіля; повернення транспортного засобу.

У січні-серпні 2016 року в Кіровоградській митниці ДФС здійснено 2 прийоми за зверненнями громадян, надана усна відповідь (надано роз’яснення).

За статтю авторів звернень: чоловіча-2 (100%).

За соціальним станом заявників: від підприємців-2 (100%).

Нагадуємо, що права громадян на звернення регулюється ст. 40 Конституції України та Законом України «Про звернення громадян». Кожен може направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади та посадових і службових осіб з метою роз’яснення прав законних інтересів.

З початку 2016 року 25 громадян Кіровоградської області скористалися сервісом ДФС «Пульс»

12.09.2016

Саме стільки телефонних дзвінків від платників податків Кіровоградської області надійшло на антикорупційний сервіс ДФС України за вісім місяців 2016 року. Питання, порушені заявниками, вирішені по суті.

Найбільше звернень стосувалися щодо звітності та реєстрації накладних – 10, стосовно роботи органів ДФС – 7, системи електронного адміністрування ПДВ — 5 повідомлень. Крім того, отримано два звернення щодо корупційних дій з боку співробітників фіскальної служби, натомість за результатами проведеної перевірки інформація на предмет проявів корупції не підтвердилася та одне щодо роботи ЦОП.

Нагадуємо, що оператори антикорупційного сервісу ДФС «Пульс» цілодобово приймають скарги та пропозиції з приводу роботи служби, а також заяви щодо корупційних дій працівників інспекцій та митних постів за телефоном: (044) 284-00-07.

 

Понад мільярд гривень ЄСВ надійшло до бюджету від платників Кіровоградщини

12.09.2016

Упродовж січня-серпня 2016 року платники області перерахували в бюджет 1,3 млрд.грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Доведене завдання виконано на 104,2 відсотка.

За підсумками серпня ц.р. на соціальні гарантії було направлено 159,6 млн.гривень ЄСВ, що складає 103,6відс. до доведеного індикативного показника.

Нагадуємо, що з 2016 року роботодавці нараховують єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на суми нарахованої заробітної плати (доходу) найманим працівникам у розмірі 22 % до визначеної бази нарахування єдиного внеску.

Також з початку року максимальну величину бази нарахування ЄСВ збільшено із 17 до 25 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Крім того, скасовано утримання ЄСВ із заробітної плати (доходу) робітників, яке складало 3,6 %.

 

«Ставки податків і зборів» – новий розділ у ЗІР

09.09.2016

Головне управління ДФС у Кіровоградській області нагадує, що завдяки електронному сервісу ДФС – Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (ЗІР) кожен платник податків має можливість отримати всю необхідну інформацію щодо особливостей оподаткування.

Для зручності платників, щоб громадяни і представники бізнесу мали повну інформацію про ставки податків, які вони сплачують, в ЗІР запроваджено новий розділ «Ставки податків і зборів».

Окрім того, цей розділ стане в нагоді експертам, котрі отримали можливість зручного пошуку та аналізу інформації про ставки загальнодержавних та місцевих податків і зборів, єдиного внеску, оподаткування товарів в залежності від обраного митного режиму.

Всі тематичні розділи ЗІР користуються популярністю серед платників податків. До Бази знань щоденно звертається по кілька тисяч платників.

Нагадуємо, що у ЗІР функціонують розділи: «Необхідно знати», «Актуальні запитання», «Останні зміни в законодавстві», «Інтерактивна мапа», які дозволяють оперативно та у зручній формі отримувати актуальну інформацію щодо змін у податковому, митному та іншому законодавстві, контроль за додержанням якого покладено на ДФС.

Електронний цифровий підпис та переваги подання електронної звітності

09.09.2016

ГУ ДФС у Кіровоградській області нагадує, що електронний цифровий підпис дає можливість платникам податків оптимізувати процедуру подачі звітів, швидко та без перешкод звітувати до податкових, митних органів не витрачаючи свій час, замовляти довідки, тощо.

Тож серед основних переваг представлення звітності в електронному вигляді варто виділити економію робочого часу та коштів на придбання бланків звітності, оперативне відстеження змін до форм звітності, уникнення втрат часу на черги при поданні звітності тощо.

Повідомляємо, що наказом Інформаційно-довідкового департаменту ДФС від 10.08.2016 №118 «Про внесення змін до наказу ІДД ДФС від 17.02.2015 №15» затверджено нову редакцію наступних реєстраційних форм документів для отримання послуг електронного цифрового підпису:

Реєстраційна картка (для юридичної особи);

Реєстраційна картка (для фізичної особи/ фізичної особи – підприємця);

Додаток до розділу 2 Реєстраційної картки.

Нові форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису набули чинності 5 вересня 2016 року.

Переглянути та завантажити актуальні форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису можна у розділі «Реєстрація користувачів» офіційного інформаційного ресурсу Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС.

Нагадуємо, отримати  електронні ключі можна безкоштовно звернувшись у відділ реєстрації користувачів при Головному управлінні ДФС у Кіровоградській області Управління (центру) сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС України за адресою: м. Кіровоград, вул. Глинки, 2 каб.15, контактний телефон (0522) 36-69-52 (Кіровоградська ОДПІ).

З початку року місцеві громади Луганщини отримали від спрощенців 121,1 млн. грн. єдиного податку

13.09.2016

В Головному управлінні ДФС у Луганській області повідомили, що основна частина надходжень єдиного податку, а це 67,1 млн. грн., сплачена фізичними особами – підприємцями, які працюють на спрощеній системі оподаткування, та сільськогосподарськими товаровиробниками – 41,3 млн. грн.

У порівнянні з показниками за 8 місяців 2015 року надходження збільшились майже на 19,6 млн. грн. та 16,4 млн. грн. відповідно.

Юридичні особи – платники єдиного податку ІІІ групи сплатили в місцеву скарбницю 12,7 млн. грн., що на 4,1 млн. грн. або на 47 % більше, ніж за відповідний період минулого року.

Нагадаємо, всього протягом січня-серпня 2016 року до місцевих бюджетів  Луганщини надійшло 1 млрд. 486 млн. грн.

Громадяни, яких звільнено від сплати земельного податку

13.09.2016

У Головному управлінні ДФС у Луганській області розповіли про пільги щодо сплати земельного податку для фізичних осіб.

Від сплати земельного податку звільняються:

— інваліди першої і другої групи,

— фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років,

— пенсіонери (за віком),

— ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»,

— фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Звільнення від сплати земельного податку для таких категорій фізичних осіб поширюється на земельні ділянки:

— для ведення особистого селянського господарства — у розмірі не більш як 2 гектари;

— для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах — не більш як 0,25 гектара, в селищах — не більш як 0,15 гектара, в містах — не більш як 0,10 гектара;

— для індивідуального дачного будівництва — не більш як 0,10 гектара;

— для будівництва індивідуальних гаражів — не більш як 0,01 гектара;

— для ведення садівництва — не більш як 0,12 гектара.

Зазначена норма передбачена п. 281.1 та п. 281.2 ст. 281 Податкового кодексу України.

«Спрощенці» та ПДВ

13.09.2016

У Головному управлінні ДФС у Луганській області роз’яснили. Якщо загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню згідно з розділом V ПКУ, у тому числі з використанням локальної або глобальної комп’ютерної мережі, нарахована (сплачена) такій особі протягом останніх 12 календарних місяців, сукупно перевищує 1 мільйон гривень (без урахування ПДВ), така особа зобов’язана зареєструватися як платник податку у контролюючому органі за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) з дотриманням вимог, передбачених ст. 183 ПКУ, крім особи, яка є платником єдиного податку першої – третьої групи (п. 181.1 ст. 181 ПКУ).

Нагадаємо, що застосування спрощеної системи оподаткування регламентовано главою 1 розділу XIV ПКУ.

Статтею 297 ПКУ, зокрема, передбачено, що платники єдиного податку звільняються від обов’язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з ПДВ з операцій з постачання товарів, робіт та послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, крім ПДВ, що сплачується фізичними особами та юридичними особами, які обрали ставку єдиного податку, визначену п.п. 1 п. 293.3 ст. 293 ПКУ, а також що сплачується платниками єдиного податку четвертої групи.

Згідно із п. 293.3 ст. 293 ПКУ відсоткова ставка єдиного податку для платників третьої групи встановлюється у розмірі:

— 3 відсотки доходу – у разі сплати ПДВ згідно з ПКУ;

— 5 відсотків доходу – у разі включення ПДВ до складу єдиного податку.

Ставка єдиного податку, визначена для третьої групи у розмірі 3 відсотки, може бути обрана:

а) суб’єктом господарювання, який зареєстрований платником ПДВ відповідно до розд. V ПКУ, у разі переходу ним на спрощену систему оподаткування;

б) платником єдиного податку третьої групи, який обрав ставку єдиного податку в розмірі 5 відсотків, у разі добровільної зміни ставки єдиного податку;

в) суб’єктом господарювання, який не зареєстрований платником ПДВ, у разі його переходу на спрощену систему оподаткування або зміни групи платників єдиного податку шляхом реєстрації платником ПДВ відповідно до розд. V ПКУ (п. 293.8 ст. 293 ПКУ).

Враховуючи зазначене, платниками ПДВ можуть бути фізичні та юридичні особи платники єдиного податку третьої групи, які обрали ставку єдиного податку у розмірі 3 відсотки доходу, а також сільськогосподарські товаровиробники — платники єдиного податку четвертої групи.

У серпні Луганська митниця ДФС перерахувала до Державного бюджету України 58,2 млн. грн.

09.09.2016

В  Луганській митниці ДФС повідомили, що найбільші суми митних платежів отримані за рахунок митного оформлення вугілля коксівного – 20,1 млн. грн., (питома вага нарахованих платежів 34,8 %), вугілля антрацит – 10,9 млн. грн. (18,9%), бітумінозного вугілля – 10,9 млн. грн. (18,8%), азотної кислоти – 1,6 млн. грн.  (2,8%), толуолу — 1,5 млн. грн.  (2,6%).

Значною мірою надходженням до Державного бюджету України протягом серпня 2016 року сприяли показники зовнішньоекономічних операцій основних підприємств-імпортерів Луганської області, зокрема: ПАТ «Алчевський металургійний комбінат», ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО», ТОВ «НВП «Зоря», ТОВ «НВО Сєвєродонецький Склопластик», ТДВ «Лисичанський желатиновий завод». За результатами оформлених цими підприємствами у митному відношенні імпортних товарів, до Державного бюджету України спрямовано митних платежів в сумі 48,1 млн. грн., що становить майже 82,6% від усіх перерахувань митниці.

У відомстві зазначили, що у серпні 2016 року при митному оформленні товарів з використанням митних декларацій на бланку ЄАД, декларування з використанням процедури електронного декларування здійснювалося у всіх випадках.

Митники вилучили майже 40 кілограмів коштовного каміння

13.09.2016

Учора 12.09.2016 працівники Львівської митниці викрили спробу незаконного вивезення за кордон майже 40 кг. коштовного каміння.

Для виїзду з України через пункт пропуску «Рава – Руська — Гребенне» громадянин України, мешканець Львова обрав смугу спрощено митного контролю «зелений коридор». Під час митного огляду транспортного засобу в працівників митниці виникли підозри щодо можливого приховування товарів обмежених до переміщення. Автомобіль скерували у бокс поглибленого огляду. Там у конструктивній порожнині під задніми сидіннями автомобіля, знайшли необроблене каміння неправильної форми, різних розмірів, різних відтінків жовтого та коричневого кольору, зовні схоже на необроблений бурштин, загальною вагою 38,53кг. Приховане каміння було запаковане у герметично закриті поліетиленові пакети.

Так громадянин вчинив дії спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з використанням спеціально виготовлених сховищ.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил, за ознаками ч.1 ст.483 Митного кодексу України.

Бурштин та легковий автомобіль «Fiat Croma» 2005р.в. вилучено. Орієнтовна вартість товару близько 3 млн.гривень. Справу скерують до суду, який і визначить покарання.

 

Про дотримання вимог трудового законодавства – на проведених засіданнях

12.09.2016

Впродовж тижня в.о. начальника Буської ОДПІ Андрій Романів взяв участь у засіданнях робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення, які відбулись у с.Закомар’я Ожидівської сільської ради та в Буській РДА під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації О.Ільківа .

До порядку денного було внесено питання підвищення рівня виплати заробітної плати, легалізація робочих місць та ліквідація ганебної практики виплати заробітної плати у «конвертах».

В ході заходів проведено роз`яснювальну бесіду з суб’єктами господарювання щодо дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати, своєчасної та повної сплати податків і зборів, легального використання робочої сили. Звернуто увагу на зниження ставки єдиного соціального внеску, спрощення фіскальних умов ведення бізнесу, зменшення перевірок та наголошено на відповідальності за порушення податкового законодавства.

Миколаївською митницею ДФС виявлено правопорушень на 7 млн. гривень

09.09.2016

Діяльність Миколаївської митниці ДФС у напрямку боротьби з порушеннями митних правил спрямована на безпосереднє виявлення та перешкоджання незаконним експортно-імпортним операціям.

Так, з початку 2016 року управлінням боротьби з митними правопорушеннями Миколаївської митниці ДФС порушено 143 адміністративні справи про порушення митних правил на загальну суму 7,1 млн. грн., у т.ч. у 95 справах застосовано вилучення валюти, продовольчих та промислових товарів, сигарет, транспортних засобів тощо на загальну суму 4,3 млн. грн., що на 3,1 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період 2015 року.

З початку року судовими органами розглянуто 97 адміністративних справ щодо митних правопорушень на загальну суму 15,3 млн. грн., з конфіскацією предметів правопорушень на загальну суму понад 2,4 млн. гривень. Безпосередньо Миколаївською митницею ДФС розглянуто 46 адміністративних справ та застосовано адміністративних штрафів на загальну суму 4,6 млн. гривень.  За рахунок реалізації конфіскованих товарів та сплачених адміністративних штрафів до державного бюджету мобілізовано 3,4 млн. гривень.

Миколаївська митниця ДФС за серпень 2016 року перерахувала до державного бюджету рекордну суму платежів — майже 387 млн. грн.

06.09.2016

За серпень 2016 року Миколаївська митниця ДФС перерахувала до Державного бюджету рекордну кількість платежів — 386,9 млн. грн., що майже на 140 млн. гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Середньоденні  перерахування серпня 2016 року становили 17,6 млн. грн., що майже на 100 відсотків більше  аналогічного показника минулого року.

Перевиконання індикативних показників Міністерства  фінансів України складає 69,9 млн. грн. (122%), що могло би дозволити залучити до спеціального фонду  бюджету області на  розвиток інфраструктури доріг майже 35 млн. грн.

Показник виконання бюджетних надходжень обумовлені наступними чинниками:

— сезонним імпортом сільськогосподарської техніки — тракторів та комбайнів;

— ввезенням уранових ТВЕЛів для Запорізької АЕС та Южно-Української АЕС;

— збільшенням рівня середньої митної вартості оподаткованого імпорту.

Основними бюджетоформуючими товарами, як й в минулі періоди, залишаються уранові ТВЕЛи, сільгосптехніка (трактори, комбайни), чіпси, каустична сода.

Всього за вісім місяців Миколаївська митниці ДФС перерахувала до бюджету 2 млрд.714 млн. гривень.

Податковою міліцією Одещини з незаконного обігу вилучено майже 66 тон дизельного пального

13.09.2016

Cпівробітниками податкової міліції ГУ ДФС в Одеській області під час операцій «Акциз-2016» та «Курорт — 2016», в  рамках розслідування кримінального провадження проведено обшук в с. Усатове,  Біляївського району.

Під час оперативних заходів була встановлена незаконна підпільна автозаправна станція.

Під час обшуку виявлено і вилучено дизельного пального у кількості 65,6 тон на суму 1,5 млн.грн.

 

З початку року місцеві бюджети Одещини поповнились на 5,1 млрд.грн.

12.09.2016

За словами в.о. начальника Головного управління ДФС в Одеській області Глеба Мілютіна, це на 1,9 млрд.грн. або на 60 % більше, ніж у січні-серпні  минулого року.

Найвагомішим платежем є податок на доходи фізичних осіб, якого протягом січня-серпня надійшло 2,6 млрд.грн., додатково забезпечено надходження в сумі 938 млн.грн.

Наступним за розміром серед лідерів податкових надходжень є плата за землю. За січень-серпень надходження склали 1,1 млрд.грн.

Суб’єкти малого підприємництва сплатили 667 млн.грн. єдиного податку, а надходження акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів склали 508 млн.грн.

Особливості реєстрації розрахункової книжки

12.09.2016

Відповідно до Порядку реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 № 547, реєстрація розрахункових книжок здійснюється в органах фіскальної служби за місцем реєстрації книги обліку розрахункових операцій.

Перед реєстрацією розрахункової книжки суб’єкт господарювання повинен забезпечити:

— заповнення на реєстраційній сторінці розрахункової книжки рядків, що містять найменування та податковий номер суб’єкта господарювання;

— відсутність у розрахунковій книжці квитанцій із серіями та номерами, що повторюються;

— відповідне заповнення реєстраційної сторінки, яка може розміщатися на останньому аркуші разом з квитанціями.

На кожну розрахункову книгу, що подається на реєстрацію, необхідно встановити засіб контролю таким чином, щоб унеможливити розкріплення книжки без порушення  цілісності засобу контролю.

Реєстрація першої розрахункової книжки в органах фіскальної служби відбувається одночасно з реєстрацією книги обліку розрахункових операцій на окрему господарську одиницю або на реєстратора розрахункових операцій, другої та наступних — на підставі реєстраційної заяви.

У разі відсутності підстав для відмови посадова особа органів фіскальної служби не пізніше двох робочих днів з дня отримання реєстраційної заяви проводить реєстрацію розрахункової книжки шляхом внесення даних до інформаційної системи ДФС.

Після реєстрації суб’єкт господарювання заповнює рядки реєстраційної сторінки розрахункової книжки (номер книжки, дата реєстрації, найменування контролюючого органу, серія та номер першого бланка, кількість бланків, номер установленого засобу контролю), після чого розрахункової книжки вважається зареєстрованою.

Більш детально з таким роз’ясненням можна ознайомитися на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі (категорія 109.07).

За січень-серпень 2016 року від платників податків Одещини надійшло понад 161 мільйон гривень акцизного податку

09.09.2016

Це майже на 12 мільйонів гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Із загальної суми надходжень, понад 129 мільйонів гривень надійшло у вигляді акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів та майже 33 мільйони гривень із ввезених на територію України товарів.

Від підприємств — виробників виноробної продукції надійшло понад 90 мільйонів гривень акцизного податку, виробники лікеро-горілчаної продукції сплатили понад 37 мільйонів гривень, понад 1  мільйон гривень сплатили виробники пива.

Крім того, станом на 01.09.2016 року суб’єкти господарювання, які отримали ліцензії на право роздрібної та оптової торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами сплатили до бюджету майже 48 мільйонів гривень.

За цей же період призупинено 480 та анульовано 1031 ліцензія за несплату чергового платежу, 9 ліцензій анульовано за незаконний продаж тютюнових виробів та алкогольних напоїв неповнолітнім.

Понад один мільйон гривень транспортного податку отримали місцеві громади

13.09.2016

З початку року до місцевих бюджетів Рівненщини від  власників елітних автомобілів надійшло понад 1174 тис. грн транспортного податку.

Довідково: Законом України від 24 грудня 2015 року № 909 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» передбачено: об’єктом оподаткування транспортним податком є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньо-ринкова вартість яких становить понад 750 розмірів мінімальної зарплати , встановленої законом станом на  1 січня податкового (звітного) року.

Внесок Рівненщини в обороноздатність країни

13.09.2016

Понад 98 мільйонів гривень – такий внесок в обороноздатність країни зробили жителі Рівненської області у вигляді сплати військового збору із сум отриманих доходів впродовж січня-серпня цього року.

Як зазначив перший заступник начальника ГУ ДФС у області Анатолій Клячук : «Ця сума на 20,5 млн грн  перевищує  минулорічну, сплачену протягом такого ж періоду, що в першу чергу є результатом поетапного виведення з «тіні» доходів працюючого населення».

Рівненські митники направили до суду справ більш як на 26 мільйонів гривень

09.09.2016

Підрозділи Рівненської митниці у січні-серпні 2016 року розпочали 471 справу  про порушення митних правил, вартість предметів порушення в яких складає загальну суму 23,5 млн.грн. Про це сьогодні повідомив заступник начальника Управління боротьби з митними правопорушеннями Рівненської митниці ДФС В’ячеслав Михалюк.

— Як і раніше, основними предметами правопорушень були промислові товари, продукти харчування та транспортні засоби. Також упродовж восьми місяців ми направили до правоохоронних органів 27 повідомлень про протиправні діяння, що містять ознаки злочину, — прокоментував В’ячеслав Михалюк.

Також працівниками митниці з початку року розглянуто 278  справ про порушення митних правил. У результаті розгляду на правопорушників накладено штрафів на загальну суму 21,9 млн.грн. Окрім цього до Рівненського міського суду упродовж згаданого періоду направлено 168 справ про порушення митних правил на суму 26,4 млн.грн.

На обороноздатність країни платники Рівного сплатили 47,7 мільйонів гривень військового збору

09.09.2016

Ці кошти за січень – серпень поточного року надійшли Збройним Силам України в якості економічної підтримки від юридичних і фізичних осіб Рівного.

За словами першого заступника начальника ДПІ у м.Рівному  Ірини Груздєвої, цьогоріч фіксується зростання сплати військового збору порівняно з відповідним періодом минулого року майже на 20%.

Податківці нагадують, що платниками збору є фізичні особи як резиденти, так і нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. Збір сплачується з усіх доходів, які оподатковуються податком на доходи фізичних осіб.

Понад 389 млн. грн. майнових податків надійшло в казну Cумщини

13.09.2016 — Головне управління ДФС у Сумській області

Про це повідомляє Олексій Мазуренко, в.о. начальника ГУ ДФС у Сумській області.

За підрахунками фіскальної служби області цьогоріч до місцевих бюджетів платники транспортного податку, податку на нерухоме майно та плати за землю спрямували понад 389 млн.грн.

Відтак, левову частину майнових податків складає плата за землю. Цього податку надійшло 374,7 млн. грн. Володарі елітних легкових авто фізичні та юридичні особи сплатили майже 1,3 млн. грн., а власники об’єктів житлової нерухомості, що перевищує допустимі «пільгові» норми – майже 13 млн. грн.

У січні-серпні 2016 року надходження до місцевих бюджетів склали 2,1 мільярда гривень – зауважує очільник фіскальної служби Олексій Мазуренко.  –Ми продовжимо працювати в цьому напрямку. Впевнені, що надходження будуть  зростати. Майнові податки мають стати основним чинником позитивної динаміки місцевих надходжень.

За новими правилами Сумською митницею ДФС проведено митне оформлення вживаних авто на 1,7 млн. гривень

13.09.2016 — Головне управління ДФС у Сумській області

На Сумщині тільки за минулий тиждень за новими правилами проведено митне оформлення вживаних автомобілів на суму у 70 тисяч євро та стягнуто  платежів на суму 727 тисяч 683 гривні. Про це заявляє Олександр Петрович Гуцал, начальник Сумської митниці ДФС.

«Закон України про зниження акцизів на вживані транспортні засоби набрав чинності з початку минулого місяця. І навіть зважаючи на нелегку долю, що випала на плечі нашому народові у цей важкий для усіх час, ми спостерігаємо хоч і незначний, проте ріст оформлення українцями автотранспорту. Це і зрозуміло, адже не всі бажаючі придбати авто за кордоном мають на це кошти та вільний час.

Разом з тим, слід відмітити, що даний Закон надав змогу вийти із тіні тих людей, що воліють купити транспортний засіб із-за кордону, адже митні платежі, зокрема акцизний збір, суттєво знижено.

– Хочу  також додати, що з початку введення в дію цього Закону, за рахунок кількості авто, нами було додатково перераховано до державного  бюджету України 1,7 млн. гривень. Це при тому, що Сумською митницею ДФС було здійснено митне оформлення лише 21-го вживаного авто. Вважаю це великим кроком держави назустріч простим громадянам, які не можуть дозволити собі нові авто і мають право завезти їх по реальній ціні, — заявив він.

Нагадаємо, 1 серпня поточного року Закон про зниження акцизів на використані авто набув чинності. Верховна Рада України 31 травня тимчасово (до 31 грудня 2018 р.) знизила ставки акцизного збору на вживані автомобілі.  Документ вносить зміни до підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України, згідно з яким ставки акцизного збору на такі авто знижуються від двох до 28 разів (до 0,102-2,2 євро за 1 куб. см об’єму циліндрів двигуна) залежно від виду транспортного засобу і об’єму його двигуна.

Закон вводить пільгові умови ввезення автомобілів для осіб, які ввозять для власного використання або в інтересах інших осіб за договорами купівлі-продажу, поставки, дарування, комісії, доручення, поруки, інших господарських і цивільно-правових договорів або за рішенням суду, не більше одного автомобіля на рік.

На Тернопільщині виявлено факти виплати зарплат «в конвертах» на суму понад 23 мільйони гривень

13.09.2016

З початку року працівники Головного управління ДФС області виявили 6043 необлікованих найманих працівників, яким було виплачено дохід на суму понад 23,233 млн гривень.

В результаті проведених заходів по області з 4950 громадянами роботодавці оформили трудові договори, що становить 81,9% від кількості виявлених не облікованих найманих працівників.

На сьогоднішній день питання легалізації заробітної плати та погашення заборгованості із її виплати є і залишається одним із першочергових завдань органів влади та ДФС. Адже подібні явища мають характер руйнівної сили для економіки держави та суспільства в цілому.

Усе про неприбуткові установи та організації – від ДФС України

13.09.2016

Державна фіскальна служба України з метою належної організації роботи щодо ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій надала роз’яснення щодо алгоритму дій та особливостей перебування у Реєстрі неприбуткових установ та організацій у перехідний період до 1 січня 2017 року. Також повідомила про направлення запитів неприбутковим організаціям, розгляд контролюючим органом копій документів, включення та виключення неприбуткової організації з Реєстру неприбуткових установ та організацій. У листі ДФС наведено змінену структуру кодів ознаки неприбутковості.

Детально про ці та інші питання йдеться у листі ДФС України від 25.08.2016 №28602/7/99-99-15-02-01-17 «Про набуття чинності постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 №440».

 

Нарахування та сплата єдиного внеску громадськими організаціями інвалідів

13.09.2016

Відносини, що виникають під час провадження діяльності, пов’язаної із збором та веденням обліку єдиного внеску, регулюються Законом України від 08.07.2010 року №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон №2464).

Статтею 4 Закону №2464 визначено вичерпний перелік платників єдиного внеску.

Відповідно до п.14 статті 8 Закону №2464 єдиний внесок для підприємств та організацій всеукраїнських громадських організацій інвалідів, зокрема товариств УТОГ та УТОС, в яких кількість інвалідів становить не менш як 50 відсотків загальної чисельності працюючих, і за умови, що фонд оплати праці таких інвалідів становить не менш як 25 відсотків суми витрат на оплату праці, встановлюється у розмірі 5,3% визначеної пунктом 1 частини першої статті 7 Закону №2464 бази нарахування єдиного внеску.

Єдиний внесок для підприємств та організацій громадських організацій інвалідів, в яких кількість інвалідів становить не менш як 50 відсотків загальної чисельності працюючих, і за умови, що фонд оплати праці таких інвалідів становить не менш як 25 відсотків суми витрат на оплату праці, встановлюється у розмірі 5,5% визначеної пунктом 1 частини першої статті 7 Закону №2464 бази нарахування єдиного внеску для працюючих інвалідів.

Надходження до бюджету від імпорту транспортних засобів зросли у п’ять разів

12.09.2016

Протягом серпня 2016 року Тернопільською митницею ДФС до бюджету перераховано 98,5 млн грн, що на 21,6 млн грн або 28,1% більше за аналогічний період минулого року.

«Зокрема, сплачено 88,7 млн грн податку на додану вартість, що на 59,2% більше, ніж протягом серпня минулого року, 8,1 млн грн мита, надходження від якого порівняно з минулорічним звітним періодом зросли на 39,7%, 1,5 млн грн акцизного податку, що на 15,4% більше за аналогічний період 2015 року, а також – 0,2 млн грн плати за здійснення митних формальностей та інших надходжень», – зазначила в.о. начальника Тернопільської митниці ДФС Оксана Антонович.

Основними чинниками, що сприяли збільшенню надходжень було здійснення імпорту підприємствами, які не працювали в минулому році (в тому числі з місцем обліку в інших областях України).

Всього в серпні 2016 року 34 підприємства, які почали свою діяльність в поточному році, сплатили 15,5 млн грн або 15,7% від адміністрованої митницею суми податків.

Важливу роль у збільшенні надходжень відіграло також зростання обсягів імпорту підприємствами, які були бюджетоформуючими в минулому році (в тому числі і сезонна активізація імпортерів сільськогосподарської техніки).

Всього в серпні поточного року підприємствами, які збільшили надходження порівняно з минулим роком, сплачено 56 млн грн або 56% від адміністрованої суми, що  в 2 рази більше, ніж в серпні минулого року.

Оформлення підприємств з місцем обліку в інших митницях ДФС. Зокрема, в серпні 2016 року здійснювало імпорт 25 таких підприємств, якими сплачено 17,5 млн грн або 18% від адміністрованої суми.

Чималу частину надходжень до бюджету забезпечила активізація імпорту транспортних засобів. Середньомісячні надходження перших семи місяців поточного року становили 1,9 млн грн, вже в серпні перераховано 9,5 млн грн (зріст у 5 разів).

Загальна сума додаткових надходжень від контролю за правильністю визначення митної вартості, класифікації та країни походження товарів становить 2,8 млн грн або 1,6% від адміністрованої суми податків.

Найбільше податків сплачено при митному оформленні зернозбиральних комбайнів, бурякозбиральних та інших машин та механізмів для збирання або обмолоту сільськогосподарських культур, легкових автомобілів, конвеєрного обладнання.

Про протидію корупції говорили у фіскальній службі Херсонщини

13.09.2016 — Головне управління ДФС у Херсонській області

Днями в актовій залі Головного управління ДФС у Херсонській області було проведено економічне  навчання з працівниками відомства. Метою такого заходу було повторення основних засад антикорупційного законодавства, реалізація положень Антикорупційної програми ДФС України та запровадження системи електронного декларування майна державних службовців.

Начальник управління внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Херсонській області Володимир Остріков нагадав присутнім про види відповідальності за корупційні діяння, про відшкодування збитків, шкоди, завданих державі внаслідок корупційного правопорушення. Наголосив на основних нормах, які зобов’язують бути відповідальними та відкритими перед громадськістю, безумовно дотримуючись Правил етичної поведінки державних службовців.

Останнім питанням на порядку денному було, досить популярне на сьогодні,  обов’язкове електронне декларування майна держслужбовців. Як зазначила начальник відділу по роботі з персоналом Головного управління ДФС у Херсонській області Олеся Кривенко, система запрацювала в Україні з 1 вересня 2016 року. Протягом 60 днів посадові особи керівної ланки відомства (категорія «Б») повинні подати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2015 рік, шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції. А з 1 січня 2017 року таку декларацію повинні будуть подати всі державні службовці установи (категорії «Б» і «В»).

Херсонці збільшили відрахування на допомогу армії

13.09.2016 — Головне управління ДФС у Херсонській області

У серпні нинішнього року херсонські платники податків додали до Державної казни 6,2 млн грн військового збору, що на 700 тис. грн більше від надходжень серпня минулого року.

В цілому ж за 8 місяців цього року херсонці сплатили до Державного бюджету понад 52,6 млн гривень військового збору, що на 11,5 млн грн більше, ніж торік.

Нагадаємо, що оподаткуванню військовим збором підлягають всі доходи, визначені статтею 163 Податкового кодексу України. До таких доходів, зокрема, відносяться: зарплата та прирівняні до неї виплати, чистий дохід від провадження підприємницької діяльності, орендна плата, виплата дивідендів і процентів, а також в окремих випадках купівля-продаж рухомого і нерухомого майна, отримана спадщина та інші доходи.

Бізнес Херсонщини збільшив місцеві бюджети на 583 мільйони гривень

12.09.2016 — Головне управління ДФС у Херсонській області

А саме, за вісім місяців 2016 року до місцевих скарбниць таврійського краю надійшло 1 692,4 млн.гривень. Це на 583,2 млн. грн. перевищує минулорічний показник.

Понад половина з них — 52,8 відс. або 893,4 млн.грн. склали надходження  податку на доходи фізичних осіб, який є лідером у наповненні місцевих бюджетів нашої області.

Плата за землю стала наступною за рівнем сплати –  її надходження склали 298,4 млн. грн., це на 98,4 млн. грн. більше, ніж торік. Спрощенці – платники єдиного податку, поповнили місцеві бюджети Херсонщини на 228,7 млн.гривень. Це також перевищує минулорічні показники на 75,9 млн.гривень.

Акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів додав місцевим громадам ще 197,5 млн.гривень.

На оздоровлення довкілля підприємства Хмельниччини спрямували 16 мільйонів гривень екологічного податку

09.09.2016

З початку 2016 року від екоризикових суб’єктів господарювання Хмельницької області до бюджетів усіх рівнів надійшло  16,1 мільйона гривень екологічного податку, що більше від запланованого на 7 мільйонів гривень.

Темпи росту екологічних платежів у порівнянні з відповідним періодом минулого року склав 150 відсотків.

Згідно розподілу коштів із загальної суми до місцевих бюджетів надійшло  12,9 мільйона гривень екологічного податку, до державного бюджету – 3,2 мільйона гривень.

На сьогодні у нашому краї платниками екологічного податку є понад 2 тисячі підприємств. Їх статус визначений статтею 240 Податкового кодексу України, У загальних витратах підприємств, установ та організацій області левову частку становлять поточні витрати на охорону природи, пов’язані з експлуатацією і обслуговуванням засобів природоохоронного призначення, а також капітальні інвестиції.

 

Майже 268 мільйонів пдв надійшло з Буковини в казну держави

12.09.2016

Упродовж 8 місяців 2016 року бізнес області сплатив до бюджету 267,9 млн. грн. податку на додану вартість. Така сума надходжень перевищує торішні на 81,7 млн.грн., або на 43,9 відсотки .

Сплату забезпечили 2028 платників податку на додану вартість, серед яких 1747 юридичних осіб та 281 підприємець — інформують у Головному управління ДФС у Чернівецькій області.

Разом з тим, бізнесу, що зареєстрований в регіоні за цей період відшкодовано понад 63,7 млн. грн. Із цієї суми 98,5 відсотків повернуто грошовими коштами на рахунки платників — на 22,7 млн. грн. більше, аніж торік.

У відомстві відзначають, що запроваджене торік електронне адміністрування податку на додану вартість дало можливість співробітникам фіскальної служби ретельно аналізувати показники податкової звітності кожного суб’єкта господарювання ще на етапі подання декларацій та своєчасно виявляти можливі ризики щодо несплати податку чи використання сумнівного податкового кредиту.

Саме з його допомогою від початку року аудитори зменшили залишок від’ємного значення, який після бюджетного відшкодування включається до складу податкового кредиту наступного податкового періоду на понад 7,6 млн. грн. та упереджено майже 0,8 млн. грн. повернення безпідставно заявлених до відшкодування ПДВ.

Наше першочергове завдання убезпечити сумлінний бізнес від будь – яких зв’язків з ризиковими контрагентами, адже на жаль, непоодинокими є випадки, коли з легкої руки так званих партнерів по бізнесу вони стають об’єктами проведення перевірок. Також, переконуємо порушників свідомо відмовитися від схем мінімізації — зауважує в.о. начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталій Шпак.

Буковинські платники сплатили 6,8 млн. грн. «водного податку»

12.09.2016

У регіональному фіскальному відомстві повідомляють, що таку суму рентної плати за спеціальне використання води спрямували до Зведеного бюджету за січень – серпень 2016 року платники даного податку.

У відомстві підкреслюють, рентна плата за спецвикористання води розподіляється порівну між державним та місцевим бюджетом. Так, за вісім місяців цього року платники області перерахували до національної скарбниці 3,4 млн. грн. цього податку, на стільки ж збагатилися і місцеві бюджети.

Звичайно, левову частку податку сплачують головні користувачі водних ресурсів регіону. Серед них, філія «Дністровська ГЕС» ПАТ Укргідроенерго», ПАТ «Дністровська ГАЕС» та КП «Чернівціводоканал».

Загалом, на Буковині обліковується 2,3 тис. платників, які у своїй господарській діяльності використовують водні ресурси.

Військову радіостанцію вилучили на кордоні з Румунією буковинські митники

12.09.2016

Лампову військову радіостанцію модель Р-123М та блок живлення до неї виявлено вчора під ранок співробітниками Чернівецької митниці ДФС спільно з представниками УСБУ у Чернівецькій області в пункті пропуску “Порубне” митного поста “Вадул-Сірет” Чернівецької митниці ДФС.

Виявлення прихованих від митного контролю предметів стало можливим під час здійснення поглибленого огляду легкового автомобіля «MITSUBISHI», яким громадянин Болгарії прямував з Білорусії до Болгарії транзитом через територію України. Речі, що знаходились в багажному відсіку транспортного засобу в поліетиленовому пакеті та обмотані покривалом, громадянин пред’явив до митного контролю як особисті.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України (дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю шляхом використання інших засобів і способів, що утруднюють виявлення таких товарів та шляхом надання одним товарам вигляду інших).

За складеним митниками протоколом предмети порушення митних правил вилучено.

До правоохоронних органів направлено повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки злочину, передбаченого статтею 333 Кримінального кодексу України.

Не допускайте виникнення податкового боргу

12.09.2016 — Головне управління ДФС у Чернігівській області

Якщо платник податків не має можливості у визначений термін самостійно виконувати зобов’язання перед бюджетом зі сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), то в такому разі існує загроза виникнення податкового боргу підприємства. З метою покращення його фінансового стану, недопущення виникнення боргу,  платнику податків  надається право отримання розстрочення грошового зобов’язання. В разі наявності у нього вже існуючого податкового боргу, платник податків також має право розстрочити всю суму боргу.

Право на отримання розстроченого грошового зобов’язання або податкового боргу мають платники податків – фізичні та юридичні особи. Це передбачено статтею 100 Податкового кодексу України.

Головним управлінням ДФС у Чернігівській області протягом січня-серпня 2016 року платникам податків всього надано розстрочок на суму 5,9 млн.грн., в тому числі розстрочення податкового боргу на суму  0,09 млн.грн.

Правом отримання розстрочення грошового зобов’язання (податкового боргу) з початку 2016 року скористалося більше 50 платників податків, як юридичних так і фізичних осіб.

 

До місцевих бюджетів краю надійшло понад 167,8 млн. грн. плати за землю

13.09.2016

Згідно показників Головного управління ДФС Буковини, власники та орендарі земельних ділянок області впродовж січня – серпня 2016 року сплатили до місцевих бюджетів вказану суму земельного податку. Зокрема, майже 119,7 млн. грн. забезпечили до казни  юридичні особи та 48,1 млн. грн. – фізичні.

Аналізуючи надходження за вказаний період, у фіскальному відомстві області спостерігають, що у порівнянні з аналогічним періодом 2015 року сплата земельного податку збільшилась на 58,5 млн. грн., або на 53,6 відсотків.

Також, варто зауважити, що наразі орендна плата за користування землею та земельний податок посідає третє місце за обсягами надходжень до місцевих бюджетів Буковини та становить 15,1 відсотків від загальних надходжень до регіональної скарбниці.

В.о. начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталій Шпак відзначає, що завдання відомства полягає в тому, щоб уся земля, яка використовується, оподатковувалася, до того ж правильно. Задля цього співпрацюємо з усіма відомствами які дотичні до обліку землі та встановлення ставок і це  забезпечить повне і своєчасне надходження плати за землю до місцевих бюджетів.

Незважаючи на те, що при справлянні плати за землю, ніби як і не має  можливостей для ухилення від оподаткування, оскільки земельну ділянку не можна сховати і як об’єкт оподаткування вона порівняно прозоро та чітко обліковується існує ще багато чинників, які впливають на правильність оподаткування.

Серед основних — повний та достовірний облік кількості землі за даними державного земельного кадастру, що ведуть землевпорядні органи, підпорядковані Держкомзему України, оскільки саме ці дані є підставою для правильного визначення суми земельного податку. Друге — своєчасність і правильність оформлення договорів оренди як основного правового документа, за яким здійснюється облік за внесенням орендарями плати за землю.

Також, велике значення для правильності визначення плати за землю має правильне встановлення цільового призначення землі і використання її за призначенням. Оскільки, різне цільове призначення землі передбачає різну плату за землю – наголошує Віталій Шпак.

Надсилати податкові декларації поштою можна не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку

13.09.2016

Фахівці Головного управління ДФС у Чернівецькій області нагадують, що згідно з п. 49.3 ст. 49 Податкового кодексу України податкова декларація подається за вибором платника податків, якщо інше не передбачено ПКУ, в один із таких способів: особисто платником податків або уповноваженою на це особою) надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення; засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

У разі надсилання податкової декларації поштою, платник податку зобов’язаний здійснити таке відправлення на адресу відповідного контролюючого органу не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання податкової декларації, визначеного ст. 49 ПКУ (п. 49.5 ст. 49 ПКУ). Відповідно до п. 6 Порядку оформлення поштових відправлень з вкладенням матеріалів звітності, розрахункових документів і декларацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 червня 1997 року № 799 із змінами та доповненнями, на поштовому відправленні у нижній правій його частині відправником пишеться найменування одержувача та його адреса в такій послідовності: назва вулиці, номер будинку, найменування населеного пункту, району, області. Найменування відправника та його адреса пишеться у лівій верхній частині поштового відправлення в порядку, передбаченому для написання адреси одержувача. Поштовий індекс на листах пишеться стилізованими цифрами чорнилом або кульковою ручкою (за винятком червоного, жовтого та зеленого кольорів). У верхній частині поштового відправлення відправник робить позначку «Звіт». Відправник заповнює бланк рекомендованого повідомлення про вручення на своє ім’я або на ім’я особи, якій належить надіслати повідомлення після вручення поштового відправлення адресату, складає опис вкладення поштового відправлення у двох примірниках із зазначенням у ньому найменування одержувача та його адреси, поіменного переліку предметів, загальної вартості вкладення і підписує його.

При цьому необхідно звернути увагу, що відповідно до п. 49.4 ст. 49 ПКУ платники податків, що належать до великих та середніх підприємств, подають податкові декларації до контролюючого органу в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

Податкова звітність з податку на додану вартість подається лише в електронній формі до контролюючого органу всіма платниками цього податку з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

Чернігівська митниця ДФС дбає про захист прав інтелектуальної власності

13.09.2016 — Головне управління ДФС у Чернігівській області

Чернігівською митницею ДФС проводяться заходи щодо захисту прав інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України.

Протягом 8 місяців поточного року митницею здійснено 60 призупинень митних оформлень товарів, що містили ознаки порушення прав інтелектуальної власності. Це більше на 27 таких фактів у  порівнянні з відповідним періодом минулого року.

При цьому об’єктами права інтелектуальної власності були: диски зчеплення для автомобілів КАМАЗ, сідловий тягач колісний, напівпричеп бортовий, теплоізоляційні плити, консервовані овочі, цигарки, запчастини до автомобілів та сільськогосподарської техніки, двигун внутрішнього згорання, спортивне взуття тощо.

За результатом отримання дозволів правовласників об’єктів прав інтелектуальної власності митницею проведено митне оформлення вказаних  товарів.

Фіскальна служба області надає платникам податків комплекс адміністративних, консультативних та інформаційних послуг

13.09.2016 — Головне управління ДФС у Чернігівській області

За січень – серпень 2016 року платникам надано 477,2 тис. таких послуг та електронних сервісів.       Із загальної кількості адміністративних послуг – 66 відсотів (315,6 тис.) надано через Центри обслуговування платників.

Як повідомили у відділі обслуговування платників Головного управління ДФС області, найбільш популярною була послуга видачі картки платника податків. Нею скористалися понад 26,1 тис. осіб. На другому місці послуга з реєстрації книг обліку розрахункових операцій – 5,3 тис. послуг.

Також, значну кількість було надано: витягу з реєстру платника єдиного податку – 4,1 тис., реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 3,2 тис., видача ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями – 2,1 тис., видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами фіскальної служби – 1,4 тис.,  видача ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами –  по 1,4 тис. та реєстрація платника єдиного податку – 1,4 тис.

 

 

Добавить комментарий