пгт. Комсомольский — Официальный сайт

Новини Харківської ОДПІ 18-11-2016

Місцеві бюджети отримали від платників Харківської ОДПІ понад 93 млн. грн. земельного податку

18.11.2016

Такі цифри озвучив начальник Харківської ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області Артур Праскурін. За словами посадовця, за січень — жовтень 2016 року до місцевих бюджетів надійшло 93,3 млн. гривень плати за землю та орендної плати. Це на 16,5 млн. гривень більше встановленого завдання. Темпи приросту склали 121,5%.

Юридичні особи спрямували до місцевого бюджету 71,7 млн. гривень плати за землю та орендної плати за землю, фізичні особи – підприємці та громадяни – 21,6 млн. гривень. У жовтні поточного року платниками сплачено 8,7 млн. гривень земельного податку.

Нагадаємо, що згідно з п. 286.5 статті 286 Податкового кодексу нарахування фізичним особам сум земельного податку проводиться податковими органами, які видають платникові до 1 липня 2016 року податкове повідомлення-рішення про сплату податку, який слід сплатити протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення (п.287.5 ст.287 ПКУ).

Фізичні особи (громадяни) несуть відповідальність за своєчасне та повне погашення нарахованого узгодженого грошового зобов’язання. Так, якщо вони протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення не сплачують узгоджену суму грошового зобов’язання з плати за землю, такі платники податків притягуються до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:

при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, — у розмірі 10 відсотків погашеної суми податкового боргу;

при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, — у розмірі 20 відсотків погашеної суми податкового боргу.

Разом з тим, на суму податкового зобов’язання з плати за землю, не сплаченого протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення, нараховується пеня у порядку, визначеному ст.129 Податкового кодексу України.

Понад 285 тисяч платників звернулися до Центрів обслуговування Харківської ОДПІ за десять місяців поточного року

18.11.2016

Про це повідомили в секторі організації роботи ЦОП та надання адміністративних послуг Харківської ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області.

Протягом січня-жовтня 2016 року до Центрів обслуговування платників Харківської ОДПІ звернулися 285844 платників податків, які отримали консультаційні, інформаційні, адміністративні послуги, подавали податкову звітність.

Понад 21 тисячу адміністративних послуг надано платникам податків з початку року.

Найбільш запитуваною є послуга з видачі картки платника податків. У січні-жовтні 2016 року їх видано 11079.

За реєстрацією книг обліку розрахункових операцій до ЦОПів звернулись 1757 СПД та 528 за реєстрацією РРО.

Надано 2260 витягів з реєстру платників єдиного податку.

Довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами Державної фіскальної служби України отримали 483 платників.

Нагадаємо, що Центри обслуговування Харківської ОДПІ працюють з понеділка по четвер з 09-00 години до 18-00 години, у п‘ятницю з 09-00 години до 16-45 години, у суботу – з 09-00 години до 13-00 години, неділя – вихідний.

Платники Харківського району можуть отримати довідки за телефоном 393-19-36, платники м. Люботин за номером 741-11-71, м. Чугуїв за номером (05746)-2-22-42 та м. Зміїв за номером (0247)-3-19-91.

Харківська ОДПІ: Понад 2,2 млрд. грн. податків та зборів сплатили платники до бюджетів усіх рівнів за десять місяців 2016 року

15.11.2016

Такі цифри озвучив начальник Харківської ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області Артур Праскурін.

Зокрема, Державний бюджет отримав 1,5 млрд. гривень, а до місцевого бюджету надійшло 776,0 млн. гривень, що на 169,2 млн. гривень більше встановленого завдання.

За словами посадовця, основними джерелами наповнення місцевої скарбниці є податок на доходи фізичних осіб, земельний податок та єдиний податок.

Так, за десять місяців поточного року платники Харківської ОДПІ сплатили 403,4 млн. гривень податку на доходи фізичних осіб, що на 63,7 млн. гривень більше встановленого завдання, або на 18,7%.

Від платників земельного податку та орендної плати надійшло 93,3 млн. гривень. Темпи приросту 121,5%.

Від фізичних осіб – підприємців, які працюють на спрощеній системі оподаткування, за січень — жовтень 2016 року бюджет отримав 63,4 млн. гривень. Це на 11,7 млн. гривень, або на 22,7% більше встановленого завдання.

Юридичні особи — платники єдиного податку 3 групи сплатили 11,2 млн. гривень єдиного податку, а платники 4 групи – 23,8 млн. гривень. В цілому місцеві бюджети отримали на 23,2 млн. гривень єдиного податку більше встановленого завдання. Темпи приросту склали 130,9%.

Артур Праскурін впевнений, що досягти таких позитивних результатів вдалося завдяки сумлінності платників та активної співпраці з місцевими органами виконавчої влади.

 

Легалізація ринку підакцизних товарів

18.11.2016 – Харківська ОДПІ Головного управління ДФС у Харківській області

 

По лінії протидії незаконному обігу підакцизних товарів з початку року працівниками оперативного управління Харківської ОДПІ вилучено товарів всього на суму 2422,053 тис. грн., з них:

товарів підакцизної групи на суму 837,1 тис. грн., у т.ч.:

—           ЛГВ – на суму 743,2 тис. грн. (у т.ч. спирт (445 дал.) – на суму 449,9 тис. грн.)

—           тютюнові вироби – на суму 8,9 тис. грн.

—           ПММ – на суму 30,0 тис. грн.

—        авто-мото-транспорту – на  суму 55,0 тис. грн.

інших ТМЦ – 1585,0 тис. грн.

Складено 17 адміністративних протоколів та направлено до суду. Всього по адмінпротоколам вилучено товарів на суму 285,688 тис. грн.

По адміністративним матеріалам прийнято 6 рішень, з них з конфіскацією на суму 30,0 тис. грн.

Викрито 2 підпільних цеха (ЛГВ). Вилучено майна на суму 945,22 тис. грн.

Зареєстровано 6 кримінальних проваджень, із них:

— ч.1 ст. 204 КК України — 2

— ч.2 ст. 204 КК України –2

— ч.3 ст. 204 КК України –2

 

«Акцизний податок» — обов’язковий реквізит фіскального касового чека

18.11.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

ГУ ДФС у Харківській області нагадує, що з 2016 року акцизний податок став обов’язковим реквізитом фіскального касового чека для роздрібних продавців, які торгують підакцизними товарами, а саме, алкогольними напоями, тютюновими виробами та паливом.  У чеку мають бути вказані: назва податку, його ставка та загальна сума.

Така вимога встановлена Наказом Міністерства Фінансів України від 21.01.2016 р. № 13 «Про затвердження Положення про форму та зміст розрахункових документів, Порядку подання звітності, пов’язаної із використанням книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок), форми N ЗВР-1 Звіту про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок)»  який набрав чинності 11 березня 2016 року.

Виняток становлять розрахункові документи, що друкуються реєстраторами розрахункових операцій, версії внутрішнього програмного забезпечення яких включені до Державного реєстру електронних контрольно-касових апаратів та комп’ютерних систем, до дня набрання чинності цим наказом, тобто до  11.03.2016

Стосовно розрахункових документів, що друкуються всіма іншими реєстраторами розрахункових операцій, у разі відсутністі у фіскальному кассовому чеку роздрібного акцизного податку – такий документ не прийматиметься як розрахунковий.

ГУ ДФС у Харківській області просить споживачів звертати на це увагу.

Харків відвідав представник Ради бізнес-омбудсмена

18.11.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

Юліана Ревюк – інспектор Ради бізнес-омбудсмена  разом з керівником фіскальної служби Харківщини Миколою Рибаковим  та очільником Харківської митниці ДФС Андрієм Танцеровим зустрілися з підприємцями та громадськістю регіону.

Гостя заходу проінформувала присутніх про головні завдання, які стоять перед Радою. Розповіла, що це достатньо новий  дорадчо-консультативний орган при Кабінеті міністрів України. Його основною функцією є розгляд скарг бізнесу. Юліана Ревюк відзначила, що кожен платник податків у разі  виникнення проблематичних ситуацій, може подати скаргу  через електронний сайт Ради. Інспектор Ради розповіла, як це зробити, та ознайомила з порядком розгляду скарг.

Під час зустрічі присутні податківці,  митники,  громадськість, бізнес разом з представником Ради обговорювали шляхи співпраці та нагальні проблеми бізнес-середовища.  А це і питання  проведення перевірок, вдосконалення порядку прийняття  та розгляду законопроектів,  реформування фіскальної служби, наслідки збільшення  мінімальної заробітної плати тощо.

Звернулись харків’яне до Юліани Ревюк і з пропозиціями. Зокрема висловили прохання щодо проведення сумісного заходу із студентством за участю представника Ради бізнес-омбудсмена, під час якого він ознайомить молодь з роботою цього органу.

Тож Харківщина готова до подальшої співпраці з Радою з усіх конструктивних питань.

Подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску з виправленими помилками

18.11.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

Відповідно до п. 1 розд. ІІІ Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 № 435 із змінами і доповненнями (далі — Порядок № 435), страхувальники, зобов’язані формувати та подавати до контролюючих органів Звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску (далі — Звіт) протягом 20 календарних днів, що настають за останнім днем звітного періоду.

Згідно з п. 1 розд. V Порядку № 435 у разі виявлення помилки у Звіті до закінчення терміну подання цього Звіту страхувальник повторно формує та подає Звіт у повному обсязі до фіскального органу за місцем обліку.

Чинним вважається останній електронний або паперовий Звіт, поданий страхувальником до закінчення термінів подання звітності, визначених цим Порядком.

Якщо страхувальником до закінчення терміну подання Звіту подаються лише окремі таблиці за поточний звітний період Звіту зі статусом «скасовуючи», «додаткова» цей Звіт не вважається Звітом і вважається таким, що не подавався.

Студентам – практичні знання від фахівців фіскальної служби

17.11.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

Лекції для учнів та студентів, практичні заняття щодо застосування норм податкового законодавства, а також різноманітні роз’яснювальні акції для дітей – такі заходи давно вже стали невід’ємною частиною діяльності фахівців Головного управління ДФС у Харківській області. Адже робота з майбутніми платниками податків з виховання податкової культури – це робота на перспективу.

Днями податківці завітали до Харківського комп`ютерно-технологічного колледжу Національного технічного університету «ХПІ», з яким вони вже давно співпрацюють. Зазвичай фахівці фіскальної служби читають лекції для студентівнавчального закладу, в яких охоплюють  цікаві аспекти виникнення податків, формування основних принципів оподаткування, розвитку податкових систем, основ підприємницької діяльності.

Цього разу податківці запропонували студентам тести, які покликані закріпити отримані раніше знання стосовно реєстрації фізичних осіб – підприємців, вибору системи оподаткування, розрахунку сум податкових зобов’язань, заповнення та подання податкових декларацій.

Студенти показали високий рівень отриманих податкових знань, які, цілком ймовірно, стануть у пригоді їх у дорослому житті.

Застосування електронних замків з функцією GPS — GSM навігації в митниці

17.11.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

Митниці продовжують втілювати новітні технології в процеси контролю за транзитним переміщенням товарів через територію України. Однією з таких новацій є впровадження в експлуатацію Системи захисту транзитних переміщень товарів територією України  із використанням електронних замків з функцією GPS-GSM навігації.

Електронний замок обладнаний електронним блоком, за допомогою якого інформація про переміщення товару та закриття/відкриття замка передається за протоколами GPS — GSM зв’язку через оператора мобільного зв’язку та мережу Інтернет (з використанням виділеного каналу передачі даних) до Моніторингового центру Державної фіскальної служби України.

У разі отримання Моніторинговим центром повідомлення про відкриття електронного замка або зникнення сигналу від нього під час прямування транспортного засобу з накладеним електронним замком митною територією України відповідальна посадова особа Моніторингового центру негайно інформує про це митницю, у зоні діяльності якої зафіксовано відкриття електронного замка  або зникнення сигналу від нього, та митницю відправлення.

Отримання такої інформації дає змогу митним органам забезпечувати ефективний захист транзитних переміщень товарів.

З 14.12.2015 використання електронних замків з функцією GPS-GSM навігації при митному оформленні всіх прохідних та внутрішніх транзитних переміщень автомобільним транспортом товарів у контейнерах починається в пунктах пропуску для морського сполучення  Одеської митниці ДФС.

Представник перевізника приймає електронний замок, ключ від нього, Акт прийому-передачі електронного замка на зберігання та надає зобов’язання доставити їх та товаросупровідні документи на товар у  митницю призначення в незмінному стані та зобов’язується не відкривати електронний замок, крім випадків настання аварії або дії обставин непереборної сили, що можуть призвести до пошкодження або втрати товару.

Після надходження до зони діяльності Харківської митниці ДФС транспортних засобів з електронними замками, співробітники митних постів знімають електронні замки, звіряють номери з інформацією, що міститься у програмно-інформаційному комплексі єдиної автоматизованої системи ДФС та вносять відмітки про зняття замків до відповідного програмно-інформаційного комплексу. Раз на три доби зняті електронні замки з ключами та актами прийому-передачі електронного замка направляються до Одеської митниці ДФС на зберігання через Державне підприємство спеціального зв’язку.

Протягом 2016 року Харківською митницею ДФС не було зафіксовано жодного випадку несанкціонованого зняття електронних замків, або фактів недоставляння транспортних засобів, обладнаних електронними замками.

Подання податкових декларацій з ПДВ якщо платниками не проводилась господарська діяльність

17.11.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

Державною фіскальною службою України  листом  від 21.10.2016 №22818/6/99-95-42-01-15  надано роз’яснення щодо обов’язкового подання платниками до контролюючих органів податкових декларацій з ПДВ.

У листі повідомлено, що платник податків зобов’язаний за кожний  звітний період, в якому виникають об’єкти оподаткування, або у разі наявності показників, які підлягають декларуванню, відповідно до вимог Податкового кодексу України подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є.

Зокрема, у разі якщо платник ПДВ, який не здійснював господарську діяльність протягом звітного періоду, але має суми від’ємного значення попередніх періодів, що підлягають відображенню в декларації, має подати декларацію за такий звітний (податковий) період.

У разі якщо платником податку господарська діяльність протягом звітного (податкового) періоду не проводилась та відсутні показники, які підлягають декларуванню (в тому числі суми від’ємного значення попередніх періодів), то декларація по ПДВ за такий звітний (податковий) період не подається

Стародрук «Апостол» загорнули в светр та намагалися вивезти з України

16.11.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

Сьогодні в результаті проведення спільної операції співробітниками Харківської митниці ДФС, СБУ та прикордонниками в пункті пропуску «Плетенівка» була виявлена старовинна книга — кириличний стародрук «Апостол» XVII століття.

50-річний громадянин України намагався незаконно вивезти в Росію книгу, яка була загорнута в светр та поліетиленовий пакет та схована на дні валізи під особистими речами.

За даним фактом був складений протокол про порушення митних правил за частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Предмети правопорушення передані до правоохоронних органів. Додатково буде проведена експертиза.

Як відмітив перший заступник начальника Харківської митниці ДФС Андрій Танцеров, громадянам слід нагадати, що предмети, які виготовлені до 1950 року, та твори друку, які видані до 1945 року, при переміщенні потребують подання дозволу Державної служби контролю за переміщенням культурних цінностей через державний кордон України або експертного висновку, виданого державними установами, закладами культури, іншими організаціями, уповноваженими на проведення державної експертизи культурних цінностей.

На користь держави 3 мільярди гривень від юристів-податківців Харківщини

16.11.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

Як повідомили у фіскальному відомстві регіону, протягом десяти місяців 2016 року на користь держави розглянуто 636 справ на загальну суму 3 млрд. грн.

Самі ж юристи відзначають, що у судових засіданнях їм доводиться захищати інтереси держави від несумлінних платників, які у своїй діяльності використовують різноманітні схеми ухилення від оподаткування чи виведення коштів у «тінь».

Так, нещодавно, постановою Харківського окружного адміністративного суду відмовлено  у задоволенні адміністративного позову одного з харківських підприємств про скасування податкового повідомлення-рішення на суму 0,7 млн. грн.

Судом було з’ясовано, що господарські операції з поставки та зберігання товарів між позивачем та його контрагентом, є фіктивними. Адже господарська операція може бути підтверджена лише тими документами, які свідчать про реальність виконання договору, зміст і обсяг наданих операцій та їх вартість.

В даному випадку, в товарно-транспортних накладних не містяться відповідні відмітки контрагентів, адреси навантаження/розвантаження, що не дає можливість повною мірою ідентифікувати товар.

Судом зазначено,  що за відсутності у позивача належним чином оформленої первинної документації та документів щодо підтвердження реальності проведених операцій, з яких можливо було б встановити зміст та обсяги надання послуг, реальність господарських операцій, які можуть бути об’єктом оподаткування, не підтверджена.

Податківці та представники бізнесу під час семінару обговорювали підвищення «мінімалки»

16.11.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

Фахівці ГУ ДФС у Харківській області взяли участь у засіданні Регіональної ради підприємців. Разом з науковцями та представниками бізнес-кіл обговорили питання економічних та податкових наслідків запланованого підвищення рівня мінімальної заробітної плати в Україні.

Фіскальну службу представляв Вячеслав Даценко – начальник відділу адміністрування ЄСВ ГУ ДФС у Харківській області. Посадовець відзначив, що підвищення розміру мінімальної заробітної плати матиме суттєвий вплив на податкову політику в Україні, зокрема, на розмір ставок єдиного податку та податку на нерухоме майно, визначення ряду показників  податку з доходів фізичних осіб тощо.

Разом з тим, Вячеслав Даценко повідомив, що фахівцями фіскальної служби Харківщини в рамках діяльності із забезпечення своєчасності та повноти виплати заробітної плати, сплати податку з доходів фізичних осіб та єдиного внеску, постійно проводиться аналіз діяльності підприємств, які виплачують мінімальну заробітну плату або нижчу мінімального рівня. Також, у зв’язку із підвищенням  розміру мінімальної заробітної плати податківцями розраховано очікуваний розмір надходжень єдиного внеску у 2017 році.

В  заході взяв участь  Юрій Іванов — доктор економічних наук, професор Науково-дослідного центру Індустріальних проблем розвитку НАН України.

Аналізуючи наслідки підвищення розміру мінімальної заробітної плати, доповідач відзначив підвищення доходів населення, доведення мінімальної заробітної плати до рівня прожиткового мінімуму, посилення купівельної спроможності та стимулювання попиту, детінізацію заробітної плати, збільшення надходжень податку з доходів фізичних осіб та єдиного внеску, зменшення дефіциту Пенсійного фонду та Держбюджету, позитивний вплив на ринок праці, вирівнювання доходів громадян.

Всі присутні, як представники бізнесу, науковці, так і податківці висловили спільну думку, щодо необхідності тісної співпраці задля досягнення максимального позитивного ефекту від  підвищенням  розміру мінімальної заробітної  плати та мінімізації його негативних наслідків.

 

Оновлено форму податкової декларації про майновий стан і доходи

16.11.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

Головне управління ДФС у Харківській області повідомляє, що Наказом Міністерства фінансів України від 15.09.2016  № 821 внесено зміни до форми податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи.

На відміну від попередньої форми декларація, оновлена містить всього два додатки:

Ф1 Розрахунок податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб та військового збору з доходів, отриманих від операцій з інвестиційними активами;

Ф2 Розрахунок податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб та військового збору з доходів, отриманих самозайнятою особою.

Сама декларація складається з таких розділів:

І. Загальні відомості

ІІ. Доходи, які включаються до загального річного оподатковуваного доходу

III. Доходи, які не включаються до загального річного оподатковуваного доходу

  1. Загальна сума річного доходу
  2. Розрахунок суми податку, на яку зменшуються податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб у зв’язку з використанням права на податкову знижку згідно зі статтею 166 розділу IV Кодексу
  3. Податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб/військового збору

VII. Розрахунок податкових зобов’язань у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок у попередніх звітних періодах

Звертаємо увагу, що вказаний Наказ набирає чинності з 31 грудня 2016 року.

 

Завжди є час для добрих справ — керівництво фіскальної служби Харківщини відвідало підшефний заклад

15.11.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

Начальник ГУ ДФС у Харківській області Микола Рибаков разом з в.о. першого заступника Іриною Гаврилко та фахівцями відомства завітали в гості до своїх підшефних — вихованців Харківського спеціального навчально-виховного комплексу імені В.Г. Короленка.

Як відзначають самі   посадовці, прийшли вони в гості просто поспілкуватися, поцікавитися як живуть дітлахи, які є нагальні потреби у закладі. І, як водиться у таких випадках, прийшли не з порожніми руками. Податківці відвідали відкриту репетицію хору та презентували дітлахам музичні прилади, що допоможуть їм розкритися , як особистостям.

«Діти потребують нашої уваги і у повсякденному житті, без будь-якого святкового приводу. У будні ми бачимо життя наших дітей більш реалістично. Це і навчання, і завдання,  і турботи, і проблеми. І саме в цей час є дуже потрібною допомога дорослих», -відзначив Микола Рибаков.

Про оподаткування спадщини, отриманої від громадянина України нерезидентом

15.11.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

Головне управління ДФС у Харківській області повідомляє, що до вартості будь-якого об’єкта спадщини, одержаного спадкоємцем – нерезидентом в Україні від спадкодавця – резидента, незалежно від їх ступеня споріднення зі спадкодавцем, застосовується ставка податку на доходи фізичних осіб 18 відсотків та військового збору 1,5 відсотка. При цьому спадкоємець – нерезидент зобов’язаний сплатити податок та збір до нотаріального оформлення об’єкта спадщини.

При цьому проведення оцінки майна відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні»  є обов’язковим у випадках оподаткування майна згідно з законом. Виняток — успадкування власності, вартість якої оподатковується за нульовою ставкою: від членів сім’ї фізичної особи першого ступеня споріднення, якими вважаються її батьки, чоловік або дружина, діти, у тому числі усиновлені.

Детальніше у  листі ДФС України від 18.10.2016 р. № 10619/Е/99-99-13-02-03-14

Працівники податкової міліції Харківщини виявили схему ухилення від сплати податків при проведенні операцій з металобрухтом

14.11.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

Про це повідомляє перший заступник начальника ГУ ДФС у Харківській області Андрій Бєжанов.

В ході досудового розслідування встановлено, що посадові особи одного з харківських підприємств з використанням реквізитів фіктивних фірм завищили валові витрати  та відобразили недостовірні дані в податкових розрахунках при закупівлі металобрухту у громадян.

«В рамках кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст. 212 Кримінального кодексу України, працівники слідчо-оперативних підрозділів ГУ ДФС у Харківській області провели обшуки в офісних та складських приміщеннях підприємства, — розповідає Андрій Бєжанов,- за результатами обшуків було виявлено та вилучено бухгалтерську документацію, чорнові записи та 190 тон брухту чорного металу. Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей складає 760 тис. грн.»

Наразі встановлюється повне коло осіб причетних до незаконної діяльності. Слідство за даним фактом триває.

За 10 місяців 2016 року платники Центральної ОДПІ сплатили до бюджету майже 1895,6 млн. грн. єдиного соціального внеску

18.11.2016

Як повідомив начальник Центральної ОДПІ м. Харкова Юрій Зайцев, з початку року платники податків перерахували до державної скарбниці мало не 1895,6 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Це на 94,9 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року. При цьому, виконання прогнозованих показників склало 104,4%. Зокрема, у жовтні цього року страхувальники сплатили біля 207,3 млн. грн. внеску при середньомісячній сумі збору за 2016 рік 189,6 млн. гривень.

Очільник вважає за потрібне нагадати, що платникам, на яких не поширюється дія Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань» від 15 травня 2003 року № 755-IV (Закон № 755), контролюючим органом наступного робочого дня з дня взяття на облік безоплатно надсилається (вручається) повідомлення про взяття на облік за формою № 2-ЄСВ, а взяття на облік, як платників єдиного внеску, юридичних осіб (їх відокремлених підрозділів), фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, на яких поширюється дія Закону № 755, підтверджується випискою з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, яка надсилається (видається) цим платникам у порядку, встановленому Законом № 755. Роботодавці нараховують єдиний внесок на суми нарахованої заробітної плати (доходу) найманим працівникам у розмірі 22 відс. до визначеної бази нарахування єдиного внеску.  У разі якщо база нарахування єдиного внеску не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід, сума єдиного внеску розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід (прибуток), та ставки єдиного внеску.  При нарахуванні заробітної плати (доходів) фізичним особам з джерел не за основним місцем роботи ставка єдиного внеску застосовується до визначеної бази нарахування незалежно від її розміру.

У податківців Київської ОДПІ — день відкритих дверей

17.11.2016

Днями до Київської об’єднаної державної податкової інспекції на День відкритих дверей завітали учні Житлово-комунального коледжу, яких ознайомили з основними завданнями, які стоять перед фіскальною податковою інспекцією та функціями, які вона виконує. Зосередили увагу на ролі податкових надходжень у формуванні державного та місцевого бюджетів та розповіли як платники сплачують податки.

Учням було цікаво почути про електронні сервіси,  що запроваджені ДФС України та розміщені на офіційному веб-порталі служби. Адже сьогодні платник податків може не відвідуючи податкову інспекцію зареєструватися підприємцем, подати звітність в електронному вигляді, отримати електронну консультацію. Це значна економія часу і коштів громадян.

Потім, була організована екскурсія по Центру обслуговування платників, в якому надається комплекс послуг з отримання дозвільних документів, податкових консультацій, приймання звітності від суб’єктів господарювання тощо.

На завершення зустрічі учні подякували фахівцям Київської ОДПІ за цікаву екскурсію та зробили колективне фото на згадку.

Колектив Східної ОДПІ привітав працівників радіо, телебачення та зв’язку із професійним святом

17.11.2016

16 листопада кожен українець, що включив з ранку телевізор або інтернет, що заглянув в поштову скриньку, або слухав новини по радіо, в машині, в маршрутці — символічно відзначає День фахівців, які щодня забезпечують йому можливість спілкування в повсякденному житті і простір для комунікацій.

Відповідно до  Указу Президента України  з 1994 року 16 листопада відзначається  як День працівників радіо, телебачення та зв’язку України

З нагоди свята фахівці Східної ОДПІ м. Харкова привітали журналістів, з якими співпрацюють вже багато років. Податківці подякували журналістам за інформаційну підтримку та побажали міцного здоров’я, творчих успіхів і сил для пошуку істини, реалізації найсміливіших задумів та планів.

Понад 25 мільйонів гривень податку на нерухоме майно надійшло до місцевих скарбниць

17.11.2016

З початку 2016 року від платників податків Київської ОДПІ до місцевих скарбниць 25,4 млн. грн. податку на нерухоме майно. Про це повідомила заступник начальника Київської ОДПІ Тетяна Іващенко.

Посадовець нагадала, що цього року громадяни сплачуватимуть податок за нерухоме майно, яким вони володіли у 2015 році.

Платять податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, фізичні та юридичні особи, які є власниками об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості (відповідно до статті 266 Податкового кодексу України).

Якщо юридичні особи самостійно нараховують суму податку на нерухомість і сплачують її щокварталу, то громадян про нарахований їм податок на нерухоме майно повідомляють територіальні органи ДФС за місцем реєстрації нерухомості.

Посадовець наголосила, що у разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів, зокрема документів на право власності, контролюючий орган за місцем проживання (реєстрації) платника податку проводить перерахунок суми податку і надсилає (вручає) йому нове податкове повідомлення-рішення. Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим (відкликаним).

Власникам житлового та нежитлового нерухомого майна,   які зареєстровані на території Київського та Московського районів міста Харкова, з метою проведення звірки даних необхідно звернутися  до Київської ОДПІ за адресою: м. Харків, вул. Чернишевська, 41, телефон для довідок (057) 714-34-79.

В Київській ОДПІ розповіли про адміністрування єдиного соціального внеску

16.11.2016

З початку 2016 року Київською ОДПІ м. Харкова мобілізовано до бюджету майже 1,1 мільярдів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, у тому числі жовтні – 122,3 млн. грн. Про це повідомила начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Ольга Майгур під час зустрічі з журналістами.

Вона зазначила, що позитивна динаміка надходжень на соціальне страхування свідчить про відповідальність місцевої бізнес — спільноти, адже за рахунок цього платежу гарантується право наших громадян на соціальний захист.

Станом на 1 листопада поточного року на обліку в Київській  ОДПІ перебуває 61 612 страхувальники – платники єдиного внеску (ЄВ), з них – 17 770 юридичних осіб та 43 842 – фізичні особи.

Із загальної кількості страхувальників, на спрощеній системі оподаткування перебуває 21 тисяча платників ЄВ — підприємців.

Користуючись нагодою, посадовець також нагадала, що 18 жовтня поточного року набрав чинності Наказ Міністерства фінансів України від 07.09.2016 р. №813 «Про внесення змін до деяких наказів Міністерства фінансів України», яким внесено зміни до Порядку складання звіту з ЄСВ та Інструкції про нарахування ЄСВ. Внаслідок внесених змін, подавати звіт з ЄСВ (додаток 4) потрібно за оновленою формою. Наказ № 813 опубліковано у жовтні поточного року, тому вперше відзвітувати про ЄСВ за новою формою роботодавці повинні за жовтень 2016 року у листопаді.

Платники Ізюмщини за десять місяців сплатили до бюджетів понад 3 мільярди гривень

15.11.2016

За січень-жовтень 2016 року платники податків, що обліковуються в Ізюмській ОДПІ, сплатили до бюджетів усіх рівнів більш ніж 3 155 млн. грн., що на 2 286,0 млн. грн. або у 3,6 рази більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це нещодавно повідомила начальник Ізюмської ОДПІ Галина Тимофієва під час чергової зустрічі з місцевими ЗМІ.

Зокрема, вона зазначила, що протягом 10-ти місяців поточного року до державного бюджету надійшло майже 2 723,8 млн. грн., а до місцевого – понад 431,3 млн. грн.

Вагомо наповнюють державний бюджет — податок на додану вартість (104,6 млн. грн.), рентна  плата (2 497,6 млн. грн.), податок на прибуток  (3,9 млн. грн.) та військовий збір (23,5  млн. грн.).

Традиційно значна питома вага у «місцевих» надходженнях припадає на податок на доходи фізичних осіб, податок на майно та єдиний податок. За десять місяців до місцевих бюджетів сплачено близько 251,2 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб, 77,4 мільйона гривень податку на майно та 63,5 мільйона гривень єдиного податку. Суттєво підтримують бюджет Ізюмщини платники акцизного податку від реалізації підакцизних товарів, які забезпечили місцевим бюджетам 25,5 мільйона гривень.

Власна продукція, звичайна ціна та база для ПДВ – роз’яснює ДФС

17.11.2016

Головне управління ДФС у Вінницькій області інформує про те, що ДФСУ у листі від 19.10.2016р. №22624/6/99-99-15-03-02-15 надала роз’яснення щодо порядку визначення бази оподаткування ПДВ операцій з постачання самостійно виготовлених товарів/послуг як до 01.01.2016 року, так і після 01.01.2016 року.

Зокрема, згідно з нормами Податкового кодексу України, у 2016 році база оподаткування ПДВ операцій з постачання самостійно виготовлених товарів/послуг не може бути нижче звичайних цін, що відповідають ринковим. Звичайною ціною для здійснення розрахунку бази оподаткування ПДВ операцій з постачання самостійно виготовлених товарів/послуг є ціна, визначена зацікавленими сторонами у цивільно-правовому договорі, яка у свою чергу повинна відповідати ринковій ціні (ціні, що склалася на ринку товарів/послуг).

Мито, його види та ставки

17.11.2016

Мито — це загальнодержавний податок, встановлений Податковим кодексом України та Митним кодексом, який нараховується та сплачується відповідно до Митного кодексу, законів України та міжнародних договорів, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України.

В Україні застосовуються такі види мита:

— ввізне мито — на товари, що ввозяться на митну територію України.

— вивізне мито — на українські товари, що вивозяться з України.

— сезонне мито – на окремі товари на строк не менше 60 та не більше 120 послідовних календарних днів з дня встановлення.

— особливі види мита: спеціальне, антидемпінгове, компенсаційне та додатковий імпортний збір — з метою захисту економічних інтересів України та українських товаровиробників та  незалежно від інших видів мита.

Мито обраховується:

—  у відсотках до митної вартості товарів (адвалорна ставка),

— у грошовому розмірі на кількість товарів у встановлених законом одиницях виміру (специфічна ставка);

— одночасно у відсотках до митної вартості товарів та у відсотках до митної вартості товарів (комбінована ставка).

Об’єктами оподаткування митом є:

— товари, митна вартість яких перевищує еквівалент 150 євро, що ввозяться на митну територію України або вивозяться за межі митної території України підприємствами;

— товари, що ввозяться (пересилаються) на митну територію України в обсягах, які підлягають оподаткуванню митними платежами відповідно до розділу XII Митного кодексу, а також розділів V та VI Податкового кодексу України;

— товари, транспортні засоби комерційного призначення, що зберігаються на складах органів доходів і зборів, за якими власник або уповноважена ним особа не звернулися до закінчення встановлених строків зберігання та реалізуються відповідно до статті 243 Митного кодексу.

В залежності від обраного митного режиму законодавством установлено звільнення, умовне повне або часткове звільнення від оподаткування митом,  а от звільняти окремих юридичних та фізичних осіб від сплати мита і переносити для них строки його сплати  забороняється.

Кошти спецрахунку лише за призначенням

17.11.2016

Головне управління ДФС у Вінницькій області нагадує платникам ПДВ — сільськогосподарським підприємствам, які користуються спецрежимом оподаткування згідно з  статтею 209 Податкового кодексу України ( далі – ПКУ), щодо необхідності дотримання ними законодавчих вимог щодо цільового використання коштів, які акумульовані на спеціальних рахунках, а саме: придбані за рахунок вказаних коштів активи використовуватимуться виключно у виробництві сільськогосподарських товарів чи послуг.

Фактори, пов’язані з  виробництвом власної сільгосппродукції чітко регламентовані  у підпункті 209.15.1 статті 209 ПКУ. Це:

а) товари/послуги, які придбаваються сільськогосподарським підприємством для їх використання у виробництві сільськогосподарської продукції, а також основні фонди, які придбаваються (споруджуються) з метою їх використання у виробництві сільськогосподарської продукції.

б) послуги, супутні постачанню сільськогосподарського товару, який вирощується, відгодовується, виловлюється або збирається (заготовлюється) безпосередньо платником податку:

сіяння та саджання рослин, збирання врожаю, його брикетування чи складування, проведення інших польових робіт, включаючи внесення добрив та засобів захисту рослин;

пакування та підготовка до продажу, у тому числі сушіння, очищення, розмелювання, дезінфекція та силосування сільськогосподарської продукції (01.41.0 КВЕД);

зберігання сільськогосподарської продукції;

вирощування, розведення, відгодівля та забій свійських сільськогосподарських тварин, застосування засобів захисту тварин, проведення протиепізоотичних заходів;

отримання послуг з використання сільськогосподарської техніки, крім отримання її у фінансову оренду (лізинг);

отримання послуг, супутніх веденню сільськогосподарської діяльності, а саме з питань оподаткування, бухгалтерської звітності та обліку, організації внутрішнього виробничого управління (74.14.0 КВЕД);

знищення бур’яну та шкідливих комах, оброблення посівів і сільськогосподарських площ засобами захисту рослин, а також використання засобів захисту тварин;

експлуатація меліоративних зрошувальних та осушувальних систем для посівних площ і сільськогосподарських угідь;

розділ м’яса для товарної кондиції.

У випадку надмірного або помилкового перерахування коштів на спеціальний рахунок, зазначені кошти поверненню платнику податку не підлягають, а враховуються таким платником в рахунок майбутніх перерахувань на спеціальний рахунок та можуть бути використані ним для інших виробничих цілей, пов’язаних з виробництвом сільськогосподарської продукції.

У разі нецільового використання суми податку на додану вартість сільськогосподарське підприємство несе відповідальність відповідно до п. 30.8 ст. 30 ПКУ, яким визначено, що податкові пільги, використані не за призначенням чи несвоєчасно повернуті, повертаються до відповідного бюджету з нарахуванням пені в розмірі 120 відсотків річних облікової ставки Національного банку України.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 січня 2011 року №11 «Про затвердження Порядку акумулювання сільськогосподарськими підприємствами сум податку на додану вартість на спеціальних рахунках, відкритих у банках та/або органах, які здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів», сума ПДВ, що акумулюється на спеціальному рахунку, не підлягає вилученню до державного бюджету, використовується сільськогосподарським підприємством у виробництві сільськогосподарських товарів чи послуг, а починаючи з 1 січня 2017 року перераховується на поточний рахунок сільськогосподарського підприємства.

У Звіті по єдиному внеску відбулися зміни

16.11.2016

Головне управління ДФС у Вінницькій області інформує платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про те, що з 18 жовтня 2016 року у зв’язку із публікацією в «Офіційному віснику України» набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 07.09.2016 р. № 813 «Про внесення змін до деяких наказів Міністерства фінансів України» (далі — наказ N 813), яким внесено зміни до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 р. №435 , які полягають у тому, що у графі 8 додатку 4 Переліку таблиць звіту, у рядку 4 розділу I таблиці 2 та у назві таблиці 8 слова «престарілим, який», «досяг» замінено словами «особою похилого віку, яка», «досягла».

Відповідно, звітність зі змінами, внесеними наказом №813, подаватиметься платниками єдиного внеску починаючи з 01.12.2016 р.

Вінниччина віддала українській армії 242 мільйона гривень військового збору

15.11.2016

Ця вагома сума була перерахована платниками податків області впродовж січня-жовтня  2016 року та перевищила очікувану на 34 млн.грн. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли майже на 50,4 млн.грн.

Начальник ГУ ДФС у Вінницькій області Руслан Осмоловський каже, що, насамперед, – це заслуга сумлінних платників податків регіону, які перераховують на модернізацію та реформування української армії 1,5% від об’єкта оподаткування, що визначений статтею 163 Податкового кодексу України. До нього, крім заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються чи виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, відносяться і ряд інших. Зокрема – це орендна плата, виграші в державній або недержавній грошовій лотереї, купівля – продаж  рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини тощо.

Додамо, що платниками військового збору в Україні є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Натомість відповідальними за нарахування та перерахування до бюджету військового збору є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати. Тож зважаючи на це Руслан Осмоловський закликає їх виплачувати найманим  працівникам зароблене у вигляді офіційної заробітної плати, з подальшим утриманням належних податків і зборів, у тому числі і військового збору.

Щоб запобігти корупційним ризикам, фахівцям ДФС Волині роз’яснювали законодавчі вимоги в ході 702 профілактичних заходів

18.11.2016

Тематичні навчання, бесіди та виступи у трудових колективах територіальних органів ДФС з питань антикорупційного законодавства  – систематична практика, покликана запобігти корупційним проявам і ризикам серед фахівців податкової та митної справи, — інформує управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Волинській області.

Зокрема, з початку 2016 року співробітники управління внутрішньої безпеки брали участь у 702 таких роз’яснювально — профілактичних заходах.

Разом з тим, задля запобігання, виявлення та припинення злочинів та корупційних правопорушень з боку працівників територіальних органів ДФС області, а також забезпечення їх безпеки й захисту під час виконання службових обов’язків, протягом 2016 року співробітники управління провели 140 службових перевірок. Результат цих заходів —  внесення 130 подань керівникам щодо вжиття заходів реагування за фактами виявлених порушень, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 35 працівників територіальних органів ДФС.

Водночас, співробітники управління внутрішньої безпеки спрямували до правоохоронних органів   22 матеріали про виявлені порушення законодавства під час виконання посадових обов’язків працівниками ГУ ДФС в області та Волинської митниці ДФС, а також щодо службових осіб суб’єктів господарювання, для прийняття рішення згідно ст.214 КПК України та для надання правової оцінки.

Опрацювавши ці матеріали, прокуратура Волинської області внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення кримінальних правопорушень працівниками органів ДФС області в 13 випадках за ч.2 ст.364 КК України.

Окрім того, саме за матеріалами УВБ складено протокол про адміністративне правопорушення за порушення вимог ч.1 ст.12 Закону України  від 07.04.2011 №3206-VI «Про засади запобігання і протидії корупції».У цьому випадку судом вже ухвалено рішення про притягнення  до адмінвідповідальності посадовця ДФС, зокрема накладено штраф 850 грн.

Члени садівницького товариства сплачують земельний податок, якщо земля приватизована

18.11.2016

Якщо земельні ділянки приватизовані громадянами — членами садівничого товариства і кожен громадянин отримав документ, що засвідчує право на земельну ділянку, то такі громадяни, крім тих, кому надані пільги щодо сплати земельного податку згідно зі ст.281 Податкового кодексу України, є платниками земельного податку. При цьому, нарахування фізичним особам сум земельного податку проводиться контролюючими органами, які видають платникові до 1 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення податку.

Садівницьке товариство є платником земельного податку за земельні ділянки, включаючи земельні ділянки загального користування, надані такому товариству для ведення садівництва і щодо яких члени товариства не оформили право на свою земельну ділянку.

Згідно зі ст. 35 Земельного кодексу України від 25 жовтня 2001 року № 2768-ІІІ зі змінами та доповненнями (далі – ЗКУ) громадяни України із земель державної і комунальної власності мають право набувати безоплатно у власність або на умовах оренди земельні ділянки для ведення індивідуального або колективного садівництва.

Громадяни — члени садівницького товариства мають право приватизувати земельну ділянку і така приватизація здійснюється без згоди на те інших членів цього товариства.

Землі загального користування садівницького товариства безоплатно передаються йому у власність і до них належать земельні ділянки, зайняті захисними смугами, дорогами, проїздами, будівлями і спорудами загального користування. Використання земельних ділянок садівницьких товариств здійснюється відповідно до закону та статутів цих товариств.

Громадяни та юридичні особи набувають права власності та права користування земельними ділянками із земель державної або комунальної власності за рішенням органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування в межах їх повноважень, визначених ЗКУ, або за результатами аукціону. Безоплатна передача земельних ділянок у власність громадян провадиться у разі одержання земельних ділянок із земель державної і комунальної власності в межах норм безоплатної приватизації, визначених ЗКУ (ст. 116 ЗКУ).

Зокрема, громадянам України можуть безоплатно передаватись земельні ділянки із земель державної або комунальної власності для ведення садівництва у розмірі не більше 0,12 гектара (ст. 121 ЗКУ).

Право власності на земельну ділянку, а також право постійного користування та право оренди земельної ділянки виникають з моменту державної реєстрації цих прав (ст. 125 ЗКУ).

При цьому право власності, користування земельною ділянкою оформлюється відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (ст. 126 ЗКУ).

Використання землі в Україні є платним (ст. 206 ЗКУ).

Відповідно до ст.ст. 269, 270 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платниками земельного податку є, зокрема, власники земельних ділянок та землекористувачі, а об’єктами оподаткування – земельні ділянки, що перебувають у власності або користуванні.

Власники земельних ділянок – це юридичні та фізичні особи (резиденти і нерезиденти), які відповідно до закону набули права власності на землю в Україні, а також територіальні громади та держава щодо земель комунальної та державної власності відповідно (п.п. 14.1.34 п. 14.1 ст. 14 ПКУ).

Землекористувачі – це юридичні та фізичні особи (резиденти і нерезиденти), яким відповідно до закону надані у користування земельні ділянки державної та комунальної власності, у тому числі на умовах оренди (п.п. 14.1.73 п. 14.1 ст. 14 ПКУ).

Підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру (п. 286.1 ст. 286 ПКУ).

Юридичні особи самостійно обчислюють суму податкового зобов’язання щодо земельного податку в порядку, визначеному ПКУ.

Відповідно до ст. 281 ПКУ від сплати земельного податку звільняються інваліди першої і другої групи, фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років, пенсіонери (за віком), ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Звільнення від сплати земельного податку для таких категорій фізичних осіб поширюється на земельні ділянки, визначені п. 281.2 ст. 281 ПКУ.

Довідково: Загальнодоступний інформаційно –  довідковий ресурс ( категорія 112.01).

Найбільш типове порушення митних правил у жовтні – недоставляння товарів для митного огляду, — Волинська митниця ДФС

17.11.2016

У жовтні 2016 року працівники Волинської митниці ДФС завели 330 справ про порушення митних правил на загальну суму 3,7 мільйона гривень. Це на 116 справ більше, як у жовтні торік.

Із загальної кількості порушень митних правил, які зафіксували працівники Волинської митниці ДФС, перше місце посідає недоставляння товарів та транспортних засобів до митного органу. Зокрема, 66 відсотків із загальної кількості порушень –із цієї категорії.

Водночас, 15 відсотків від кількості порушень складає переміщення товарів з приховуванням від митного контролю, а в 11 відсотках випадків – недекларування вантажів чи переміщення їх «зеленим коридором» без проходження митних формальностей.

«Завдяки Автоматизованій системі аналізу та управління ризиками фахівці митної справи отримали ефективний інструментарій для оцінки потенційних ризиків, тобто автоматизовану допомогу для аналізу під час проведення митного контролю та оформлення вантажів в режимі реального часу. Використовуючи більше ста профілів ризику, фахівці Волинської митниці ДФС на початковому етапі митного оформлення мають можливість встановити можливі способи порушень, відтак проводити вибірковий огляд вантажів максимально результативно», — зазначає в.о. начальника Волинської митниці ДФС Віктор Кривіцький.

Керівник волинських митників підкреслив, що програмне забезпечення  АСАУР постійно удосконалюється, а діючі профілі ризику дозволяють покращити якість контролю за достовірністю декларування, переміщення та автоматично опрацьовувати і співставляти інформацію від правоохоронних органів інших країн.

«Контроль такого важливого питання як застосування пільг, визначення походження вантажів, митної вартості товару, класифікації товарів – це також ті  дані з АСАУР, якими оперують фахівці митниці під час здійснення митних процедур. Важливо, що АСАУР пропонує програмні рішення для забезпечення можливості регіонального профілювання ризиків на рівні митниць», — наголосив в.о. начальника ГУ ДФС у Волинській області Віктор Кривіцький.

Нагадаємо, що вдосконалення системи АСАУР відбувається в рамках реформування української митниці, яке передбачає впровадження найкращого світового досвіду.

Виробник алкогольних напоїв (тютюнових виробів) для експорту власної продукції повинен отримати ліцензії на експорт та оптову торгівлю

17.11.2016

Оптова торгівля алкогольними напоями (тютюновими виробами) та експорт (вивезення за межі митної території України) зазначеної продукції є окремими видами діяльності, які потребують наявності окремих ліцензій на провадження діяльності.

Здійснення оптової торгівлі алкогольними напоями (тютюновими виробами) на території України потребує наявності у суб’єкта господарювання ліцензії на право оптової торгівлі алкогольними напоями (тютюновими виробами), а вивезення зазначеної продукції за межі митної території України – ліцензії на експорт алкогольних напоїв (тютюнових виробів).

Відповідно до ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року №481/95-ВР “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» зі змінами та доповненнями (далі – Закон №481) імпорт, експорт і оптова торгівля алкогольними напоями та тютюновими виробами можуть здійснюватися суб’єктами господарювання всіх форм власності за наявності ліцензій.

Згідно зі ст. 1 Закону № 481 ліцензія (спеціальний дозвіл) – це документ державного зразка, який засвідчує право суб’єкта господарювання на провадження одного із зазначених у цьому Законі видів діяльності протягом визначеного строку.

Оптова торгівля алкогольними напоями (тютюновими виробами) та експорт (вивезення за межі митної території України) зазначеної продукції є окремими видами діяльності, які потребують наявності окремих ліцензій на провадження діяльності.

Довідково: Загальнодоступний інформаційно –  довідковий ресурс ( категорія 115.02).

Реалізація безхазяйного майна додала бюджетам понад півмільйона гривень надходжень, — ГУ ДФС Волині

16.11.2016

На Волині до Зведеного бюджету протягом січня –жовтня 2016 року спрямовано 526,8 тисячі гривень від реалізації безхазяйного майна. Це майже на чверть — на 23 відсотки, більше проти минулорічних аналогічних надходжень.

Фахівці ДФС у взаємодії з іншими правоохоронними структурами постійно проводять заходи для виявлення такого майна та передачі його в дохід держави, — наголошують в ГУ ДФС у Волинській області . Окрім того, інформація про описане в податкову заставу та безхазяйне майно розміщується на субсайті територіальних органів ДФС у Волинській області.

Нагадаємо, що безхазяйне майно та майно, що перейшло у власність держави, передається на реалізацію на підставі акту опису і попередньої оцінки безхазяйного майна, який складається комісією чисельністю не менше трьох осіб у складі представників органу ДФС з обов’язковим залученням працівника підрозділу по роботі з безхазяйним майном, органу (організації), що зберігає це майно на дату складання акту, та суб’єкта господарювання, якому безхазяйне майно передається на зберігання (постанова КМУ від 28.08.1998 № 1340 «Про Порядок обліку, зберігання, оцінки конфіскованого та іншого майна, що переходить  у власність держави, і розпорядження ним»).

Безхазяйне майно, яке підлягає реалізації, передається суб’єкту господарювання, включеному до єдиного реєстру суб’єктів господарювання, які можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна.

Кошти, одержані від реалізації майна, продуктів його переробки, утилізації перераховуються до відповідного бюджету або в установлених законом випадках на рахунки митних органів у строк, що становить не більш як сім банківських днів від дня продажу (передачі).

Cільськогосподарські підприємства, які обрали спеціальний режим оподаткування, можуть використовувати суми ПДВ, що акумульовані на спеціальному рахунку на цілі, передбачені чинним законодавством

16.11.2016

Суми податку на додану вартість, що підлягають перерахуванню на спеціальні рахунки, відкриті в установах банків та/або в органах, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів, не підлягають сплаті до бюджету та повністю залишаються в розпорядженні такого сільськогосподарського підприємства для використання у виробництві сільськогосподарських товарів/послуг.

Відповідно до п. 209.2 ст. 209 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) позитивна різниця між сумою податкових зобов’язань звітного (податкового) періоду та сумою податкового кредиту звітного (податкового) періоду, визначена:

а) за операціями з сільськогосподарськими товарами/послугами (крім операцій із зерновими і технічними культурами та операцій з продукцією тваринництва) підлягає перерахуванню:

до державного бюджету — у розмірі 50 відсотків;

на спеціальні рахунки, відкриті сільськогосподарським підприємствам — суб’єктам спеціального режиму оподаткування в установах банків та/або в органах, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів, — у розмірі 50 відсотків;

б) за операціями із зерновими і технічними культурами підлягає перерахуванню:

до державного бюджету — у розмірі 85 відсотків;

на спеціальні рахунки, відкриті сільськогосподарським підприємствам — суб’єктам спеціального режиму оподаткування в установах банків та/або в органах, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів, — у розмірі 15 відсотків;

в) за операціями з продукцією тваринництва підлягає перерахуванню:

до державного бюджету — у розмірі 20 відсотків;

на спеціальні рахунки, відкриті сільськогосподарським підприємствам — суб’єктам спеціального режиму оподаткування в установах банків та/або в органах, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів, — у розмірі 80 відсотків.

Суми податку на додану вартість, що підлягають перерахуванню на спеціальні рахунки, відкриті в установах банків та/або в органах, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів, не підлягають сплаті до бюджету та повністю залишаються в розпорядженні такого сільськогосподарського підприємства для використання у виробництві сільськогосподарських товарів/послуг. Зазначені суми коштів акумулюються сільськогосподарськими підприємствами на таких рахунках у порядку, затвердженому Кабінетом Міністрів України (абзац другий п.п. 209.2.3 п. 209.2 ст. 209 ПКУ).

До виробничих факторів згідно із п.п. 209.15.1 п. 209.15 ст. 209 ПКУ належать:

а) товари/послуги, які придбаваються сільськогосподарським підприємством для їх використання у виробництві сільськогосподарської продукції, а також основні фонди, які придбаваються (споруджуються) з метою їх використання у виробництві сільськогосподарської продукції.

У разі якщо товари/послуги, основні фонди, виготовлені та/або придбані, використовуються сільськогосподарським підприємством частково для виробництва сільськогосподарських товарів/послуг, у тому числі зернових і технічних культур, та/або продукції тваринництва, а частково для інших товарів/послуг, сума сплаченого (нарахованого) податкового кредиту розподіляється виходячи з питомої ваги вартості таких сільськогосподарських товарів/послуг у загальній вартості всіх товарів/послуг, поставлених за 12 попередніх послідовних звітних (податкових) періодів.

У разі якщо товари/послуги, основні фонди, виготовлені та/або придбані, використовуються сільськогосподарським підприємством частково для виробництва зернових культур і технічних культур, та/або частково для виробництва продукції тваринництва, та/або частково для інших сільськогосподарських товарів/послуг, сума сплаченого (нарахованого) податкового кредиту розподіляється виходячи з питомої ваги вартості таких зернових і технічних культур, продукції тваринництва та інших сільськогосподарських товарів/послуг у загальній вартості усіх сільськогосподарських товарів/послуг, поставлених за 12 попередніх послідовних звітних (податкових) періодів;

б) послуги, супутні постачанню сільськогосподарського товару, який вирощується, відгодовується, виловлюється або збирається (заготовлюється) безпосередньо платником податку:

сіяння та саджання рослин, збирання врожаю, його брикетування чи складування, проведення інших польових робіт, включаючи внесення добрив та засобів захисту рослин;

пакування та підготовка до продажу, у тому числі сушіння, очищення, розмелювання, дезінфекція та силосування сільськогосподарської продукції (01.41.0 КВЕД);

зберігання сільськогосподарської продукції;

вирощування, розведення, відгодівля та забій свійських сільськогосподарських тварин, застосування засобів захисту тварин, проведення протиепізоотичних заходів;

отримання послуг з використання сільськогосподарської техніки, крім отримання її у фінансову оренду (лізинг);

отримання послуг, супутніх веденню сільськогосподарської діяльності, а саме з питань оподаткування, бухгалтерської звітності та обліку, організації внутрішнього виробничого управління (74.14.0 КВЕД);

знищення бур’яну та шкідливих комах, оброблення посівів і сільськогосподарських площ засобами захисту рослин, а також використання засобів захисту тварин;

експлуатація меліоративних зрошувальних та осушувальних систем для посівних площ і сільськогосподарських угідь;

розділ м’яса для товарної кондиції.

Довідково: Загальнодоступний інформаційно –  довідковий ресурс ( категорія 101.24).

Готовність до співпраці висловлена під час ділової зустрічі керівника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксани Томчук і Офісу ЄБА в м. Дніпро

18.11.2016 — Головне управління ДФС у Дніпропетровській області

У Головному управлінні ДФС у Дніпропетровській області відбу- лася ділова зустріч виконуючої обов’язки начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксани Томчук з представниками Офісу Європейської Бізнес Асоціації в м.Дніпро. Під час зустрічі розглянуто поточний стан, перспективи удосконалення взаємодії між підприємствами – членами ЄБА і фіскальною службою, а також зміни до податкового законодавства.

Оксана Томчук пояснила присутнім свою позицію на посаді керівника фіскальної служби Дніпропетровської області: «Є закони і вони мають виконуватись, вони мають виконуватись і представниками бізнесу, і представниками державних структур». Представників бізнесу цікавила ціла низка питань, частина яких, як наприклад, проведення планових та позапланових перевірок, стосувалася дії фахівців фіскальних органів. Інші – виконання законодавчих актів, як приклад — виконання норм Податкового кодексу України щодо трансфертного ціноутворення.

«Нам імпонують ті цілі і завдання, які ставить перед фіскальною службою області її керівник, головне, що є бажання Оксани Томчук співпрацювати з бізнесом регіону», — поділилася своїми враженнями наприкінці зустрічі керівник Офісу Європейської Бізнес Асоціації в м. Дніпро Катерина Ущаповська.

До уваги платників податку на додану вартість!

18.11.2016 — Головне управління ДФС у Дніпропетровській області

Головне управління ДФС у Дні- пропетровській області звертає увагу, що 11.11.2016 набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 09.11.2016 №788 «Про внесення змін до пункту 9 Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість» (далі – Постанова №788).

Зазначеною Постановою врегульовано питання щодо врахування у системі електронного адміністрування ПДВ сум податку, на які підприємства, що надають комунальні послуги, зменшили заборгованість з податку, у рамках проведення розрахунків з погашення за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам заборгованості з різниці у тарифах на теплову енергію, опалення та постачання гарячої води, послуги з централізованого водопостачання, водовідведення тощо, що постачалися населенню.

Прийняте рішення забезпечить можливість зазначеним підприємствам виписувати податкові накладні на відповідні суми без відволікання обігових коштів на поповнення електронного рахунка у такій системі для можливості провадження господарської діяльності

Постанова №788 опублікована у газеті «Урядовий кур’єр» від 11.11.2016 №212.

Про заповнення розрахунків податку на прибуток нерезидентів, які провадять діяльність на території України через постійне представництво

18.11.2016 — Головне управління ДФС у Дніпропетровській області

Головне управління ДФС у Дні- пропетровській області пові- домляє, що Державною фіскальною службою України у листі від 15.11.2016 №36604/7/99-99-15-02-01-17 (далі – лист ДФС №36604) надані роз’яснення щодо заповнення розрахунків податку на прибуток нерези- дентів, які провадять діяльність на території України через постійне представництво, на доповнення до листа ДФС від 02.09.2016 №29468/7/99-99-15-02-01-17.

Нагадуємо, що 29.07.2016 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 13.06.2016 №544 «Про затвердження форм та Порядку розрахунку податку на прибуток нерезидентів, які провадять діяльність на території України через постійне представництво», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 05.07.2016 за №923/29053.

З метою дотримання вимог Податкового кодексу України у рядку 16 Розрахунку податку на прибуток постійного представництва нерезидента, визначеного шляхом застосування до суми отриманого доходу коефіцієнта 0,7 (далі – Розрахунок 2), обчислюється авансовий внесок у розмірі 1/12 нарахованої суми податку на прибуток, що підлягає сплаті щомісяця (заповнюється у Розрахунку 2, що уточнює показники розрахунків за звітні періоди 2013 року та 2014 року), або авансовий внесок у розмірі 2/9 податку на прибуток  (рядок 08  Розрахунку х 2/9),  що  підлягає  сплаті до     31 грудня 2016 року (заповнюється платником податку у Розрахунку за три квартали 2016 року).

У рядку 16 таблиці 1 додатка ВП до рядків 17-19, 21-23, 25-27 Розрахунку 2 обчислюється авансовий внесок у розмірі 1/12 нарахованої суми податку на прибуток, що підлягає сплаті щомісяця (заповнюється у Розрахунку, що уточнює показники розрахунків за звітні періоди 2013 року та 2014 року), або авансовий внесок у розмірі 2/9 податку на прибуток (рядок 08 Розрахунку х 2/9), що підлягає сплаті до 31 грудня 2016 року (заповнюється платником податку у Розрахунку за три квартали 2016 року).

У рядку 05 таблиці 2 додатка ВП до рядків 17-19, 21-23, 25-27 Розрахунку 2 сума штрафу при відображенні недоплати обчислюється за формулою: рядок 04 х 5%.

У рядку 08 таблиці 2 додатка ВП до рядків 17-19, 21-23, 25-27 Розрахунку 2 сума штрафу при відображенні недоплати обчислюється за формулою: рядок 07 х 5%.

У рядку 05 таблиці 3 додатка ВП до рядків 18-20, 22-24, 26-28 Розрахунку податку на прибуток нерезидента, який провадить діяльність на території України через постійне представництво, на підставі складання окремого балансу фінансово — господарської діяльності (далі – Розрахунок 1) сума штрафу при відображенні недоплати обчислюється за формулою: рядок 04 х 5%.

У рядку 06 таблиці 3 додатка ВП до рядків 18-20, 22-24, 26-28 Розрахунку 1 обчислюється пеня, нарахована на виконання вимог підпункту 129.1.2 пункту 129.1 статті 129 розділу II Податкового кодексу України, яка переноситься до рядка 24 Розрахунку 1.

У рядку 08 таблиці 3 додатка ВП до рядків 18-20, 22-24, 26-28 Розрахунку 1 сума штрафу при відображенні недоплати обчислюється за формулою: рядок 07 х 5%.

Лист №36604 розміщено на офіційному веб-порталі ДФС за посиланням:  http://sfs.gov.ua/podatki-ta-zbori/zagalnoderjavni-podatki/podatok-na-pributok-pidpri/listi-dps/274409.html

 

Особливості подання реєстраційної заяви платника ПДВ у разі переходу зі спрощеної системи, що не передбачає сплати ПДВ, на загальну систему оподаткування

18.11.2016 — Головне управління ДФС у Дніпропетровській області

Головне управління ДФС у Дні- пропетровській області нагадує, що порядок реєстрації платників податку на додану вартість (далі – ПДВ) та форми заяв про реєстрацію платників ПДВ визначаються Положенням про реєстрацію платників податку на додану вартість, що затверджене наказом Міністерства фінансів України від 14.11.2014 №1130 (зареєстрований у Міністерстві юстиції України 17.11.2014 за №1456/26233) зі змінами та доповненнями (далі – Положення №1130).

Пунктом 3.5 розділу III Положення №1130 визначено, що будь-яка особа, яка підлягає обов’язковій реєстрації чи прийняла рішення про добровільну реєстрацію як платника ПДВ, подає до контролюючого органу за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) реєстраційну заяву платника податку на додану вартість за формою №1-ПДВ (додаток 1 до Положення №1130) (далі – Заява).

Особливості надання Заяви особами, які обрали або переходять на спрощену систему оподаткування, змінюють ставки єдиного податку або відмовляються від спрощеної системи оподаткування викладені у пункті 3.6 розділу III Положення №1130.

Так, у разі переходу осіб зі спрощеної системи оподаткування, що не передбачає сплати ПДВ, на сплату інших податків і зборів, установлених Податковим кодексом України від 02.12.2010 №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ), у випадках, визначених главою 1 розділу XIV ПКУ, Заява подається:

— не пізніше 10 числа першого календарного місяця, в якому здійснено перехід на сплату інших податків і зборів, установлених ПКУ, якщо такі особи відповідають вимогам, визначеним пунктом 181.1 статті 181 ПКУ, при яких реєстрація платниками ПДВ є обов’язковою;

— не пізніше ніж за 20 календарних днів до початку податкового періоду, з якого такі особи вважатимуться платниками ПДВ та матимуть право на податковий кредит і складання податкових накладних, якщо такі особи відповідають вимогам, визначеним пунктом 182.1 статті 182 ПКУ, та вважають за доцільне добровільно зареєструватись як платники ПДВ.

На Дніпропетровщині майже 100% платників ПДВ надають перевагу електронній звітності

17.11.2016 — Головне управління ДФС у Дніпропетровській області

Майже 100 відсотків платників ПДВ та 88,3 відсотків платників єдиного соціального внеску Дніпропетровської області проз- вітували у жовтні 2016 року в органи ДФС, скориставшись мережею Інтернет.

Так, із загальної кількості 17 тисяч 667 платників податку на додану вартість, у жовтні поточного року 17 тисяч 617 суб’єктів господарювання скористалися електронним сервісом ДФС, направивши звітність по e-mail. Це складає 99,72 відсотків від загальної кількості платників ПДВ Дніпропетровської області.

Також, у жовтні 2016 року з 49 тисяч 866 платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування Дніпропетровщини 44 тисячі 035 платників прозвітували у фіскальні органи регіону засобами електронного зв’язку.

«Більшість платників не тільки звикли до зручного електронного формату, але й упевнені в його майбутньому, адже електронна звітність економить не лише час платників, а й фінансові витрати. Це – європейський курс і сучасна світова практика», – переконана перший заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Вікторія Каліногорська.

Податковий календар на 21 листопада 2016 року

17.11.2016 — Головне управління ДФС у Дніпропетровській області

Головне управління ДФС у Дні- пропетровській області звертає увагу, що

 21 листопада, понеділок,

останній день подання:

— податкової декларації з ПДВ за жовтень 2016 року платниками, в яких базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному місяцю;

— декларації акцизного податку за жовтень 2016 року;

— податкової декларації з рентної плати за жовтень 2016 року з розрахунком:

► рентної плати за користування надрами для видобування вуглеводневої сировини;

► рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України;

► рентної плати за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами;

► рентної плати за транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України;

— податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) за жовтень 2016 року платниками, які обрали місячний період для звітування, та за нововідведені земельні ділянки або за новоукладеними договорами оренди землі у жовтні 2016 року;

— звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до органів доходів і зборів (форма №Д4 (місячна)) за жовтень 2016 року;

 останній день сплати:

— єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування роботодавцями за жовтень 2016 року (крім гірничих підприємств).

Проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України» – на сайті ВРУ

17.11.2016 — Головне управління ДФС у Дніпропетровській області

Головне управління ДФС у Дні- пропетровській області повідом- ляє, що 07.11.2016 Верховною Радою України (далі – ВРУ) зареєстрований проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо покращення інвестицій- ного клімату в Україні) №5368 (далі – законопроект №5368).

Законопроект №5368 спрямований на покращення інвестиційного клімату в Україні за рахунок спрощення податкової системи, підвищення прозорості та якості адміністрування податків, ліквідації поширених схем ухилення від оподаткування, усунення неузгодженостей.

Цим законопроектом пропонується внести ряд змін до Податкового кодексу України у частині:

— адміністрування;

— трансфертного ціноутворення;

— податку на прибуток підприємств;

— податку на додану вартість;

— податку на доходи фізичних осіб;

— єдиного податку;

— акцизного податку;

— плати за землю;

— рентної плати за спеціальне використання води;

— рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин;

— оподаткування на тимчасово окупованій території.

Законопроект №5368 з пояснювальною запискою та порівняльною таблицею до нього розміщені на офіційному веб-порталі ВРУ за посиланням:

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=60443

 

Чи вважається податковим боргом сума єдиного внеску, своєчасно не нарахована та/або не сплачена у встановлені строки?

17.11.2016 — Головне управління ДФС у Дніпропетровській області

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області інформує.

Відповідно до підпункту 14.1.175 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) податковий борг – це сума узгодженого грошового зобов’язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), але не сплаченого платником податків у встановлений ПКУ строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов’язання.

Правові та організаційні засади забезпечення збору та обліку єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок), умови та порядок його нарахування і сплати та повноваження органу, що здійснює його збір та ведення обліку, визначає Закон України від 08.07.2010 №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями (далі – Закон №2464).

Згідно з пунктом 6 частини першої статті 1 Закону №2464 сума єдиного внеску, своєчасно не нарахована та/або не сплачена у строки, встановлені цим Законом, обчислена органом доходів і зборів у випадках, передбачених цим Законом, є недоїмкою.

Отже, сума єдиного внеску, своєчасно не нарахована та/або не сплачена у встановлені строки, не вважається податковим боргом, а є недоїмкою.

Відповідне питання – відповідь розміщене у підкатегорії 134.01 Бази знань, що знаходиться на сервісі «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс» офіційного веб-порталу ДФС України за посиланням http://zir.sfs.gov.ua у розділі: «ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ З БАЗИ ЗНАНЬ».

 

Донеччина: від реалізації безхазяйного майна надійшло понад півмільйона гривень

18.11.2016 — Головне управління ДФС у Донецькій області

З початку 2016 року від реалізації товарів та майна, що перейшли у власність держави, до бюджетів усіх рівнів надійшло більше, ніж  півмільйона гривень. З них 426 тис. грн. отримав Державний бюджет країни та майже        153 тис. грн. — місцеві громади області.

За десять місяців поточного року органами фіскальної служби Донецької області виявлено та поставлено на облік 3 випадки майна з ознаками безхазяйного  на загальну суму майже 1140 тис. грн., що у 10 разів або на     1025 тис. грн. перевищує показники минулого року.

Загалом, на обліку фіскальних органів області знаходиться безхазяйне майно на суму 2079 тис. гривень.

Фыскалами Донеччини продовжується організація роботи з виявлення, обліку, зберігання, оцінки та розпорядження безхазяйним майном. Слід зазначити, що у цьому напрямку налагоджена дієва співпраця  з правоохоронними органами та органами місцевого самоврядування області.

Реалізацію безхазяйного майна, яке перейшло у власність держави, проводять уповноважені торговельні організації на конкурсних умовах – через аукціон або біржові торги. Ознайомитись з єдиним реєстром суб’єктів господарювання, які можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави, можна за посиланнямhttp://dn.sfs.gov.ua/diialnist/realizatsiya-zastavnogo-ta-bezhazyaynog/128336.html.

 

За викрадене авто транспортний податок не сплачується

18.11.2016 — Головне управління ДФС у Донецькій області

Згідно з п.п. 267.1.1 п. 267.1 ст. 267 розд. ХІІ Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, що відповідно до п.п. 267.2.1 п. 267.2 ст. 267 ПКУ є об’єктами оподаткування.

Об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 750 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (п.п. 267.2.1 п. 267.2 ст. 267 ПКУ).

Відповідно до п.п. 267.3.1 п. 267.3 ст. 267 ПКУ базою оподаткування є легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до п.п. 267.2.1 п. 267.2 ст. 267 ПКУ.

Підпунктом 267.6.8 п. 267.6 ст. 267 ПКУ визначено, що у разі незаконного заволодіння третьою особою легковим автомобілем, який відповідно до п.п. 267.2.1 п. 267.2 ст. 267 ПКУ є об’єктом оподаткування, транспортний податок за такий легковий автомобіль не сплачується з місяця, наступного за місяцем, в якому мав місце факт незаконного заволодіння легковим автомобілем, якщо такий факт підтверджується відповідним документом про внесення відомостей про вчинення кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань, виданим уповноваженим державним органом.

У разі повернення легкового автомобіля його власнику податок за такий легковий автомобіль сплачується з місяця, в якому легковий автомобіль було повернено відповідно до постанови слідчого, прокурора чи рішення суду. Платник податку зобов’язаний надати контролюючому органу копію такої постанови (рішення) протягом 10 днів з моменту отримання.

З 15 листопада діють нові сертифікати під час подання електронної звітності до ДФС України

18.11.2016

Акредитованим центром сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Державної фіскальної служби України сформовано нові технологічні сертифікати шлюзу приймання та обробки електронної звітності ДФС, які необхідно використовувати з 15 листопада 2016 року при поданні електронних звітів до ДФС.

Завантажити технологічні сертифікати можна у розділі«Сертифікати АЦСК».

Підписання повідомлень ДФС (квитанцій, інформаційних розсилок, тощо) здійснюється окремим сертифікатом, призначеним для накладання електронного цифрового підпису:

SFS_1.cer

Зашифрування повідомлень на ДФС (звітність, договори, тощо) здійснюється окремим сертифікатом, призначеним для шифрування:

SFS_2.cer

 

Від реалізації безхазяйного майна до бюджетів надійшло майже 0,5 млн.грн.

18.11.2016

Про це повідомили у відділі погашення бору ГУ ДФС у Житомирській області , що з початку року від реалізації скарбів, майна, безхазяйного майна, знахідок, а також цінностей власники яких невідомі надійшло до бюджету майже 0,5 млн.  грн., із них — 0,3 млн.грн. до державного, решта – 0,2 млн.грн. до місцевих бюджетів.

Слід нагадати, що Порядок обліку, зберігання, оцінки конфіскованого та іншого майна, що переходить у власність держави, і розпорядження ним затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 25.08.98 р. N 1340 (далі — Постанова N 1340).

Відповідно до пункту 2 Постанови N 1340 кошти, одержані від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду, та іншого майна, що переходить у власність держави, крім вилученого митними органами майна, щодо якого винесено рішення суду про конфіскацію, та коштів, зазначених у пункті 3 Постанови N 1340, зараховуються до державного бюджету за вирахуванням сум комісійної винагороди, що надається підприємству, установі, організації, якій доручається розпоряджатися майном згідно з укладеною угодою.

Комісійна винагорода, розмір якої не повинен перевищувати 20 відсотків суми коштів, одержаних від реалізації майна, встановлюється на договірній основі.

Відповідно до підпункту 197.1.26 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України (далі — Кодекс) звільняються від оподатковування податком на додану вартість операції з передачі конфіскованого майна, знахідок, скарбів, майна, визнаного безхазяйним, майна, за яким не звернувся власник до кінця строку зберігання, та майна, що за правом успадкування чи на інших законних підставах переходить у власність держави (у тому числі майна, визначеного у статті 184 Митного кодексу України), у розпорядження державних установ або організацій, уповноважених здійснювати їх збереження або постачання згідно із законодавством, а також операції з безоплатної передачі зазначеного в цьому пункті майна у випадках, визначених законодавством, у володіння і користування державних органів, установ (організацій), які утримуються за рахунок бюджетних коштів, а також закладів, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей.

Операції з подальшого постачання зазначених товарів оподатковуються на загальних підставах.

Оновлений Електронний кабінет платника працює безкоштовно, цілодобово та в режимі реального часу

17.11.2016

Для покращення сервісного обслуговування платників фахівцями ДФС було спрощено роботу Електронного кабінету платника. Відтепер для роботи з кабінетом не потрібно встановлювати спеціалізованого програмного забезпечення. Він працює як за допомогою персональних комп’ютерів, так і смарт-пристроїв, підключених до мережі Інтернет. Про це під час брифінгу повідомила заступник директора департаменту – начальник управління електронних сервісів та звітності ДФС Ліля Булковська.

За її словами, Електронний кабінет працює безкоштовно в режимі реального часу та цілодобово. Він має відкриту та приватну частини. У відкритій частині робота здійснюється без ідентифікації користувача.

«Через відкриту частину користувачі мають змогу ознайомитися з останніми актуальними новинами ДФС, а також дізнатися про нововведення та доопрацювання кабінету. Також платники мають змогу отримати інформацію про граничні терміни сплати та подання податкової звітності, дізнатися контакти та адреси центрів обслуговування платників, переглянути та роздрукувати бланки податкової звітності, в режимі реального часу отримати інформацію з понад 10 реєстрів ДФС», – розповіла Ліля Булковська.

Щоб скористатися приватною частиною платнику необхідно мати електронний цифровий підпис, який можна отримати в будь-якому акредитованому центрі сертифікації ключів. В кабінеті платник може переглянути особисту інформацією – перш за все, це реєстраційні та ідентифікаційні дані, дані податкового обліку та реєстрів, дані щодо розрахунків з бюджетом за останні два роки.При цьому платники мають можливість переглянути всю подану звітність незалежно від способу подання.

Фізичні особи (громадяни), суб’єкти спрощеної системи оподаткування, платники податку на додану вартість та інші платники в Електронному кабінеті також мають можливість створити та надіслати звітність в електронному вигляді, заяву для реєстрації платником окремого податку, надіслати запит та отримати витяг з реєстру або витяг з відповідної системи, до якої створюється запит.

«Через Електронний кабінет вперше надано можливість електронного листування з контролюючими органами. Для цього необхідно просто обрати податкову інспекцію чи митницю, зазначити вид листа, завантажити його та надіслати», – сказала Ліля Булковська.Для фізичних осіб (громадян) в Електронному кабінеті є можливість створення запиту щодо отримання відомостей про суми отриманих доходів та утриманих податків, що досить важливо в період призначення житлових субсидій та подання електронних декларацій.

Посадовець також відзначила зацікавленість платників податків оновленим сервісом.

«Після впровадження Електронного кабінету наші платники та користувачі активно брали участь в його тестуванні. Саме платниками було надіслано багато пропозицій щодо його вдосконалення, розширення спектру послуг, які й були першочергово впроваджені та реалізовані в кабінеті», – зазначила Ліля Булковська.

Про податкову соціальну пільгу для учасників АТО

18.11.2016 — Головне управління ДФС у Закарпатській області

Фахівці органів ДФС у Закарпатській області інформують платників податку, які мають статус учасника бойових дій, які брали участь в АТО та є батьками чотирьох дітей віком до 18 років, на який розмір податкової соціальної пільги вони мають право.

Податкова соціальна пільга (ПСП) застосовується до доходу, нарахованого на користь платника податку протягом звітного податкового місяця як заробітна плата, якщо її розмір не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 грн (у 2016 році – 1930 грн). При цьому ПСП починає застосовуватися до нарахованої заробітної плати з дня отримання роботодавцем заяви платника податку про застосування пільги та документів, що підтверджують таке право відповідно до пп. 169.2.2 п. 169.2 ст. 169 Податкового кодексу України (далі – Кодекс). Порядок подання документів для застосування ПСП затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 № 1227.

Категорії платників податку на доходи фізичних осіб, що є користувачами права на застосування ПСП, визначені у підпунктах.169.1.1-169.1.4 пункту 169.1 статті 169 Кодексу:

— для будь-якого платника податку у розмірі, що дорівнює 50 % розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року, (на 01.01.2016 року – 1378 грн). З урахуванням вищезазначеного, у 2016 році розмір ПСП становить 689 грн. (50% від 1378 грн);

— для платника податку, який утримує двох і більше дітей віком до 18 років має право на застосування ПСП у сумі 689 грн, що складає 100 % розміру ПСП – у розрахунку на кожну таку дитину;

— для платника податку, який є учасником бойових дій на території інших країн у період після Другої світової війни, на якого поширюється дія Закону України від 22.10.1993 р. № 3551-ХІІ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», крім осіб, визначених у пп. «б» пп. 169.1.4 п. 169.1 ст. 169 Кодексу, в розмірі 1033,50 грн.

Якщо платник податку має право на ПСП з двох або більше підстав, то застосовується одна пільга з підстави, яка передбачає її найбільший розмір. Проте, якщо платник податку утримує двох і більше дітей, у тому числі дитину – інваліда (дітей – інвалідів), ПСП, що надається платнику податку як багатодітному батькові (матері) визначається з двох підстав, ПСП звичайна на дітей та підвищена ПСП на дитину – інваліда.

Перелік доходів, до яких ПСП не може бути застосовано, наведено у пп. 169.2.3 п. 169.2 ст. 169 Кодексу.

Отже, особи, які мають статус учасників бойових дій, які брали участь в АТО, не зазначені у пп. 169.1.3 п. 169.1 ст. 169 Кодексу як окрема пільгова категорія платників, що мають право на збільшений розмір ПСП. Однак такий платник має право на застосування ПСП як платник податку за умови дотримання вимог ст. 169 Кодексу. Граничний розмір доходу, який дає право на отримання ПСП одному з батьків визначається як добуток суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 грн. (у 2016 році – 1930 грн) та відповідної кількості дітей. У нашому прикладі, якщо платник податку, який має чотирьох дітей віком до 18 років, отримує заробітну плату, розмір якої у 2016 році не перевищує 7720 грн (1930 грн х 4 дітей) на місяць, то такий платник має право на ПСП у розмірі 2756 грн (689 грн х 4).

Про нарахування ЄСВ на суму лікарняних, виплачених після звільнення

18.11.2016 — Головне управління ДФС у Закарпатській області

Відповідно до ст. 40 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП) не допускається звільнення працівника з ініціативи власника або уповноваженого ним органу в період його тимчасової непрацездатності (крім звільнення згідно з п. 5 ст. 40 КЗпП).

Згідно з ст. 116 КЗпП при звільненні працівника виплата всіх сум, що належать йому від підприємства, установи, організації, провадиться в день звільнення. Якщо працівник в день звільнення не працював, то зазначені суми мають бути виплачені не пізніше наступного дня після пред’явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок.

Статтею 19 розд. ІV Закону України від 23 вересня 1999 року № 1105-XIV «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (у редакції Закону України від 28 грудня 2014 року № 77-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці») (далі — Закон № 1105) встановлено, що право на матеріальне забезпечення та соціальні послуги за страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності мають застраховані громадяни України, іноземці, особи без громадянства та члени їх сімей, які проживають в Україні, якщо інше не передбачено міжнародним договором України, згода на обов’язковість якого надана Верховною Радою України. Це право виникає з настанням страхового випадку в період роботи (включаючи час випробування та день звільнення), якщо інше не передбачено законом.

Згідно з п. 2.27 розд. ІІ Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціального захисту населення України від 29.07.1993 № 58 зі змінами і доповненнями, днем звільнення вважається останній день роботи.

Підставою для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності є виданий у встановленому порядку листок непрацездатності (частина перша ст. 31 розд. ІV Закону № 1105).

Оплата перших п’яти днів тимчасової непрацездатності внаслідок захворювання або травми, не пов’язаної з нещасним випадком на виробництві, здійснюється за рахунок коштів роботодавця у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. Порядок нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄВ) регулюється виключно Законом України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон № 2464). Відповідно до абзацу сьомого пункту першого частини першої ст. 4 Закону № 2464 платниками ЄВ є, зокрема, підприємства, установи, організації, фізичні особи, які використовують найману працю та органи, які виплачують допомогу по тимчасовій непрацездатності відповідно до законодавства для осіб, які отримують допомогу по тимчасовій непрацездатності.

Базою нарахування ЄВ для платників, зазначених в абзаці сьомому пункту першого частини першої ст. 4 Закону № 2464, є, зокрема, суми оплати перших п’яти днів тимчасової непрацездатності, що здійснюється за рахунок коштів роботодавця (абзац другий п. 1 частини першої ст. 7 Закону № 2464). Відповідно до п. 10 частини першої ст. 1 Закону № 2464 страхувальники – роботодавці та інші особи, які відповідно до Закону № 2464 зобов’язані сплачувати ЄВ.

Застрахована особа — це фізична особа, яка відповідно до законодавства підлягає загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню і сплачує (сплачувала) та/або за яку сплачується чи сплачувався у встановленому Законом № 2464 порядку ЄВ. Після звільнення працівника підприємство не несе обов’язку страхувальника, а відповідно, і платника страхових внесків.

Отже, суми допомоги по тимчасовій непрацездатності, нараховані особам після їх звільнення, не є базою нарахування ЄВ.

Таким чином, якщо страховий випадок настав у період роботи застрахованої особи, але на момент звільнення працівника хвороба ще не закінчилася, то після звільнення при наданні листка непрацездатності роботодавець зобов’язаний нараховувати такій особі (вже колишньому працівнику) лікарняні. Перші п’ять днів хвороби рахуються роботодавцем тільки в межах трудових відносин. Наприклад, працівник захворів 7 вересня, а 9 вересня він був звільнений за згодою сторін. У такому разі за рахунок роботодавця лікарняні оплачуються тільки за 3 календарних дні (7,8 і 9 вересня), а 4-й і 5-й день не оплачують. Далі (за всі дні, що залишилися з 6-го дня згідно з листком непрацездатності) – за рахунок коштів соцфонду. Що стосується сплати ЄСВ, то після звільнення працівника роботодавець уже не виконує обов’язки страхувальника. Тому, якщо після звільнення нараховується допомога по тимчасовій непрацездатності, ЄСВ на її суму не нараховується.

За чисту екологію бізнес-спільнота Закарпаття віддала понад 8 млн грн

17.11.2016 — Головне управління ДФС у Закарпатській області

Впродовж січня-жовтня 2016 року суб’єкти господарювання Закарпатської області перерахували до бюджетів усіх рівнів 8,01 млн грн екологічного податку. Із цієї суми близько 6,43 млн грн зараховано до місцевого бюджету. Решта коштів, що склала 1,58 млн грн, поповнила Державний бюджет.

Статус платників екологічного податку визначений статтею 240 Податкового кодексу України. До них, зокрема, відносяться суб’єкти господарювання, які здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними або пересувними джерелами забруднення, скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об’єкти, розміщують відходи тощо.

На сьогодні, платниками екологічного податку в Закарпатті є понад 2600 суб’єктів господарювання – юридичних осіб.

Варто зазначити, що сумлінна сплата екологічного податку є основним джерелом фінансування заходів, спрямованих на захист навколишнього середовища, мінімізацію негативного впливу на нього господарської діяльності та раціональне використання природних ресурсів.

Закарпатські митники знайшли в іноземця приховані «LM» та «ROTHMANS»

17.11.2016 — Головне управління ДФС у Закарпатській області

Напередодні, 16 листопада, в автомобілі громадянина Угорщини «MITSUBISHI LANCER» працівники Закарпатської митниці ДФС спільно з працівниками Мукачівського прикордонного загону виявили приховані цигарки. Випадок стався в зоні митного контролю пункту пропуску «Дзвінкове».

Після врахування можливих ризиків, працівники пункту пропуску спрямували транспортний засіб на майданчик поглибленого огляду, під час якого виявлено приховані від митного контролю 340 пачок цигарок «ROTHMANS DEMI» та «LM LOFT» з акцизними марками України. Цигарки знаходились в передній правій та задній лівій дверях автомобіля. Знайшли їх митники після демонтажу декоративної обшивки дверей транспортного засобу.

Таким чином громадянин Угорщини вчинив дії спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників) та інших засобів або способів, що ускладнюють виявлення таких товарів.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. На підставі статті 511 Митного кодексу України складено протокол, предмети правопорушення – тютюнові вироби та транспортний засіб «MITSUBISHI LANCER» вилучено.

На черговій зустрічі з представниками бізнесу Свалявщини обговорили актуальні питання

18.11.2016 — Головне управління ДФС у Закарпатській області

У Свалявському відділенні Мукачівської ОДПІ ГУ ДФС у Закарпатській області відбулася чергова зустріч за участі фахівців відділення та представників санаторно-курортних закладів району, під час якої обговорено актуальні питання щодо наповнення дохідної частини бюджету та легалізації заробітної плати.

– Сьогоденна позиція фіскальної служби базується на підтриманні відкритого діалогу з бізнесом для обговорення проблемних питань та спільного пошуку оптимальних шляхів їх вирішення. Мета сучасних реформ, які проходять у фіскальній службі, – це не тільки забезпечення надходжень до бюджетів, а й ефективна взаємодія з бізнесом, і мінімізація безпосереднього втручання працівників служби у діяльність сумлінних платників. Наше завдання – не тиснути на бізнес, а сприяти його розвитку, – зазначила начальник відділення Ганна Дмитрівна Лендєл.

На зустрічі обговорювалися різні актуальні питання в сфері оподаткування. Зокрема, мова йшла про електронне адміністрування податку на додану вартість, туристичного збору, податку на доходи фізичних осіб, єдиного соціального внеску, своєчасності та повноти сплати податкових платежів до бюджету. Особливу увагу приділено питанням легального працевлаштування найманих працівників.

Учасники зустрічі розглянули низку аспектів, які потребують внесення змін до законодавчих актів, що дозволило б забезпечити стабільні та рівні умови для ведення бізнесу.

На завершення керівник відділення зазначила, що неможливо вирішити проблему, коли не знаєш про неї. Відтак такі зустрічі допомагають з’ясувати причини виникнення спірних ситуацій, врегулювати їх та разом знайти шляхи вирішення.

Доля аеропорту небайдужа запорізьким митникам

18.11.2016 — Головне управління ДФС у Запорізькій області

Пасажиропотік запорізького аеропорту у 2016 році виріс більше, ніж удвічі. З одного боку, це беззаперечно позитивний факт, адже значно зросли доходи аеропорту, а відповідно і податкові надходження. Проте, з іншого боку, виникають проблеми щодо створення необхідних умов для ефективного обслуговування пасажирів при проходженні прикордонного та митного контролю. З метою удосконалення обслуговування клієнтів аеропорту в.о. начальника Запорізької митниці ДФС Сергій Черкунов ініціював проведення робочої наради за участю керівництва Запорізької митниці ДФС, адміністрації аеропорту міста Запоріжжя, Бердянського прикордонного загону, служби авіаційної безпеки, УСБУ у Запорізькій області, ГУ Національної поліції у Запорізькій області, підприємств обслуговування та авіакомпаній.

Сергій Черкунов зазначив, що для поліпшення ситуації із запорізьким аеропортом необхідно об’єднати зусилля.

Технологічна схема оформлення громадян не може відповідати тому рівню, який необхідний на сьогоднішній день. Сама структура зони митного контролю в цих приміщеннях на даний момент не може задовольнити усі необхідні вимоги. Тому лише кадровим перерозподілом це питання не вирішити, — наголосив керівник митниці.

За словами першого заступника начальника Запорізької митниці ДФС Антона Жучкова, злагоджена взаємодія всіх служб підвищить рівень обслуговування пасажирів, що позитивно вплине як на імідж Запорізького аеропорту, так і на імідж всіх контролюючих служб, задіяних в аеропорту.

Безпосередньо на місці проходження пасажирського контролю учасники наради обговорили найбільш реальні шляхи вирішення нагальних проблем. Зокрема, відповідність загальним вимогам до облаштування авіаційного пункту пропуску «Запоріжжя», удосконалення та прискорення контролю пасажирів та багажу, функціонування та дотримання режиму у зонах митного та прикордонного контролю, перспективи розвитку пункту пропуску та інші поточні питання.

У фіскальній службі Запорізької області відбулося перше засідання ініціативної групи з формування Громадської ради

18.11.2016 — Головне управління ДФС у Запорізькій області

17 листопада розпочала свою роботу ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Запорізькій області.

На початку засідання учасники ознайомились із Положенням про ініціативну групу, обрали її голову та секретаря. Наступним питанням група визначила дату проведення установчих зборів, розглянули організаційні аспекти щодо порядку і дати приймання заяв та документів від представників інститутів громадянського суспільства для участі у формуванні Громадської ради.

Крім того, ініціативна група обговорила порядок денний наступного засідання.

Доходи у вигляді виграшів та призів оподатковуються під час їх нарахування за ставкою 18%

18.11.2016 — Головне управління ДФС у Запорізькій області

До загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включаються, зокрема, доходи у вигляді виграшів, призів.

Податковим агентом платника податку під час нарахування (виплати, надання) доходу у вигляді виграшів (призів) у лотерею чи в інші розіграші, у букмекерському парі, у парі тоталізатора, призів та виграшів у грошовій формі, одержаних за перемогу та/або участь в аматорських спортивних змаганнях, у тому числі у більярдному спорті, є особа, яка здійснює таке нарахування (виплату).

Податковим агентом — оператором лотереї у строки, визначені для місячного податкового періоду, до бюджету сплачується загальна сума податку з доходів фізичних осіб, нарахованого за ставкою 18%, із загальної суми виграшів (призів), виплачених за податковий (звітний) місяць гравцям у лотерею.

Крім того, податкові агенти — оператори лотереї у податковому розрахунку за формою 1ДФ відображають загальну суму нарахованих (виплачених) у звітному податковому періоді доходів у вигляді виграшів (призів) та загальну суму утриманого з них податку.

У податковому розрахунку не зазначається інформація про суми окремого виграшу, суми нарахованого на нього податку, а також відомості про фізичну особу — платника податку, яка одержала дохід у вигляді виграшу (призу).

Оподаткування доходів у вигляді виграшів та призів, інших, ніж виграш (приз) у лотерею, здійснюється у загальному порядку, встановленому для доходів, що остаточно оподатковуються під час їх нарахування, за ставкою 18%.

Під час нарахування (виплати) доходів у вигляді виграшів у лотерею або в інших розіграшах, які передбачають попереднє придбання платником податку права на участь у таких лотереях чи розіграшах, не беруться до уваги витрати платника податку у зв’язку з отриманням такого доходу.

Доходи остаточно оподатковуються під час їх виплати за їх рахунок.

Зазначена норма визначена пп. 164.2.8 ст. 164 та п. 170.6. ст. 170 Податкового кодексу України.

Надходження акцизного податку до місцевих бюджетів Запорізької області збільшились на 53 відсотки

18.11.2016 — Головне управління ДФС у Запорізькій області

У січні-жовтні поточного року суб’єкти господарювання, які торгують уроздріб підакцизними товарами, сплатили до місцевих бюджетів області 460,7 мільйона гривень акцизного податку. Це на 159 мільйонів або на 53 відсотки більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Найбільші суми податку забезпечені від реалізації нафтопродуктів – 275 мільйонів, що вдвічі більше проти відповідного періоду 2015 року. Від продажу алкогольних напоїв сплачено 102 мільйони, рівень минулого року перевищено на чверть – додатково надійшло 22 мільйони. Торгівля тютюновими виробами дозволила залучити до місцевих скарбниць майже 84 мільйони, це на 4,4 мільйона більше, ніж торік.

Сплата і адміністрування акцизного податку з продажу запроваджено з минулого року. Відтоді місцеві громади отримали додатковий та стабільний ресурс наповнення бюджетів. Приміром, у м. Мелітополь надійшло понад 62 мільйони, у Шевченківському районі м. Запоріжжя – 58 мільйонів, у Комунарському – 35 мільйонів, у м. Бердянськ – 32 мільйони.

Для торгівлі підакцизними товарами суб’єктам господарювання необхідно мати відповідні ліцензії. Таких з початку року в регіоні налічується майже 8,2 тисячі. Від ліцензування права на здійснення реалізації алкогольної і тютюнової продукції до місцевих бюджетів надійшло 37,6 мільйона гривень, що майже на 4 мільйони більше аналогічного періоду минулого року. Лише у жовтні 2016 року видано 649 ліцензій, з яких 343 – на торгівлю алкогольними напоями та 306 – на право продажу тютюнових виробів. Крім цього, продовжено термін дії 945 ліцензій, призупинено 77 та анульовано 212 дозволів.

Який документ свідчить про взяття на облік платника єдиного внеску в контролюючому органі?

18.11.2016

Відповідно до абзацу першого частини третьої ст. 5 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464) платникам єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄВ), зазначеним у пп. 1, 4 та 5 частини першої ст. 4 Закону № 2464, на яких не поширюється дія Закону України від 15 травня 2003 року № 755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 755), у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної фінансової політики, за погодженням з Пенсійним фондом безоплатно надсилається повідомлення про взяття їх на облік.

Згідно з п. 3 розд. ІІІ Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24.11.2014 № 1162 із змінами та доповненнями (далі – Порядок № 1162), платникам ЄВ, на яких не поширюється дія Закону № 755, контролюючим органом наступного робочого дня з дня взяття на облік безоплатно надсилається (вручається) повідомлення про взяття їх на облік за формою № 2-ЄСВ згідно з додатком 2 до Порядку № 1162.

Дія Закону № 755 поширюється на відносини, що виникають у сфері державної реєстрації всіх ЮО незалежно від організаційно-правової форми, форми власності та підпорядкування, їхньої символіки (у випадках, передбачених законом), громадських формувань, що не мають статусу ЮО, та ФОП (частина перша ст. 3 Закону № 755).

Пунктом 1 розд. ІІ Порядку № 1162 визначено, що взяття на облік платників ЄВ, на яких поширюється дія Закону № 755, здійснюється контролюючим органом за їх місцезнаходженням чи місцем проживання на підставі відомостей з реєстраційної картки, наданих державним реєстратором згідно із Законом № 755, у день отримання зазначених відомостей контролюючим органом.

Відповідно до пп. 3, 4 розд. ІІ Порядку № 1162 дані про взяття на облік платників ЄВ в порядку інформаційної взаємодії передаються державному реєстратору в день взяття їх на облік за місцезнаходженням чи місцем проживання із зазначенням: дати взяття на облік, найменування та коду за ЄДРПОУ контролюючого органу, в якому такого платника взято на облік, реєстраційного номера платника ЄВ.

Взяття на облік ЮО (їх відокремлених підрозділів), ФОП та громадських формувань, відомості щодо яких містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань (далі – Єдиний державний реєстр), як платників ЄВ підтверджується випискою з Єдиного державного реєстру, яка надсилається (видається) цим ЮО (відокремленим підрозділам), ФОП та громадським формуванням у порядку, встановленому Законом № 755.

Враховуючи викладене вище, платникам, на яких не поширюється дія Закону № 755, контролюючим органом наступного робочого дня з дня взяття на облік безоплатно надсилається (вручається) повідомлення про взяття на облік за формою № 2-ЄСВ, а взяття на облік платників, на яких поширюється дія Закону № 755, підтверджується випискою з Єдиного державного реєстру, що надсилається (видається) цим платникам у порядку встановленому Законом № 755.

З цим та іншими роз’ясненнями можна ознайомитися уЗагальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі ДФС України (дане роз’яснення у категорії 115.03).

 

За спеціальне використання води та надр підприємства Київської області сплатили понад 79 млн.гривень

18.11.2016 — Головне управління ДФС у Київській області

З початку року у Київській області підприємства, які у своїй діяльності використовують водні об’єкти, спрямували до бюджетів майже 55 млн.грн. рентної плати. Згідно з бюджетним розписом надходження плати за спеціальне використання води розподілено рівними частинами між державним та місцевими бюджетами.

На сьогодні у Київській області зареєстровано понад 2 тисячі платників рентної плати за спецвикористання води і їх кількість постійно змінюється. Фіскальна служба контролює повноту і своєчасність сплати податків з боку підприємств-водокористувачів регіону. Якщо суб’єкти господарювання, які упродовж півріччя не сплачують, або сплачують у неповному обсязі збір, фахівці фіскальної служби направляють відповідні звернення до Департаменту екології та природних ресурсів Київської облдержадміністрації щодо скасування їм дозволів на спеціальне водокористування. Так, у 2016 році направлено 2 таких звернення. Ще шість підприємств залучено до оподаткування і до них застосовані штрафні санкції за несвоєчасне надання податкової звітності.

За 10 місяців 864 суб’єкта господарської діяльності сплатили 24 млн. грн. рентної плати за користування надрами. З них до державного бюджету надійшло 13 млн. грн., до місцевих – 11 млн. гривень. У порівнянні з 2015 роком надходження до зведеного бюджету зросли на 8 млн. гривень.

Кіровоградщина: від реалізації безхазяйного майна за десять місяців до бюджетів усіх рівнів надійшло 670 тисяч гривень

18.11.2016

За десять місяців поточного року до бюджетів усіх рівнів від реалізації безхазяйного майна, знахідок, спадкового майна, одержаного територіальною громадою в порядку спадкування чи дарування спрямовано 670,1тис.грн., з них до державного бюджету надійшло 379,5тис.грн., що складає 101,3відс. до доведеного завдання та до місцевих бюджетів — 290,6тис.грн. або 102,3відс. до завдання.

Протягом січня – жовтня 2016 року підпорядкованими ОДПІ на облік поставлено безхазяйного майна на загальну суму 18,1тис.гривень.

Фальсифікат до Попасної не потрапив

18.11.2016

Співробітники спецпідрозділу Головного управління ДФС у Луганській області «Фантом» 17.11.16 зупинили на посту при в’їзді у м. Попасна Рено Трафік, яке прямувало за маршрутом «Харків – Попасна».

Під час огляду авто виявлено 55 літрів фальсифікату, в т.ч. 40 літрів горілки (8 бутлів) та 15 літрів коньяку (3 бутлі).

Перевіркою встановлено, що цю «продукцію» було придбано у невідомої особи у м. Харкові на залізничому вокзалі для подальшої реалізації у м. Попасна.

Фальсифікат орієнтованою вартістю понад 5 тис. грн вилучено. Стосовно водія, мешканця м. Попасна, складено адмінпротокол за ст. 177-2 КУпАП.

Захист інтересів держави – не словом, а ділом!

18.11.2016

Незважаючи на проведення постійних обстрілів, співробітники спецпідрозділу Головного управління ДФС у Луганській області «Фантом» стоять на сторожі інтересів держави, виявляючи та припиняючи на лінії зіткнення незаконне переміщення вантажів.

З цією метою в районі с. Трьохізбенка, де кілька тижнів тому офіцери «фантома» отримали поранення, був встановлений так званий «секрет».

Результат не змусив себе довго чекати. В цей же день було затримано автомобілі, які перевозили 980 кг сирної продукції на суму 93,2 тис. грн, 120 кг ковбасних виробів на 9,6 тис грн і тонну яблук на 10,5 тис. грн.

Передбачалося, що всю цю продукцію буде незаконно переправлено через річку Сіверський Донець до тимчасово окупованої території.

Відносно водіїв, жителів с.Трехізбенка та Райгородка, складені адмінпротоколи за ст. 164 ч.1 та ст. 204-3.

При перевищенні доходу понад 1 млн грн, підприємці — платники єдиного податку 2 — 3 груп, повинні застосовувати РРО

18.11.2016

Реєстратори розрахункових операцій (РРО) не застосовуються платниками єдиного податку другої і третьої груп (фізичні особи — підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1,0 млн грн.

Застосування РРО розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом дії свідоцтва платника єдиного податку.

Постановою КМУ від 13.07.16 № 439 визначено механізм здійснення фіскальними органами заходів податкового контролю за досягненням платниками єдиного податку 2-ї і 3-ї груп (фізичними особами) обсягу доходу понад 1 млн грн, що зобов’язує їх застосовувати РРО при здійсненні готівкових розрахунків.

Для визначення граничного обсягу доходу враховуються в сукупності усі види доходів, які отримані платником єдиного податку від провадження підприємницької діяльності протягом календарного року незалежно від обраних видів діяльності.

Для здійснення податкового контролю використовується податкова інформація, зібрана та/або отримана контролюючими органами, та яка зберігається з урахуванням результатів її опрацювання в інформаційних базах контролюючих органів або безпосередньо посадовими (службовими) особами таких органів.

Для отримання податкової інформації контролюючі органи можуть:

— звертатися до платників податків та інших суб’єктів інформаційних відносин з письмовим запитом про подання податкової інформації;

— проводити зустрічні звірки даних суб’єктів господарювання стосовно платників єдиного податку.

З метою здійснення податкового контролю за досягненням платниками єдиного податку граничного обсягу доходу контролюючий орган може проводити документальну позапланову перевірку та фактичну перевірку.

Податкова міліція спільно з Львівською митницею виявили приховані сигарети при перетині кордону вантажним автомобілем

17.11.2016

В межах цільової операції „Акциз-2016” і „Рубіж-2016” працівниками податкової міліції Головного управління ДФС у Львівській області спільно з працівниками Львівської митниці ДФС 16.11.2016 року у пункті пропуску «Мостиська» проведено огляд вантажного автомобіля марки RENAULT MAGNUM з причепом, який перетинав кордон без вантажу.

У технологічних порожнинах колісних осей та в повітряних подушках причепа і сідлового тягача виявлено приховувані від митного контролю тютюнові вироби торгових марок «Прима Срібна» синя в кількості 110 пачок, «Rothmans» в кількості 350 пачок, «Marlmoro gold» в кількості 10 пачок та «JIN LING» в кількості 140 пачок.

Тютюнові вироби в кількості 610 пачок орієнтовною вартістю 15 тис.грн., а також автомобіль марки RENAULT MAGNUM з причепом орієнтовною вартістю 1,5 млн.грн. вилучено.

За вищевказаним фактом складено протокол про порушення митних правил за ч.1 ст. 483 Митного кодексу України.

Працівники Львівської митниці посилюють протидію митним правопорушенням

17.11.2016

Упродовж останньої доби працівники митниці зафіксували понад 30 випадків незаконого переміщення товарів через митний кордон. Вилучено понад півтори тонни товарів вартістю близько півмільйона гривень.

Серед предметів правопорушень, цигарки, продукти харчування, побутові та промислові товари, автозапчастини.

Найчастіше громадяни, мешканці Львівщини, порушували вимоги ст.471 (недекларування) Митного кодексу України та ч.1 ст483 (переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю). Вилучено три автомобілі за приховування у них сигарет.

За цими фактами складено протоколи про порушення митних правил, товари вилучено. Справи скерують до суду.

До місцевих бюджетів Миколаївської області мобілізовано майже 250 млн. грн. акцизного податку

17.11.2016

Завдяки проведенню ефективної роботи щодо недопущення суб’єктами господарювання безліцензійної діяльності на ринку підакцизних товарів, за 10 місяців 2016 року органами ДФС у Миколаївській області до місцевих бюджетів забезпечено майже 250 млн. грн. акцизного податку від платників акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизних товарів.

За словами начальника відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Миколаївській області Владислава Ракіпова, у порівнянні з аналогічним періодом 2015 року, надходження з акцизного податку збільшилися на 85 млн. гривень.

Також, Владислав Ракіпов зазначив, що від плати за отримані у цьому році суб’єктами господарювання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами до місцевих бюджетів надійшло майже 15 млн. гривень.

«Акциз — 2016»: на Миколаївщині викрито чергових «махінаторів» нафтопродуктами

16.11.2016

У ході проведення операції «Акциз — 2016» працівниками оперативних підрозділів Державної фіскальної служби у Миколаївській області у смт. Веселинове Миколаївської області виявлено автозаправну станцію, на якій нелегально зберігалися та реалізовувалися пально-мастильні матеріали. Також, на об’єкті відсутній касовий апарат та дозвільні документи на здійснення такого виду діяльності. Відповідно, до бюджету не сплачувалися податки.

 

У результаті проведених оперативних заходів на даному об’єкті вилучено 30 тон нафтопродуктів на загальну суму 543 тис. гривень.

Стосовно громадянина К., який обрав «легкий» спосіб отримання доходів, складено протокол про адміністративне правопорушення за ознаками ч. 1 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, що передбачає застосування штрафу від 340 до 680 тис. грн. з конфіскацією виготовленої продукції.

В.о. начальника Головного управління ДФС у Миколаївській області Анатолій Бондаренко відмітив, що органами ДФС у Миколаївській області посилено роботу щодо виявлення правопорушень у сфері оподаткування, викриття злочинних схем мінімізації податків і детінізації економіки, відшкодування нанесених державі збитків.

Тож, Головне управління ДФС у Миколаївській області звертається до небайдужих громадян з проханням, у разі виявлення фактів незаконного зберігання та продажу підакцизних товарів, інших схем ухилення від сплати податків, повідомляти за номером телефону чергової частини (0512) 37-06-10.

Податковою міліцією Одещини біля промтоварного ринку «7 км» з незаконного обігу вилучено тютюнові вироби на суму понад 1 мільйон гривень

18.11.2016

Тютюнові вироби іноземного походження, без марок  акцизного податку виявлені під час огляду автомобіля біля промтоварного ринку «7 км».

Огляд проводився співробітниками податкової міліції ГУ ДФС в Одеській області спільно з УСБУ України в Одеській області у рамках розслідування кримінального провадження.

Загалом, за результатами  оперативних заходів вилучено тютюнові вироби без марок акцизного податку встановленого зразка виробництва Республіки Білорусь та Російської Федерації у кількості 72 400 пачок на  суму 1 026 400 гривень та автомобіль вартістю 270 000 гривень. Загальна сума вилучених товарно-матеріальних цінностей склала 1 296 400 гривень.

У разі потрапляння та реалізації вилучених тютюнових виробів на території України збитки у вигляді ненадходження до бюджету акцизного податку склали б  понад 513 000 гривень.

З початку року від мешканців Одеської області до фіскальної служби надійшло 128 запитів на публічну інформацію

18.11.2016

З них, 29 запитів надійшло поштою,  71 – електронною поштою, 28 запитувачів звернулися особисто.

Найбільше запитів надійшло від громадян – 53.

Зокрема, 33 запита надійшло від об’єднань громадян, 19 запитів від юридичних осіб, 15 запитів надійшло від органів виконавчої влади як до розпорядника інформації та 8 запитів від представників засобів масової інформації.

Запитувачі зверталися з проханням надати роз’яснення податкового законодавства, інформацію стосовно підприємств та громадян, контрольно-перевірочної  роботи, відомостей про доходи тощо.

За результатами позовної роботи органів ДФС Полтавщини до бюджету надійшло понад 39 млн. грн.

18.11.2016

Про це, в рамках проведення заходів приурочених до проведення в поточному році Всеукраїнського тижня права, повідомила начальник юридичного управління ГУ ДФС у Полтавській області Алла Рябкова. Протягом десяти місяців 2016 року на розгляді в судах різних інстанцій, з урахуванням справ, що перейшли з попередніх років, знаходилось 1372 справи, стороною в яких виступають органи ДФС Полтавської області на загальну суму майже 4 мільярда 499 млн. грн.

Всього, із загальної кількості справ, що перебували на розгляді, вирішено  на користь органів ДФС – 374 справ на суму 591,7 млн. грн., на користь платників  – 267  справ на суму 743,7 млн. грн.

За результатами проведеної позовної роботи органами ДФС Полтавщини до бюджету надійшло 39,3 млн. грн., що на 11,6 млн.грн. більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Протягом січня–жовтня 2016 року в Головному управлінні ДФС у Полтавській області на розгляді  знаходилось 394 скарги платників на 488 податкових повідомлення-рішення на суму 1 млрд. 259,5 млн. грн.. За результатами розгляду 365 скарг на 450 податкових повідомлення рішення було скасовано – 115 рішень на суму 38,8 млн.грн., збільшено зобов’язання – по 10 податковим повідомленням рішенням на суму 762 тис.грн.

Рівненські митники передали допомогу геріатричному пансіонату

18.11.2016

Працівники Рівненської митниці ДФС уже декілька років опікуються мешканцями Тучинського геріатричного пансіонату.

Днями заступник начальника митниці Ігор Козлинець та голова профспілки митниці Микола Бурмай відвідали заклад, поспілкувалися з його мешканцями та передали необхідні товари й іншу благодійну допомогу

За 10 місяців 2016 року платники податку на прибуток Рівненської області сплатили до Зведеного бюджету майже 180 млн. гривень

17.11.2016

За січень — жовтень  2016 року ГУ ДФС у  Рівненській області мобілізовано до Зведеного бюджету України  179,8 млн. гривень податку на прибуток, що 23,5 млн.грн. більше ніж за відповідний період минулого року. Зокрема, до загального фонду Державного бюджету надійшло 160,7  млн. грн.,  та  19,1 млн. грн. до місцевих бюджетів області.

ГУ ДФС у Рівненській області нагадує, що платники податку на прибуток, для яких встановлено податковий (звітний) період – квартал, та які здійснили розрахунок авансового внеску у розмірі 2/9 податку на прибуток, нарахованого у податковій звітності за три квартали 2016 року, повинні сплатити його до 31 грудня 2016 року.

У «єдиному вікні» Рівненської митниці вже майже 1500 оформлень

17.11.2016

Після запуску автоматизованої системи «єдиного вікна» на Рівненській митниці відбулося майже півтори тисячі митних оформлень. Про це повідомив начальник Рівненської митниці ДФС Андрій Чаборай.

Так, станом на 10 листопада оформлено 1429 митних декларацій за принципом «єдиного вікна». Наразі, все більше підприємців починають користуватися даним нововведенням. Адже, щоб здійснити митне оформлення, їм більше не потрібно надавати до контролюючих органів паперові копії документів.

Система є повністю автоматизованою і дозволяє всі необхідні документи подати в електронному вигляді, а це значно полегшує ведення бізнесу. Кількість оформлень з використанням «єдиного вікна» щомісяця збільшується. Якщо у вересні частка оформлень за принципом «єдиного вікна» становила 2,2% від загальної кількості оформлених декларацій, то у жовтні вона зросла до 13,7 %.

«Хочемо подякувати за співпрацю та сприяння при впровадженні та удосконаленні роботи Рівненської митниці за принципом «єдиного вікна» найбільш активним учасникам ЗЕД, а саме: ФОП Маринич В.М., ФОП Круліковський В.А, ТзОВ «Морган Феніче», ТзОВ «ОДЕК», ТзОВ «Консюмерс Скло Зоря», ТзОВ «ККНК Технобуд», ТзОВ «Астра Захід», ТзОВ «ЗЕВС», ТзОВ «Свиспан Лімітед», ТзОВ «Костопільський фанерний завод», — зазначив Андрій Чаборай.

Нагадаємо, що система «єдине вікно» почала функціонувати з 1 серпня 2016 року. Вона представляє собою єдину електронну базу даних, яка дозволяє різним службам контролю і митницям ДФС в автоматичному режимі обмінюватись інформацією про вантаж, який проходить через кордон України, та про результати його державного контролю, у випадку здійснення електронного декларування.

Податковою міліцією Сумщини припинено діяльність з незаконної торгівлі газом

18.11.2016 — Головне управління ДФС у Сумській області

Працівниками податкової міліції Головного управління ДФС у Сумській області  припинено незаконну діяльність з торгівлі стислим газом на АГЗС

За отриманою  інформацією працівниками оперативних підрозділів ГУ ДФС у Сумській області,  підприємство в одному з районів Сумщини здійснювало діяльність із заправки автотранспорту стислим газом, не маючи необхідних документів дозвільного характеру.

У ході перевірки виявлено та вилучено автогазозаправне обладнання, а також понад 5 тисяч літрів скрапленого газу на суму понад 460 тисяч гривень.

Проводяться подальші заходи щодо притягнення винних осіб до відповідальності згідно чинного законодавства.

Сумські митники завжди напоготові

18.11.2016 — Головне управління ДФС у Сумській області

За минулу ніч співробітниками митниці було складено 4  протоколи про порушення митних правил.

Так, на митному посту «Хутір-Михайлівський» при проведенні митного контролю потягу  сполученням «Москва-Кишинів», а саме вагону №8, у громадянина Молдови було виявлено серед особистих речей  255 незадекларованих  книг.

Під час проходження митного контролю вагону №13 цього ж потягу у іншого громадянина Молдови було виявлено один комплект пінбольного маркеру, вартість якого складає близько 4 500 гривень.

Згодом, на митному посту «Конотоп» у нашого співвітчизника, який прямував до Російської Федерації потягом «Київ-Москва», без ознак приховування від  митного контролю виявлено препарат «Грандаксин», щодо якого існують певні обмеження при переміщенні через митний кордон України.

Таким чином, своїми діями чоловіки порушили порядок переміщення товарів через митний кордон. За даними фактами складено протоколи про порушення митних правил за ознаками  правопорушення, передбаченого  ст. 472 Митного кодексу України «Недекларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення».

На митному посту «Білопілля»  під час проведення митного контролю автомобіля «MERCEDES-BENZ VITO» в одного із пасажирів було знайдено кілька пакунків медичного препарату «Калію перманганату», відносно якого  встановлено обмеження щодо переміщення його через митний кордон України. За даним фактом інспектором митниці було складено протокол про порушення митних правил за ознаками  правопорушення, передбаченого ст. 471 Митного кодексу України «Порушення порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю». Товари вилучено.

В зоні митного контролю пункту пропуску «Покровка-Колотиловка» було припинено факт переміщення через митний кордон України наркотичної сировини. Чоловіки їхали на автомобілі марки «DACIA LOGAN» під керування громадянина України. Слідували у напрямку до Росії,  та обрали форму проходження  митного контролю  через зону спрощеного митного контролю «Зелений коридор». Під час проведення спільного прикордонно-митного контролю спрацювала службова собака. У сумці серед особистих речей без ознак приховування знаходилось 250 грам розчинника та 1,6 кілограмів зерен маку.

За 10 місяців 2016 року підприємці Сумщини сплатили 155,0 млн. грн єдиного податку з фізичних осіб

17.11.2016 — Головне управління ДФС у Сумській області

Про це повідомила Ірина Мазенко, заступник начальника управління  податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Сумській області під час засідання «круглого столу»,  організованого Коаліцією малого та середнього бізнесу Сумської області.

На даний час на обліку в області  перебуває 40516 фізичних осіб підприємців. Кількість зареєстрованих платників єдиного податку становить 24672, це на 965 платників більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

За словами Ірини Мазенко,  надзвичайно серйозною є проблема легалізації заробітної плати і її вирішенню приділяється особлива увага органами ДФС Сумщини.

Так, протягом січня-жовтня  поточного року  фахівці фіскальної служби Сумщини виявили у регіоні понад 1050 громадян, працю яких використовували без оформлення трудових відносин.

Поряд з цим, до державної реєстрації залучено 1908 громадян, які здійснювали підприємницьку діяльність без реєстрації.

У роботі «круглого столу» також взяли  участь фахівці ДПІ у м.Сумах, депутати Сумської міської ради, керівники управлінь та департаментів  Сумської міської ради, підприємці, представники місцевих і регіональних об’єднань малого та  середнього бізнесу.

На Тернопільській митниці ДФС зафіксовано порушення митних правил на суму понад 21 млн гривень

18.11.2016

За 10 місяців цього року фахівці Тернопільської митниці ДФС склали 127 адміністративних протоколів про порушення митних правил на загальну суму  21 млн 114,6 тис. грн та вилучили предмети правопорушення у 13 справах попередньою вартістю 1 млн 555,5 тис. гривень.

Митницею розглянуто 58 справ про митні правопорушення. Водночас за постановами митниці притягнуто до відповідальності винних осіб із застосуванням штрафів на загальну суму більше 7 млн гривень.

За результатами роботи митниці в правоохоронному напрямку протягом січня-жовтня від сплати штрафів у справах про порушення митних правил за постановами митниці до бюджету перераховано 278 тис. гривень.

До суду передано 54 справи на суму 20 млн 772,3 тис. гривень. Водночас судом винесено постанову про накладення адміністративного стягнення, в тому числі із застосуванням конфіскації товарів на суму понад 17,6 млн гривень.

Розрахунок податку на прибуток: заповняють нерезиденти

18.11.2016

Державна фіскальна служба України на доповнення листа від 02.09.2016 №29468/7/99-99-15-02-01-17 з метою належного адміністрування та забезпечення податкового контролю за податком на прибуток підприємств надала роз’яснення 15.11.2016 р. №36604/7/99-99-15-02-01-17 щодо заповнення розрахунків податку на прибуток нерезидентів, які провадять діяльність на території України через постійне представництво.

У Полонному підтримано ініціативу з проведення благодійного аукціону «Ти тільки живи!»

18.11.2016

Організаторами цього заходу стали члени місцевого відділення ВГО «Асоціація платників податків України» у Полонському районі, Центру допомоги учасникам АТО у Хмельницькій області, відділення податкової інспекції. Проект також реалізовується за підтримки міського голови об’єднаної територіальної громади Федора Скримського.

Благодійний аукціон відбудеться 21 листопада о 15.00 в Полонському будинку культури. Даний захід є продовженням Благодійного аукціону, який відбувся 11 жовтня поточного року в місті Хмельницькому під час якого було реалізовано 20 художніх робіт на суму 32,5 тис. грн.

Мета цієї благодійної ініціативи – зібрати кошти на допомогу пораненим бійцям аби вони зрозуміли, що не залишились наодинці зі своїми проблемами. Реалізація можливості для кожного бажаючого внести посильний внесок на реабілітацію наших захисників буде проводитись  шляхом надання/придбання робіт, які будуть запропоновані для участі в аукціоні.

Усі 32 автори, які надали 60 робіт спеціалісти у своєму виді мистецтва, вони мають певний авторитет, їхня творчість є досить відомою. Дуже приємно, що є уже скульптура Василя Корчового, який народився на Хмельниччині, працює в Києві – погруддя  богині Флори, робота з бронзи, яку  передав нам цей відомий митець. Також на Благодійному аукціоні будуть запропоновані для реалізації чотири роботи, які були надані Генеральною дирекцією ВГО «Асоціація платників податків України».

«Проведення таких заходів сприятиме формуванню обласного реєстру звернень щодо отримання фінансової допомоги, які надходять від учасників АТО, волонтерів. Розподіл зібраних коштів відбуватиметься за рішенням представників міст, районів області — членів Наглядової комісії фонду, до складу якої входить і представник Полонського району Валентин Цимбалюк. Між тим благодійні кошти уже почали надходити за призначенням. Днями їх отримали бійці спецпідрозділу «Фантом», які були поранені у зоні проведення АТО, — розповів голова Ради Територіального відділення ВГО «Асоціація платників податків України» у Хмельницькій області Ростислав Семків.

 

Знайшли помилку у поданому звіті з ЄВ до закінчення терміну подання – подайте повторно

18.11.2016

Відповідно до п. 1 розд. ІІІ Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 №435 (далі — Порядок №435), страхувальники зобов’язані формувати та подавати до контролюючих органів Звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску (далі — Звіт) протягом 20 календарних днів, що настають за останнім днем звітного періоду.

Згідно з п. 1 розділу V Порядку №435 при виявленні помилки у Звіті до закінчення терміну подання цього Звіту страхувальник повторно формує та подає Звіт у повному обсязі до фіскального органу за місцем обліку.

Чинним вважається останній електронний або паперовий Звіт, поданий страхувальником до закінчення термінів подання звітності.

Якщо страхувальником до закінчення терміну подання Звіту подаються лише окремі таблиці за поточний звітний період Звіту зі статусом «скасовуючи», «додаткова» цей Звіт не вважається Звітом і вважається таким, що не подавався.

 

У сфері податків буковинські податкові міліціонери викрили 72 кримінальні правопорушення

18.11.2016

Впродовж січня-жовтня 2016 року в Єдиному реєстрі досудових розслідувань за оперативними матеріалами обліковано 72 кримінальних правопорушення. Серед них за вчинення тяжких та особливо-тяжких злочинів – 16 або понад 22,2 відсотки — про це повідомляє перший заступник начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області – підполковник податкової міліції — Сергій Гакман.

До суду направлено провадження за вчинення 28 кримінальних правопорушень, в т.ч. з обвинувальним актом та угодою про визнання винуватості – 22 кримінальних правопорушень; з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку з відшкодуванням завданих державі збитків – 6 кримінальних правопорушень

Руйнування злочинних схем ухилення від оподаткування забезпечили бюджету понад 6 млн. грн. відшкодованих бюджету збитків.

За словами Сергія Гакмана кримінальні правопорушення пов’язані з незаконним обігом підакцизних товарів складають серед усіх найбільшу частку   – 39 проваджень та вилучено «контрафакту» на понад 20,8 млн. грн. Також, припинено діяльність двох «підпільних виробництв».

У фіскальній службі Буковини прагнуть збалансувати інтереси платників податків та держави

18.11.2016

Нещодавно в.о. начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталія Петровича Шпака відвідав приватне підприємства «АРТОН». Зустріч відбулась за ініціативою фіскальної служби регіону задля налагодження діалогу та вивчення усіх проблем відносно адміністрування податків, що хвилюють бізнесові кола.

Під час зустрічі піднімались питання про динаміку сплати податків до бюджету, покращення процесуі бюджетного відшкодування ПДВ, легалізації заробітної плати, повноти оформлення найманих працівників. А  також говорили відносно дотримання прав та свобод платників податків і неухильного виконання всіма учасниками податкових відносин норм податкового законодавства, створення рівних умов для платників податку та унеможливлення привілейованого положення одних платників перед іншими тощо.

Особливо жваво обговорювалися законодавчі ініціативи, які спрямовані на вдосконалення норм оподаткування.

У своєму виступі Віталій Шпак Наголосив, що партнерські зустрічі з платниками – це добра традиція та потреба часу. Оскільки, пріоритетом в роботі фіскальної служби є створення комфортних умов .

«Ми маємо спільно з бізнесом знайти такий варіант податкових законодавчих норм ,щоб зробити  систему сплати податків  більш сприятливою для бізнесу, але за умови збереження або навіть збільшення абсолютної суми надходжень в бюджет за рахунок «детінізації» — наголосив очільник фіскальної служби.

Генеральний директор ПП «АРТОН» Ігор Захарович Мисевич розповів про основні напрацювання та плани підприємства,зокрема які фактори впливають на рівень сплати податків.

Також, Ігор Захарович показав «міні-музей» телевізорів та радіоприймачів, провів екскурсію виробничими цехами підприємства та ознайомив Віталія Петровича з функціональною характеристикою приладіів, які виробляє та продає підприємство.

Адмінпослуги для буковинців від фіскальної служби – якісно, комфортно, оперативно!

18.11.2016

За таким принципом працюють фахівці територіальних органів ДФС у Чернівецькій області. Так, за десять місяців 2016 року у Центрах обслуговування платників суб’єктам господарювання та громадянам надали понад 62,6 тисячі адміністративних послуг.

Створення комфортних умов ведення бізнесу для підприємництва області, надання високоякісних послуг громадянам та бізнесу, розширення переліку послуг з урахуванням сьогоднішніх потреб та спрощення процедур їх надання – пріоритет роботи відомства. Саме тому завдання 93 працівників, які щоденно працюють у 13 ЦОПах, аби кожен клієнт мав змогу максимально зручно отримати кваліфіковані сервісні послуги – наголошують у Головному фіскальному відомстві Буковини.

Відтак, тільки за жовтень платники отримали більше 6 тисяч послуг. Серед них:послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб, приймання податкової звітності та видача електронного цифрового підпису.

Щодо останнього, то фахівці фіскального відомства нагадують, термін дії посилених сертифікатів ключів – два роки з моменту їх формування.

Відтак, звертають увагу користувачів, для завчасного здійснення процедури повторної генерації електронних ключів, у зв’язку з закінченням терміну дії сертифікатів і особистих ключів, платникам податків варто перевірити їх термін дії.

Буковинці можуть скористатись безкоштовною адмінпослугою та оформити сертифікати електронних ключів у відділі реєстрації ключів Управління (Центру) сертифікації ключів ІДД ДФС, який діє при Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області за адресою: м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 200 «А» кабінет  №110.

 

У фіскальній службі області звернення розглядаються вчасно та якісно

18.11.2016

З початку поточного року до органів фіскальної служби області від громадян Чернігівщини надійшло 175 індивідуальних письмових звернень та 8 колективних від 57-ти громадян.

Щодо статі авторів звернень, то протягом 2016 року від чоловіків надійшло 105, а від жінок 86  звернень.

Серед пільгових категорій громадян право на звернення реалізували  учасник бойових дій та інвалід ІІІ групи.

За результатами розгляду: роз’яснено – 162 звернення, вирішено позитивно – 6, направлено за належністю – 6, на стадії розгляду перебуває 8 звернень.

Для забезпечення реалізації конституційного права на звернення керівниками податкових інспекцій та Головного управління області проведено 192 особистих прийоми громадян, з них 52 виїзних.

Всім заявникам надані своєчасні та кваліфіковані відповіді.

Головним управлінням ДФС у Чернігівській області викрито факт нанесення збитків місцевому бюджету

18.11.2016

Співробітниками Головного управління ДФС у Чернігівській області задокументовано факт порушення норм чинного законодавства будівельним підприємством, яке у  2014 – 2015 роках виступало замовником будівництва об’єктів житла.

Всупереч Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» посадовими особами підприємства не сплачено пайовий внесок у розвиток інфраструктури населеного пункту при будівництві багатоповерхових житлових будинків в місті Чернігові, внаслідок чого заподіяно істотні збитки місцевому бюджету.

За даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про відкриття кримінального провадження, що кваліфікується за ч. 1 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем).

Досудове розслідування триває.

 

 

Добавить комментарий