пгт. Комсомольский — Официальный сайт

Новини Харківської ОДПІ 22-08-2016

Харківська ОДПІ: понад 1 млрд. гривень сплачено до бюджету за використання природних ресурсів

22.08.2016

Про це повідомили в управлінні податків і зборів з юридичних осіб Харківської ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області.

За січень-липень 2016 року до державного бюджету від користувачів природних ресурсів Харківської ОДПІ надійшло 1108,3 млн. гривень, що на 85,2 млн. гривень більше встановленого завдання.

Переважну частину надходжень становлять платежі за рентну плату та плату за використання природних ресурсів – 557,6 млн. гривень.

Рентна плата за користування надрами становить 548,8 млн. гривень (520,5 млн. грн. за користування надрами для видобування природного газу; 27,5 млн. грн. за користування надрами для видобування газового конденсату).

За спецвикористання води платники перерахували до бюджету 1,7 млн. гривень, а за спецвикористання лісових ресурсів — 261,7 тис. гривень.

Майже 7 мільйонів гривень податку на нерухомість отримали місцеві бюджети від платників Харківської ОДПІ за сім місяців поточного року

22.08.2016

Про це повідомив начальник Харківської ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області Артур Праскурін.

За словами посадовця, за січень-липень 2016 року платники податків сплатили до місцевих бюджетів 6,8 млн. гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це на 1,0 млн. гривень більше встановленого завдання. Темпи приросту склали 117,6%.

Зокрема, у липні поточного року платниками сплачено 2025,3 тис. гривень цього податку.

Нагадаємо, що фізичні особи у 2016 році сплачуватимуть податок за житлову та нежитлову нерухомість за 2015 рік, за ставками та з використанням пільг, які застосовувались при розрахунку податку минулого року.

До 1 липня 2016 року за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) фізичним особам вже направлено (вручено) податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку з зазначенням відповідних платіжних реквізитів.

Фізичні особи можуть сплачувати податок у сільській та селищній місцевості через каси сільських (селищних) рад за квитанцією про прийняття податків.

Термін сплати податку – протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення, тобто 30 серпня 2016 року останній день сплати податку.

Харківська ОДПІ: Майже 90 мільйонів гривень акцизного податку отримав бюджет за сім місяців поточного року

19.08.2016

Це на 36,4 млн. гривень більше встановленого завдання. Темпи приросту склали 169,2%.

Зазначені цифри озвучив начальник Харківської ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області Артур Праскурін.

За словами посадовця, у липні поточного року суб’єктами господарювання сплачено 9,5 млн. гривень акцизного податку від реалізації у роздрібній торгівлі підакцизних товарів.

Нагадаємо, що пунктом 222.3 ст. 222 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) визначено строки сплати податку при реалізації суб’єктом господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

Базою оподаткування є вартість (із ПДВ) підакцизних товарів, що реалізовані.

Для таких підакцизних товарів, що реалізовуються в роздрібній мережі, ставки податку встановлюються за рішенням сільської, селищної або міської ради у відсотках від вартості (із ПДВ), у розмірі 5%.

Суми податку перераховуються до бюджету суб’єктом господарювання роздрібної торгівлі, який здійснює реалізацію підакцизних товарів, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого ПКУ для подання податкової декларації за місячний податковий період.

Сплачується податок за місцем здійснення реалізації таких товарів до відповідного місцевого бюджету.

Податковий календар з 22 по 26 серпня 2016 року

22.08.2016

22 серпня, понеділок,

останній день подання:

— податкової декларації з ПДВ за липень платниками, в яких базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному місяцю;

— декларації акцизного податку за липень;

—  податкової декларації рентної плати за липень з розрахунком:

—  рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини;

—   рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України;

—    рентної плати за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами;

—    рентної плати за транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України;

— податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) за липень платниками, які обрали місячний період для звітування, та за нововідведені земельні ділянки або за новоукладеними договорами оренди землі у липні;

— звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до органів доходів і зборів (форма № Д4 (місячна)) за липень.

останній день сплати:

— доплати (у разі потреби) податкового зобов’язання з акцизного податку на тютюнові вироби, розрахованої з урахуванням авансових платежів, здійснених при придбанні марок акцизного податку, за липень*;

— єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування роботодавцями за липень (крім гірничих підприємств).

*Увага! Виробники тютюнових виробів здійснюють авансову сплату акцизного податку при придбанні марок акцизного податку в сумі, розрахованій з урахуванням мінімального акцизного податкового зобов’язання зі сплати акцизного податку на тютюнові вироби та ставок податку, що діють відповідно до норм Податкового кодексу України (п.п. 222.1.2 п. 222.1 ст. 222 Податкового кодексу України зі змінами та доповненнями).

 25 серпня , четвер, останній день подання

— декларації про максимальні роздрібні ціни на підакцизні товари/продукцію на вересень 2016 року

Роман Насіров: Конкурсна комісія визначила уповноважений банк для здійснення розрахунків з державним бюджетом за митними платежами

22.08.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Державна фіскальна служба України та АБ «Укргазбанк» уклали угоду про співпрацю. Генеральну угоду підписали Голова ДФС Роман Насіров та голова правління АБ «Укргазбанк» Кирило Шевченко.

Документ було підписано на виконання рішення Конкурсної комісії з визначення уповноваженого банку на здійснення розрахунків з державним бюджетом за митними платежами.

«Сьогодні ми обмінюємося підписаними Генеральними угодами про співпрацю та здійснення розрахунково-касового обслуговування та підписуємо Графік переведення митниць ДФС на обслуговування до державного банку «Укргазбанк». Переконаний, що це буде не просто співпраця з точки зору обслуговування простих банківських операцій, а більш стратегічна робота у плані розробки нових електронних фінансових продуктів», – зазначив Роман Насіров.

««Укргазбанк» запропонував найкращі умови обслуговування, тому було прийнято рішення про співпрацю саме з цим банком. Переконаний, що спільно, у рамках компетенції, ми зможемо створити сприятливі умови роботи для наших клієнтів – платників податків», – наголосив керівник ДФС.

Відповідно до угоди до кінця вересня планується відкриття відділень при митницях, які надаватимуть весь спектр необхідних фінансових послуг для платників податків. Перше відділення вже відкрито в центральному апараті при ДФС, яке обслуговуватиме новий Центр партнерства, що буде відкрито незабаром.

У рамках угоди сторони також координуватимуть свою діяльність щодо спільної побудови мережі банківського обслуговування митниць ДФС та забезпечення оперативного механізму проходження митних та інших платежів, контролю за повнотою і своєчасністю зарахування коштів до державного бюджету.

Під час зустрічі Роман Насіров також подякував керівництву АТ «Райффайзен банк Аваль», який протягом 20 років здійснював обслуговування митних органів по розрахункам за митними платежами, за плідну співпрацю.

Очільник служби також запевнив представників «Укргазбанку» в максимальній підтримці та сприянні у впровадженні інноваційних продуктів.

Мирослав Продан: Фінансова безпека кожного регіону залежить від ефективної протидії контрабанді

22.08.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Ефективно забезпечити безпеку регіону за рахунок боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил можна лише спільними зусиллями усіх суміжних країн. Про це наголосив в.о. заступника Голови ДФС Мирослав Продан під час тристоронньої  зустрічі делегацій митних адміністрацій України – Молдови – Румунії, яка відбулася у м. Чернівцях.

У заході взяли участь делегації ДФС на чолі з Мирославом Проданом, Національного агентства з фіскального адміністрування Румунії під керівництвом Віце-президента, координатора митних органів Румунії Дорела Фронеа  та Митної служби при Міністерстві фінансів Республіки Молдова під керівництвом Генерального директора Віталія Врабіє.

Зустріч відбулася за спільної ініціативи фіскальної служби України та  представників Румунії і  Молдови.

«Головна мета нашого заходу – проаналізувати сучасний стан та перспективи розвитку співпраці у напрямі митної справи. Оскільки досвід Румунії і Молдови надзвичайно важливий у контексті євроінтеграції України», – зазначив Мирослав Продан.

Учасники зустрічі розглянули питання функціонування пунктів пропуску на суміжних ділянках кордону та розвиток їх інфраструктури за аналогією і зразком європейських країн, спрощення процедур перетину кордону для громадян та суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності.

«Спрощення митних процедур, розвиток сучасної інфраструктури у пунктах пропуску та удосконалення спільного контролю створить  комфортні умови для перетину контролю громадян.  А це, в свою чергу, сприятиме зміцненню торгівельно-економічних відносин між нашими країнами подальшій співпраці між прикордонними районами та розвитку взаємовідносин між людьми», – наголосив Мирослав Продан.

Особливу увагу сторони приділили обговоренню заходів щодо посилення співпраці у напрямі протидії контрабанді та порушенню митних правил. Також було обговорено стан та перспективи розвитку інформаційного обміну між митницями трьох держав, акцентуючи увагу на позитивних тенденціях здійснення спільного контролю, зокрема, на українсько-польському кордоні.

Крім того, учасники зустрічі домовилися розглянути можливість щодо організації спільних заходів з вдосконалення професійної підготовки фахівців митної справи. Так, було підтримано ініціативу делегації Молдови про доцільність  проведення тристороннього семінару з питань вивчення митного законодавства суміжних держав та корупційних ризиків.

Підбиваючи підсумки зустрічі представники делегацій були одностайні в тому, що обмін досвідом та проведення спільних заходів забезпечить новий якісний рівень у розвитку міжнародного співробітництва з питань митної справи.

«Ми об’єднані однією метою — покрашення контролю на кордонах. Маємо шанс стати не лише партнерами, а й друзями. А друзі — це довіра та підтримка», – підкреслив Мирослав Продан.

Мирослав Продан: Ми зацікавлені у конструктивному діалозі з громадськістю

19.08.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Сучасний стан та перспективи імплементації норм Угоди СОТ про спрощення процедур торгівлі та новації фіскальної служби у митній сфері обговорювалися під час засідання комітету з питань митної справи Громадської ради при ДФС, в якому взяв участь в.о. заступника Голови ДФС Мирослав Продан.

Учасники засідання, зокрема, розглянули актуальні питання зовнішньоекономічної діяльності підприємств та висловили свої зауваження та пропозиції у цьому напрямі.

«Державна фіскальна служба виступає за відкритий і конструктивний діалог з бізнесом. Тому наша позиція – обговорення всіх законодавчих змін з громадськістю та підприємцями. Вважаю, що Громадська рада та комітети, що діють в її складі, є тим ефективним дискусійним майданчиком, на якому знаходяться найоптимальніші шляхи вирішення актуальних питань», – наголосив Мирослав Продан.

Він також розповів, що на сьогодні відповідно до визначених завдань у рамках імплементації Угоди СОТ в службі приділяється значна увага актуалізації інформації на веб-порталі, яка є корисною для платників податків. Так, зокрема, популярністю серед платників користується розділ «Митна справа», що розміщено в інструменті «Інтерактивна мапа» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу. Крім того, в регіонах діють Центри обслуговування платників, які надають широкий спектр послуг, зокрема, консультації та роз’яснення.

У свою чергу, представники громадськості запропонували розробити низку пропозицій, які дозволять ДФС вдосконалити роботу у цьому напрямі.

Домовилися учасники зустрічі і про спільну роботу над покращенням функціонування автоматизованої системи «Єдине вікно», яка з 1 серпня працює на митницях.

«Сьогодні як для користувачів «єдиного вікна», так і для нас, контролюючих органів, діє перехідний період. Це нова система, робота якої на першому етапі звісно не може бути досконалою. Ми вже бачимо низку моментів, які потрібно покращити або відкоригувати. Над цим активно працюють наші фахівці. Полегшити цю роботу можуть і платники податків своїми пропозиціями та зауваженнями», – зазначив Мирослав Продан.

Під час засідання також обговорювалися питання щодо змін граничної межі неоподатковуваних ПДВ товарів, що ввозяться в міжнародних поштових та експрес-відправленнях, пропозиції з впровадження Комбінованої номенклатури ЄС в частині класифікації товару за кодом 63090000 „Одяг та інші вироби, що використовувалися”, тощо.

На завершення зустрічі учасники також домовилися про подальше обговорення всіх пропозицій після їх доопрацювання.

В Дніпропетровській області ліквідовано конвертцентр з обігом 370 млн. грн. В організатора вилучено бойові гранати

19.08.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Співробітниками податкової міліції Центрального офісу в ході  розслідування кримінального провадження, зареєстрованого за ст.ст.28, 205 та 209 КК України, припинено діяльність «конвертаційного центру» в Дніпропетровській області.

Встановлено, що організованою групою осіб зареєстровано та придбано корпоративні права низки транзитних і фіктивних суб’єктів господарської діяльності. Використовуючи реквізити і розрахункові рахунки вказаних підприємств дані особи формували податковий кредит з ПДВ для підприємств реального сектору економіки шляхом документального оформлення нікчемних фінансово-господарських операцій з придбання товарно-матеріальних цінностей, надання послуг та виконання робіт.

В подальшому отримані кошти конвертувалися та знімалися готівкою для передачі замовникам за винятком 8-9% за конвертацію.

Загальний обсяг проконвертованих коштів за 2015-2016 роки через розрахункові рахунки, відкриті в банківських установах, склав близько 370 млн. гривень, ймовірні втрати бюджету складають 61 млн. гривень.

На розрахункові рахунки транзитно-конвертаційних підприємств накладено арешт та заблоковано 916 тис. гривень.

Під час проведених заходів здійснено 16 обшуків за адресами розташування офісних приміщень, в місцях проживання та автомобілі фігурантів справи. За результатами обшуків вилучено 297 тис. гривень готівкою, 83 печатки ФСПД, мобільні телефони, комп’ютерну техніку та фінансово-бухгалтерську документацію.

Крім того, в одному з офісних приміщень, доступ до якого мав лише один із співорганізаторів «справи», в сейфі виявлено 2 гранати РГД-5 та запали до них.

Того ж дня за даним фактом в порядку ст.208 КПК України дану особу було затримано та розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.263 КК України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

Слідчі дії тривають.

Кількість судових справ за участі органів ДФС скоротилася майже на третину

18.08.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Протягом 7 місяців поточного року кількість судових справ за участі органів ДФС, порівняно з аналогічним періодом минулого року, скоротилася на 30,5 тис. справ, або на 29 відс. Про це розповів директор Регуляторно-правового департаменту ДФС Ярослав Шашенков.

За його словами, із загальної кількості судових справ за участі органів ДФС, які у січні-липні цього року перебували на розгляді в судах різних інстанцій, одну з ключових категорій становлять справи за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень-рішень. З початку року на розгляді перебувало 42 тис. таких справ на загальну суму 153,4 млрд. гривень.

«З цієї кількості розглянуто 7 тис. справ на загальну суму 27,6 млрд. грн. З них на користь органів фіскальної служби вирішено 2,4 тис. справ на суму майже 11 млрд. грн..», – поінформував Ярослав Шашенков.

В цілому, за результатами розгляду судових справ на користь органів ДФС (у т.ч. у минулому році) з початку 2016 року (станом на 01.08.2016) до бюджету надійшло майже 2 млрд. гривень.

Посадовець також розповів, що протягом вказаного періоду на розгляді у судах перебувало 5,6 тис. справ, пов’язаних з оскарженням рішень митниць ДФС, прийнятих у зв’язку зі здійсненням митного контролю та оформленням, на загальну суму 10,2 млрд. гривень.

Розглянуто 1,5 тис. таких справ на суму 7,9 млрд. грн. З них на користь митниць ДФС вирішено 495 справ на суму 3,2 млрд. грн. Решта справ знаходиться на розгляді.

Роман Насіров: Імплементація Митного кодексу ЄС може відбутися в 2017 році

18.08.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Державна фіскальна служба України підтримує імплементацію Європейського митного кодексу. Про це повідомив Голова ДФС Роман Насіров в інтерв’ю «Діловій столиці».

«Починаючи з липня цього року в ЄС почав функціонувати новий Митний кодекс. На мою думку, Україна, яка прагне в Європу, зробить правильний крок, якщо також підтримає цей документ», — розповів він.

При цьому Роман Насіров зазначив, що хотів би адаптувати і імплементувати Європейський митний кодекс з 2017 року.

Крім того, за словами очільника відомства, заплановано залучення до співпраці по митному напряму представників іноземних компаній, які будуть працювати на кордонах України з європейськими державами.

«Ми закінчили відпрацювання цього питання з USAID. У кількох пунктах пропуску на нашому європейському кордоні будуть постійно працювати представники іноземних компаній. Це допоможе нам модернізувати щоденні процеси — оформлення і огляд вантажів, проведення перевірок та ін. Після півроку роботи експерти зможуть дати конкретні рекомендації. Цей проект оплачує USAID», — пояснив Роман Насіров.

«Що стосується Податкового кодексу, у ДФС дуже багато пропозицій. Але в основному вони стосуються не ставок податків, а тільки адміністрування. Наведу приклад. У цьому році зростання надходжень до місцевих бюджетів очікується приблизно на 50%, ми прогнозуємо перевиконання плану на 25-30 млрд грн. Значну долю до місцевих бюджетів вносить 5%-ий акцизний податок. Однак зараз існує чимало проблем з його адмініструванням. Так,  у бізнесі АЗС немає 5%-ої маржі, націнка зазвичай встановлюється на рівні 2%. Тому 5% роздрібного акцизу для компаній — це величезні гроші, і, природно, бізнес намагається цей податок обходити», — заявив Голова ДФС, коментуючи питання впровадження нового Податкового кодексу.

Фіскальною службою пропонується перенести ці 5% роздрібного податку на продаж палива на заправках (це приблизно 40 євро на тонні) в основну ставку акцизу. А далі держава буде розподіляти ці гроші до місцевих бюджетів, виходячи з обсягу проданого палива в тому чи іншому регіоні.

«Це значно спростило б адміністрування. Думаю, що після цього збори від акцизного податку зросли б ще на 25-30%», — додав Роман Насіров.

Сумськими митниками виявлено приховані від митного контролю товари на мільйон гривень

18.08.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

17 серпня 2016 року під час здійснення митного контролю потягу №342 сполученням «Кишинів – Москва» в одному з вагонів посадовими особами митного поста «Хутір-Михайлівський» Сумської митниці ДФС спільно з співробітниками Управління служби безпеки України в Сумській області та Державної прикордонної служби було виявлено приховані громадянином України 36 різних найменувань товарів (засоби для догляду і обробки нігтів, електроприлади, інструменти для обробки граніту).

Порушник перевозив речі у 10 валізах, які він розклав у вагонах потягу, та попрохав людей видавати їх за свої особисті речі. Загальна кількість склала 3753 одиниці. За попередніми даними вартість товару складає більш ніж півмільйона гривень.

Згодом, по прибутті на станцію «Хутір-Михайлівський» потяга № 341, сполученням «Москва-Кишинів», у вагоні № 11 громадянин Молдови надав до контролю митну декларацію, заповнену неправдивими даними третьої особи. При поглибленому огляді працівниками Сумської митниці ДФС спільно зі співробітниками Управління служби безпеки України в Сумській області та Державної прикордонної служби в міжстелевому просторі робочого і неробочого тамбурів, а також у проході біля купе провідника було виявлено 1542 кг друкованих видань. Книги були різного направлення, жанру та цінової політики у загальній кількості 2 938 одиниць. Вартість знахідки буде встановлена додатково проведеною експертизою.

Своїми діями обидва громадянина порушили встановлений порядок переміщення через митний кордон України товарів. За даними фактами співробітниками Сумської митниці ДФС складено протоколи про порушення митних правил за ознаками правопорушення, передбаченого ст.483 Митного кодексу України «Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контрою». Предмети правопорушення вилучено.

У той же час, на митному посту  «Білопілля» Сумської митниці ДФС  виявлено незадекларовану старовинну ікону «Казанської Божої Матері». Громадянка України прямувала на автомобілі з України до Росії та обрала зону спрощеного митного контролю. При огляді авто, в особистих речах без ознак приховування було знайдено ікону, виповнену на дерев’яній основі, відносно якої при переміщенні через державний кордон встановлені обмеження. За даним фактом було складено протокол про порушення митних правил згідно зі статтею  471 Митного кодексу України «Порушення порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю».

Мирослав Продан: Інститут УЕО дозволить побудувати відносини з підприємцями на основі взаємної довіри

18.08.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

В.о. заступника Голови Державної фіскальної служби України Мирослав Продан взяв участь у зустрічі з експертами проекту Twinning «Підтримка Державної фіскальної служби України у впровадженні елементів інтегрованого управління кордонами у митній сфері». Захід був організований для представників українського бізнесу з метою ознайомлення останнього з європейським досвідом функціонування інституту Уповноваженого економічного оператора.

«Україна обрала шлях до Європи, який, у першу чергу, полягає у здійсненні інтеграційних кроків в економічній сфері. З цією метою ми маємо реформувати митну справу та полегшити міжнародну торгівлю в Україні. Для цього необхідно запровадити баланс пріоритетів між належним рівнем митного контролю та його спрощенням, вибудувати відносини між митницею та підприємцями на основі взаємної довіри», — зазначив під час виступу Мирослав Продан.

За його словами, найкращим інструментом для реалізації цього завдання є впровадження інституту Уповноваженого економічного оператора (УЕО).

«Функціонування цього інституту є найвищим ступенем довіри митниці до підприємства і, як наслідок, надання їм найбільшого переліку пільг і спрощень митних процедур», — підкреслив в.о. заступника Голови ДФС.

Він нагадав, що у травні 2016 року Кабінет Міністрів України схвалив проект Закону України «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо уповноваженого економічного оператора та спрощень митних формальностей». 3 червня 2016 року цей законопроект був зареєстрований у Верховній Раді України.

«Впевнений, що прийняття законопроекту сприятиме розвитку зовнішньоекономічної діяльності та підвищить конкурентоспроможність українських підприємств на зовнішньому та внутрішньому ринках, а також забезпечить виконання Україною зобов’язань, передбачених Угодою про асоціацію», — додав Мирослав Продан.

Довідково:

Проект ЄС Twinning «Підтримка Державної фіскальної служби України у розвитку елементів інтегрованого управління кордонами у митній сфері» почав реалізовуватися із січня 2016 р.

Протягом двох років експерти Німеччини, Польщі та Литви будуть надавати ДФС консультативну допомогу за такими напрямами:

— виконання Угоди про асоціацію Україна – ЄС (зокрема, приведення митного законодавства України у відповідність з Модернізованим Митним кодексом, впровадження інституту Уповноваженого економічного оператора);

— реалізація концепції Інтегрованого управління кордонами (зокрема, спрощення митних процедур на кордоні, приєднання до Спільної транзитної системи);

— розвиток системи попередження та боротьби з корупцією.

Завдяки оформленню фіктивних операцій с/г підприємства ухилились від сплати 10 млн. грн. податків

18.08.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Співробітниками податкової міліції Харківської області до ЄРДР внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, що кваліфікується за ст.212 КК України.

Встановлено, що посадові особи комерційного підприємства, яке здійснює діяльність у сфері вирощування зернових культур та посадові особи одного з цукрових заводів Хмельницької області ухилилися від сплати податків.

Дані особи в період з 2015 по 2016 р. завдяки документальному оформленню операцій з продажу цукру, які фактично не відбувались, відобразили в бухгалтерській і податковій звітностях неіснуючі фінансово-господарські операції із фіктивними суб’єктами господарської діяльності.

Такі дії призвели до ухилення від сплати податків у сумі 10 млн. гривень.

Слідчі дії тривають.

З вересня мобільні групи розгорнуть активну діяльність, — Роман Насіров

17.08.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Мобільні бригади для боротьби з порушеннями на митниці запрацюють до кінця серпня і активізують свою роботу у вересні. Про це під час брифінгу заявив Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров.

«До кінця цього тижня ми відкриваємо у стінах ДФС Міжвідомчий цільовий центр. Перші мобільні бригади почнуть працювати до кінця місяця, а у вересні вони активізують свою роботу», — зазначив Голова ДФС.

Роман Насіров повідомив, що керівником Міжвідомчого центру був призначений співробітник фіскальної служби Олександр Власов, який раніше очолював Головне міжрегіональне управління оперативного забезпечення зони проведення антитерористичної операції ДФС.

«Крім запуску мобільних груп, ми активно впроваджуємо систему фото- і відеофіксації на митницях. Ця система, презентована нещодавно на Київській митниці у пункті пропуску для повітряного сполучення «Бориспіль-аеропорт», буде впроваджуватись на інших регіональних митницях України вже з вересня», — заявив очільник відомства.

«На першому етапі процедура відеофіксації проведення митного огляду буде запроваджена на Київській, Київській міській, Львівській, Одеській, митницях», — додав він.

Роман Насіров: ДФС відшкодувала 48,2 млрд. грн. ПДВ

17.08.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Надходження до бюджету за січень-липень 2016 року становили 322,7 млрд грн, що на 24,5% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це на брифінгу повідомив Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров.

Між тим, до місцевих бюджетів у січні-липні забезпечено 77,9 млрд грн., приріст платежів — 46,4%. Таким чином, збільшено надходження платежів на 24,7 млрд грн. При цьому у липні приріст платежів до місцевих бюджетів склав 47,8%, або +4,1 млрд грн.

За словами очільника відомства, перевиконання досягнуто за рахунок акцизного податку з ввезених та вироблених товарів на 4,5 млрд грн., податку на прибуток підприємств – 3,6 млрд грн., податку та збору на доходи фізичних осіб – на  3,0 млрд грн., ПДВ (з ввезених та вироблених товарів) – на  2,5 млрд грн. При цьому середньомісячний збір ПДВ у січні-липні 2016 року склав 11,5 млрд. грн.

«На даний момент зберігається позитивна тенденція збільшення відшкодованих сум ПДВ. Відшкодування здійснюється у хронологічному порядку відповідно до черговості, у першу чергу сум, задекларованих платниками у поточному році.

Станом на 1 серпня в цілому по Україні відшкодовано коштами  48,2 млрд грн., що у 1,4 раза більше відповідного періоду 2015 року.  До кінця року всього ми плануємо відшкодувати 96 млрд. грн.», — зазначив Роман Насіров.

В Херсонській області вилучено ячмінь вартістю 2 млн. грн.

22.08.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Співробітниками податкової міліції Херсонської області в рамках проведення операції «Рубіж–2016» та розслідування кримінального провадження, зареєстрованого за ст.212 КК України проведено огляд елеваторних споруд.

Встановлено факт ухилення від сплати податку на прибуток та неповернення валютної виручки шляхом використання схемних операцій у яких задіяні сільгоспвиробники реального сектору економіки (платники та неплатники ПДВ).

Фігуранти провадження здійснювали накопичення та зберігання зернових культур в елеваторних спорудах для зберігання, обробки та завантаження на вантажні судна насіння зернових культур та іншої сільгосппродукції.

За результатами проведених заходів вилучено 523 тонни зерна ячменю орієнтовною вартістю 2 млн. гривень.

В Луганській області викрито незаконного підприємця

22.08.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Співробітники «Фантому» встановили факт здійснення підприємницької діяльності без державної реєстрації.

Так, на БП «Підгорний» в cмт. Новоайдар Луганської області зупинено автомобіль ГАЗ, який перевозив поголів’я свиней загальною вагою 1,6 т. орієнтовною вартістю 36,2 тис. грн.

За словами 37-річного водія товар він придбав з метою подальшої переробки та продажу. Відповідні документи для здійснення підприємницької діяльності у даного громадянина відсутні.

За результатами перевірки складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення передбаченого ч.1 ст. 164 КУАП.

В Черкаській області з незаконного обігу вилучено спиртовмісну рідину вартістю 1,5 млн. грн.

19.08.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Співробітниками податкової міліції Черкаської області під час проведення операції «Акциз-2016» та розслідування кримінального провадження, зареєстрованого за ст. 204 КК України на трасі «Одеса-Київ», неподалік м. Умань, проведено огляд вантажного автомобіля «Mercedes-Benz». За результатами огляду виявлено 1,4 тис. дал рідини з характерним запахом спирту.

Згідно наданих водієм супровідних документів він перевозив концентрат незамерзаючої рідини, одержувачем якої зазначено автотранспортне підприємство м. Києва. Однак при перевірці по базах даних ДФС встановлено, що автотранспортне підприємство в органах ДФС належним чином не зареєстроване.

За результатами проведених заходів з незаконного обігу вилучено спиртовмісну рідину (1,5 млн. грн.) та транспортний засіб (300 тис. грн.) загальною орієнтовною вартістю 1,8 млн. гривень.

Слідчі дії тривають.

 В Дніпропетровській області ліквідовано конвертцентр з обігом 370 млн. грн. В організатора вилучено бойові гранати

19.08.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Співробітниками податкової міліції Центрального офісу в ході  розслідування кримінального провадження, зареєстрованого за ст.ст.28, 205 та 209 КК України, припинено діяльність «конвертаційного центру» в Дніпропетровській області.

Встановлено, що організованою групою осіб зареєстровано та придбано корпоративні права низки транзитних і фіктивних суб’єктів господарської діяльності. Використовуючи реквізити і розрахункові рахунки вказаних підприємств дані особи формували податковий кредит з ПДВ для підприємств реального сектору економіки шляхом документального оформлення нікчемних фінансово-господарських операцій з придбання товарно-матеріальних цінностей, надання послуг та виконання робіт.

В подальшому отримані кошти конвертувалися та знімалися готівкою для передачі замовникам за винятком 8-9% за конвертацію.

Загальний обсяг проконвертованих коштів за 2015-2016 роки через розрахункові рахунки, відкриті в банківських установах, склав близько 370 млн. гривень, ймовірні втрати бюджету складають 61 млн. гривень.

На розрахункові рахунки транзитно-конвертаційних підприємств накладено арешт та заблоковано 916 тис. гривень.

Під час проведених заходів здійснено 16 обшуків за адресами розташування офісних приміщень, в місцях проживання та автомобілі фігурантів справи. За результатами обшуків вилучено 297 тис. гривень готівкою, 83 печатки ФСПД, мобільні телефони, комп’ютерну техніку та фінансово-бухгалтерську документацію.

Крім того, в одному з офісних приміщень, доступ до якого мав лише один із співорганізаторів «справи», в сейфі виявлено 2 гранати РГД-5 та запали до них.

Того ж дня за даним фактом в порядку ст.208 КПК України дану особу було затримано та розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.263 КК України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

Слідчі дії тривають.

 Готівка, валюта та банківські картки не потрапили до непідконтрольних територій

19.08.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

На КПВВ «Гнутове» фантомівці у складі зведеної мобільної групи зупинили транспортний засіб ВАЗ 2101, який рухався в бік тимчасово непідконтрольних територій.

Встановлено, що 35-річна жителька Донецької області намагалася перевезти через лінію розмежування грошові кошти в сумі 12 500 грн., 1500 доларів США та 17 розрахункових банківських карток. Даний «товар» вона сховала під верхнім одягом.

Дану громадянку передано співробітникам національної поліції для прийняття рішення згідно чинного законодавства.

 

«Фантом» затримав партію канцелярських товарів вартістю понад 264 тис. грн.

19.08.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Співробітниками підрозділу «Фантом» у складі міжвідомчої мобільної групи виявлено факт порушення порядку переміщення товарів до/з району проведення антитерористичної операції.

Так, у районі населеного пункту Верхньоторецьке зведеною мобільною групою зупинено транспортний засіб Мерседес Бенц, під керуванням 42-річного жителя Донецької області.

Встановлено, що вказаний громадянин намагався в об’їзд КПВВ «Зайцево» перевезти до тимчасово непідконтрольних територій канцелярські товари (зошити, папки, ручки) загальною вартістю 264,4 тис. грн.

За даним фактом складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення, відповідальність за що передбачена ч. 1 ст. 204-3 КУпАП.

 

Сумськими митниками виявлено приховані від митного контролю товари на мільйон гривень

18.08.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

17 серпня 2016 року під час здійснення митного контролю потягу №342 сполученням «Кишинів – Москва» в одному з вагонів посадовими особами митного поста «Хутір-Михайлівський» Сумської митниці ДФС спільно з співробітниками Управління служби безпеки України в Сумській області та Державної прикордонної служби було виявлено приховані громадянином України 36 різних найменувань товарів (засоби для догляду і обробки нігтів, електроприлади, інструменти для обробки граніту).

Порушник перевозив речі у 10 валізах, які він розклав у вагонах потягу, та попрохав людей видавати їх за свої особисті речі. Загальна кількість склала 3753 одиниці. За попередніми даними вартість товару складає більш ніж півмільйона гривень.

Згодом, по прибутті на станцію «Хутір-Михайлівський» потяга № 341, сполученням «Москва-Кишинів», у вагоні № 11 громадянин Молдови надав до контролю митну декларацію, заповнену неправдивими даними третьої особи. При поглибленому огляді працівниками Сумської митниці ДФС спільно зі співробітниками Управління служби безпеки України в Сумській області та Державної прикордонної служби в міжстелевому просторі робочого і неробочого тамбурів, а також у проході біля купе провідника було виявлено 1542 кг друкованих видань. Книги були різного направлення, жанру та цінової політики у загальній кількості 2 938 одиниць. Вартість знахідки буде встановлена додатково проведеною експертизою.

Своїми діями обидва громадянина порушили встановлений порядок переміщення через митний кордон України товарів. За даними фактами співробітниками Сумської митниці ДФС складено протоколи про порушення митних правил за ознаками правопорушення, передбаченого ст.483 Митного кодексу України «Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контрою». Предмети правопорушення вилучено.

У той же час, на митному посту  «Білопілля» Сумської митниці ДФС  виявлено незадекларовану старовинну ікону «Казанської Божої Матері». Громадянка України прямувала на автомобілі з України до Росії та обрала зону спрощеного митного контролю. При огляді авто, в особистих речах без ознак приховування було знайдено ікону, виповнену на дерев’яній основі, відносно якої при переміщенні через державний кордон встановлені обмеження. За даним фактом було складено протокол про порушення митних правил згідно зі статтею  471 Митного кодексу України «Порушення порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю».

 Завдяки оформленню фіктивних операцій с/г підприємства ухилились від сплати 10 млн. грн. податків

18.08.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Співробітниками податкової міліції Харківської області до ЄРДР внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, що кваліфікується за ст.212 КК України.

Встановлено, що посадові особи комерційного підприємства, яке здійснює діяльність у сфері вирощування зернових культур та посадові особи одного з цукрових заводів Хмельницької області ухилилися від сплати податків.

Дані особи в період з 2015 по 2016 р. завдяки документальному оформленню операцій з продажу цукру, які фактично не відбувались, відобразили в бухгалтерській і податковій звітностях неіснуючі фінансово-господарські операції із фіктивними суб’єктами господарської діяльності.

Такі дії призвели до ухилення від сплати податків у сумі 10 млн. гривень.

Слідчі дії тривають.

Чергову незаконну АЗС виявлено в Донецькій області

18.08.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Співробітниками податкової міліції Донецької області в рамках проведення операції „Акциз-2016” в м. Слов’янську виявлено незаконну АЗС.

Встановлено, що фізична особа без державної реєстрації, як суб’єкт підприємницької діяльності та відповідних дозвільних документів здійснювала реалізацію пально-мастильних матеріалів (бензини А-92, А-95, ДТ та скраплений газ) через стаціонарну автомобільну заправну станцію.

В результаті проведених заходів вилучено 13,3 тонн пально-мастильних матеріалів (277,8 тис. грн.) та 4,7 тис. літрів скрапленого газу (49,1 тис. грн.) загальною орієнтовною вартістю 326,9 тис. гривень.

Складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.164 (Порушення порядку провадження господарської діяльності) КУпАП.

 

Зафіксовано чергову спробу дачі хабара співробітнику «Фантому»

18.08.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

На КПВВ «Новотроїцьке» співробітниками спецпідрозділу «Фантом» у складі зведеної мобільної групи зупинено транспортний засіб Шевроле Авео, який рухався до тимчасово неконтрольованої території з вантажем оливи моторної у кількості 60 літрів.

Перед початком огляду товару, який переміщували, 42-річний водій здійснив спробу надати неправомірну вигоду співробітнику підрозділу «Фантом» за можливість безперешкодного переміщення товару.

Від пропозиції грошової винагороди фантомівець відмовився, попередивши громадянина про кримінальну відповідальність за спробу дачі хабара та здійснив доповідь безпосередньому керівнику.

Правопорушника передано співробітникам Волновахського відділу національної поліції ГУНП у Донецькій обл. для прийняття рішення у відповідності до чинного законодавства.

На КПВВ затримано партію одягу на 44,5 тис. грн.

18.08.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

На КПВВ «Гнутово» співробітники «Фантому» у складі зведеної мобільної групи зупинили транспортний засіб Сузукі Гранд Вітара, який рухався до тимчасово непідконтрольних територій.

Під час огляду автомобіля встановлено, що 41-річний житель Донецької області намагався перевезти до тимчасово непідконтрольної території України чоловічий та жіночий одяг на загальну суму 44,5 тис. грн.

Складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення, відповідальність за що передбачена ч. 1 ст. 204-3 КУпАП.

«Фантом» викрив незаконний пункт прийому металобрухту в Донецькій області

18.08.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Співробітники «Фантому» під час перевірочних заходів в одному з населених пунктів Донецької області встановили пункт прийому металобрухту.

В даному пункті 43-річний місцевий житель здійснював приймання металобрухту та реалізацію дизельного палива за готівку без реєстрації, як суб’єкт підприємницької діяльності та без відповідних ліцензій.

Вилучено 8 тонн металобрухту вартістю 32 тис. грн. та 200 л. дизельного пального вартістю 3 тис. грн.

За даним фактом складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення, відповідальність за що передбачена ч. 1 ст. 164 КУпАП.

«Фантом» затримав автозапчастини вартістю 45 тис. грн.

18.08.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Співробітниками спецпідрозділу “Фантом» у складі міжвідомчої мобільної групи  у районі населеного пункту Верхньоторецьке зупинено транспортний засіб Шкода Феліція.

Під час огляду автомобіля встановлено, що 31-річний водій намагався перевезти до тимчасово непідконтрольної території України автозапчастини на загальну суму 45 тис. грн.

Складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення, відповідальність за що передбачена ч. 1 ст. 204-3 КУпАП.

Старовинні монети залишилися в Україні

22.08.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

Напередодні харківські митники за участю співробітників прикордонної служби та УСБУ в Харківській області в пункті пропуску «Піски» виявили старовинні монети.

46-річний громадянин РФ в пішому порядку прямував до Росії та під час здійснення усного та письмового декларування заявив про відсутність товарів, обмежених або заборонених до переміщення через державний кордон України.

Однак, в ході поглибленого огляду валізи громадянина під особистими речами були виявлені приховані від митного контролю 12 старовинних монет кінця XIX – початку ХХ століття.

За даним фактом був складений протокол про порушення митних правил за частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

На Харківщині фіскальна служба виводить з тіні «урожай»

22.08.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

В регіоні триває операція «Урожай – 2016», в ході якої працівники ДФС, прокуратури, органів влади спільними зусиллями протидіють тіньовому бізнесу в агропромисловому комплексі.

Як повідомили в Головному управлінні фіскальної служби, за даними, що надійшли в об’єднані державні податкові інспекції області від Прокуратури області,  незаконно здійснено посіви на площі 5143,8 га по 108 земельних ділянках. Власників вказаних ділянок не встановлено. Наразі триває робота по факту визнання безхазяйним врожаю з земельних ділянок.

Так,  Південною ОДПІ спільно з Кегичівським відділом Первомайської місцевої прокуратури проведено збирання кукурудзи на силос на площі 7 га. на території Бесарабівської сільської ради Кегичівського району. Зібрано 42 т. силосу. На теперішній час проводиться постановка на облік зазначеного майна з ознаками безхазяйного.

Крім того, Харківською ОДПІ під час уборки зернових на території Таранівської сльської ради Зміївського району на площі 226,8 га було встановлено власника посівів. Тож фіскальна служба звертається до власників та орендарів земельних ділянок на Харківщині та закликає їх вчасно оформлювати документи, які б підтверджували право власності або договори оренди на такі ділянки.

Щодо оподаткування і утримання з пенсій працюючих пенсіонерів

22.08.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

Верховною Радою України внесено зміни в оподаткуванні пенсій, які набрали чинності з 1 липня 2016 року.

Відповідно до підпункту 164.2.19 статті 164 Податкового Кодексу України (в редакції, чинній до 1 липня 2016 року) суми пенсій, які перевищували три розміри мінімальної заробітної плати (у розрахунку на місяць), встановленої на 1 січня звітного податкового року, підлягали оподаткуванню («податок на доходи фізичних осіб») в розмірі 15 відсотків. Із зазначеної бази оподаткування, тобто із суми, яка перевищувала три розміри мінімальної заробітної плати, утримувався також військовий збір 1,5 відсотки.

Законом України від 02.06.2016 №1411-VIII внесено зміни до підпункту 164.2.19 Податкового кодексу, які набрали чинності з 1 липня 2016 року. Цими змінами передбачено, що оподатковуються лише суми пенсій, які перевищують десять розмірів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (у розрахунку на місяць), встановленого на 1 січня звітного податкового року (10 740 грн. (1074 х 10), і збільшено розмір податку з 15 до 18 відсотків.

Відповідно також змінено і базу оподаткування для утримання військового збору. Зазначений вище податок утримується із сум пенсій як непрацюючих, так і працюючих пенсіонерів. Тому якщо, наприклад, пенсіонеру була призначена пенсія 7 тисяч гривень і він продовжував працювати, то до 1 липня 2016 року із суми його пенсії, що перевищувала три розміри мінімальної заробітної плати утримувався податок 15 % і військовий збір 1,5% (із суми понад 4134 грн. (1378 грн. х 3).

З 1 липня 2016 року із цієї пенсії податок (і військовий збір) не утримується, оскільки розмір пенсії складає менше ніж 10 розмірів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Потрібно також зазначити, що положення підпункту 164.2.19 статті 164 Податкового Кодексу України не застосовується до пенсій, призначених учасникам бойових дій у період Другої світової війни, інвалідам війни та особам, на яких поширюється чинність статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту.

На Харківщині представники фіскальної служби взяли участь у засіданні комісії з питань заборгованості заробітної плати

19.08.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

Засідання обласної тимчасової комісії з питань заборгованості із заробітної плати, пенсій стипендій та інших соціальних виплат при Департаменті соціального захисту  населення  ХОДА відбулось сьогодні за участю співробітників фіскального відомства регіона – начальника відділу адміністрування єдиного соціального внеску ГУ ДФС області В’ячеслава Даценка.

Під час заходу було розглянуто інформацію  керівників підприємств-боржників про роботу з погашення боргів із виплати  заробітної плати, по нарахованим внескам до Пенсійного фонду України та єдиному внеску. Також присутні обговорили причини  виникнення заборгованості та шляхи щодо її погашення на кожному підприємству.

Підстави для застосування роботодавцем єдиного внеску у розмірі 8,41% суми нарахованої заробітної плати працюючим інвалідам

19.08.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

Відповідно до частини тринадцятої ст. 8 Закону України від 08.0.2010 № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон № 2464) для підприємств, установ і організацій, в яких працюють інваліди, єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄВ) встановлюється у розмірі 8,41 відс. суми нарахованої кожній застрахованій особі заробітної плати за видами виплат, які згідно з пунктом 1 частини першої ст. 7 Закону № 2464 включають основну та додаткову заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у тому числі в натуральній формі, що визначаються відповідно до Закону України «Про оплату праці» для працюючих інвалідів.

Згідно з пунктом 7 розділу III Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20.04.2015 № 449, із змінами і доповненнями, підставою для застосування цього розміру ЄВ є завірена копія довідки з акта огляду в медико-соціальній експертній комісії про встановлення групи інвалідності.

Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2009 № 1317 затверджено Положення про медико-соціальну експертизу, згідно з яким комісія видає особі, яку визнано інвалідом або стосовно якої встановлено факт втрати професійної працездатності, довідку та індивідуальну програму реабілітації і надсилає у триденний строк виписку з акта огляду комісії органові, в якому інвалід перебуває на обліку як отримувач пенсії чи державної соціальної допомоги (щомісячного довічного грошового утримання), що призначається замість пенсії, та разом з індивідуальною програмою реабілітації — органові, що здійснює загальнообов’язкове державне соціальне страхування, виписку з акта огляду комісії про результати визначення ступеня втрати професійної працездатності у відсотках та потреби у наданні додаткових видів допомоги.

Отже, нарахування роботодавцем ЄВ у розмірі 8,41 відс. на заробітну плату працюючим інвалідам здійснюється з моменту встановлення групи інвалідності, але не раніше одержання підприємством завіреної копії довідки з акту огляду в медико-соціальній експертній комісії про встановлення групи інвалідності.

На Харківщині одночасно 154 платника податків отримали консультацію он-лайн

18.08.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

Заступником начальника ГУ ДФС у Харківській області Наталією Свєтош,  з метою надання практичної допомоги платникам податку на нерухоме майно, сьогодні було  проведено Інтернет – конференцію. Захід відбувся на сайті Харківського регіонального фонду підтримки підприємництва, в ході якого одночасно 154 користувача сайту ознайомились з  питаннями, які надходили  від платників, та з відповідями на них.

Зокрема, платники дізналися про період та строки сплати податку на нерухомість, яка нерухомість відноситься до житлової та нежитлової, як сплатити податок, якщо власники володіють частками  об’єктів житлової нерухомості, тощо.

Також Наталія Свєтош детально розповіла, як розраховується податок на нерухоме майно, розташоване у м.Харкові, про ставки та пільги, що застосовуються при сплаті в 2016 році податку на нерухомість за минулий рік.

Усі бажаючі мають можливість детально ознайомитись із всіма запитаннями та відповідями, які надала посадовець, звернувшись на адресу сайту www.kharkiv.biz.ua.

 

Коли пільги зі сплати податку на нерухомість не застосовуються

18.08.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

Об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є об’єкт житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його частка. Сільські, селищні, міські ради та ради територіальних громад, що створені згідно з законом та перспективним планом формування територій громад, встановлюють пільги з податку, що сплачується на відповідній території, з об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних або юридичних осіб, громадських об’єднань, благодійних організацій, релігійних організацій тощо. Про надання таких пільг органи місцевого самоврядування до 1 лютого поточного року подають відомості до відповідного контролюючого органу за місцезнаходженням об’єкта житлової нерухомості.

Водночас, пільги з податку, що сплачується на відповідній території з об’єктів житлової нерухомості, для фізичних осіб не надаються на:

— об’єкти оподаткування, якщо площа такого об’єкта перевищує п’ятикратний розмір неоподатковуваної площі, затвердженої рішенням органів місцевого самоврядування;

— об’єкти оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, позичку, використовуються у підприємницькій діяльності).

Тобто, якщо фізичні особи фактично здійснюють підприємницьку діяльність за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) та є власниками об’єктів житлової нерухомості, про що зазначається у виписці з Єдиного державного реєстру юридичних, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, то при нарахуванні податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, до таких об’єктів житлової нерухомості пільга застосовуватись не буде.

Пільги зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, визначені п 266.4 ст.266 Податкового кодексу України.

Консультаційна допомога від податківців

17.08.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

Літо – пора відпочинку та відпусток. Але не для податківців, які активно займаються роз’яснювальною роботою і консультують громадян. Ось і на цей раз співробітники ГУ ДФС області завітали до Харківського міського центру зайнятості, де з минулого року приймають участь у спільному проекті з Консалтинговим центром, надаючи консультаційну допомогу бажаючим відкрити власну справу.

Майбутні підприємці під час індивідуальних консультацій цікавилися порядком реєстрації фізичних осіб – підприємців в органах Державної фіскальної служби, особливостями загальної та спрощеної системи оподаткування та взагалі радилися, яку систему їм обрати. Зацікавила присутніх і корисна інформація з приводу їх подальшого сервісного обслуговування. Фахівець фіскальної служби розповіла про Центри обслуговування  платників, які працюють при районних податкових інспекціях. Проінформувала і щодо термінів сплати передбачених законодавством податків і зборів та їх ставок.

Крім того, майбутні підприємці мали можливість поставити запитання фахівцю та отримати вичерпну та кваліфіковану  відповідь скажемо так, у режимі он-лайн.

Швидко, зручно, корисно. Так вважають і ті, хто отримує необхідні податкові знання, і ті  — хто їх надає. Адже держава зацікавлена в обізнаних платниках, грамотних та сумлінних, які вчасно звітуватимуть та сплачувати податки.

Жителі Харківщини стали частіше звертатися до фіскальної служби

17.08.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

Як правильно застосувати податкову норму, отримати консультацію чи роз’яснення, дізнатися про нові сервіси від фіскальної служби – з такими запитами найчастіше звертаються жителі регіону до податківців. Тільки з початку року до органів ГУ ДФС у Харківській області надійшло 1094 письмових звернення громадян, що на 155 звернень  більше, ніж за відповідний період 2015 року (939). Безпосередньо до Головного управління надійшло 55,9%  від їх загальної кількості. Решта (44,1%) — до районних  інспекцій міста й області.

За словами фахівців, серед  звернень є і заяви, і пропозиції, і скарги. Здебільшого письмові звернення стосуються впровадження податкової політики, що пояснюється змінами в податковому та митному законодавстві. Також, зазначають у фіскальному відомстві, зростає  і громадська свідомість жителів Харківщини.  Надійшло 287 звернень  або 26,2 %, в яких громадяни  інформують податкову службу про ухилення від сплати податків. Це і здійснення підприємницької діяльності без відповідних дозвілів, і виплата заробітної плати в «конвертах», і підпільне виробництво, і торгівля алкогольними напоями без ліцензій тощо. Звертаються громадяни і з питаннями щодо проведення контрольно-перевірочної роботи, отримання   реєстраційних номерів облікових карток платників податків, режиму роботи та адрес Центрів обслуговування платників податків.

Відомство впроваджує відкриту інформаційну політику, тож співробітники забезпечують  своєчасне, кваліфіковане та повне надання відповідей на усі питання, з  якими до них звертаються харків’яни.

В Головному управлінні повідомляють, що громадяни  також  мають змогу  потрапити на  особистий прийом до керівництва  як  на районному рівні, так і обласному, згідно затверджених графіків прийому.

Усього з початку року  посадовими особами ГУ ДФС області проведено 104  особистих прийома.

Нагадуємо, що для надання оперативної та кваліфікованої допомоги громадянам з питань податкового законодавства та інших питань в податкових інспекціях працюють Центри обслуговування платників.

Про особливості сплати податку на нерухоме майно розповів журналістам начальник Центральної ОДПІ м. Харкова Юрій Зайцев

22.08.2016

Днями начальник Центральної ОДПІ м. Харкова Юрій Зайцев під час зустрічі з представниками ЗМІ розповів про окремі нюанси нарахування та сплати у цьому році податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки: об’єкти оподаткування, ставки, пільги, порядок та строки сплати.

Очільник повідомив, що відповідно до п.п. 266.10.1. п. 266.10 ст. 266 Податкового кодексу України податкове зобов’язання за звітний рік з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, юридичними особами сплачується авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації. Так, за сім  місяців 2016 року бізнесові структури вже сплатили до місцевого бюджету майже 22,4 млн. грн. цього податку.

Щодо фізичних осіб, то до 1-го липня їм були надіслані податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку на нерухоме майно, та відповідні платіжні реквізити, зокрема, органів місцевого самоврядування за місцезнаходженням кожного з об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості. Протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення громадяни зобов’язані сплатити суму податку, зазначену у розрахункових документах.

Також, Юрій Зайцев закцентував увагу громадськості, що платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку; розміру загальної площі об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності платника податку; права на користування пільгою із сплати податку; розміру ставки податку; нарахованої суми податку (п.п. 266.7.3 п. 266.7 ст. 266 ПКУ).

Київська ОДПІ: відбулося засідання «круглого столу» з питань податкових змін

22.08.2016

Днями, в Київській ОДПІ, на чолі з заступником начальника  інспекції Тетяною Іващенко, відбулося засідання «круглого столу» з фізичними особами – підприємцями.

Під час зустрічі розглядались актуальні питання щодо запроваджених змін податкового законодавства. Особливу увагу приділили спрощеній системі оподаткування, акцизному податку в роздрібній торговельній мережі, адмініструванню єдиного соціального внеску.

Акцентувалася також увага представників бізнесу і на необхідності легалізації зайнятості населення та відмови від зарплати “у конвертах”. Роботодавцям нагадали про відповідальність за допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору.

Після закінчення заходу  податківці відповіли на запитання присутніх та  акцентували увагу на можливості використання в роботі різноманітних електронних сервісів, що розміщенні на веб-порталі ДФС України

«Впевнена, що усі  учасники сьогоднішнього діалогу не лише плідно поспілкувались, але й отримали інформацію, яка допоможе Вам  у веденні бізнесу» – підсумувала Тетяна Іващенко.

Начальник Центральної ОДП Юрій Зайцев з робочим візитом завітав до підприємств галузі транспортного та дорожнього господарства

19.08.2016

Черговий робочий візит начальника Центральної ОДПІ м. Харкова Юрія Зайцева відбувся до двох підприємств, які надають послуги у сфері транспортного обслуговування, мають великий автопарк та штат професійних водіїв. У своїй діяльності ці підприємства роблять ставку на безпеку, комфорт та швидкість, і велику увагу приділяють підбору кадрів, мають стабільний колектив.

Як зауважив один з директорів, мета роботи його колективу — це діяльність у напрямку спрощення проблеми пересування людейпо країні та за її межами.  У наступному році ця компанія буде святкувати 65-річний ювілей. Очільник підприємства був приємно вражений візитом керівника Центральної ОДПІ, який уважно вислухав проблемні питання діяльності підприємства. Окремо начальник Центральної ОДПІ приділив особливу увагу моментам ведення первинних документів для  можливого віднесення  затрат підприємства до витрат згідно діючого законодавства, обсудив  подальші можливості наповнення казни державного бюджету. Під час зустрічі Юрій Зайцев відповів на ряд запитань трудового колективу підприємства.

«Адже тільки у ході таких зустрічей з керівниками бізнесу,  можна визначитись з проблемами підприємств, заслухати пропозиції  щодо поліпшення діючого законодавства та визначити шляхи вирішення таких проблем задля цілей наповнення державної казни», — зауважив Юрій Зайцев.

Природні багатства Вінниччини принесли до бюджету майже 389,3 млн.грн.

22.08.2016

За використання лісів, водних ресурсів, землі та надр Вінниччини протягом січня-липня 2016 року користувачами цих природних багатств було сплачено близько 389,3 млн. грн. Як зазначає начальник ГУ ДФС у Вінницькій області Руслан Осмоловський – це майже на 113,8 млн. грн. більше, ніж надійшло за аналогічний період минулого року.

У загальній сумі надходжень за природні ресурси лідирує плата за землю  – близько 88 відсотків або 341,6 млн. грн., другою за розміром є плата за спеціальне використання лісових ресурсів – близько 7,3 відсотків або 24,2 млн. грн. Рентна плата за спеціальне водокористування займає третє місце і становить 4 відсотки або понад 15,7 млн. грн. На рентну плату за користування надрами припадає решта або близько 7,6 млн. грн.

Руслан Осмоловський підкреслює, що податкові платежі за використання природних багатств є вагомим джерелом фінансування місцевих громад. Адже зі сплаченого впродовж семи місяців 2016 року у їхніх бюджетах осіло майже 94 відсотки. Отож у своєчасній сплаті, так званих ресурсних платежів, у повноті обліку об’єктів оподаткування, мають бути зацікавлені, насамперед, у самих громадах.

З початку року на Жмеринщині виявили 77 трудових нелегалів

19.08.2016

За січень – липень 2016 року фахівцями Жмеринської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області після ретельного аналізу поданої звітності, разом з представниками спільних комісій при органах місцевого самоврядування, проведено обстеження робочих місць у 221 суб’єкта підприємницької діяльності (СПД). За результатами обстеження виявлено 77 найманих осіб, праця яких використовувалась роботодавцями без належним чином укладених трудових угод.

В результаті працевлаштування, згідно чинного законодавства, місцевий бюджет додатково отримав 10,3 тис.грн. податку з доходів з фізичних  осіб. Крім того, було залучено до оподаткування на спрощеній системі 98 СПД, якими додатково сплачено 38,6 тис. грн. єдиного податку.

Проведено співбесіди з 119 керівниками підприємств, що виплачують заробітну плату меншу за мінімальний рівень. В результаті чого підвищили рівень зарплати -36 підприємств, додатково надійшло ПДФО в сумі 6,7 тис. грн.

Питання легалізації заробітної плати та підвищення її рівня були і залишаються стратегічними напрямами роботи Жмеринської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області. Важливо, щоб працівники отримували заробітну плату не «в конвертах», а офіційно. Тут переконані, що тільки таким чином можна отримати гідне забезпечення в майбутньому, адже нарахування та отримання пенсії відбувається тільки з офіційно нарахованої заробітної плати.

Завдяки виявленню схем мінімізації в ході перевірок на Волині до бюджету сплачено 17,5 мільйона гривень

19.08.2016

З початку року на Волині за підсумками контрольно-перевірочних заходів до бюджету надійшло 17,5 мільйона гривень платежів.

Сплачені волинським бізнесом із донарахованих під час перевірок суми, — це податки, які підприємства та фірми намагалися мінімізувати шляхом використання схем та здійснення фінансових операцій з ризиковими суб’єктами господарювання.

Зловживання в господарській діяльності, за якими донараховано більше 40 мільйонів гривень узгоджених грошових зобов’язань, були виявлені в ході планових і позапланових перевірок бізнесу.

«До речі, цього року фахівці підрозділів аудиту провели лише 28 планових перевірок бізнесу. У тих випадках, коли здійснювалися позапланові перевірки платників податків, податкові ревізори мали достеменну інформацію про ймовірні ризики в діяльності представників підприємництва», — зазначає в.о. начальника –перший заступник начальника ГУ ДФС у Волинській області Віталій Чуй.

Як запевняють в ГУ ДФС у Волинській області, саме в ході перевірок у більшості випадків знаходить підтвердження інформація про використання схем задля так званої оптимізації сплати податків представниками бізнесу.

Змінено форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств

22.08.2016

З 19.08.2016 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 08.07.2016 №585 (далі – Наказ №585), яким затверджено Зміни до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств (далі – Декларація), затвердженої нака- зом Міністерства фінансів України від 20.10.2015 №897 (далі – Наказ №897), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 11.11.2015 за №1415/27860.

Зокрема:

у графі 2 заголовної частини Декларації з’явилося поле для уточнення базового податкового періоду – квартальний або річний;

в основній частині Декларації підкориговано порядок розрахунку разового авансового внеску з податку на прибуток у розмірі 2/9 податку, нарахованого за три квартали 2016 року (пункт 38 підрозділу 4 розділу ХХ Податкового кодексу України);

у новій редакції викладено додатки АВ і ЗП до Декларації;

зазнали змін додатки РІ та ПН до Декларації.

З оновленим текстом Наказу № 897 Ви можете ознайомитись скориставшись розділом «Нормативні та інформаційні документи» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (http://zir.sfs.gov.ua).

Довідково: Наказ №585 опубліковано в газеті «Офіційний вісник України» від 19.08.2016 №63.

Майже 1,9 млрд. гривень надійшли до держбюджету від Донецької митниці ДФС

22.08.2016 — Головне управління ДФС у Донецькій області

Протягом семи місяців 2016 року Донецькою митницею ДФС до Державного бюджету України перераховано майже 1,9 млрд. грн. митних платежів.

Окремо у липні поточного року обсяг перерахованих митних платежів склав 316,6 млн. грн., що у порівнянні з червнем 2016 року більше на 11,2% або на 31,8 млн. гривень.

Фахівцями митниці проводиться постійна робота в напрямку контролю чистоти декларування товарів. Загальна сума додаткових надходжень, отриманих внаслідок проведення відповідних заходів за січень-липень 2016 року становить практично 162 млн. гривень.

Враховуючи специфіку функціонування промисловості Донецького регіону, основу якої складають підприємства металургійної та вугільної галузей, основним бюджетоформуючим товаром залишається кам’яне вугілля – 39,5% або 749,8 млн. грн. від загальних перерахувань до держбюджету.

Також значні надходження до державної казни забезпечені за рахунок митного оформлення товарів, які традиційно імпортуються для власних виробничих потреб підприємствами металургійної, вугільної, машинобудівної галузей серед яких:  вогнетривкі матеріали й вироби (15%), інші метали й вироби з них (8%), феросплави (7,1%), промислове устаткування (6,5%), руда марганцева (5,5%), кокс (4,8%).

 

29 серпня — останній день подання декларації з податку на прибуток виробниками сільськогосподарської продукції

22.08.2016 — Головне управління ДФС у Запорізькій області

Підприємства — виробники сільськогосподарської продукції, дохід яких від продажу сільськогосподарської продукції власного виробництва за попередній податковий (звітний) рік перевищує 50% загальної суми доходу, для податку на прибуток можуть обрати річний податковий (звітний) період, який починається з 1 липня поточного звітного року і закінчується 30 червня наступного звітного року.

Податкова декларація подається протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року.

Останній день подання декларації з податку на прибуток такими виробниками сільськогосподарської продукції — 29 серпня 2016 року.

Останній день сплати податку на прибуток підприємствами-виробниками сільськогосподарської продукції за період з 01.07.2015 р. по 30.06.2016 р. — 8 вересня 2016 року.

Зазначена норма визначена пп. 49.18.3 ст. 49, пп. 137.4.1, п. 137.5 ст. 137 Податкового кодексу України.

Фізичні особи податок на нерухомість повинні сплатити не пізніше 29 серпня

22.08.2016 — Головне управління ДФС у Запорізькій області

В 2016 році фізичні особи сплачують податок на нерухоме майно за 2015 рік (за ставками і з урахуванням пільг, які діяли в 2015 році) на підставі податкових повідомлень-рішень, які відправлені фіскальними органами до 1 липня 2016 року.

Податкові повідомлення-рішення про сплату податку та відповідні платіжні реквізити надсилаються фіскальним органом за місцем реєстрації фізичної особи.

При цьому, з 2016 року фізичні особи вперше починають сплачувати податок за нежитлові приміщення.

Оскільки податок на нерухоме майно належить до місцевих податків, то ставки та пільги з податку встановлюються рішеннями сільської, селищної, міської ради.

У м. Запоріжжі рішенням Запорізької міської ради від 28.01.15 № 5 ставки податку на 2015 рік встановлені:

— для нежитлової нерухомості — 6,09 грн. (0,5% мінімальної заробітної плати на 1 січня звітного року за 1 кв. м.),

— для житлової нерухомості — 24,36 грн. (2% розміру мінімальної заробітної плати на 1 січня звітного року за 1 кв. м.).

Зазначеним рішенням пільги передбачені тільки для житлової нерухомості, що належить фізичним особам і становлять:

— для квартири/квартир незалежно від їх кількості —  120 кв. м.;

— для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості -250 кв.м.;

— у разі одночасного перебування у власності квартири/квартир та житлового будинку/будинків — 370 кв. м.

Тобто податок буде сплачуватися тільки з площі, що перевищує встановлений пільговий розмір.

Податкове зобов’язання за звітний рік сплачується фізичними особами – протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення, тобто не пізніше 29 серпня.

Зазначена норма визначена ст. 266 Податкового кодексу України.

Збір податкових платежів на Львівщині від підприємств будівельної галузі до Зведеного бюджету склав 335,5 млн. гривень

22.08.2016

Як повідомили в управлінні моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Львівській області за січень — липень 2016 року збір податкових платежів від підприємств будівельної галузі до Зведеного бюджету склав 335,5 млн. грн., що більше ніж у відповідному періоді 2015 року на 71,6 млн. грн. або на 27,1 відсотка.

Питома вага будівельної галузі в загальному зборі платежів до Зведеного бюджету складає 4,3 відсотка.

Найбільшими платниками будівельної галузі є ТОВ «Бурова компанія «Горизонти», КП «Монтажне управління № 6 «ЕПЗМ» .

 Упродовж семи місяців 2016 року на Львівщині платники рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів сплатили до Державного бюджету понад 14 млн. гривень

22.08.2016

Як повідомили в управлінні оподаткування податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС у Львівській області платники податків Львівської області упродовж семи місяців 2016 року сплатили до загального фонду Державного бюджету 14,4 млн. грн. рентної плати  за спеціальне використання лісових ресурсів.

Станом на 01.08.16 в області зареєстровано 34 платники, які сплачують рентну плату за спеціальне використання лісових ресурсів.

Найбільшими бюджетоформуючими платниками з рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів є: ДП «Бродівське лісове господарство», ДП «Буський лісгосп», ДП «Рава-Руський лісгосп», ДП «Радехівське ЛГП», ДП «Славський лісгосп» та ДП «Золочівський лісгосп».

За даними Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства (ОУЛМГ) (http://www.lvivlis.com.ua/file/LG/suchasnyystaniperspektyvy2016.PDF) у 2015 році його видатки на ведення лісового та мисливського господарства склали 197,0 млн. грн., в тому числі за рахунок державного бюджету – 17 ,8 млн. гривень.

 

Понад 1 млрд грн. від підприємств переробної промисловості Львівщини надійшло до бюджету впродовж січня-липня 2016 року

22.08.2016

Як повідомили в управлінні моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Львівській області по підприємствах переробної промисловості збір податкових платежів до Зведеного бюджету за січень – липні 2016 року склав 1099,9 млн. грн., що на 505,8 млн. грн. або у 1,9 рази більше в порівнянні з 2015 роком.

Питома вага переробної галузі в загальному зборі платежів до Зведеного бюджету складає 14,1 відсотків.

Найбільшими платниками переробної галузі є: ТОВ „Кормотех”, ПРАТ «Компанія Ензим», ТзОВ «Винниківська тютюнова фабрика».

Львівськими митниками оформлено 79 автомобілів за зниженою ставкою акцизного податку

22.08.2016

З 1 по 17 серпня 2016 року Львівською митницею ДФС оформлено 203 транспортних засоби, з яких 97 легкових автомобілів, а за зниженою ставкою акцизного податку – 79 одиниць.

За рахунок митного оформлення транспортних засобів протягом 17 днів серпня до Державного бюджету сплачено 22,5 млн. грн., що на 7,5 % більше, ніж в аналогічному періоді минулого року. При цьому, сума митних платежів для легкових транспортних засобів становить 10,3 млн. гривень.

Нагадаємо, з 1 серпня 2016 року набув чинності Закон України від 31.05.2016 № 1389-VIII «Про внесення зміни до підрозділу 5 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів», відповідно до якого встановлені пільгові ставки акцизного податку на ввезення на митну територію України легкових транспортних засобів. Норма буде діяти до 31 грудня 2018 року.

До місцевих бюджетів Миколаївської області мобілізовано понад 157 млн. грн. акцизного податку

19.08.2016

Органами ДФС у Миколаївській області за січень-липень 2016 року до місцевих бюджетів Миколаївської області забезпечено понад 157 млн. грн. акцизного податку від платників акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизних товарів, що на 60 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період 2015 року.

Станом на 01.08.2016 року на обліку в органах ДФС у Миколаївській області перебуває 2286 платників акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизних товарів, у т.ч. 2212 платників з роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, 60 платників з роздрібної торгівлі пальним, 14 платників з роздрібної торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним.

На сервіс «Пульс» надійшло 141 звернення від мешканців Одещини

22.08.2016

Стільки платників податків та громадян звернулися на телефонну лінію сервісу «Пульс» за 7 місяців поточного року.

Основними тематиками звернень залишаються:

— організація роботи органів ДФС – 44 звернення;

—  реєстрація податкових накладних в Єдиному реєстрі та подання податкової звітності — 57 звернень;

— реєстрація платником ПДВ – 16 звернень;

— система електронного адміністрування ПДВ – 16 звернень;

— проведення перевірок суб’єктів господарювання – 8 звернень;

— роботи ЦОП – 2 звернення;

— реєстрація платником єдиного податку – 5 звернень;

— корупційні дії – 6 звернень;

— щодо неможливості зареєструватися  платником ПДВ – 2 звернення;

— інші – 2 .

Нагадаємо, антикорупційний сервіс Державної фіскальної служби України «Пульс» створений для оперативного реагування на звернення громадян та суб’єктів господарювання щодо неправомірних дій або бездіяльності працівників органів ДФС. Телефон «Пульсу» (044) 284-00-07. Лінія працює цілодобово.

За результатами проведених перевірок до бюджету надійшло майже 13 млн. гривень

22.08.2016 — Головне управління ДФС у Сумській області

Враховуючи  реформування Державної фіскальної служби, роботу підрозділів аудиту органів ДФС у Сумській області в 2016 році  спрямовано на зниження  адміністративного тиску на сумлінних платників та посилення уваги до  найбільш ризикових суб’єктів господарювання.

Так, у січні-липні 2016 року підрозділами аудиту проведено 333 документальних перевірки, у т.ч. планових — 56, позапланових – 277. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість документальних перевірок скоротилася на 49.

В той же час за матеріалами документальних перевірок у поточному році   до бюджету надійшло майже 13 млн. гривень, що відповідає рівню відповідного періоду минулого року.

 Порушники податкового законодавства сплатили до бюджету майже 2 млн грн штрафів

22.08.2016

Протягом січня-липня поточного року підрозділи податкового та митного аудиту Головного управління ДФС у Тернопільській області провели 80 перевірок з питань дотримання вимог валютного законодавства при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності.

Основним порушенням, яке виявили в ході перевірок суб’єктів ЗЕД було недотримання встановлених термінів розрахунків при проведенні експортно-імпортних операцій.

Так, за наслідками перевірок впродовж семи місяців 2016 року  донараховано 1977,1 тис. гривень пені за недотримання термінів розрахунків у сфері ЗЕД та штрафних санкцій за порушення валютного законодавства. Впродовж вказаного періоду до  Зведеного бюджету України стягнуто 822,8 тисяч гривень, з них у липні — понад 247 тис. грн штрафів.

Станом на перше серпня цього року сума простроченої дебіторської заборгованості по операціях у сфері зовнішньоекономічної діяльності рахується по двадцяти двох суб’єктах господарювання на загальну суму понад 1,5 мільйони дол. США.

 Херсонські роботодавці повідомили про 38 тисяч працевлаштованих осіб

22.08.2016 — Головне управління ДФС у Херсонській області

     Херсонські роботодавці стали відповідально ставитися до укладення трудових договорів з найманими працівниками та повідомлення фіскальної служби області про прийняття працівників на роботу. Про це свідчить статистика надана спеціалістами управління доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області.

Протягом першого півріччя 2016 року суб’єкти господарювання різних форм власності повідомили про прийом на роботу 38463 працевлаштованих осіб. Так,  у січні фіскали області отримали — 3916 повідомлень про прийняття на роботу, лютому — 5260, березні — 7089, квітні — 7462, травні — 7372, червні — 7364 інформації.

Нагадаємо: відповідно до ч. 3 ст. 24 Кодексу законів про працю України працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення Державної фіскальної служби про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Порядок повідомлення Державної фіскальної служби та її територіальних органів про прийняття працівника на роботу затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 р. № 413.

Відповідальність за фактичний допуск працівника до роботи без відповідного повідомлення Державної фіскальної служби для посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності, фізичних осіб — підприємців, які використовують найману працю, визначена ч. 3 та 4 ст. 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення (штраф від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (8500 до 17000 гривень), при повторному — від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17000 до 34000 гривень)).

 

Працюючими подолянами сплачено до бюджету понад 1,3 мільярда гривень ПДФО

22.08.2016

З початку 2016 року з доходів працюючих мешканців Хмельниччини відраховано до бюджетів усіх рівнів 1 мільярд 365 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб. Важливо порівняти, що сума сплаченого податку з доходів фізичних осіб перевищує аналогічні показники минулого року на 151,8 відсотка, що в абсолютній величині становить 466 мільйонів гривень.

За сегментами розподілу до державного бюджету надійшло 493 мільйони гривень ПДФО, відповідно бюджети місцевих громад отримали 1 мільярд 24 мільйони гривень цього податку.

При цьому кількість офіційно зареєстрованих працівників з початку року в області зросла на 12 тисяч осіб і на сьогодні становить 263 тисячі чоловік, які з отриманих доходів сплачують податок на доходи фізичних осіб.

«Системні заходи зі зниження навантаження на фонд оплати праці плюс реалізація комплексу спільних заходів органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та ДФС щодо легалізації трудових відносин позитивно позначаються на зростанні доходів працюючих і відповідно сплаті податку на доходи фізичних осіб. Саме завдяки працюючим жителям Хмельниччини місцеві громади отримують найбільшу частку бюджетних коштів для вирішення соціально-економічних питань», — зауважив керівник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Анатолій Марценюк.

 

В пункті пропуску “Порубне” – чергове вилучення транспортного засобу через приховані в середині паливного бака сигарети

22.08.2016

538 пачок сигарет різних марок виявлено сьогодні надвечір співробітниками Чернівецької митниці ДФС спільно з працівниками Управління Служби безпеки України у Чернівецькій області при проведенні поглибленого огляду мікроавтобуса марки “Peugeot Boxer”.

Тютюнові вироби було приховано від митного контролю в середині паливного бака автомобіля.

Сигарети та транспортний засіб 2004 р.в. зі спеціально виготовленим тайником, що використовувався для приховування підакцизу, вилучено.  Загальна вартість вилученого склала понад 130 тисяч гривень.

 

Добавить комментарий