пгт. Комсомольский — Официальный сайт

Новини Харківської ОДПІ 24-06-2016

Шановні співвітчизники!

24.06.2016

 

Вітаю вас із державним святом — Днем Конституції України.

Прийняття 1996 року Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяло подальшому зміцненню міжнародного авторитету нашої держави. Народження Основного закону стало найважливішим кроком у забезпеченні прав і свобод людини.

Сьогодні відстоювання нашої державної цілісності та національної єдності вимагає об`єднання всіх сил суспільства. Ми усвідомили, що ніхто, крім нас самих, не зробить Україну заможною та процвітаючою.

Нам потрібно відчувати особисту відповідальність за все, що робиться у державі, самовіддано працювати заради розвитку держави та зміцнення її економіки.

Наш обов’язок сплачувати податки і збори, задекларований Конституцією України, якою визначено, що принцип верховенства права – основоположний для податкової системи.

Ми повинні пам’ятати, що Україна розпочинається з кожного з нас та вірити в себе, свої сили та в свою країну.

Бажаю у цей святковий день всім добра, достатку та миру.

Із Днем Конституції України!

З повагою,

Начальник Харківської ОДПІ

Головного управління ДФС у Харківській області Артур Праскурін

 

 

Центри обслуговування платників працюватимуть 25 червня

24.06.2016

Для зручності платників та створення комфортних умов при поданні податкової звітності у святкові та вихідні дні Центри обслуговування платників працюватимуть за таким графіком:

25 червня 2016 року — робочій день до 13 год. 00 хв.;

У зв`язку зі святкуванням Дня Конституції України 26-28 червня 2016 року будуть вихідними днями.

Підрозділи митного оформлення, для яких встановлено цілодобовий режим роботи, у святкові дні працюватимуть у звичайному режимі.

Митні пости митниць Державної фіскальної служби працюватимуть за окремим графіком. Детальну інформацію про роботу постів можна дізнатися в оперативних чергових.

Сервіси ДФС працюватимуть цілодобово в режимі інтерактивного автовідповідача.

Для отримання консультацій з питань застосування норм податкового та митного законодавства телефонувати до Кол-центру за номером 0-800-501-00-7.

Для скарг на протиправні дії працівників Державної фіскальної служби та оперативного вирішення суперечливих питань, що виникли у сфері адміністрування податків та під час здійснення митного контролю і митного оформлення, необхідно звертатися до „Пульсу” — (044) 284-00-07.

 

Роман Насіров: Успіх реформ фіскальної служби залежить і від підтримки бізнесу

24.06.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Чорна та сіра контрабанда на теренах України систематизувалася у серйозний бізнес. Це створює некоректну конкуренцію компаніям, особливо тим, котрі мають ексклюзивні права на ввезення та продаж електроніки, побутової техніки, алкоголю та інших товарів. Про це йшла мова під час зустрічі представників Державної фіскальної служби та підприємців-учасників Європейської бізнес-асоціації. Про це повідомляє інтернет-видання «Обозреватель».

Розповідаючи про реформи на митниці, голова ДФС Роман Насіров навів конкретні цифри і поділився планами на суттєве їх поглиблення. «Співпраця з вами дуже важлива для нас, але ми чекаємо від представників серйозних бізнес-структур допомоги. Ваші професіонали мають допомагати нам виявляти різноманітних шахраїв, котрі працюють із чорною і сірою контрабандою, створюючи нечесну конкуренцію, а також людей, які прагнуть уникати сплати податків. Ми очікуємо налагодження хорошої комунікації», — заявив Роман Насіров.

Також мова йшла про ряд нововведень, серед яких упровадження електронного додатку до мобільних телефонів, що дало змогу оперативно надавати інформацію про порушення, наприклад, у ліцензійних точках, котрі продають акцизні алкоголь та тютюн, у тому числі неповнолітнім. Це ноу-хау дасть змогу ефективно боротися і з продажем контрафактної продукції. Пілотний проект випробувано у південному регіоні, і вже є перші й дуже оперативні випадки реагування. Є намір за таким електронним принципом налагодити контакти ДФС з громадянами і за іншими напрямками.

«Ми намагаємося домогтися чесного розподілу податкового навантаження на всіх. Щоб усі: білі і ті, хто намагається впроваджувати схеми з оптимізації податків, були рівними перед законом і платили чесно», — наголосив керівник ДФС. — Ми не проти спрощеної системи оподаткування, але з елементами контролю. Мають бути встановлені касові апарати, бо навіть під виглядом бабусь, котрі буцімто виростили овочі і фрукти на своїх ділянках, часто працює добре організована прибуткова торговельна мережа».

Роман Насіров зупинився на випадках організованого ввозу в Україну товарів дрібними партіями: коли в автобусі їде 30 осіб, і кожен має чеки на свою частину однотипного товару. Він висловив переконання, що треба наводити лад із «чєлноками», котрі по три рази на день перетинають кордон з товаром. Для цього треба на законодавчому рівні врегулювати надання дозволу на такі шопінг-тури не більше, як один раз на тиждень.

Великий сірий бізнес якраз є похідним від таких дрібних перевезень товару через митниці. Ці схеми використовують і ділки, котрі працюють з електронною технікою

Також очільник ДФС зупинився на пріорітетних напрямках реформ, як-то інтегроване управління кордонами. За словами Романа Насірова, українська сторона намагається досягнути впровадження спільного митного контролю з країнами Євросоюзу, але наразі Брюссель не дуже поспішає назустріч. Україна не є членом ЄС, і тому поки що немає повного доступу до інформації щодо товарних потоків. Проте силами ДФС уже досягнуто розуміння з польською стороною, триває робота щодо співпраці зі Словаччиною та Румунією. Уже діє проект Twinning щодо розвитку обміну інформації з країнами ЄС. Він спрямований на розвиток інтегрованого управління кордонами і створення системи боротьби з корупцією.

Для прискорення процесу Україна має привести наше законодавство у відповідність з європейським. «У мене є дуже проста пропозиція: треба прийняти європейський Митний кодекс, що спростить співпрацю, комунікації і посилить довіру. Це було би найефективнішим кроком уперед», — каже Роман Насіров.

 

Роман Насіров: ДФС залучає іноземних фахівців для розвитку системи управління ризиками

24.06.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Про основні реформи на митниці та стан їх реалізації повідомив  Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров у своїй публікації на порталі «Лівий берег».

«Від того, наскільки ефективно митниці справляють з покладеними на них задачами, залежить збільшення надходжень до бюджету та прискорення міжнародної торгівлі. Тому наведення фінансового порядку на митниці, боротьба з корупцією, модернізація технічної бази є питаннями державного значення», — зазначив очільник відомства.

За його словами, щоб перетворити українську митницю на сервісну службу, прозору та об’єктивну, в ДФС розпочали впроваджувати низку реформ, які базуються на передовому досвіді європейських країн.

«Зокрема, щоб уникнути суб’єктивізму у роботі митних органів започатковано систему автоматичного розподілу митних декларацій між інспекторами. Головна її перевага – виключення можливості «у ручному режимі» обирати працівників митниці, які здійснюватимуть митне оформлення товарів за конкретними митними деклараціями чи підприємствами. Таким чином попереджаються корупційні дії у вигляді попередньої змови митника та підприємця», — наголосив Роман Насіров.

Він також підкреслив, що триває робота з посилення контролю на митниці за платежами під час ввезення товарів в Україну. «У зв’язку з цим важливим є розвиток автоматизованої системи аналізу та управління ризиками (АСАУР), функціональними елементами якої є електронні профілі ризику. На даний момент введено в дію 4 нових профілі ризику, внесено зміни до 21 профілю. Здійснюється наповнення профілів ризику новою інформацією за результатами аналітичної роботи та тією, що надходить від податкової міліції та інших силових структур. Затверджено порядок внесення інформації до розділу «Підприємства-нерезиденти», діяльність яких є сумнівною, у реєстр «Підприємств, переміщення якими товарів та транспортних засобів мають ознаки ризикованості або сумнівності».

Голова ДФС додав, що у службі вживаються й інші заходи для розвитку системи управління ризиками, зокрема активно залучаються іноземні фахівці. Так, з 25 по 29 квітня 2016 року посадовими особами ДФС проведено ряд робочих зустрічей з представниками компанії Crown Agents, під час яких обговорювались питання щодо можливих перспектив подальшого розвитку існуючої в Україні системи управління митними ризиками.

«Експерти Crown Agents висловили готовність надати допомогу ДФС у розробці плану подальшого розвитку та удосконалення існуючої системи управління митними ризиками», — повідомив Роман Насіров.

У Житомирській області вилучено незаконно ввезений гуманітарний вантаж вартістю майже 5 млн. грн.

24.06.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Співробітниками податкової міліції Житомирської області спільно з працівниками Житомирської митниці затримано партію товарів народного споживання, яку намагалися ввезти на територію України з порушенням митних правил під виглядом гуманітарної допомоги.

У рамках операції «Рубіж-2016» встановлено, що благодійна організація здійснює імпорт гуманітарної допомоги від однієї з американських компаній — донорів.

Під час проведення перевірки було опитано громадянина, який згідно з реєстраційними документами організації є її директором. За його словами, він не причетний до діяльності зазначеної благодійної організації і ніяких заяв до Міністерства соціальної політики про визнання вантажу, що надійшов від компанії – нерезидента, гуманітарною допомогою не писав.

При надходженні чергової партії товару вантажівку, яка його перевозила, було оглянуто співробітниками податкової міліції і митниці. За результатами огляду виявлено та вилучено одяг, взуття, постільну білизну та предмети домашнього вжитку загальною вагою 17,6 тонн. Загальна вартість вилученого становить майже 5 млн. гривень.

За результатами огляду, з урахуванням раніше отриманої від податківців інформації, митниками було складено протокол про порушення митних правил, передбачене ч. 1 ст. 483 (переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю) Митного кодексу України.

В Києві ліквідовано конвертцентр з обігом понад 240 млн. грн.

23.06.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Співробітниками податкової міліції Київської області в ході розслідування кримінального провадження, зареєстрованого за ст.ст. 28, 209, 212 і 205 КК України, ліквідовано діяльність київського конвертаційного центру.

Встановлено, що групою осіб без наміру здійснення статутної діяльності створено та зареєстровано низку фіктивних суб’єктів підприємницької діяльності з метою надання послуг суб’єктам реального сектору економіки щодо ухилення від сплати податків до бюджету.

Схема ухилення від сплати податків полягала в наступному: легальні підприємства перераховували безготівкові грошові кошти за нібито придбані товарно-матеріальні цінності, надані послуги та виконані роботи на розрахункові рахунки підприємств з ознаками фіктивності. Фігуранти справи в подальшому знімали кошти готівкою та передавали їх посадовим особам СГД реального сектору економіки за винятком 12% у якості плати за послуги конвертації.

Орієнтовний обіг проконвертованих коштів за 2015-2016 р., через розрахункові рахунки, відкриті в філіях комерційних банків, склав понад 240 млн. гривень. Ймовірні втрати бюджету оцінюються на суму понад 40 млн. гривень.

В ході проведення слідчо-оперативних заходів проведено 5 обшуків в офісних приміщеннях, автомобілі та за місцями проживання фігурантів провадження. За результатами обшуків виявлено та вилучено 737 тис. гривень, 2 тис. доларів США готівкою, 3 печатки підприємств, комп’ютерну техніку, чорнові записи та фінансово-господарську документацію.

Всього вилучено готівкових коштів в гривневому еквіваленті 787 тис. гривень.

На грошові кошти транзитно-конвертаційних підприємств в сумі 83 тис. грн., які знаходяться на розрахункових рахунках в банківських установах, накладено арешт.

Тривають слідчі дії.

Сільськогосподарська компанія намагалася незаконно відшкодувати 199 млн. грн.

23.06.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Співробітниками податкової міліції м. Києва  зареєстроване кримінальне провадження за ст.ст. 15 і 191 КК України.

Встановлено, що посадові особи київського комерційного підприємства, що здійснює діяльність у сфері оптової торгівлі зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин у 2014 році безпідставно сформували податковий кредит з ПДВ та скоїли замах на його відшкодування з бюджету на суму 199 млн. гривень.

Слідчі дії тривають.

Затверджено нову редакцію реєстраційних форм для отримання послуг електронного цифрового підпису

23.06.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Наказом Інформаційно-довідкового департаменту ДФС від 16.06.2016 №94 «Про внесення змін до наказу ІДД ДФС від 17.02.2015 №15» затверджено нову редакцію наступних реєстраційних форм:

—         Реєстраційна картка (для юридичної особи);

—         Реєстраційна картка (для юридичної особи, зареєстрованої на території Донецької/Луганської областей, установчі документи якої втрачено);

—         Реєстраційна картка (для фізичної особи/ фізичної особи – підприємця);

—         Додаток до розділу 2 Реєстраційної картки;

—         Заява про зміну статусу посиленого сертифіката відкритого ключа.

Нові форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису набувають чинності з 01 липня 2016 року.

Форми реєстраційних документів попереднього зразка будуть прийматися віддаленими пунктами реєстрації користувачів АЦСК ІДД ДФС до 30 червня 2016 року включно.

Переглянути та завантажити актуальні форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису можна у розділі «Реєстрація користувачів» офіційного інформаційного ресурсу АЦСК ІДД ДФС.

Внутрішньою безпекою ДФС викрито транзитно-конвертаційні групи, які діяли за сприяння посадових осіб фіскальної служби

23.06.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Співробітники Головного управління внутрішньої безпеки ДФС спільно з працівниками Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України припинили діяльність  транзитно-конвертаційних груп, які діяли у Дніпропетровській, Полтавській, Харківській, Запорізькій та Кіровоградській областях за сприяння посадових осіб органів ДФС та надавали послуги з мінімізації податкових зобов’язань підприємствам реального сектора економіки.

Загальний обіг проконвертованих коштів упродовж 2015-2016 років склав понад 900 млн. грн., втрати бюджету дорівнюють близько 150 млн. гривень.

У ході оперативно-слідчих дій проведено понад 50 обшуків, припинено протиправну діяльність близько 100 фіктивних суб’єктів господарювання.

Під час обшуків виявлено та вилучено кошти в сумі 23 тис. доларів США, 3 тис. євро та  200 тис. гривень, фінансові документи, зброю, патрони, наркотичні засоби.

Наразі працівниками ГУВБ ДФС вживаються  заходи для встановлення повного кола посадових осіб органів ДФС, причетних до діяльності вказаних транзитно-конвертаційних груп та притягнення конкретних осіб до кримінальної відповідальності.

В ДФС відбулась зустріч з СПО роботодавців

23.06.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Актуальні питання взаємодії ДФС та української бізнес-спільноти обговорювалися під час зустрічі керівників структурних підрозділів ДФС та Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні (СПО роботодавців).

Зокрема, розглядалися пропозиції СПО роботодавців щодо зміни формату публікації даних, що стосуються сфери діяльності ДФС, можливі шляхи вирішення питань, пов’язаних з поверненням суб’єктам господарювання переплат з податку на прибуток, відшкодування ПДВ, спільні дії представників бізнесу та ДФС щодо протидії тіньовій економіці та боротьби із застосуванням схем ухилення від оподаткування  тощо.

Учасники зустрічі обговорили аспекти подальшої співпраці, зокрема, щодо перегляду процедури апеляцій та залучення експертів СПО роботодавців до роботи ДФС у напрямі удосконалення бізнес-процесів адміністрування податків.

Павло Дроняк: ДФС виявлено 55 тис. найманих осіб, які працювали неофіційно

23.06.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

За результатами проведених ДФС заходів у січні – травні цього року до державної реєстрації залучено понад 21 тис. громадян, які здійснювали підприємницьку діяльність без реєстрації.  Внаслідок чого до бюджету додатково сплачено понад 8 млн. грн. податків. Про це повідомив директор департаменту податків і зборів з фізичних осіб Павло Дроняк.

За його словами, з початку 2016 року при перевірці суб`єктів господарювання, які виплачували заробітну плату та інші доходи фізичним особам, у 60,5 відс. до перевірених ДФС встановлено порушення податкового законодавства.  До бюджетів донараховано понад 190 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб,  понад 46 млн. грн. єдиного внеску та 3 млн. грн. військового збору.

«Працівники ДФС виявили близько 55 тис. найманих осіб, праця яких використовувалась роботодавцями без укладання трудових угод та без сплати податку. В результаті вжитих заходів до бюджетів сплачено понад 18 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та понад  16 млн. грн. єдиного внеску», — зазначив Павло Дроняк.

Завдяки спільним заходам органів  ДФС та місцевої влади у січні – травні 2016 року рівень виплати заробітної плати  підвищили 14,2 тис. суб`єктів господарювання.  Бюджет додатково отримав 18 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб  та 21,6 млн. грн. єдиного внеску.

Внутрішньою безпекою ДФС попереджено незаконне ввезення на територію України товарів на суму понад 1 млн. гривень

22.06.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Працівниками Головного управління внутрішньої безпеки ДФС в зоні діяльності Волинської митниці попереджено ввезення на територію України товарів поза митним контролем.

Так, в ході проведення перевірочних заходів працівниками ГУВБ ДФС ініційовано проведення переогляду транспортного засобу, який прямував з Республіки Польща на територію України під керуванням громадянина України по смузі «зелений коридор» та пройшов митний контроль.

В результаті переогляду зазначеного транспортного засобу виявлено не задекларовані товари «відеобладнання», попередня оціночна вартість яких складає близько 1 млн. гривень.

Стосовно порушника складено протокол про порушення митних правил за ст. 482 Митного кодексу України (Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України поза митним контролем).

На теперішній час вживаються заходи щодо встановлення посадових осіб Волинської митниці, причетних до організації незаконного переміщення товарів через митний кордон України.

Юрій Шеремет: на Волині перекрито злочинний канал ввезення в Україну товарів народного споживання

22.06.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Головним управлінням внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби України викрита злочинна схема незаконного ввозу на митну територію України товарів народного споживання через один з  пунктів пропуску Волинської митниці ДФС на кордоні з Польщею. Про це повідомив начальник Головного управління внутрішньої безпеки ДФС Юрій Шеремет.

«В результаті злагоджених дій Головного управління внутрішньої безпеки та підрозділу боротьби з митними правопорушеннями Волинської митниці 20 червня в пункті пропуску на кордоні з Польщею зупинено три вантажні автомобілі, які по документам начебто перевозили вживаний, зношений одяг та взуття на адресу двох компаній, які знаходяться у м. Дніпро. При огляді одного з авто встановлено, що фактично фірма перевозить новий одяг турецького виробництва на суму близько 6 мільйонів гривень», — зазначив начальник управління.

«Таким чином, нечисті на руку імпортери мали намір реалізувати цей одяг на внутрішньому ринку без сплати, передбачених законом митних платежів», — додав Юрій Шеремет.

На даний час триває огляд авто, за попередніми даними в одному з них знаходиться брендове взуття.

Викрито орендодавців, які ухилилися від сплати понад 30 млн. грн. ПДВ

22.06.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Співробітниками податкової міліції Центрального офісу внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 212 КК України відносно службових осіб комерційного підприємства, яке здійснює діяльність з надання в оренду і експлуатації власного чи орендованого нерухомого майна.

Встановлено, що фігуранти провадження у 2013 році не відобразили у податковій звітності перехід права власності на адміністративно-побутовий комплекс загальною площею 18405,0 кв. м.

Це призвело до ухилення від сплати податку на додану вартість на суму понад 30 млн. грн., що є особливо великим розміром.

Тривають слідчі дії.

Податковою міліцією попереджено збитки бюджету на суму понад 6 млн. грн.

22.06.2016 — Прес-служба Державної фіскальної служби України

Співробітниками податкової міліції Одеської області розслідується кримінальне провадження, зареєстроване за ст. 204 КК за фактом реалізації мешканцем Одеської області тютюнових виробів без марок акцизного податку України.

В ході проведення оперативно-слідчих дій, а також в рамках проведення операцій „Акциз-2016” і „Рубіж-2016” співробітники обласної податкової міліції спільно з працівниками Служби безпеки України провели огляд ангарного приміщення, яке належить комерційному підприємству в одному з населених пунктів Одеської області.

За результатами огляду виявлено та вилучено 689 тис. пачок цигарок, виробництва Республіки Білорусь і ОАЕ без марок акцизного податку України та 16 мішків тютюнових виробів насипом загальною орієнтовною вартістю 9,5 млн. гривень.

У разі потрапляння вилучених тютюнових виробів на ринок України та їх реалізації збитки у вигляді ненадходження до бюджету акцизного податку склали б понад шість мільйонів гривень.

Слідчі дії тривають.

Майже 2,8 млрд. грн. єдиного соціального внеску сплатили жителі Харківщини з початку поточного року

24.06.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

Як повідомили в  Головному управлінні ДФС у Харківській області зазначена сума ЕСВ перевищила доведений індикативний показник на 121,9 млн. грн.

Так, від юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які використовують найману працю, надійшло більше 2,6 млрд. грн. (або 94,5%),  з яких 993,5 млн. грн. сплачено бюджетними установами. В той же час, від фізичних осіб-підприємців надійшло більше 151,3 млн.грн. єдиного внеску.

Зокрема у травні єдиного соціального внеску надійшло 561,0 млн. грн., що перевищило плановий показник на 14,0 млн. грн.

Фахівці регіонального фіскального відомства нагадують, що з 2016 року роботодавці нараховують єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі — ЄСВ) на суми нарахованої заробітної плати (доходу) найманим працівникам у розмірі 22 відсотки до визначеної бази нарахування єдиного внеску.

Також з початку року максимальну величину бази нарахування ЄСВ збільшено із 17 до 25 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб. З 1 травня 2016 року ця величина складає 36250 грн. Крім того, відтепер ЄСВ із заробітної плати (доходу) працівників (3,6%) не утримується.

Торгуєш пивом — не забувай про ліцензію

23.06.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

ГУ ДФС у Харківській області звертає увагу суб’єктів господарювання, які здійснюють або планують провадити підприємницьку діяльність у сфері роздрібної торгівлі алкогольними напоями (в т.ч. виключно пивом). Оскільки, пиво віднесено до алкогольних напоїв, суб’єктам господарювання для здійснення роздрібної торгівлі пивом (в т.ч. виключно пивом), необхідно отримати ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями.

Відповідно до норм Закону України від 19.12.1995 року № 481/ 95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» (далі – Закон № 481) плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, становить 8000 гривень на кожний    окремий, зазначений   в   ліцензії   електронний контрольно-касовий  апарат  (книгу обліку розрахункових операцій), що  знаходиться у місці торгівлі; а на території сіл  і  селищ,  за  винятком тих, що знаходяться у межах території міст,  —  500  гривень на роздрібну торгівлю алкогольними напоями на кожний окремий, зазначений у ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться у місці торгівлі.

Плата за ліцензії  на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями справляється  щоквартально  рівними частками  і  зараховується  до  місцевих  бюджетів згідно з чинним законодавством.

З 01 червня 2016 року  платники податків, які здійснюють господарську діяльність у сфері роздрібної торгівлі алкогольними напоями (вт.ч. виключно пивом) для подачі заяв на оформлення ліцензій на право роздрібної торгівлі, подовження термінів діючих ліцензій,  переоформлення ліцензій та анулювання ліцензій — необхідно звертатися до ЦОП(центру обслуговування платників податків) Державних податкових інспекцій ГУ ДФС у Харківській області за місцем розташування торгівельних  об’єктів.

Платники податків можуть отримати оформлені, переоформлені та з подовженням дії ліцензії, як в ЦОП (центр обслуговування платників податків) Державних податкових інспекцій ГУ ДФС у Харківській області за місцем розташування торгівельних  об’єктів так і в управлінні  контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Харківській області (м.Харків, вул.Клапцова,25).

 

У фіскальній службі Харківського регіону привітали з поверненням офіцерів «Фантому»

22.06.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

На Харківщину  повернулися співробітники податкової міліції, які в складі спецпідрозділу «Фантом» виконували завдання в зоні проведення антитерористичної операції.

Привітати своїх колег, зібрався  увесь колектив ГУ ДФС у Харківській області. Засмаглі та кремезні хлопці у військовій формі, ніяковіли,  приймаючі вітання та відповідаючи на питання своїх колег. Адже служба у зоні проведення бойових дій так відрізняється від мирного життя, і зовсім по іншому вже дивишся на деякі речі, і сприймаєш цей світ, і бажання теж тільки одне – щоб скоріше закінчилася війна.

За проявлену мужність і самовіддачу, вагомий внесок у справу по здійсненню контролю за дотриманням податкового законодавства в зоні проведення АТО,  наші земляки — офіцери «Фантому» отримали відзнаки ГУ ДФС у Харківській області, які їм вручив очільник фіскальної служби регіону Микола Рибаков.

«Можна сказати багато слів про вашу відвагу, про ваш героїзм. Але я просто скажу — від чистого серця: дякую вам! Поки такі хлопці, як ви, є в нашій службі, в нашій державі, я впевнений, що наша країна єдина та непереможна!», — звернувся до співробітників керівник служби та побажав їм, щоб здійснилася їх найголовніша мрія – мир в Україні.

А ми запитали у хлопців, що вони цінували найбільше, і чого найбільше їм бракувало. Підполковник податкової міліції Сергій Сибіркін, позивний «Ведмідь»,  відзначив, що найбільш бракувало їм усім дитячого сміху. Того самого дитячого сміху, який був та завжди залишатиметься символом родинного затишку та мирного життя.

А цінували вони найбільше міцну чоловічу дружбу та підтримку.

«Там, де я ніс службу,  були справжні товариші, патріоти України, ті для кого спокій країни та її громадян – передусім», — розповів Сергій Сибіркін.

Ось такі вони наші скромні герої. Побажаємо їм усього найкращого!

Користувався іпотечним житловим кредитом – частину суми процентів можна включити до податкової знижки

22.06.2016 — Головне управління ДФС у Харківській області

ГУ ДФС у Харківській області нагадує, що платник податку — резидент має право включити до податкової знижки частину суми процентів за користування іпотечним житловим кредитом, наданим позичальнику в національній або іноземній валютах, фактично сплачених протягом звітного податкового року.

При сплаті процентів за іпотечним житловим кредитом в іноземній валюті сума платежів за такими процентами, здійснених в іноземній валюті, перераховується у гривні за офіційним валютним (обмінним) курсом Національного банку України, що діє на день сплати таких процентів.

Таке право виникає в разі якщо за рахунок іпотечного житлового кредиту будується чи купується житловий будинок (квартира, кімната), визначений платником податку як основне місце його проживання, зокрема згідно з позначкою в паспорті про реєстрацію за місцезнаходженням такого житла.

Крім того, відповідно до пп. 166.3.8 п. 166.3 ст. 166 ПКУ фізична особа – резидент має право включити до податкової знижки суми витрат, які пов’язані із сплатою видатків на будівництво (придбання) доступного житла, визначеного законом, у тому числі на погашення пільгового іпотечного житлового кредиту, наданого на такі цілі, та процентів за ним.
Право на включення до податкової знижки суми, розрахованої відповідно до ст. 175, надається платнику податку за одним іпотечним кредитом протягом 10 послідовних календарних років починаючи з року, в якому:

об’єкт житлової іпотеки придбавається;

збудований об’єкт житлової іпотеки переходить у власність платника податку та починає використовуватися як основне місце проживання.

У разі якщо іпотечний житловий кредит має строк погашення більше ніж 10 календарних років, право на включення частини суми процентів до податкової знижки за новим іпотечним житловим кредитом виникає у платника податку після повного погашення основної суми та процентів попереднього іпотечного житлового кредиту.

Якщо сума одержаного фізичною особою іпотечного житлового кредиту перевищує суму, витрачену на придбання (будівництво) предмета іпотеки, до складу витрат включається сума відсотків, сплачена за користування іпотечним кредитом у частині, витраченій за цільовим призначенням.

Порядок визначення суми процентів, сплачених платником податку за користування іпотечним житловим кредитом з метою нарахування податкової знижки регулюється ст. 175 ПКУ.

Нагадуємо, що для реалізації  права на податкову знижку за наслідками 2015 року  необхідно заповнити та подати річну податкову декларацію про майновий стан  і доходи до 31 грудня включно.

Помилки попередніх років – як виправити

24.06.2016

Нагадуємо порядок виправлення помилок, що містяться у раніше поданій податковій звітності  з податку на прибуток.

Насамперед, звертаємо увагу, що згідно норм статті 50 Податкового кодексу України уточнюючий розрахунок до податкової декларації, в якій самостійно виявлено помилку. складається за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку, отож, наразі використовується форма Податкової декларації з податку на прибуток підприємств в редакції наказу Міністерства фінансів України від 20.10.2015р.  № 897 ( із змінами).

Виправлення самостійно виявлених помилок за період до 01.01.2015 року здійснюється в окремій уточнюючій декларації або у складі декларації за поточний звітний (податковий) період з поданням Додатка ВП.

Для самостійного виправлення помилок за новою формою декларації за звітні (податкові) періоди до 1 січня 2015 року платники мають право скористатися нормами п. 46.4 статті 46 Податкового кодексу щодо подання доповнення до податкової декларації, яке може бути складено за довільною формою. У такому випадку платник зазначає про цей факт у спеціально відведеному місці податкової декларації, а доповнення до декларації вважатиметься невід’ємною її частиною. В подальшому, таке доповнення буде використано податковою інспекцією при аналізі показників такої декларації.

З 1 липня збільшено граничну межу для оподаткування пенсій

24.06.2016

Законом України від 02.06.2016 року №1411 внесені зміни до пп.164.2.19 та п.167.4 Податкового кодексу України.

Зокрема, передбачено звільнення від оподаткування податком на доходи фізичних осіб та військовим збором пенсій (включаючи суму їх індексації) або щомісячного довічного грошового утримання, якщо їх розмір не перевищує десять розмірів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (у розрахунку на місяць), встановленого на 1 січня звітного податкового року. Тобто, з 1 липня пенсійні виплати, розмір яких в 2016 році не є більшим за 10740 грн., звільняються від оподаткування.

У разі перевищення вказаної величини, оподаткуванню за ставками 18%  і 1,5% підлягатиме сума перевищення.

Окрім того, звертаємо увагу, за такими ж ставками оподатковуватимуться пенсії з іноземних джерел, якщо згідно з міжнародними договорами, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, такі пенсії підлягають оподаткуванню чи не оподатковуються в країні їх виплати.

Додамо, нововведення не поширюється на пенсії, призначені учасникам бойових дій, інвалідам війни та особам, на яких поширюється чинність ст. 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Нагадаємо, що до 1 липня оподаткуванню підлягають суми пенсій (включаючи суму їх індексації, нараховану відповідно до закону) або щомісячного довічного грошового утримання, отримувані платником з Пенсійного фонду України чи бюджету згідно із законом, якщо їх розмір перевищує три розміри мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного податкового року, у частині такого перевищення. А саме, вказані виплати, які є більшими за  4134 грн., в  сумі перевищення оподатковуються  ПДФО за ставкою 15% та військовим збором у розмірі — 1,5%.

Довідково повідомляємо, вказані зміни опубліковані в «Голосі України» від 14.06.2016р. №109 та набувають чинності з 01.07.2016 року.

 

Добавить комментарий