пгт. Комсомольский — Официальный сайт

Новини Харківської ОДПІ 29-08-2016

З початку року місцеві громади Луганщини отримали від підприємців – спрощенців майже 97 млн грн єдиного податку

26.08.2016

В Головному управлінні ДФС у Луганській області повідомили, що основна частина надходжень єдиного податку, а це більше 55,6 млн. грн., сплачена фізичними особами – підприємцями, які працюють на спрощеній системі оподаткування, та сільськогосподарськими товаровиробниками — 30,9 млн. грн.

У порівнянні з показниками за 7 місяців 2015 року надходження збільшились майже на 16 млн. грн. та 14,8 млн. грн. відповідно.

Юридичні особи – платники єдиного податку ІІІ групи сплатили в місцеву скарбницю 10,4 млн. грн., що на 3,6 млн. грн. або на 53 % більше, ніж за відповідний період минулого року.

Нагадаємо, всього протягом січня-липня 2016 року до місцевих бюджетів Луганщини надійшло 1 млрд. 334 млн. грн.

За несплату податків можна порушити справу про банкрутво

26.08.2016

У Головному управлінні ДФС у Луганській області роз’яснили, що контролюючі органи мають право звертатися до суду із заявами щодо порушення справ про банкрутство (п.п. 20.1.39 п. 20.1 ст. 20 Податкового кодексу України).

Статтею 1 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» визначено:

— боржник – це суб’єкт підприємницької діяльності (юридична особа або фізична особа — підприємець), неспроможний виконати протягом трьох місяців свої грошові зобов’язання після настання встановленого строку їх виконання, які підтверджені судовим рішенням, що набрало законної сили, та постановою про відкриття виконавчого провадження, якщо інше не передбачено Законом;

— кредитор – це юридична або фізична особа, а також органи доходів і зборів та інші державні органи, які мають підтверджені у встановленому порядку документами вимоги щодо грошових зобов’язань до боржника.

Право на звернення до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство мають боржник, кредитор (п. 2 ст. 10 Закону).

Справа про банкрутство порушується господарським судом, якщо безспірні вимоги кредитора (кредиторів) до боржника сукупно становлять не менше трьохсот мінімальних розмірів заробітної плати, які не були задоволені боржником протягом трьох місяців після встановленого для їх погашення строку, якщо інше не передбачено Законом (п. 3 ст. 10 Закону).

Таким чином, контролюючі органи (кредитори) мають право на звернення до суду у разі якщо безспірні вимоги кредитора (кредиторів) до боржника сукупно становлять не менше трьохсот мінімальних розмірів заробітної плати, які не були задоволені боржником протягом трьох місяців після встановленого для їх погашення строку.

Землекористувачі та власники землі Луганщини сплатили понад 165 млн грн

25.08.2016

У Луганській області юридичні та фізичні особи сплатили протягом січня-липня 2016 року 165 млн. 147 тис. грн. плати за землю. Ці кошти були спрямовані до місцевих бюджетів регіону.

Якщо порівнювати надходження цього податкового платежу з аналогічним періодом минулого року, то коштів у поточному році до місцевих скарбниць перераховано на 41,3 млн. грн. більше.

Фахівці Головного управління ДФС у Луганській області, інформують, що відповідно до податкового законодавства, власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у звітному році.

Нарахування фізичним особам сум податку проводиться органами ДФС. Податкові повідомлення-рішення фізичні особи отримали до 1 липня 2016 року. Сплатити податок необхідно протягом 60 днів з дня його вручення.

 

За забруднення довкілля платники сплатили більше 900 тис. грн

26.08.2016

А саме 906,7 тис. грн екологічного податку від Старобільської ОДПІ ГУ ДФС у Луганській області надійшло до зведеного бюджету за сім місяців поточного року. Із вказаної суми понад 181 тис. грн отримав Державний бюджет України, а 725,4 тис. грн — місцевий.

Нагадаємо, що платниками екоподатку є суб’єкти господарювання, які здійснюють:

— викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення;

— скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об’єкти;

— розміщення відходів;

— утворення радіоактивних відходів (включаючи вже накопичені);

— тимчасове зберігання радіоактивних відходів їх виробниками понад установлений особливими умовами ліцензії строк.

До речі, кошти від екологічного податку є основним джерелом фінансування заходів щодо раціонального використання природних ресурсів та захисту навколишнього середовища.

Працівники Львівської митниці та податкової міліції Києва викрили незаконний експорт майже 90 тонн продуктів переробки соняшникової сировини.

26.08.2016

Так, днями у підрозділ Львівської митниці ДФС (с. Краковець) до митного оформлення та контролю  декларант подав документи та товар: «Макуха технічна» та  «Гранули паливні»,  що походять з продуктів переробки соняшникової сировини.  Товар переміщували з України в Польщу, у митному режимі «експорт»  чотирма вантажними автомобілями. Відправником товару вказано  одне з  ТзОВ м. Київа, а  одержувачем — фірма з м. Люблін  (Республіка Польща).

Львівські митники разом з податківцями перевірили законність цієї зовнішньоекономічної операції і встановили, що вказане підприємство зареєстроване незаконно,  сам керівник не має жодного відношення до вказаних поставок товару, нікого не уповноважував від свого імені вести фінансово господарську діяльність Також  з’ясовано, що жодного зовнішньо економічного контракту з іноземними суб’єктами господарювання він не підписував і не надавав жодних документів органам доходів і зборів для здійснення митного оформлення товарів у митному режимі «експорт».

Так, декларант вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з  поданням органу доходів і зборів як підстави для переміщення товарів документів, що містять неправдиві відомості щодо відправника товарів. Сам декларант  пояснень за цим фактом він відмовився.

За цим фактом складено протокол за ознаками порушення митних правил, передбаченого  ч.1 ст. 483 Митного кодексу України. Товар вилучено. Справу буде скеровано до суду для прийняття рішення.

 

Понад 1120 «фальсифікату» горілки не потрапило до львівських крамниць

26.08.2016

Працівниками управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів та податкової міліції ГУ ДФС у Львівській області вилучено велику партію алкогольних напоїв сумнівного походження. В рамках операції «Акциз-2016» проведено огляд одного з гаражів на території львівського гаражного кооперативу. За результатами перевірки, виявлено понад 1120 пляшок горілки торгової марки «Краля», які марковані марками акцизного податку з ознаками підробки, орієнтовною вартістю 90 000 грн. Надалі алкогольні напої планувалось продавати через мережу магазинів Львівської області за заниженими цінами.

На даний час здійснюються  заходи щодо встановлення повного кола осіб причетних до протиправної діяльності, каналів надходження на територію Львівської області фальсифікованих алкогольних напоїв.

ГУ ДФС у Львівській області просить громадян бути активнішими у боротьбі з очищення ринку підакцизних товарів від фальсифікованої підакцизної продукції або реалізації підакцизної продукції без відповідних на це дозвільних документів. Тож, якщо у вас є підозри щодо якості алкогольних напоїв, автентичності марок акцизного податку, або стала відома інформація про незаконну діяльність при реалізації підакцизної продукції, телефонуйте та повідомляйте за номером 0322-97-38-38, 0322-97-38-65 або 0322-97-33-43.

 

Коли «зелений коридор» стає «червоним»

25.08.2016

Працівники Львівської митниці все частіше фіксують правопорушення порядку проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю.

Так з початку року за ст.471 (порушення порядку проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю) працівники митниці склали 600 протоколів про порушення митних правил.

Так лише за останню добу неправомірно скористатись «зеленим коридором» намагались четверо громадян. Як наслідок за спробу перехитрити митників вони позбулись 100 кг. лакофарбної продукції, чотирьох гіробордів, майже 400 кг тканини, тощо. У своїх пояснення щодо порушення вимог Митного кодексу України громадяни як правило повідомляють, що «забули» про діючі правила перетину митного кордону.

Тож важливо пам’ятати, що смуга спрощеного митного контролю «зелений коридор» призначена для декларування шляхом вчинення дій громадянами, які переміщують через митний кордон України товари в обсягах, що не підлягають оподаткуванню митними платежами та не підпадають під встановлені законодавством заборони або обмеження щодо ввезення на митну територію України або вивезення за межі цієї території і не підлягають письмовому декларуванню.

 

Антикорупційний сервіс «Пульс» — надійний захисник громадян

25.08.2016

ДПІ у Ленінському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області нагадує про функціонування антикорупційного сервісу «Пульс», головний принцип роботи якого  полягає у негайному реагуванні та оперативному вирішенні проблемних питань платників податків а також забезпечення зворотного зв’язку. Фахівці Державної фіскальної служби України не тільки приймають скарги громадян, а й повідомляють заявникам про результати розгляду їх звернень та вжиті заходи.

Зателефонувавши за номером «Пульсу» (044) 284-00-07, можна повідомити про неправомірні дії або бездіяльність працівників органів ДФС та оперативно вирішити суперечливі питання.

При наданні інформації бажано назвати своє прізвище, ім’я, по-батькові (посаду, назву суб’єкта господарювання), місце проживання (адресу юридичної особи) та обов’язково зазначити назву органу ДФС, з яким пов’язана подія, коли відбулась подія, прізвище, ім’я, по-батькові працівника органу ДФС, в роботі якого вбачаються протиправні або корупційні дії, та суть проблеми.

Про результати розгляду інформації клієнти повідомляються в режимі Call-back (працівник сервісу повідомляє про результати розгляду) невідкладно або протягом 1-3 робочих днів. Якщо інформація потребує додаткового розгляду, то загальний термін її опрацювання не перевищує 15 днів.

Співробітники Департаменту боротьби з митними правопорушеннями ДФС затримали на Одеській митниці вантаж цигарок вартістю 100 млн. гривень за підозрою у контрабанді

26.08.2016

Департаментом боротьби з митними правопорушеннями Державної фіскальної служби України у рамках проведення заходів з протидії контрабандного переміщення на митну територію України підакцизних товарів у середу, 24 серпня, у зоні діяльності Одеської митниці затримано 9 контейнерів з цигарками.

Орієнтовна вартість вантажу складає більше 100 млн. гривень.

Контейнери прибули о 06.00 ранку до морського порту «Іллічівськ» поромом з Грузії. Згідно з товаротранспортними документами цигарки мали переміщуватись територією України в режимі «транзит» до Республіки Молдова.

Разом з тим, за результатами аналізу товаротранспортних документів встановлено ознаки їх фіктивності.

Крім того, за попередньою інформацією митних органів Республіки Молдова підприємство, на адресу якого нібито переміщувався даний вантаж, відсутнє у державному реєстрі цієї країни.

На даний час співробітники Департаменту боротьби з митними правопорушеннями спільно з працівниками Одеської митниці проводять фіксацію вищевказаного порушення митних правил.

На даний час митниками вживаються заходи щодо унеможливлення “схем” вилучення контрабандного вантажу з метою уникнення відповідальності за порушення митного законодавства та недопущення конфіскації незаконно ввезених товарів.

Боротьба з контрабандою триває.

 

Увага! Нові форми документів для відшкодування ПДВ

26.08.2016

Наказом Міністерства фінансів України  від 13.07.2016 №606 затверджені наступні форми документів, що використовуються у процесі відшкодування сум податку на додану вартість:

— Висновок про суми відшкодування податку на додану вартість;

— Журнал обліку висновків про суми відшкодування податку на додану вартість, переданих органами Державної фіскальної служби України до органів Державної казначейської служби України;

— Реєстр висновків про суми відшкодування податку на додану вартість, переданих до органів Державної казначейської служби України;

— Журнал реєстрації висновків про суми відшкодування податку на додану вартість, отриманих органами Державної казначейської служби України від органів Державної фіскальної служби України;

— Звернення про підкріплення коштами для відшкодування податку на додану вартість;

— Рішення про перерахування коштів для відшкодування податку на додану вартість.

Висновки про суми відшкодування податку на додану вартість та Реєстр висновків про суми відшкодування податку на додану вартість, переданих до органів Державної казначейської служби України, подаються до органів Державної казначейської служби України органами Державної фіскальної служби України в електронній формі з урахуванням вимог Законів України «Про електронний цифровий підпис», «Про електронні документи та електронний документообіг» і не пізніше наступного операційного дня на паперовому носії.

Журнал реєстрації висновків про суми відшкодування податку на додану вартість, отриманих органами Державної казначейської служби України від органів Державної фіскальної служби України, ведеться в електронному вигляді.

Звернення про підкріплення коштами для відшкодування податку на додану вартість подаються до Державної казначейської служби України її територіальними органами.

Оформлення контейнерів на Одеській митниці пришвидшилось

25.08.2016

Про це повідомив генеральний директор компанії Маерск-Україна Роман Колоянов під час робочої зустрічі підприємців з представниками Міністерства інфраструктури України та керівництвом Одеської митниці.

“Ми спостерігаємо, що в імпорті контейнери виїжджають значно швидше. По своїй лінії ми бачимо, що з 2015 року близько 3 діб швидше”, – зазначив генеральний директор компанії Маерск-Україна Роман Колоянов.

За його словами, позитивні зміни хотілося б також бачити і в інших напрямках.

“Митниця — це добре, але є ще інші лінії, роботи в порту і багато інших моментів, які не зв’язані з митницею. Безпосередньо ми цього не відчуваємо. Це відчувають наші клієнти. Ми розуміємо, що якщо наші клієнти на щосьскаржаться, то значить не все відбувається добре”, – зауважив Роман Колоянов.

Представник Маерск в Україні висловив сподівання, що зміни, які сьогодні вже відбуваються, невдовзі дозволять досягти Україні рівня європейських країн.

“Загалом позитивна тенденція є і це тішить. Спасибі всім, хто робить цю справу. Будемо сподіватися, це продовжуватиметься і через якийсь час ми не впізнаємо нашого міста. Будемо пишатися, що ми працюємо в Україні на такому ж рівні, як в європейських державах”, – підсумував Роман Колоянов.

19 серпня в Одесі відбулася робоча зустріч підприємців з представниками Міністерства інфраструктури України та керівництвом Одеської митниці. Організаторами зустрічі булиАсоціація міжнародних експедиторів України та Європейська Бізнес Асоціація. У зустрічі взяли участь представники 83-х компаній.

Нагадаємо, підприємець з Дніпра розповів, що оформлення вантажів на Одеській митниці відбувається простіше і дешевше, порівняно з іншими митницями.

 

Основні показники правоохоронної роботи Полтавської митниці ДФС з початку 2016 року

26.08.2016

Правоохоронна робота Полтавською митницею ДФС в січні-липні 2016 року була спрямована на виявлення та фіксацію порушень митного законодавства, які наносять значну шкоду економічним інтересам нашої держави. Як повідомив в.о. начальника Полтавської митниці ДФС Валерій Остапчук, за результатами даної роботи у звітному періоді митницею було заведено 89 адміністративних справ про порушення митних правил на загальну суму 54,6 млн.грн.

Протягом січня-липня 2016 року спільно з правоохоронними органами області митниками було проведено 12 спеціальних заходів, за результатами яких складено 12 протоколів про порушення митних правил. В ході цих заходів вилучено із незаконного обігу на території області товарів/предметів загальною вартістю 71,5 тис.грн.

В 2016 році в рамках проведення всеукраїнської операції «Рубіж-2016» Полтавською митницею ДФС в ході здійснення контрольних заходів у взаємодії з оперативним управлінням ГУ ДФС У Полтавській області було заведено 35 справ про порушення митних правил на загальну суму понад 54,2 млн грн.

З початку поточного року в рамках проведення всеукраїнської операції «Акциз-2016» Полтавською митницею ДФС в ході здійснення контрольних заходів у взаємодії з оперативним управлінням ГУ ДФС У Полтавській області було заведено 11 справ про порушення митних правил на загальну суму 71,5 тис.грн.

На порушників митних правил накладено адміністративні стягнення у вигляді штрафу на суму майже 1 млн. 336 тис. грн.  Судами прийнято рішення про конфіскацію товарів/предметів, що були об’єктами митних правопорушень на суму 849,9 тис.грн.

За результатами позовної роботи органів ДФС Полтавщини з початку року до бюджету надійшло майже 28 млн. гривень

25.08.2016

А це майже на 6 млн. гривень, або на 27 відсотків більше, ніж у відповідному періоді минулого року, про це зазначив в.о. начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Борис Сидоров. Протягом січня-липня 2016 року на розгляді в судах різних інстанцій, з урахуванням справ, що перейшли з попередніх років, знаходилось 1162 справи, стороною в яких виступають органи ДФС Полтавської області на загальну суму близько 4 мільярда 278 млн. гривень.

Всього, із загальної кількості справ, що перебували на розгляді, вирішено  на користь органів ДФС – 253 справи на суму майже 640 млн. гривень, на користь платників  – 197 справ на суму близько 455 млн. гривень.

За результатами проведеної позовної роботи органами ДФС Полтавщини впродовж січня-липня поточного року до бюджету надійшло 27,7 млн. гривень, що на 5,9 млн.грн. більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

До Зведеного бюджету Рівненщини надійшло понад 77 мільйонів гривень рентної плати

26.08.2016

Протягом січня-липня 2016 року до Зведеного бюджету Рівненської області платниками податків перераховано 77,6 млн.грн. рентних платежів,  в тому числі до державного бюджету  31 млн.грн., до місцевої скарбниці  46,6 млн.грн.

Надходження сформували такі рентні платежі, як плата за спеціальне використання лісових ресурсів, за спеціальне використання води, за користування надрами для видобування корисних копалин, за користування радіочастотним ресурсом України та за транспортування нафтопродуктів магістральними нафтопроводами.

Найбільша сума надійшла до бюджету від плати за спеціальне використання лісових ресурсів – 53,4 млн.грн. Друге місце серед рентних платежів займає плата за спеціальне використання води (надходження  склали 14,4 млн.грн.). Від плати за користування надрами скарбниці поповнились на 9,0 млн.грн. По інших видах рентних платежів  надійшло до бюджету  0,8 млн.грн.

Працівники ДФС Рівненщини знайшли порушення при виплаті зарплати на 2,8 млн. грн.

26.08.2016

Працівниками фіскальних органів області протягом січня-липня 2016р. встановлено 70 випадків порушень підприємствами та підприємцями, виплати заробітної плати або інших доходів з порушенням діючого податкового законодавства.

За результатами проведених перевірок додатково донараховано до бюджету 2,8 млн.грн. ПДФО та 323,1 тис.грн. єдиного внеску.

«На постійному контролі організована  робота щодо виявлення фактів виплат фізичним особам не облікованих та прихованих доходів, а також щодо контролю за дотриманням підприємствами, установами, організаціями та підприємцями вимог чинного законодавства при виплаті заробітної плати найманим працівникам і сплати належних сум ПДФО та єдиного соціального внеску до бюджету»,- зазначила заступник начальника ГУ ДФС у Рівненській області Надія Друзюк.

Платники Рівненщини сплатили більше 132 млн. грн. податку на прибуток

26.08.2016

Впродовж семи місяців 2016 року платники Рівненщини сплатили до Зведеного бюджету України 132,2 млн. грн. податку на прибуток. Із зазначених коштів державний бюджет одержав 117,6 млн. грн., а місцева казна – 14,6 млн. грн..

Варто зазначити, що  на Рівненщині здійснюють діяльність біля трьох тисяч суб’єктів господарювання, які сплачують податок на прибуток.

Надходження до місцевої скарбниці зростають завдяки «єдинникам»

26.08.2016

У січні – липні 2016 року від платників єдиного податку — підприємців до бюджету надійшло 45,7 млн. гривень. Приріст надходжень у порівнянні з відповідним періодом минулого року склав 152,3 %, або надійшло на 15,7 млн. грн. більше.

За словами заступника начальника ДПІ у м.Рівному Валентина Германа, незважаючи на те, що кількість платків єдиного податку – фізичних осіб залишається стабільною, надходження до місцевого бюджету від сплати ними єдиного податку збільшуються в рази. Ця позитивна тенденція спостерігається упродовж всього року.

Станом на 01 серпня 2016 року кількість платників єдиного податку фізичних осіб — підприємців становить 9788 осіб (на І групі – 1688 осіб, на ІІ групі – 4729 осіб, на ІІІ групі – 3371 осіб), з якими в трудових відносинах перебуває 3556 найманих осіб.

Нагадуємо, суб’єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів відповідно до норм Податкового кодексу, може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу.

Для відмови від спрощеної системи оподаткування заяву суб’єкт господарювання має подати не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку нового календарного кварталу.

Електронні підписи — за новими формами

25.08.2016 — Головне управління ДФС у Сумській області

З 5 вересня 2016 року набувають чинності нові форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису, — повідомляють в Державній податковій інспекції у м. Cумах.

Це передбачено Наказом Інформаційно-довідкового департаменту Державної фіскальної служби України від 10.08.2016 №118 «Про внесення змін до наказу ІДД ДФС від 17.02.2015 №15».  Затверджено нову редакцію наступних реєстраційних форм:

— Реєстраційна картка (для юридичної особи);

— Реєстраційна картка (для фізичної особи/ фізичної особи – підприємця);

— Додаток до розділу 2 Реєстраційної картки.

Форми реєстраційних документів попереднього зразка будуть прийматися до 2 вересня 2016 року включно.

Акцентуємо увагу, що раніше отримані електронні ключі продовжують діяти.

Переглянути та завантажити актуальні форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису можна у розділі «Реєстрація користувачів» офіційного інформаційного ресурсу АЦСК ІДД ДФС.

З питань отримання електронного цифрового підпису та додаткової інформації сумські платники можуть звернутись до сектору реєстрації користувачів при ГУ ДФС у Сумській області за адресою: м. Суми, площа Покровська, 2 (Центр обслуговування платників ДПІ у   м. Сумах). Телефон для довідок – 701795.

 За результатами опрацювання отриманих відповідей Тернопільською митницею ДФС складено протоколів про порушення митних правил на суму майже 18,2 млн грн

26.08.2016

Тернопільська митниця ДФС взаємодіє із митними органами іноземних країн з метою перевірки законності здійснення зовнішньоекономічних операцій, які здійснювалися суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності в зоні діяльності митниці. Зокрема, за сім місяців 2016 року до митних органів іноземних держав направлено 9 запитів.

Водночас отримано 16 відповідей на запити, що направлялись у попередні періоди.

За результатами опрацювання отриманих відповідей митницею складено 53 протоколи про порушення митних правил на суму майже 18,2 млн гривень.

Суть правопорушень – переміщення через митний кордон України товару з приховуванням від митного контролю, шляхом подання органу ДФС, як підстави для переміщення товару документів, що містять неправдиві відомості щодо відправника, одержувача та вартості товару, а також вчинення дій, направлених на неправомірне зменшення розміру митних платежів.

Авансовий платіж для підприємця: розраховуємо самостійно

26.08.2016

Головне управління ДФС у Тернопільській області нагадує, що відповідно до п.п. 177.5.1 п. 177.5 ст. 177 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) авансові платежі з податку на доходи фізичних осіб розраховуються платником податку самостійно згідно з фактичними даними, зазначеними у Книзі обліку доходів і витрат, кожного календарного кварталу та сплачуються до бюджету до 20 числа місяця, наступного за кожним календарним кварталом (до 20 квітня, до 20 липня і до 20 жовтня). Авансовий платіж за четвертий календарний квартал не розраховується та не сплачується.

Якщо результатом розрахунку авансового платежу за відповідний календарний квартал є від’ємне значення, то авансовий платіж за такий період не сплачується.

Остаточний розрахунок податку на доходи фізичних осіб за звітний податковий рік здійснюється платником самостійно згідно з даними, зазначеними в річній податковій декларації, з урахуванням сплаченого ним протягом року податку на доходи фізичних осіб на підставі документального підтвердження факту його сплати.

Надмірно сплачені суми податку підлягають зарахуванню в рахунок майбутніх платежів з цього податку або поверненню платнику податку в порядку, передбаченому ПКУ (п.п. 177.5.3 п. 177.5 ст. 177 ПКУ).

Херсонські фіскали пішли у наступ на «корупціонерів» у своїх лавах

25.08.2016 — Головне управління ДФС у Херсонській області

Як щойно повідомив начальник Головного управління ДФС у Херсонській області Ігор Клим, фіскальна служба в області продовжує вести активну боротьбу з порушниками антикорупційного законодавства у своїх лавах. Так, у святкові дні, при одержанні грошових коштів у сумі 3000 грн. був затриманий капітан податкової міліції фіскального відомства.

Співробітники управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Херсонській області спільно з працівниками військової прокуратури Херсонського гарнізону здійснили заходи по документуванню протиправної діяльності співробітника податкової міліції, який вимагав незаконну грошову винагороду від суб’єкта господарювання за не перешкоджання підприємницької діяльності в с. Лазурне на узбережжі Чорного моря.

Документування злочинної діяльності здійснювалось у рамках кримінального провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.368 КК України (хабарництво).

Завдяки міжнародному співробітництву хмельницькі митники спрямували до бюджету додатковий мільйон гривень

25.08.2016

За інформацією Хмельницької митниці ДФС, завдяки отриманій інформації від митних органів іноземних держав, вдалося припинити та попередити ряд резонансних правопорушень та мобілізувати до бюджету понад 1 мільйон гривень.

Загалом з початку 2016 року до зарубіжних представництв митних органів направлено 17 запитів, отримано 9 відповідей. За інформацією, що надійшла з митних органів іноземних країн заведено 10 протоколів про порушення митних правил на суму 1,7 мільйона гривень, що складає майже 14 відсотків від загальної кількості справ.

Цього року з-поміж предметів правопорушення найбільше потрапляли транспортні засоби, килимові вироби та тютюнова продукція. Що стосується країн походження товарів, то це як далеке, так і близьке зарубіжжя.

 

Місцеві скарбниці Буковини додатково отримали понад 44 мільйони акцизного податку

26.08.2016

У структурі податкових надходжень до бюджетів територіальних громад регіону «акциз» займає друге місце після податку на доходи фізичних осіб. Всього від роздрібного продажу підакцизних товарів за січень — липень 2016 року надійшло майже 151,0 мільйон гривень акцизного податку. Виконання доходної частини місцевих  бюджетів області склало  141,7 відсотків від визначеного показника. Додатково до планових завдань надійшло 44,4 мільйони гривень.

Про це повідомив в. о. начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталій Шпак.

Традиційно основним джерелом, надходжень акцизного податку з роздрібного продажу підакцзних товарів є податок від реалізації нафтопродуктів – 92,3 млн.грн. Від реалізації алкогольних напоїв до місцевих бюджетів надійшло 31,5 млн.грн., від реалізації тютюнових виробів бюджети отримали 27,6 млн.грн.

Також очільник фіскального відомства Буковини повідомив, що задля поліпшенню ситуації на ринку підакцизної продукції у липні цього року Кабінетом  міністрів України схвалено «Концепцію створення та впровадження автоматизованої системи контролю за обігом підакцизних товарів (алкогольних напоїв та тютюнових виробів) “Електронна акцизна марка».

За словами Віталія Шпака — метою Концепції є створення та впровадження  автоматизованої системи, яка забезпечить контроль за обігом підакцизних товарів від виробника або імпортера до кінцевого споживача, мінімізація впливу людського фактора на адміністрування акцизного податку, збільшення доходів бюджету від сплати акцизного податку, зменшення обсягів реалізації підакцизних товарів без сплати акцизного податку.

Також «електронізація» унеможливить легалізацію незаконно виготовлених/імпортованих підакцизних товарів та, відповідно, забезпечить зменшення обсягів незаконного обігу підакцизних товарів.

Концепцію передбачається реалізувати до кінця 2018 року — серед основних її здобутків має стати  повна детінізація ринку підакцизних товарів; запровадження дієвого механізму боротьби із фальсифікованими чи незаконно ввезеними на територію України підакцизними товарами; підвищення ефективності запобігання, виявлення та розкриття злочинів у сфері обігу підакцизних товарів – звертає увагу Віталій Шпак.

ДОВІДКА: Повний текст Концепції розміщено за посиланням:http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/497-2016-%D1%80#n7

 

При продажу підземної води населенню власники свердловин зобов’язані сплачувати рентну плату

26.08.2016

Відповідно до п. 255.1 ст. 255 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платниками рентної плати за спеціальне використання води є водокористувачі — суб’єкти господарювання незалежно від форми власності: юридичні особи, їх філії, відділення, представництва, інші відокремлені підрозділи без утворення юридичної особи (крім бюджетних установ), постійні представництва нерезидентів, а також фізичні особи — підприємці, які використовують воду, отриману шляхом забору води з водних об’єктів (первинні водокористувачі) та/або від первинних або інших водокористувачів (вторинні водокористувачі), та використовують воду для потреб гідроенергетики, водного транспорту і рибництва – інформують у Головному управлінні ДФС у Чернівенцькій області.

Пунктом 255.2 ст. 255 ПКУ визначено, що не є платниками рентної плати за спеціальне використання води водокористувачі, які використовують воду виключно для задоволення питних і санітарно-гігієнічних потреб населення (сукупності людей, які знаходяться на даній території в той чи інший період часу, незалежно від характеру та тривалості проживання, в межах їх житлового фонду та присадибних ділянок), у тому числі для задоволення виключно власних питних і санітарно-гігієнічних потреб юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та платників єдиного податку.

Для цілей ст. 255 ПКУ під терміном «санітарно-гігієнічні потреби» слід розуміти використання води в туалетних, душових, ванних кімнатах і умивальниках та використання для утримання приміщень у належному санітарно-гігієнічному стані.

Відповідно до п.п. 255.11.2 п. 255.11 ст. 255 ПКУ рентна плата обчислюється виходячи з фактичних обсягів використаної води (підземної, поверхневої, отриманої від інших водокористувачів) водних об’єктів з урахуванням обсягу втрат води в їх системах водопостачання, встановлених у дозволі на спеціальне водокористування, лімітів використання води, ставок рентної плати та коефіцієнтів.

За обсяги води, переданої водокористувачем-постачальником іншим водокористувачам без укладення з останніми договору на поставку води, рентна плата обчислюється і сплачується таким водокористувачем-постачальником.

Таким чином, суб’єкт господарювання, який є власником свердловини (первинним водокористувачем), у разі продажу підземної води в цистернах та інших ємкостях населенню на підставі договорів купівлі-продажу/надання послуг є платником рентної плати за спеціальне використання води за обсяги фактично видобутої підземної води.

За рішеннями судів на Чернігівщині у порушників митних правил конфісковано товарів на суму близько 5,7 млн. грн.

26.08.2016 — Головне управління ДФС у Чернігівській області

У Чернігівській митниці ДФС повідомили, що протягом 7 місяців направлено на розгляд до судів 157 справ про порушення митних правил на загальну суму понад 24,5 млн. гривень.

За результатами їх розгляду судами застосовано конфіскацію безпосередніх предметів правопорушення на суму близько 5,7 млн. грн.,  накладено штрафів на суму 6,3 млн. грн. та стягнуто 123 тис. грн. штрафів.

Безпосередньо митницею розглянуто 170 справ. На порушників накладено штрафів у розмірі близько 14,6 млн. грн., з яких вже перераховано до Держбюджету 646 тис. гривень.

До органів досудового розслідування митницею направлено 55 повідомлень про вчинення кримінальних правопорушень.

На користь держави судами вирішено справ на суму понад 24 мільйони гривень

25.08.2016

Як повідомила начальник юридичного відділу Чернігівської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області Катерина Смуригіна, з початку року подано 43 позови про стягнення податкового боргу на суму 31417,6 тис.грн, у тому числі 5 позовів про отримання дозволів на погашення боргу за рахунок майна боржника  на суму 1096,4 тис.гривень.

Із загальної суми поданих позовів 34 — вирішено на користь інспекції на загальну суму 24 458,8 тис.гривень, у тому числі 4 позови — про отримання дозволів на погашення боргу за рахунок майна боржника на суму 946,8 тис.гривень. Інші перебувають на розгляді.

Крім того, з початку року фахівцями юридичного відділу Чернігівської ОДПІ подано до суду 3 заяви про порушення провадження у справі про банкрутство на загальну суму 9986,7 тис.грн, з яких по двом заявам визнано вимоги інспекції на суму 8648,7 тис.грн, одна заява призначена судом до розгляду.

Слід нагадати, що з метою уникнення та накопичення боргу, можливості виходу із скрутного фінансового становища та збільшення обсягів виробництва, статтею 100 Податкового кодексу України передбачено розстрочення та відстрочення грошових зобов’язань або податкового боргу платника податків.

Підставою для розстрочення грошових зобов’язань або податкового боргу платника податків є надання ним достатніх доказів існування обставин, що свідчать про наявність загрози виникнення або накопичення податкового боргу, а для відстрочення грошових зобов’язань або податкового боргу —  надання платником доказів, що свідчать про наявність дії обставин непереборної сили, що призвели до загрози виникнення або накопичення податкового боргу такого платника податків. Крім того, необхідне економічне обґрунтування, яке свідчить про можливість погашення грошових зобов’язань та податкового боргу та/або збільшення податкових надходжень до відповідного бюджету внаслідок застосування режиму розстрочення (відстрочення), протягом якого відбудуться зміни політики управління виробництвом чи збутом такого платника податків.

Для розстрочення (відстрочення) грошових зобов’язань (податкового боргу) платник податків звертається до контролюючого органу з письмовою заявою, в якій зазначаються суми податків, зборів, інших платежів, сплату яких просить розстрочити (відстрочити) та термін розстрочення (відстрочення). До заяви додається економічне обґрунтування, яке складається з: аналізу фінансового стану; графіку погашення; розрахунків прогнозних доходів платника, що гарантують виконання графіка погашення тощо.

 

 

Добавить комментарий