пгт. Комсомольский — Официальный сайт

Одіозного харківського податківця Макаренка затримали на величезному хабарі

Одіозного харківського податківця Макаренка на прізвисько – Конверт затримали на величезному хабарі Одіозного харківського податківця Макаренка затримали на величезному хабарі Одіозного харківського податківця Макаренка затримали на величезному хабарі 109023
Одіозного харківського податківця Макаренка на прізвисько – Конверт затримали на величезному хабарі

Сьогодні у Харкові столичні правоохоронці затрималина хабарі начальника Східної ОДПІ ГУ Державної фіскальної служби у Харківській області. Згідно сайту «фіскалів» цим керівником є одіозний «податківець» Михайло Макаренко.

За даними прес-служби Генпрокуратури, здирник вимагав 150 тисяч гривень у представника комерційного підприємства за не перешкоджання у його господарській діяльності.

Правоохоронці затримали фіскала під час одержання частини хабаря у сумі 124 тисячі гривень. 26 тис грн податківець вже отримав напередодні.

Після чого, правоохоронці розпочали обшуки у помешканні посадовця.

Згідно декларації за 2015 рік, Макаренко має у власності чотири земельні ділянки загальною площею 15146 кв.м., квартира 66,2 кв.м., садовий будинок 127,6 кв.м., два гаражі 49 та 97 кв.м.

Згідно реєстру прав на нерухоме майно, будинок Макаренко площею 127,6 кв.м. розташований у селищі Мартове, де його сусідом є колишній очільник облуправління податкової Станіслав Денисюк.

За рік доход Макаренко склав 494,9 тис. грн., з яких 400 тис. від відчуження майна.

Дружина Макаренко – Ольга Гапон теж займає керівну посаду у податковій. Вона є в.о. керівника ДПІ Зміївського району.

Новая Одіозного харківського податківця Макаренка затримали на величезному хабарі Одіозного харківського податківця Макаренка затримали на величезному хабарі konvert1

Новая Одіозного харківського податківця Макаренка затримали на величезному хабарі Одіозного харківського податківця Макаренка затримали на величезному хабарі konvert2

Новая Одіозного харківського податківця Макаренка затримали на величезному хабарі Одіозного харківського податківця Макаренка затримали на величезному хабарі konvert3

Гапон володіє трьома земельними ділянками 1258,8 кв.м. Є у власності дві квартири площею 15,28 кв.м. та 66,2 кв.м.

Крім того, у Гапон є садовий будинок площею 40 кв.м. та гараж площею 48,8 кв.м. Також вона має у власності автомобіль «Toyota Land Cruiser Prado».

Источник:http://antikor.com.ua

Добавить комментарий